Μπορεί μια γυναίκα να πλησιάσει έναν άνδρα μόνο για τα πνευματικά του ενδιαφέροντα;

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι μια γυναίκα μπορεί να πλησιάζει επίμονα έναν άντρα και να του μιλάει με τις ώρες μόνο και μόνο επειδή αυτός έχει τα ίδια πνευματικά ενδιαφέροντα με εκείνη και τίποτα άλλο κοινό ? Τελείως διαφορετικός χαρακτήρας, τελείως διαφορετικές προσδοκίες για συντροφικότητα, μεγάλη διαφορά ηλικίας, όλα είναι αταίριαστα εκτός από τα πνευματικά ενδιαφέροντα και ότι απλά ο ένας βρίσκει ελκυστικό τον άλλο χωρίς να ''κόβει και φλέβες'' όμως. 'Οταν συμβαίνουν όλα αυτά μπορεί να συνεχίζει να επικοινωνεί μαζί του για πολύ καιρό χωρίς να περιμένει τίποτα παραπάνω απ'αυτόν ? Ας σημειωθεί ότι η γυναίκα αυτή έχει ένα πολύ μεγάλο κύκλο φίλων, που θα πει ότι δεν τρέχει και τίποτα αν διακόψει με τον συγκεκριμένο άντρα την επικοινωνία. Πώς το βλέπετε αυτό ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Η γνώμη μου είναι ναι γιατί γενικά είναι δύσκολο να βρεις ένα άτομο με τα ίδια πνευματικά ενδιαφέροντα. Συνεπώς όταν βρεις ένα τετοιο είναι λογικό να θες να επικοινωνείς μαζί του συχνά γιατί είναι τρομερή η αίσθηση του ότι ο άλλος σε καταλαβαίνει απόλυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καταρχάς μπορείς να τον πλησιάζει και σαν φίλο, δεν σημαίνει οτι όποιον πλησιάζουμε (ακόμα και επίμονα) τον θέλουμε μόνο για σχέση. Κι εγώ πριν κανα δίμηνο είχα γνωρίσει έναν τύπο που έμπαινε πολύ κι αυτός στο ίντερνετ και συμμετείχε σε φόρα (εκτός ίντερνετ τον γνώρισα) και θα μπορούσε να πει κανείς οτι ήμουν αρκετά επίμονη, χωρίς ωστόσο να έχω απολύτως τίποτα ερωτικό στο μυαλό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Η γνώμη μου είναι ναι γιατί γενικά είναι δύσκολο να βρεις ένα άτομο με τα ίδια πνευματικά ενδιαφέροντα. Συνεπώς όταν βρεις ένα τετοιο είναι λογικό να θες να επικοινωνείς μαζί του συχνά γιατί είναι τρομερή η αίσθηση του ότι ο άλλος σε καταλαβαίνει απόλυτα.

Περίεργο, μου το'χουν πει κι άλλες γυναίκες αυτό. Σας είχα για πολύ σαρκικά όντα, διαβολοθήλυκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Καταρχάς μπορείς να τον πλησιάζει και σαν φίλο, δεν σημαίνει οτι όποιον πλησιάζουμε (ακόμα και επίμονα) τον θέλουμε μόνο για σχέση. Κι εγώ πριν κανα δίμηνο είχα γνωρίσει έναν τύπο που έμπαινε πολύ κι αυτός στο ίντερνετ και συμμετείχε σε φόρα (εκτός ίντερνετ τον γνώρισα) και θα μπορούσε να πει κανείς οτι ήμουν αρκετά επίμονη, χωρίς ωστόσο να έχω απολύτως τίποτα ερωτικό στο μυαλό μου.

Νο νο. Δεν επιμένει ποτέ κάποια γυναίκα για φιλία τη στιγμή που έχει καμιά δεκαριά φίλους. Είχες ερωτευθεί το πνεύμα του πιθανόν. Μια υποψία έρωτα θα υπήρχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειμαι πολυ σαρκικο ον, διαβολοθηλυκο :D
Οχι απο μενα.. Αν βρισκω οτι ταιριαζω με καποιον σε καποια θεματα, θα χαρω να πιω μαζι του εναν καφε, θα χαρω να τα πουμε μια στο τοσο, αλλα δε θα επιμεινω να τα λεμε σωνει και καλα αν δε μ'ενδιαφερει ερωτικα(εδω που τα λεμε κι ερωτικα να μ'ενδιαφερει δυσκολο να πιεσω την κατασταση, αλλα λεμε τωρα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Νο νο. Δεν επιμένει ποτέ κάποια γυναίκα για φιλία τη στιγμή που έχει καμιά δεκαριά φίλους. Είχες ερωτευθεί το πνεύμα του πιθανόν. Μια υποψία έρωτα θα υπήρχε.

