• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ξερεις τι...στην αρχη ηταν ακινητο σε ενα μερος..αλλα καθως ξεπρηζοταν το συνολο της μυτης και αρχισα να το ψηλαφω,το χερι μου δεν εφευγε απο κει...συνεχως το πειραζα...οποτε μαλλον το ξεκολλησα...ξερω γω:P
Παντως εμενα δεν μ αρεσει ουτε το μεγεθος ουτε το σχημα....οταν κοιταζομαι απο τη μια μερια σε 3/4,ειναι οκ η μυτη...απο την αλλη μερια (που ειναι και το καρουμπαλο) ειναι αισχος..^^
μου φαινεται πως αφησε περισσοτερο χονδρο απο τη μια πλευρα της μυτης ο λαλακας...Βεβαιως ισως να ναι και ιδεα μου λογω του καρουμπαλακίου (:P)
Μολις το βγαλω θα δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εμενα ρε γαμωτο το καρουμπαλακι ειναι ακριβως στο κεντρο της ραχης, οποτε φαινεται κ απτα πλαγια λιιγο..:( μου τη σπαει καπως αυτο αλλα κ μενα μου φαινεται οτι με τον καιρο γινεται πιο επιπεδο...ειμαι σιγουρη παντως πως δν εχει να κανει με το δερμα κλπ, ειναι πανω στο κοκκαλο. επισης η μυτη μου πριζεται φοβερα τωρα με το κρυο, κ το πρωι που ξυπναω ειναι πιο "μπαλιτσα"... αλικακι μου να πας να το αφαιρεσεις αυτο το πραμα, δεν μου ακουγεται και πολυ φυσιολογικο! μη το σκεφτεσαι καν, πηγαινε στο γιατρο να σου κανει την τομη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα εξωτερικά το καρούμπαλο δεν φαίνεται πάντα, μόνο σε ορισμένες φάσεις (όπως είπα παραπάνω, κυρίως όταν κάνει κρύο, αλλά μπορεί να είναι και ιδέα μου) Πχ τώρα δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου (αλλά αν το πιάσω, το νιώθω κανονικά).

Όσον αφορά το σχήμα, το μόνο που δεν μου αρέσει είναι ότι δεν είναι τόσο σηκωμένη πια όσο ήταν στην αρχή. Μου άρεσε που ήταν πιο γαλλική τελικάααα :redface:

Εσύ πόσο καιρό είσαι; Έχεις παρατηρήσει αλλαγές στο δέρμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εγω εχω ακριβως το ιδιο με σενα Λια μου, ειναι αρκετα λιπαρη κ ξεφλουδιζει, παλια δεν ηταν ετσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
κινητο? χα χα
Τι αλλο θα δουμε απο τους <<επιστημονες>> της ρινοπλαστικης γιατρους που παμε ολοι!!!οταν πας επισκεψη σου το παιζει ΘΕΟΣ και οτι θα τα φτιαξει ολα και μετα στην πορεια αλλα βλεπεις!
μονο οταν ζητανε τα λεφτα ειναι ενταξει ,μετα λενε στην ιδια δικαιολογια ...περιμενες να ξεπρηστεις!!!εγω 5.5 μηνες εχω το καρουμπαλακι και ακομα ιδιο εχει μεινει!

Alikaros σε ποιον πηγες?στον γνωστο "μυτιά" (που ειχε βγει σε μεσημεριανη εκπομπη και λεει οτι τον φωναζουν ετσι)
που πηγαμε ολοι?

Λια και εμενα ειναι λιπαρη η μυτη αλλα βαζω συνεχεια bepanthol και πλενω το προσωπο μου πρωι βραδυ,καντο και θα δεις δεν θα ειναι τοσο λιπαρη
εμενα η δικια μου στην δεξια πλευρα ειναι ενταξει και στην αριστερη που εχει το καρουμπαλακι ειναι "ασχημη"

Λια θες να αλλαξουμε πλευρες στις μυτες μας:P

παντως η αδελφη μου που πηγε στον Μαν..λο της εκανε ωραια μυτη ενταξει οχι τελεια και δεν εχει βγαλει κανενα καρουμπαλακι παρα μονο πλαγια απο τα ραμματα αλλα νομιζω πρεπει να τις εχουν φυγει
ασε που δεν εκανε πλυσεις σχεδον καθολου (οπως καναμε εμεις) παρα μονο της ποναει λιγο οταν κανει κρυο αλλα εχουν περασει μονο 1,5 μηνας! αν και εγω ποναω λιγο μερικες φορες.
τουλαχιστον να μου φυγει το καρουμπαλακι γιατι τωρα που το σκεφτομαι εχω μετανιωσει που δεν πηγα εκει:hmm:

χωρις να θελω να κανω διαφημηση σε κανεναν γιατι ολοι για μενα λενε μεγαλα λογια απλως ειπα την περιπτωση αυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Raniouli μου ,ναι θα παω μεσα στην επομενη βδομαδα γιατι δεν το βλεπω να φευγει...ΠΑντως και η δικια μου οταν ξυπναω το πρωι ειναι τουμπανο...Καλα γενικα ειναι τουμπανο αλλα το πρωι ακομα περισσοτερο...λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Giorgalis οχι δεν πηγα στον Σ. αν εννοεις αυτον...Πηγα σε εναν αλλον ο οποιος ειναι εμπορας, οπως και οι περισσοτεροι, αλλα θεωρω οτι κανει καλη δουλεια....Τωρα η δικια μου μυτη ηταν περιπτωση γιατι ειχε ΠΟΛΛΕΣ δυσκολιες...Τωρα αν μπορουσε να γινει κατι καλυτερο, δεν γνωριζω..οπως με διαβεβαιωσε εκεινος δεν γινοταν (αλλα και τι αλλο θα ελεγε..)
Στον ενα χρονο πανω, λεω να περασω καμια βολτα και απο καποιον αλλο πλαστικο να δω αν θα μπορουσε να γινει κατι παραπανω απο αυτο που εγινε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
alikaros

αντε καλη τυχη!

απλως ρωτησα για τον γιατρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..δλδ αφου ειπωνονται τοσα πολλα για τους γιατρουε εμεις που να παμε να εγχειριστουμε; στο εξωτερικο; αυτα που λετε για τα καρουμπαλακια ρωτησατε τους γιατρους σας; Οσον αφορα τον ΣΚ. γιατι εκει θα παω κι εγω, ειστε σε γενικες γραμμες ικανοποιημενοι ή αλλα περιμενατε και αλλα προεκυψαν στην πορεια;
Ευχαριστω εκ των προτερων ελπιζω να απαντησει καποιος συντομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cats

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Και εγω το σκεφτομαι ρε παιδια, και δεν ξερω για ελλαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Το διάστημα των 5-6 μηνών είναι πολύ μικρό για να έχει ξεπρηστεί τελείως η μύτη σας σε σχέση πάντα με το πόσο μεγάλη ήταν η αλλαγή που κάνατε.Επίσης το πρήξιμο λόγω του κρύου είναι εντελώς φυσιολογικό, άσχετα που οι περισσότεροι γιατροί δεν στο λένε λες και θα πρέπε να το γνωρίζεις μιας και ανέκαθεν αλλαζες την μύτη σου, δεν πρέπει η μύτη μας να έρχεται σε επαφή με παγωμένο αερα,καλό θα ήταν να καλύπτεται με ένα κασκώλ όταν κυκλοφορείτε έξω ειδικά όσοι κανατε και διάφραγμα μαζί, αυξάνονται οι πιθανότητες ιγμορίτιδας.
Όταν λες ότι το καρουμπαλάκι μετακινείτε τι εννοείς?Το πρήξιμο όπως έχετε παρατηρήσει φεύγει προς τα κάτω οπότε είναι λογικό κάποια στιγμή να μοιαζετε με μελιτζάνα(σόρρυ εμένα αυτό μου θύμιζα), αυτό δεν γίνεται όμως απο την μια μέρα στην άλλη αλλά σταδιακά.Εσύ τι χρονικό διάστημα μιλάς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
εγω κανονισα και το σαββατο μπαινω χειρουργειο για επανεγχειρηση...ο γιατρος μ μιλησε πολυ καλα,κτ που δε το περιμενα...τεσπα γνωριζει κανεις καποιο ξενοδοχειο κοντα στη κλινικη γτ πρεπει να μεινω 4 μερες αθηνα για παρακολουθηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Παντως εμενα δεν μ αρεσει ουτε το μεγεθος ουτε το σχημα....οταν κοιταζομαι απο τη μια μερια σε 3/4,ειναι οκ η μυτη...απο την αλλη μερια (που ειναι και το καρουμπαλο) ειναι αισχος..^^
μου φαινεται πως αφησε περισσοτερο χονδρο απο τη μια πλευρα της μυτης ο λαλακας.

