Παρθενία

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όσο αφοριστικό θεωρώ το να κρίνουμε κάποιον έφηβο που έχει μεγάλο αριθμό σεξουαλικών εμπειριών, τόσο νομίζω είναι και το να κάνουμε το ίδιο για κάποιον 20άρη χωρίς σεξουαλική εμπειρία.
σωστός..
οταν πριν μιλησα καπως σκληρα γιαυτους που πηγαινουν με πολλους συντροφους πηγαν να με φανε και να μου κανουν κυρηγμα ..
τωρα που βλεπω αντιθετη ταση δεν βλεπω να λενε τα ιδια..

αλλωστε εγω απο τα 18 μεχρι τα 25-26 τωρα ειχα πολυ σημαντικοτερα προβληματα στην ενηλικιωση μου ,απο το να βρω να παω με γυναικα,για να νιωθω "φυσιολογικος'...

οποτε καθε ανθρωπος εχει τα χαρακτηριστικα του και δεν πρεπει να κρινουμε τοσο εύκολα και επιπολαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
ΛΩΛ είναι απίστευτο ότι έχουμε 2010 και υπάρχει θέμα που τιτλοφορείται 'Παρθένες' και δεν αφορά τις παρθένες δασικές εκτάσεις ή κάποια τσόντα με καυτές 18άχρονες μοναχές.
Αιμορραγώ απ'τα μάτια και
εύχομαι όταν πεθάνουμε να πάμε όλοι στον παράδεισο με τις 40 γυμνόστηθες παρθένες.

Και την πρώτη νύχτα του γάμου δεν ξεχνώ τη μαρμελάδα φράουλα στο σεντόνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Βίκυ μην είσαι ευγενική ... :P
Το σωστό ερώτημα είναι "Μα καλά κάνεις πικραμένος δεν δέχτηκε να τους ανεχτεί για μια βραδιά"
:P
Κάποιοι ή κάποιες δεν θέλουνε να τους ανεχτούνε, θέλουνε παραπάνω από αυτό. Χίλια smilies να βάλεις η φράση είναι κακιά.:mad:
Αν και δεν είμαι από αυτές που αργήσανε για την φουρνιά μου δεν βρίσκω σοκαριστικό κάποιος να το προτιμήσει αρκεί αυτό να γίνεται γιατί θέλει να νοιώθει ο ίδιος έτοιμος. Και το γρήγορα και το αργά μπορεί να γίνει για τους σωστούς ή τους λάθος λόγους.
Πάντως εμένα με σοκάρουν όσες το κάνουν με όλους τους πιθανούς άλλους τρόπους προκειμένου να διατηρήσουν τον υμένα τους. Αυτό θεωρώ μίζερο και μπακαλίστικο, την παρθενία προς πώληση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,883 μηνύματα.
Πάντως εμένα με σοκάρουν όσες το κάνουν με όλους τους πιθανούς άλλους τρόπους προκειμένου να διατηρήσουν τον υμένα τους.

:eek: Δεν το έχω ακούσει αυτό να συμβαίνει εν έτει 2010... Στην Ελλάδα τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Ναι αλλά μην ξεχνιέσαι........ σου ρίχνω και 16 χρόνια....... πριν 25 χρόνια έπαιζε ακόμα κάτι τέτοιο, τώρα δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:eek: Δεν το έχω ακούσει αυτό να συμβαίνει εν έτει 2010... Στην Ελλάδα τουλάχιστον.

δεν εχεις ακουσει που λενε... ''απο μπροστα παρθενα και απο πισω μπαινουν τρενα??''

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,883 μηνύματα.
δεν εχεις ακουσει που λενε... ''απο μπροστα παρθενα και απο πισω μπαινουν τρενα??''

:P

Νόμιζα οτι ήταν σχήμα λόγου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Νομίζω διαπραγματευόμαστε λάθος θέμα ...

Είναι υγιές κάποιος/κάποια να είναι 20+ και παρθένος/παρθένα;

ναι, ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ετυχε να βρεθω σε μια παρεα ενηλικων κοριτσιων φοιτητριων και επειτα που εκανα μια κουβεντα με μια κοπελα της παρεας, εμαθα οτι πολλες απο αυτες ακομα δεν ειχαν χασει ο,τι πολυτιμοτερο ειχαν...
Παντα πιστευα οτι οι γυναικες ωριμαζουν πιο γρηγορα απο τους αντρες και κανουν ερωτα σε πολυ μικρες ηλικιες απο οτι οι αντρες, εκανα λαθος, αναρωτιεμαι που οφειλεται, γινεται πιο συντηρητικη η κοινωνια μας?