Καμία απολύτως, πίστεψε με. Βέβαια ίσως να φταίει το οτι δεν έχω "καμιά δεκαρία φίλους" και το οτι έχω σύντροφο εδώ και 2+ χρόνια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ειμαι πολυ σαρκικο ον, διαβολοθηλυκο :D
Οχι απο μενα.. Αν βρισκω οτι ταιριαζω με καποιον σε καποια θεματα, θα χαρω να πιω μαζι του εναν καφε, θα χαρω να τα πουμε μια στο τοσο, αλλα δε θα επιμεινω να τα λεμε σωνει και καλα αν δε μ'ενδιαφερει ερωτικα(εδω που τα λεμε κι ερωτικα να μ'ενδιαφερει δυσκολο να πιεσω την κατασταση, αλλα λεμε τωρα).

Tο αυτό.

Δύσκολο να ..επιμένω ενώ έχω ήδη φίλους μόνο και μόνο για τα ..πνευματικά του χαρίσματα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν έχει Φίλους όχι... αν έχει "φίλους" ναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω οτι μπορεί να συμβεί, αλλά μπορεί και να μη συμβεί.
Δεν μπορούμε να βάζουμε ταμπέλες στις σχέσεις μας με τους ανθρώπους, ούτε και ξέρουμε που θα μας οδηγήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω οτι μπορεί να συμβεί, αλλά μπορεί και να μη συμβεί.
Δεν μπορούμε να βάζουμε ταμπέλες στις σχέσεις μας με τους ανθρώπους, ούτε και ξέρουμε που θα μας οδηγήσουν.


Ε, πρφανώς βρε καμία άποψη δεν είναι απόλυτη. Μια τάση εκδηλώνουμε (τουλάχιστον εγώ για τον εαυτό μου). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Oxι. Θα τον πλησιάσει για την γοήτεία του κα θα ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ για τα πνευματικά του ενδιαφέροντα -αν και μονο αν εξιταρουν την φαντασία της και ειναι κοντα στα δικά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ε, πρφανώς βρε καμία άποψη δεν είναι απόλυτη. Μια τάση εκδηλώνουμε (τουλάχιστον εγώ για τον εαυτό μου). :)
Εννοούσα οτι στον ίδιο άνθρωπο μπορούν να συμβούν και οι δύο περιπτώσεις.
Δες όμως παραπάνω, πόσο απόλυτοι είναι μερικοί.......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι μια γυναίκα μπορεί να πλησιάζει επίμονα έναν άντρα και να του μιλάει με τις ώρες μόνο και μόνο επειδή αυτός έχει τα ίδια πνευματικά ενδιαφέροντα με εκείνη και τίποτα άλλο κοινό ? Τελείως διαφορετικός χαρακτήρας, τελείως διαφορετικές προσδοκίες για συντροφικότητα, μεγάλη διαφορά ηλικίας, όλα είναι αταίριαστα εκτός από τα πνευματικά ενδιαφέροντα και ότι απλά ο ένας βρίσκει ελκυστικό τον άλλο χωρίς να ''κόβει και φλέβες'' όμως. 'Οταν συμβαίνουν όλα αυτά μπορεί να συνεχίζει να επικοινωνεί μαζί του για πολύ καιρό χωρίς να περιμένει τίποτα παραπάνω απ'αυτόν ? Ας σημειωθεί ότι η γυναίκα αυτή έχει ένα πολύ μεγάλο κύκλο φίλων, που θα πει ότι δεν τρέχει και τίποτα αν διακόψει με τον συγκεκριμένο άντρα την επικοινωνία. Πώς το βλέπετε αυτό ?