Η μια πλευρά της μύτης συνήθως διαφέρει απο την άλλη και αυτό φαίνεται έντονα όταν είναι πρησμένη.
Εχουμε λιγότερο χόνδρο στην μια πλευρά πάντα.Ακόμα και στο ακρορρίνιο έχουμε λιγότερο χόνδρο στην μια πλευρά.Γιατί όμως ενας γιατρός δεν φροντίζει να έχουμε την ίδια ποσότητα χόνδρου και στις δυο πλευρες?Ίσως είναι λίγο δύσκολο αν δεν υπάρχει ήδη αρκετός χόνδρος μέσα στην μύτη έτσι ώστε να γεμίσει όλα τα σημεία που πρέπει,διότι μετά αναγκαστικά ο γιατρός θα πρέπει να πάρει χόνδρο απο αλλου π.χ απο το αυτί.
Εχω την εντύπωση οτι μύτες με μεγάλη ποσότητα χόνδρου έχουν περισσότερες πιθανότητες να γίνουν καλές,διότι υπάρχει υλικό αρκετό μέσα για να δουλέψει ο γιατρός και να πλάσει την μύτη όπως θέλει.
Καλό θα ήταν να το βλέπει απο την αρχή ενας γιατρός αυτό εξωτερικά (όσο είναι δυνατόν βέβαια)και να μπορεί να κρίνει αν είναι εφικτό η μύτη να είναι συμμετρική μετά το χειρουργείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
τι κανετε βρε παιδια, που χαθηκατε ολοι?? ρε σεις, το ακρορινιο μου δεν ξεπριζεται με τιποτα! και ειμαι στον 6ο μηνα..:confused: wtf??!! δεν επρεπε να'χει μαλακωσει? και το κοκκαλο πετρα ειναι, δεν κουνιεται καθολου με τις εκφρασεις που κανω...λετε να ειναι απ'το κρυο..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
γεια σου rianouli
και εγω με το ακρορρινιο τα ιδια!ακομα μεγαλο δειχνει!εμενα εχει μαλακωσει αλλα μονο πεφτει δεν κανει τιποτα αλλο....

ρε swamps αληθεια στο λεω εχω βαρεθει να κανεις την ξερολα!

το οτι ο γιατρος μπορει να ειναι φοβικος ή να μην ειναι ρεαλιστης και μπορει να σκεφτεται : δεν πειραζω καθολου τον χονδρο και το ακρορινιο για να ειμαι σιγουρος μην γινει καμια μαλ@@@ια?
εγω την δουλεια μου έκανα και αν του αρεσει! θα λεει.....

και εχουν την δικαιολογια δεν θα αναπνεεις καλα αν στο πειραζα

γιατι οι περισσοτεροι αυτο σκεφτονται και ειδικα οι ωρλ σαν τον Σκ. γιατι δεν εξηγειται σε μερικες φωτογραφιες στο σαιτ του να εχει πειραξει το ακρορρινιο κανοντας ωραιες μυτες και τωρα να μην το πειραζει καθολου ή ελαχιστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως τις τελευταίες μέρες μου έχει εμφανιστεί ένα γρομπαλάκι μπροστα και ελαφρως προς το πλάι, λίγο πιο κάτω από εκεί που ήταν το εξωτερικό ράμμα.
Δεν φαίνεται οπτικά, αλλά είναι σαφώς αντιληπτό στην αφή.
Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο;

