Ανήσυχος ύπνος και υπνοβασία

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αλήθεια πόσες φορές πιάσατε τον εαυτό σας να παραμηλάει; ή να ξυπνήσετε και να βρείτε πράγματα στο κρεββάτι ή στο γραφείο σας μέσα στο υπνοδωμάτιο που τα βλέπατε το βράδυ; Πόσες φορές σας είπε ο σύντροφός σας ότι σηκωνόσασταν απο το κρεβάτι;

Εγώ άπειρες :whistle:

Πείτε μας τις ιστορείες με βραδυνές ανησιχίες και υπνοβασία, με περίεργα και ανήκουστα για τους άλλους περιστατικά που για εσάς ειναι κάτι συνηθησμένο:)


Μία απο τις άπειρες βλακείες που κάνω στον ύπνο μου και φρίκαρα κόσμο ήταν η εξής ...
Ειμουν στο νοσοκομείο για σκουλοκωιδήτη πριν 2 χρόνια, όπως κοιμώμουν μόνη καθώς ο άντρας μου ήταν σπίτι ξυπνάω άπο τις φωνές μιας γυναίκας, ανήγω τα μάτια μου και την βλέπω απο πάνω μου να τσιρίζει και να την τραβάνε οι νοσοκόμες φώναζε"ΔΕΜΟΝΙΣΜΕΝΗ" όταν σηκώθηκα άνήσιχη μου είπε η κόρη της που ήταν απέναντι ότι το βράδυ σήκωνα το σώμα μου με άνοικτά μάτια και της έλεγά τι να κάνει με την κάθε της κήνηση και πώς ότι έκανα την κριτήκαρα και την ξανάπευτα στο χύμα, και ένώ πήγενε να κουνηθεί ξανασηκωνόμουν την κοιτούσα και της έλεγά μήν σήκώνεσε:D

Παιδιά δεν θυμώμουν κ΄ν άπο όσα μου είπε, με έκανε ρόμπα πάντως η γυναίκα μου είπαι η κόρη ότι εκείνη ήταν μάρτηρας του ιαχωβά και πιστέυει ότι αυτά ήταν έργα του σατανά:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ας το ξεφτυλίσω τώρα που είναι αρχή...!

Ο θείος μου είναι μέγας υπνοπαραμιλητής και περιπατητής!
Πέρα από το ότι τον παίρνεις τηλέφωνο ενώ κοιμάται και σου κλείνει ραντεβού, που μετά δε θυμάται... και δε λέει απλά "ναι θα έρθω", κανονίζει και με άποψη, "πάμε εκεί, θα πάρω το λεωφορείο, μπορείς να με γυρίσεις μετά;"...

Μία φορά ωσάν έφηβος ήθελε να πάει για πιπί μες στη νύχτα, υπνοβάτησε, κάπου έχασε το δρόμο... και το άλλο πρωί τον βρήκαν μες στη ντουλάπα του δωματίου των γονιών του!!!

Εγώ, πάλι, έχει τύχει να ξυπνήσω από οργασμό... πάω καλά;;
Όχι, δε μου έκανε κανείς κάτι!!!

Και παλιά ανασηκωνόμουν και κοιτούσα το κενό με άγριο βλέμμα, νααα της πήγαινε της αδερφής μου, που μου μιλούσε και δεν την άκουγα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω παραμιλαω μονο αν ειμαι πολυ κουρασμενη..
Δεν υπνοβατω ομως. Ευτυχως γιατι νομιζω πως θα μπορουσα να γινω πολυ επικινδυνη.


Η πρωην κολλητη μου παραμιλουσε ΚΑΘΕ βραδυ, και μπορουσες ανετα να της πιασεις κουβεντα. Στα ελεγε ολα και με λεπτομερειες. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τον πρώτο ενάμησι μήνα ο άντρας μου δεν κοιμώταν καθόλου καλά, ιδικά την πρώτη νύκτα έκλεγα το βράδυ και με ρώτησε ο άντρας μου τι έγινε, του έλεγα λέει ότι ο πατέρας μου ήτα στο μπαλκόνι και ότι μας κοιτούσε αφού τον σήκωσα λέει κάπου στις 15 φορές μετά πήρα χαμπάρι ότι κοιμώμουν,το πρωί με ρώτησε άν έχω κάτι να του πώ και έγώ απορούσα τι ένοούσε, μου είπε τι έγινε και πέθανα στα γέλια τότε του λέω "Α!!!! αυτό λές τώωωωρα άπο μωρό παιδί είμαι έτσι Α!!! δεν στο είπα;;;:worry: "

Αφήστε που έκριβε μαχαίρια γιατί πήγαινα βόλτες στο σπίτι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ, πάλι, έχει τύχει να ξυπνήσω από οργασμό... πάω καλά;;
Όχι, δε μου έκανε κανείς κάτι!!!