Η γνώμη μου είναι ότι η κοπέλα αυτή χρειάζετε κάποιον για να επικοινωνεί άμεσσα, βρείσκει την κατανόηση και την μάθηση απο εκείνον, περνάει καλά και αυτό μπορεί αποδεδηγμένα να ενώσει δύο ανθρώπους, οι άνθρωποι σήμερα έχουν ανάγκη απο κατανόηση συνενόηση και καλοπέραση, μπορεί να τα βρείκε αυτά και να θέλει να τα κρατήσει, καμιά φορά ειναι απίστευτο το πόσο σε γεμίζει ένας άνθρωπός με κοινά ενδειαφέροντα,

Το έχω ζήσει με κοινές απόψεις και μάλιστα απο έναν άνθρωπο που αγάπησα χωρίς να τον δώ ποτέ μου, όσοι τον ήξεραν έλεγάν ότι δεν κάνει για μένα άλλα εγώ τέριαζα και αυτό μου έφτανε, όταν τον προτοήδα μετά άπο 5-6 περίπου μήνες τον αγγάλιασα και τον φίλησα σάν να τον ήξερα χρόνια, αυτόν τον άνθρωπο τον παντρέυτηκα και είμαι η πιό ευτυχισμένη γυναίκα στον κόσμο και ναί τον αγάπησα πρώτα σαν άνθρωπο και όταν τον είδα ήξερα ότι τον αγαπώ, άσχετα άν ήταν κάτι που μου άρεσε εμφανησιάκά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Η γνώμη μου είναι ότι η κοπέλα αυτή χρειάζετε κάποιον για να επικοινωνεί άμεσσα, βρείσκει την κατανόηση και την μάθηση απο εκείνον, περνάει καλά και αυτό μπορεί αποδεδηγμένα να ενώσει δύο ανθρώπους, οι άνθρωποι σήμερα έχουν ανάγκη απο κατανόηση συνενόηση και καλοπέραση, μπορεί να τα βρείκε αυτά και να θέλει να τα κρατήσει, καμιά φορά ειναι απίστευτο το πόσο σε γεμίζει ένας άνθρωπός με κοινά ενδειαφέροντα

Της έδωσα ότι είχα να της δώσω, προσπάθησα σκληρά. Της συμπαραστάθηκα όσο μπορούσα σε ένα σοβαρό της οικογενειακό πρόβλημα. Τώρα έφυγε πια. Δεν μου αρκούσε να είμαι μόνο δάσκαλος, ήθελα το φιλί, το χάδι, τα όμορφα λόγια, το σώμα, όλα αυτά που κάνουν την ζωή να είναι κανονική ζωή και ο άνθρωπος κανονικός άνθρωπος. Δεν πρόλαβα. Πίσω στις μοναξιές μας και οι δυο τώρα. Δεν αρκεί ούτε το μυαλό, ούτε οι ευαισθησίες, ούτε τα όμορφα λόγια, ούτε τα μαθήματα και οι πνευματικές αναζητήσεις. Χρειάζεται να μάθω να πουλάω καλά το εμπόρευμά μου. Είμαι πολύ θυμωμένος με τον εαυτό μου και πολύ στεναχωρημένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Της έδωσα ότι είχα να της δώσω, προσπάθησα σκληρά. Της συμπαραστάθηκα όσο μπορούσα σε ένα σοβαρό της οικογενειακό πρόβλημα. Τώρα έφυγε πια. Δεν μου αρκούσε να είμαι μόνο δάσκαλος, ήθελα το φιλί, το χάδι, τα όμορφα λόγια, το σώμα, όλα αυτά που κάνουν την ζωή να είναι κανονική ζωή και ο άνθρωπος κανονικός άνθρωπος. Δεν πρόλαβα. Πίσω στις μοναξιές μας και οι δυο τώρα. Δεν αρκεί ούτε το μυαλό, ούτε οι ευαισθησίες, ούτε τα όμορφα λόγια, ούτε τα μαθήματα και οι πνευματικές αναζητήσεις. Χρειάζεται να μάθω να πουλάω καλά το εμπόρευμά μου. Είμαι πολύ θυμωμένος με τον εαυτό μου και πολύ στεναχωρημένος.

