Ιδέες και προτάσεις για δώρα

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Να του φτιάξεις κάτι(από φαί μέχρι κολάζ φωτογραφιών)...κάτι από τα χέρια σου θα είναι ΤΟ καλύτερο δώρο γι'αυτόν και θα δείξει πως τον νοιάζεσαι!:)


Πόσο δίκιο έχεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
παιδια καλημερα!
τελικα πηγα χθες στα μαγαζια στην κηφισια και του πηρα ενα ωραιο πουλοβερακι (ελαφρυ, ανοιξιατικο) και ενα πουκαμισο Nautica.
νομιζω θα του αρεσουν πολυ!! μολις τα ειδα λεω αυτα ειναι για το μωρο μου!! ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες! φιλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ΜΕΓΕΙΑ ΤΟΥ! καλοφόρετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχει η μανούλα μου γιορτή την Κυριακή.. καμιά ιδέα τι να της πάρω; :hmm::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Έχει η μανούλα μου γιορτή την Κυριακή.. καμιά ιδέα τι να της πάρω; :hmm::inlove:
θώμη λέγεται?
και ο παππούς μου γιορτάζει!
λοιπόν για την μαμά σου
1. άρωμα καλό
2. επίσκεψη σε ένα σπα για μασάζ, χαλάρωση, μανικιούρ, πεντικιούρ και τα λοιπά
3. ένα βιβλίο(αν της αρέσει το διάβασμα)
4. κολιέ ή σκουλαρίκια(αν φοράει)
5. μπλούζα ή εσάρπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
θώμη λέγεται?
και ο παππούς μου γιορτάζει!
λοιπόν για την μαμά σου
1. άρωμα καλό
2. επίσκεψη σε ένα σπα για μασάζ, χαλάρωση, μανικιούρ, πεντικιούρ και τα λοιπά
3. ένα βιβλίο(αν της αρέσει το διάβασμα)
4. κολιέ ή σκουλαρίκια(αν φοράει)
5. μπλούζα ή εσάρπα

Λεωνιδία λέγεται.. :)

Το 1 το έκανα τα Χριστούγεννα. Το 2 με ψήνει, αλλά σιγά μη βρει χρόνο. Στο 4 προσανατολιζόμουν κι εγώ.. Θενκς! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
τίποτα να την χαίρεσαι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
κολιε, βραχιολια, μαγειρευει αρκετα?
εγω της ειχα παρει περσι ενα τελειο βιβλιο μαγειρικης με κρητικες συνταγες που ξετρελαθηκε!
αρωμα, εισιτηρια για θεατρο κλπ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μαγειρεύει πολύ και είναι τέλεια ιδέα αυτή που είπες!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σος σος σος!!!!!!

δωρο φορ μάι μπέιμπι..

εχω παρει στο παρελθον ρουχα, βιβλιο με τα μεγαλυτερα θαυματα του κοσμου, μπρελοκ, κινητο κτλ..
τωρα τι να παρω; κατι για το αμαξι που περιμενει το καινουριο; αλλα τι; ή τι αλλο; σημειωτεον: δεν καπνιζει αρα αποκλειονται αναπτηρες και τα σχετικα..

ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σος σος σος!!!!!!

δωρο φορ μάι μπέιμπι..

εχω παρει στο παρελθον ρουχα, βιβλιο με τα μεγαλυτερα θαυματα του κοσμου, μπρελοκ, κινητο κτλ..
τωρα τι να παρω; κατι για το αμαξι που περιμενει το καινουριο; αλλα τι; ή τι αλλο; σημειωτεον: δεν καπνιζει αρα αποκλειονται αναπτηρες και τα σχετικα..

ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ... :/:


κανόνισε μια δωροεπιταγή να πάει το όχημα για να του βάλει φιμέ τζάμια (πολύ βολικά το καλοκαίρι :D) :P είναι βέβαια ακριβό δώρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το αμαξι τι αμαξι ειναι; Ενα ωραιο και ψιλοακριβος κομπολοΐ μηπος; (αν το συκωνει η τσεπη σου κατι με κεχραμπαρει κλπ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
https://www.baladeur.gr για ΠΟΛΥ πρωτότυπα δώρα :D

(ε τώρα σόρρυ για το λινκ αλλα έχει τέλεια δώρα λέμε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κανόνισε μια δωροεπιταγή να πάει το όχημα για να του βάλει φιμέ τζάμια (πολύ βολικά το καλοκαίρι :D) :P είναι βέβαια ακριβό δώρο :P

δεν του αρεσουν τα φιμε.. :/:

Το αμαξι τι αμαξι ειναι; Ενα ωραιο και ψιλοακριβος κομπολοΐ μηπος; (αν το συκωνει η τσεπη σου κατι με κεχραμπαρει κλπ; )

το αμαξι ειναι το οπελ αστρα. το κομπολόι παιζει... :hmm:

αλλο, αλλο;;; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αλλο, αλλο;;; :redface:

να βάλει αυτός το αμάξι και εσύ τα υπόλοιπα έξοδα να πάτε να το "στρώσετε" εκδρομούλα κανα σουκου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
https://www.baladeur.gr για ΠΟΛΥ πρωτότυπα δώρα :D

(ε τώρα σόρρυ για το λινκ αλλα έχει τέλεια δώρα λέμε!)

θενξ!! εχει καλες ιδεες.. μου εβαλε ηδη μια.. ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
να βάλει αυτός το αμάξι και εσύ τα υπόλοιπα έξοδα να πάτε να το "στρώσετε" εκδρομούλα κανα σουκου?

κι αυτο παιζει πολυ, γιατι πεφτει και τριημερο.. :) :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
χμ...πορτοφόλι, ζώνη, πουκάμισο, βερμούδα, μαγιό, λεπτό μπουφάν αντιανεμικό, γυαλιά ηλίου (να πάτε να δείτε και μόλις διαλέξει να του το πάρεις), σαγιονάρες για παραλία, αθλητικά αν φοράει, μπλουζο - πουκάμισο, ipod, dvd player που παίζει divx...

ουφ.. θέλεις κι άλλα Ευουλίνι μου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χμ...πορτοφόλι, ζώνη, πουκάμισο, βερμούδα, μαγιό, λεπτό μπουφάν αντιανεμικό, γυαλιά ηλίου (να πάτε να δείτε και μόλις διαλέξει να του το πάρεις), σαγιονάρες για παραλία, αθλητικά αν φοράει, μπλουζο - πουκάμισο, ipod, dvd player που παίζει divx...

ουφ.. θέλεις κι άλλα Ευουλίνι μου???

βομβαρδισμος απ'το χαμστερακι μου!!! :bigarmhug

πορτοφολι εχω παρει
ζωνες δεν πολυφοραει
μαγιο εχει καινουριο και πολυ ομορφο
γυαλια ηλιου δεν τα αλλαζει :/:
τα αλλα τα τεχνολογικα δεν τα πολυχρησιμοποιει..

αλλα μου εδωσες καλη ιδεα -αν και ελεγα αυτη τη φορα να μην του παρω ρουχα- γιατι ειχαμε δει μια ωραια ασπρη βερμουδα σε εναν τυπο και ηταν πολυ ωραια και επισης και μια λινη μπλουζα που -παραδοξως- ειχε πει ναι.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top