αυτο μου έχει συμβεί και μένα :redface:


Λοιπόν, όχι... είμαι μάλλον τυχερή....
ούτε παραμιλάω ουτε νυχτοπερπαταω!
αυτο ομως που μπορεί κάλλιστα να μου συμβει είναι αυτο που κάνει ο θειος του γιδακίου...
μπορει να με παρεις τηλ, να κανονισουμε ραντεβου για καφε κλπ (και ναι το έχω κανει πολλές φορές :redface:) να σε στήσω να περιμενεις κι εγω να ξυπνήσω και να μην έχω ΙΔΕΑ! :redface:


Μια ιστορια που έχω να πω απο μια άλλη κοπελια είναι οτι η ΚΑΗΜΕΝΗ (πω πω παναγια μου θα αυτοκτονούσα :P) με το που έκλειναν τα μάτια της.. με το που την έπαιρνε ο ύπνος... στο λεπτό λέμε όμως... ξεκίναγε τους ηχητικούς ΕΞΑΕΡΙΣΜΟΥΣ (για να το πω ευγενικά :P)
και μιλάμε για πολυυυυυυυυυυ φασαρια ε! πολύ δύναμη! τύφλα να εχει το κομπρεσέρ του γείτονα!
Ξαδέρφη φίλης μου, που έτυχε να μας φιλοξενήσει και τις δύο, και ενώ αυτη νύσταζε δεν κοιμόταν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ μέχρι να κοιμηθω εγώ... τελικά δεν τα κατάφερε και την πήρε ο ύπνος... και τότε τα "άκουσα" όλα :P
Μου εξήγησε μετα η φίλη μου ότι ήταν κάποιο χρόνιο πρόβλημα....
Για φαντάσου όμως ε? αντε να κοιμηθεί με γκόμενο αυτή....
βεβαια οταν αυτο γινοταν ήμασταν παιδια΄... ελπιζω η κοπελα στο μέλλον να το ξεπέρασε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Κι εγώ όταν είμαι πολύ κουρασμένη ή πολύ αγχωμένη με κάτι παραμιλάω στον ύπνο μου. Άλλες φορές λέω ασυναρτησίες κι άλλες πολύ λογικά πράγματα, που αφορούν αυτό που με απασχολεί. Εννοείται ότι μετά δεν θυμάμαι τίποτα, αλλά ο φίλος μου κάνει τρελά γέλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καλά εγώ παραμιλώ σχεδόν κάθε βράδυ.καμιά φορά όταν με ακούει η αδελφή μου με ηχογραφει.
ένα βράδυ μου μιλούσε και έκανε ότι ήταν ο φίλος μου. εγω της απαντούσα κανονικα. με ρώτησε άν τον αγαπώ και φυσικά η απάντηση ήταν ναι
η μαμά μου όμως είναι κορύφή. την έχουμε ηχογραφήσει να τραγουδά και μία άλλη φορά να γελά πάνω από 5 λεπτά και δυνατά....:worry: καλά αβγά της καθάριζαν στον ύπνο της?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ όταν ήμουν μικρή υπνοβατούσα, αλλά τώρα το μόνο που κάνω είναι να λέω μ@λ@κίες και να φρικάρουν όσοι κοιμούνται μαζί μου. Πέρισυ κοιμόμουν στην εστία της αδερφής μου και μου λέει μια μέρα που ξύπνησα ότι το βράδυ έβγαζα περίεργους θορύβους και με ρώτησε "Τι έχεις"; και της είπα "Δώσε μου να φάω τα πινέλα".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εξαερισμούς... ΛΟΟΟΟΛ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ας το ξεφτυλίσω τώρα που είναι αρχή...!

Ο θείος μου είναι μέγας υπνοπαραμιλητής και περιπατητής!
Πέρα από το ότι τον παίρνεις τηλέφωνο ενώ κοιμάται και σου κλείνει ραντεβού, που μετά δε θυμάται... και δε λέει απλά "ναι θα έρθω", κανονίζει και με άποψη, "πάμε εκεί, θα πάρω το λεωφορείο, μπορείς να με γυρίσεις μετά;"...
Έχω φάει κι εγώ στήσιμο έτσι...