μόλις είδα το μήνυμα σου έπαθα μια μικρή κρίση...βασικά συγχύζομαι λίγο όταν ακούω πως ότι πολυτιμότερο έχει μια γυναίκα είναι η παρθενιά της...με αγχώνει....και επίσης νομίζω ότι η κοινωνία μας πηγαίνει κατά διαόλου, γίνεται το ακριβώς αντίθετο απ αυτό που λες... και όταν κάποιος είναι ώριμος δεν κάνει έρωτα σε νεαρή ηλικία.....

Βρε παιδιά, δεν υπάρχει ηλικία σε αυτά τα θέματα..Το νιώθεις και το κάνεις..

συμφωνώ εν μέρη σ αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
α συμπληρωνω κατι
ειναι τοσο "αρρωστο" οσο ειναι και η ομοφυλοφιλια. δηλαδη καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ποίο είναι όριο που είναι "παράλογο" κάποιος να μην έχει κάνει sex; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Ποίο είναι όριο που είναι "παράλογο" κάποιος να μην έχει κάνει sex; :hmm:

Όταν αλληλεπιδρώ με ανθρώπους πάνω από τα 20 τείνω να θεωρώ δεδομένο ότι έχουν κάνει σεξ. Αν βρεθεί κάποιος που δεν έχει κάνει δε θα το θεωρήσω αφύσικο αλλά απλώς μία παρέκκλιση από τη νόρμα που έχω νοερά διαμορφώσει, χωρίς βεβαίως να σημαίνει κάτι αυτό από μόνο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Είναι μην την πάρεις στραβά την υπόθεση από μικρός. Υπάρχουν άτομα που παρότι εμφανίσιμα πηδάνε μόνο με αίτηση ή δεν το έχουν κάνει καθόλου. Αυτοί είναι οι σεξοκαταραμένοι και πραγματικά δεν το χουν το θέμα. Λάθος τρόποι, λάθος προσέγγιση, λάθος τακτική. Από την άλλη υπάρχουν άτομα που τους βγαίνει φυσικά και πραγματικά δεν τους είναι καθόλου δυσκολότερο απ το να παραγγείλουν πίτσα, ένα πήδημα. Οπότε δεν με ξαφνιάζει καθόλου που υπάρχουν άτομα που είναι >20 και δεν έχουν πηδήξει/χτεί. Όπως και δεν με ξαφνιάζει που υπάρχουν 15χρονα που έχουν πάει με μισή ντουζίνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zutmazut

Νεοφερμένος

Ο zutmazut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
:hmm::hmm:Μια που έχει κάνει λεσβιακό εξακολουθεί να θεωρείται παρθένα; :hmm::hmm:

edit: δεν ήταν off-topic, ουυυυ :devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:hmm::hmm:Μια που έχει κάνει λεσβιακό εξακολουθεί να θεωρείται παρθένα; :hmm::hmm:

Κοιτα αποριες που εχουν! :D

Ε ρωτησε την, εαν εχει υπαρξει καποιου ειδους διεισδυσης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Κάποια που έχει κάνει στοματικό θεωρείται; Εμένα μου έχει τύχει γι' αυτό ρωτάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Ποίο είναι όριο που είναι "παράλογο" κάποιος να μην έχει κάνει sex; :hmm:

Η προοιδιπόδεια (ή προαδαμιαία) ηλικία, νόμιζω, δεν είναι "παράλογο" (όριο)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Κάποια που έχει κάνει στοματικό θεωρείται; Εμένα μου έχει τύχει γι' αυτό ρωτάω...

'Οχι, τουλάχιστον σύμφωνα με τον Βασιλάκη τον Clinton.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κάποια που έχει κάνει στοματικό θεωρείται;
τυπικα ναι γιαυτο σε ανατολη και δυση πολλες θρησκοληπτες παρθενοπιπιτσες κανουν συνεχεια στοματικο και πρωκτικο για να μεινουν ΄"παρθενες"..
παραλογισμος και υποκρισια χωρις ορια..
απο μπρος παρθενα και απο πισω μπαινουν τρενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
θέλω να παραμείνω και ανέγγιχτη την πρώτη νύχτα του γάμου μου!!!!!!!!
ουαου νομιζα οτι μονο στην αμερικη γινονται αυτα τα πραγματα πλεον! δεν το κρινω τωρα ο καθενας οτι θελει, απλα απο περιεργεια υπαρχουν και αλλες φιλες σου που θελουν ή εκαναν το ιδιο?
δεν εχεις σκεφτει οτι τοσα χρονια σπουδες ειναι λιγακι αφυσικο να μη θελησεις να ολοκληρωσεις τη σχεση σου? παλια οι γυναικες παντρευονταν παρθενες ομως παντρευονταν και σε πολυ μικρη ηλικια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top