Μου φαίνεται ήρθε η ώρα να κάνω μια επισκεψούλα στο γιατρό μου... (μήηνες έχω να πάω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια γεια σας και απο εμενα!Θελω πολυ να κανω και εγω ρινοπλαστικη διοτι εχω μια παρεξενη μυτουλα που 1ον ειμαι η μονη γυναικα σε οοοοολο το σοι που την εχει 2ον εχω δεχθει απειρα σχολια και αυτο με σκοτωνε απιστευτα ψυχολογικα και 3ον σε ολο το σχολειο μα σε ολο ρε παιδια ημουν και παλι η μονη με λιγο γυρτη μυτουλα!Δεν αντεχεται!Αλλα σκεφτομαι πολυ το κοστος διοτι ποτε δεν ημουν σε οικονομικη φαση για πλαστικη,τα σχεδια μου με πανε αλλου για αλλου και παντα θα μεινω με τη μυτη αυτη...:mad:
το θεμα ειναι γιατι να μην μπορουσαμε ολοι να εχουμε τις μυτουλες μας αυτες,εστω και να μην χρειαζοντουσαν χειρουργια,σχόλια κτλ κτλ!Ας επανελθω...Ειμαι απο επαρχια αλλα νομιζω οτι και εδω που ειμαι γινεται ρινοπλαστικη!Γιατι να πας Αθηνα?Επισης ηθελα να σας ρωτησω εσας ποσο περιπου σας κοστισε η ολη διαδικασια?Sorry που γινομαι φορτικη αλλα χαιρομαι που υπαρχουν και αλλοι ανθρωποι με το ιδιο "θεματακι"!!!
Α!θελω να σας πω και κατι αλλο!:redface:Ενα ατομο που δεν εκανε ρινοπλαστικη αλλα εμεινε με αυτην την μυτη γιατι υποστηριζε πραγματικα αυτο που ηταν: Barbara Streisand!!
Μηπως τελικα το ολο θεμα ειναι στο πως βλεπουμε εμεις τον εαυτο μας??? :D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Η Barbara Streisand όμως ουδέποτε θεωρείτο ιδιαίτερα όμορφη.

Δεν θα σου πρότεινα επαρχία, αν διαβάσεις το θέμα θα δεις ότι ακόμα και μεταξύ των καλύτερων γιατρών είναι δύσκολο να βρεις κάποιον που να μην είναι χασάπης, πόσο μάλλον κάποιος άσχετος. Δεν είναι παίξε-γέλασε.

Πάντως, αν θες τη γνώμη μου, δεν είσαι έτοιμη ακόμα. Είναι ταλαιπωρία, οπότε καλό είναι να το κάνεις όταν θα είσαι 100% βέβαιη ότι το θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Η Barbara Streisand όμως ουδέποτε θεωρείτο ιδιαίτερα όμορφη.

Δεν θα σου πρότεινα επαρχία, αν διαβάσεις το θέμα θα δεις ότι ακόμα και μεταξύ των καλύτερων γιατρών είναι δύσκολο να βρεις κάποιον που να μην είναι χασάπης, πόσο μάλλον κάποιος άσχετος. Δεν είναι παίξε-γέλασε.

Πάντως, αν θες τη γνώμη μου, δεν είσαι έτοιμη ακόμα.

Καλα εννοειται οτι δεν ειμαι ετοιμη!Και αυτο γιατι το ξεπερασα με τα χρονια!Οτι δηλαδη οκ το θεμα δεν ειναι το εξω αλλα το μεσα!(Επαιζα με αυτο το σκεπτικο καταλαβες?)Το θεμα ειναι οτι ναι μεν θελω να το κανω αλλα φοβαμαι και το αποτελεσμα!Οσο για τους γιατρους που λες δεν θα διαφωνισω απλα εδω(Γιαννενα) λογω και του Πανεπιστημιακου νοσοκομειου υπαρχουν ακετα καλοι γιατροι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν είναι μόνο θέμα Ιατρικής, αλλά και θέμα αισθητικής.

Πάντως επ'ουδενί μην πας να την κάνεις με το τωρινό mindset. Κάντην μόνο αν κάποια στιγμή καταλήξεις να κοιτάζεσαι στον καθρέφτη και να σκέφτεσαι "ρε γ@μώτο, αυτή η μύτη μόνο με χαλάει!". Όσο σκέφτεσαι Barbares Streisand, εσωτερικούς κόσμους και "έλα μωρέ, τι είναι μια μικρή ατέλεια" (χωρίς να υπονοώ ότι κακώς πράττεις!!), θα το μετανιώσεις οικτρά όταν θα φας όλη την ταλαιπωρία της μετεγχειρητικής περιόδου. Δεν είναι απλό, δεν είναι σαν να πηγαίνεις μια βόλτα στην αισθητικό για αποτρίχωση. Αν το κάνεις πρέπει να είσαι ΠΟΛΥ αποφασισμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top