Μία φορά ωσάν έφηβος ήθελε να πάει για πιπί μες στη νύχτα, υπνοβάτησε, κάπου έχασε το δρόμο... και το άλλο πρωί τον βρήκαν μες στη ντουλάπα του δωματίου των γονιών του!!!
Καλά ε, τι μου θύμισες, το είχα πάθει 7-8 χρονών αυτό, αλλά με βρήκαν στο κομοδίνο σε στάση βολής :hehe:

//edit: Επίσης η αδερφή μου εκμεταλλευόταν παλιότερα το γεγονός ότι όταν ήμουν σε φάση μεταξύ ύπνου και ξύπνιου έκανα ό,τι μου έλεγε και έτσι μάθαινε πράγματα που ήθελε κλπ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δεν υπνοβατώ ΑΛΛΑ σηκώνομαι καθιστή στο κρεβάτι και αρχίζω και μιλάω. Όχι πάντα βέβαια, μόνο όταν είμαι κουρασμένη ή αγχωμένη! Συνήθως κανείς δεν καταλαβαίνει τι λέω (μάλλον δε μιλάω και τόσο καθαρά :P ).
Μια φορά ήμουν αρκετά μικρή και θυμάμαι που μου το έλεγε η μάνα μου. Μπήκε στο δωμάτιό μου ένα βράδυ κάτι να πάρει κι εγώ κοιμόμουν και είχα κάτσε στο κρεβάτι και της έλεγα "μαμά θέλω να μου πάρεις εκείνες τις αλυσίδες". "Ποιές αλυσίδες παιδί μου;" - "Εκείνες τις αλυσίδες σου λέω" :D Εντάξει δε φρίκαρε τόσο πολύ γιατί το ίδιο συμβαίνει και στον πατέρα μου (χωρίς τις αλυσίδες βέβαια :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
΄Μόλις θυμήθηκα την κοριφή, ψάχναμε έπι 3-4 μέρες γατάκια στην αυλή με τους γονείς μου, σηκώθηκα ένα βράδυ βγείκα έξω και άρχισα να ψάχνω γατάκια που έκλεγαν, την επόμενη το πρωί θυμώμουν ότι τα άκουσα άλλα δεν θυμώμουν ακριβώς τι έγινε για 3 μέρες γινόταν το ίδιο, το βράδυ της 3ης μέρας σηκώνομαι μέσα στο σκοτάδι πάω στην πόρτα την ανοίγω βγαίνω έξω και άρχησα να ψάχνω, τότε η μάνα μου θυμήθηκε ότι έχω φοβία με το σκοτάδι, τότε με ρώτησε μια άσχετη ερώτηση και της έλεγα "να κάπου εδώ είναι" το πρωί πεθάναμε στο γέλιο εγώ η ίδια έψαχνα τα γατιά στο όνειρο με φώτα ανοικτά και στο ξύπνιο ήταν απόλυτο σκοτάδι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Θυμάμαι στην 1η λυκείου, συνέβαινε συχνά να παραμιλάω..το οποίο παραμιλητό ήταν βρισιές και μόνο βρισιές.Η μαμά μου το είπε, με σκοπό να με επιπλήξει για..να φέρομαι ευγενικά και στον ύπνο μου.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Α, ναι, μια φορά μίλαγα γερμανικά στον ύπνο μου και η αδερφή μου είχε χ3στεί :P :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ο ιδικός ξαναμηλάει:D ,

Εβλεπα στον ύπνο μου μια βραδυά ότι είχαμε λέει κόσμο στο σπίτι και ο γαμπρός μου με τον φύλο του έπαιζαν τάβλι στο δωμάτιο μου για ησυχία, λέει το όνερο, πάω και έγω και τους λέω άν θέλουν ουισκάκι και ξηρούς καρπούς με μεζεδάκια. μου είπαν ναί και τους έδωσα:whistle: (στο όνειρο θυμόμουν μέχρι και το φτιάξημο του μεζέ) μετά πάω στο σαλόνι πάλι πίσω και βάζω και μουσικούλα γιατί χωρίς μουσική χαλάει η ατμόσφερα του ταβλιού.....

Το πρωί βρήκα πάνω στο γραφείο μου 2 νερομένα ουίσκυ μεζεδάκια, καβουροσαλάτες τσιπς, και μεζέδάκια δικά μου που φτιάχνω για παρέες και τα όποια απετούν μαχαίρι:whistle:

Ο θείος μου κοιμώταν στο πρόηγούμενο δωμάτιο άπο μένα και με είδε λέει να πηγαίνω μέσα στο σκοτάδι και να γυρίζω με τρόφημα που μόλις έφτιαξα και μάλιστα σε μια άπο τις γύρες είμουν με το μαχαίρι στο χέρι, ο θείος μου είπε ότι κατρόμαξε μιας που μου πήγαινε κόντρα πάντα και έγώ ειμουν πάντα νευρική μην τον καρφώσω, μετά σηκώθηκαν και με ήδαν χωμένη με την μούρη στο στερεοφωνικό να ψάχνω κασσέτες και έβαλα μουσική με λαικά. Ρότησα το γραφείο άν θέλει κάτι άλλο και ΄'επεσα στο κρεβάτι.:worry:

Πρέπει να πώ ότι ο θείος μου ήταν ένα άπο τα σοβαρά προβλήματα που είχα στο σπίτι καθός δέν ήθελε τον άντρα μου, ήταν ένας απο τους λόγους που ευχαρίστος θα τον σκότωνα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ο ιδικός ξαναμηλάει:D ,

Εβλεπα στον ύπνο μου μια βραδυά ότι είχαμε λέει κόσμο στο σπίτι και ο γαμπρός μου με τον φύλο του έπαιζαν τάβλι στο δωμάτιο μου για ησυχία, λέει το όνερο, πάω και έγω και τους λέω άν θέλουν ουισκάκι και ξηρούς καρπούς με μεζεδάκια. μου είπαν ναί και τους έδωσα:whistle: (στο όνειρο θυμόμουν μέχρι και το φτιάξημο του μεζέ) μετά πάω στο σαλόνι πάλι πίσω και βάζω και μουσικούλα γιατί χωρίς μουσική χαλάει η ατμόσφερα του ταβλιού.....

Το πρωί βρήκα πάνω στο γραφείο μου 2 νερομένα ουίσκυ μεζεδάκια, καβουροσαλάτες τσιπς, και μεζέδάκια δικά μου που φτιάχνω για παρέες και τα όποια απετούν μαχαίρι:whistle:

Ο θείος μου κοιμώταν στο πρόηγούμενο δωμάτιο άπο μένα και με είδε λέει να πηγαίνω μέσα στο σκοτάδι και να γυρίζω με τρόφημα που μόλις έφτιαξα και μάλιστα σε μια άπο τις γύρες είμουν με το μαχαίρι στο χέρι, ο θείος μου είπε ότι κατρόμαξε μιας που μου πήγαινε κόντρα πάντα και έγώ ειμουν πάντα νευρική μην τον καρφώσω, μετά σηκώθηκαν και με ήδαν χωμένη με την μούρη στο στερεοφωνικό να ψάχνω κασσέτες και έβαλα μουσική με λαικά. Ρότησα το γραφείο άν θέλει κάτι άλλο και ΄'επεσα στο κρεβάτι.:worry:

Πρέπει να πώ ότι ο θείος μου ήταν ένα άπο τα σοβαρά προβλήματα που είχα στο σπίτι καθός δέν ήθελε τον άντρα μου, ήταν ένας απο τους λόγους που ευχαρίστος θα τον σκότωνα:whistle:

καλα ε δεν παιζεσαι....:D :D :D :D :D
εγω δεν υπνοβατω ευτυχως....:P :P
παραμιλαω ομως... οταν ειμαι πολυ κουρασμενη η αγχωμενη μονο τοτε....
και φυσικα εγω δεν το καταλαβαινω ο αντρας μου μου το λεει την επομενη...
ουτε αυτος καταλαβαινει τι λεω....μου λεει παλι αλβανικα μιλουσες χτες το βραδυ...:P :P :P
καποια φορα που ειχε να κανει μια εξεταση και ειχα πολυ αγχος αν θα βγει καλη... εκει που κοιμομασταν λεει αρχιζω να τον σκουνταω και να του λεω αντε σηκω να παμε στο γιατρο...:D :D :D
επισης καποιες φορες ξυπνουσα το πρωι και εβλεπα με εκλπηξη οτι ειχα παρει το βραδυ το πορτατιφ που ειναι διπλα μου στο κομοδινο αγκαλια...:D :D :D :D :D :D
πως γινονται ολα αυτα ομως; το να μιλαμε τοσο συχνα στον υπνο μας; η να υπνοβατουμε; μου κανει πολυ εντυπωση...:confused: :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μου είχαν πεί ότι με βελονισμό μπορεί να σταματήσει άλλα φοβάμε να πάω.
Πάντος η συζήτηση είναι τρομαχτικό για κάποιον που δέν ξέρει, εγώ άναβα το κινητό μου έστελνα μυνήματα και το ξαναέσβηνα, το πρωί ο άντρας μου μου τα έδειχνε και μάλιστα χωρίς να το ξέρει τότε με ρωτούσε ότι δεν καταλάβενε:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
να σε φοβαμαι δλδ αν μεινω ποτε σπιτι σου...:P :P :P :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
να σε φοβαμαι δλδ αν μεινω ποτε σπιτι σου...:P :P :P :D :D :D :D


Δεμ θυμάμε ποτέ ξαδέρφη να κοιμηθεί μαζί μου και όταν ξυπνήσω να την δώ δίπλα μου, όλες πηγαίνανε κλέγοντας στο κρεββάτι με την μανα τους:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Δεμ θυμάμε ποτέ ξαδέρφη να κοιμηθεί μαζί μου και όταν ξυπνήσω να την δώ δίπλα μου, όλες πηγαίνανε κλέγοντας στο κρεββάτι με την μανα τους:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

:D :D :D :D :D :D :D θα το εχω στα υποψην μου αυτο:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top