Δεν γεμίζουν όλα τα δοχεία με τα ίδια υγρά το κάθε δοχείο ειναι φτιαγμένο για το δικό του.Εσύ έβαλές ξύδι σε ρόυ για λάδι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν γεμίζουν όλα τα δοχεία με τα ίδια υγρά το κάθε δοχείο ειναι φτιαγμένο για το δικό του.Εσύ έβαλές ξύδι σε ρόυ για λάδι ;)

Μια ζωή με θυμάμαι συμπαραστάτη, παρηγορητή, ακόμα και ψυχαναλυτή τους. Μια ζωή γυναίκες επιφανειακά δυνατές, μέσα τους όμως τελείως ανίσχυρες. Μια ζωή σκουπίζοντας τα δάκρυα τους και λέγοντάς τους ''σώπα θα περάσει, έρχονται καλύτερα''. Μια ζωή λες και γίνονται επαφές και σχέσεις μόνο για να εξελίσομαι, να μεταμορφώνω και να μεταμορφώνομαι. Τίποτα απλό, εύκολο και στρωτό (εξ ου και το Dr Strangelove). Περιμένω ακόμα να διαβάσω σε ένα πρόσωπο αυτό το απλό ''ΕΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ'' και όχι αυτό το ''ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ'' ή ''ΓΙΝΕ ΑΥΤΟ''. Δεν θέλω να 'εχω πια καμμία σχέση με τίποτα πνευματικό και βαθύ, είδα ότι όσο πόνο τους απαλύνω, άλλο τόσο πόνο νοιώθω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μια ζωή με θυμάμαι συμπαραστάτη, παρηγορητή, ακόμα και ψυχαναλυτή τους. Μια ζωή γυναίκες επιφανειακά δυνατές, μέσα τους όμως τελείως ανίσχυρες. Μια ζωή σκουπίζοντας τα δάκρυα τους και λέγοντάς τους ''σώπα θα περάσει, έρχονται καλύτερα''. Μια ζωή λες και γίνονται επαφές και σχέσεις μόνο για να εξελίσομαι, να μεταμορφώνω και να μεταμορφώνομαι. Τίποτα απλό, εύκολο και στρωτό (εξ ου και το Dr Strangelove). Περιμένω ακόμα να διαβάσω σε ένα πρόσωπο αυτό το απλό ''ΕΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ'' και όχι αυτό το ''ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ'' ή ''ΓΙΝΕ ΑΥΤΟ''. Δεν θέλω να 'εχω πια καμμία σχέση με τίποτα πνευματικό και βαθύ, είδα ότι όσο πόνο τους απαλύνω, άλλο τόσο πόνο νοιώθω εγώ.

Μια ζωή είσαι με αυτές τις γυναίκες επειδή εσύ τις διαλέγεις! Μια ζωή δίνεις και δεν παίρνεις γιατί επίσης εσύ το διαλέγεις! Εν ολίγοις αυτό θες, αυτό ζητάς, αυτό παίρνεις... Στο λέω εντελώς φιλικά :) Όλες οι γυναίκες που έμπλεξες είχαν ένα κοινό μοτίβο... και ενώ λες ότι ξέρεις τι θες...συνεχίζεις να τις διαλέγεις... Γιατί σου άρεσε να είσαι ο "συμπαραστάτη, παρηγορητή, ακόμα και ψυχαναλυτή τους" απλά κάθε φορά ήλπιζες ότι δεν θα είχε το ίδιο τέλος...

"επαφές και σχέσεις μόνο για να εξελίσομαι, να μεταμορφώνω και να μεταμορφώνομαι" και αυτό είναι ένα πολύ σημαντικό κομμάτι που μας δίνει μια σχέση... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
και ενώ λες ότι ξέρεις τι θες...συνεχίζεις να τις διαλέγεις...

Συνεχίζω να τις διαλέγω ? Πώς πού πότε ? 'Εχασα κάποιο επισόδειο ? Μόνος είμαι σε ένα ''εργαστήριο'' κάνοντας αναβάθμιση στο software.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Συνεχίζω να τις διαλέγω ? Πώς πού πότε ? 'Εχασα κάποιο επισόδειο ? Μόνος είμαι σε ένα ''εργαστήριο'' κάνοντας αναβάθμιση στο software.

Λοιπόνννννννννν.......αν και το έχω ξανά αναλύσει αυτό... εννοώ ότι για να είσαι με αυτές τις γυναίκες κάτι βρίσκεις.. Κάτι σε τραβάει... (το τι πρέπει να το βρεις μόνο σου :P) Ε...δεν νομίζω ότι σε διαλέγουν μόνο... και εσύ διαλέγεις ;) Οπότε έχεις υιοθετήσει έναν ρόλο" Μια ζωή με θυμάμαι συμπαραστάτη, παρηγορητή, ακόμα και ψυχαναλυτή τους"... εσύ ο ίδιος το ανέφερες και βρίσκεις γυναίκες που το εκπληρώνουν... Εν ολίγοις έχεις και εσύ το ίδιο μερίδιο ευθύνης για την ερωτική σου τύχη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top