Τι όνειρο είδατε χθες;

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ότι το αμάξι σου θέλει πλύσιμο για να ασπρίσει :P:P

j/k


μάλλον δεν έχει σημασία το χρώμα του αυτοκινήτου...
αλλά ετοιμάσου για κανα ταξιδάκι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
οτι ήμουν δικηγόρος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
ότι το αμάξι σου θέλει πλύσιμο για να ασπρίσει :P:P

j/k


μάλλον δεν έχει σημασία το χρώμα του αυτοκινήτου...
αλλά ετοιμάσου για κανα ταξιδάκι ;)

Πλυσιμο δεν θελει, 3 ωρες το επλενα προχθες. :D
Ταξιδακι? Ουαου. Θενξ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ έβλεπα ένα ολοκλήρωμα :P
Και όταν ήρθε στο δωμάτιο μου ο πατέρας μου να με ξυπνήσει νόμιζα ότι μου έλεγε τη λύση :P
Ό,τιναναι :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Κάτι με την πυροσβεστικη ειδα. Χτύπησα ένα συναγερμο για πλάκα, κάτι τέτοιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εγώ έβλεπα ένα ολοκλήρωμα :P
Και όταν ήρθε στο δωμάτιο μου ο πατέρας μου να με ξυπνήσει νόμιζα ότι μου έλεγε τη λύση :P
Ό,τιναναι :bleh:

Αν λύσει κανείς το δικό μου ολοκλήρωμα τι τρέχει με την msn live spaces στα καλά καθούμενα, του δίνω και χαρτζιλίκι Don Corleone.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εβλεπα την εκλειψη, ειχε συννεφια και δεν την εβλεπα καθολου καλα..πιφ!(Ευτυχως την ειδα στις ειδησεις).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Εγώ είδα οτι είχα πιστωτική κάρτα, ήμουν σε ΑΤΜ και έκανα αναλήψεις μετρητών.Μετά έγινε κάποιο ξαφνικό black-out και μου κράτησε την κάρτα μέσα. Αλλά μετά ρε γμτ άκουσα το ξηπνυτήρι του κινητού και τραγουδούσε: 'Έχεις τα μάτια, τα μάτια που λατρεύω ........... ' και εκεί ξύπνησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Λέει ότι έγινα πολυυυυ μικρή (τοσοδούλα στυλ!) και προσπαθούσα να κάνω τις καθημερινές δουλειές κλπ.. Πλάκα είχε μέχρι που άρχισε να με κυνηγάει η γάτα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χθες ειδα πολυ γουαου ονειρο.. ειδα οτι ημουν στην αυστραλια διακοπες και ετοιμαζομουν για μπανιο στο απεραντο γαλαζιο.. και εκει πανω μου ειπε μια ασχετη οτι εχει καρχαριες και μου το χαλασε και ειπα τελος παντων, θα μπω μεχρι τον αστραγαλο.. και μετα ξυπνησα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νομίζω κάτι με κάποιον πρώην... αλλα ήταν όλοι μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios32

Νεοφερμένος

Ο marios32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
να πω και γω το δικό μου όνειρο?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν βλεπω ονειρα...:( :( :(
κι αν δω δεν τα θυμαμαι τα περισσοτερα .... :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
καλά..εγώ βλέπω όνειρα και τα θυμάμαι και πολύ καλά.. το θέμα είναι ότι τα όνειρά μου είναι πάντα ή science fiction ή thriller... :worry:

Και για να μπω ον τόπικ..

σήμερα είδα ότι κάποιος σκότωσε τον καλό μου και έψαχνα παντού για να βρω το σώμα του κι όταν επιτέλους τον βρήκα,έβγαλα ένα όπλο και σωριάστηκα δίπλα του νεκρή...κι όλη αυτή τη σκηνή την παρακολουθούσα, λέει ,σαν θεατής..μας έβλεπα κανονικά και τους 2 μας... :'( και μετά,οι ψυχές μας τριγυρνούσαν και περιμέναμε κάποιο γεγονός (δεν θυμάμαι τι ακριβώς),για να μπορέσουμε να επιστρέψουμε στα σώματά μας και να αναστηθούμε... :blink: :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eγω χτες το βραδυ ειδα ενα πολυ τζαματο ονειρο...
Απιστευτα γραφικο,ατμοσφαιρικο και θριλερατο...Πραγματικα δεν ηθελα να ξυπνησω.Μακαρι να μπορουσε καποιος να μπει στο κεφαλι μου να δει τι ακριβως ειδα και να το κανει εργο ή βιντεοπαιχνιδι...
Και καλα ημουν στο αυτοκινητο με τους δικους μου, τον αδερφο μου και την κοπελα μου (την ποια; ) και θελαμε να γυρισουμε στην πολη μας.
Αντι να παμε απο τον κεντρικο δρομο, εγω τους ειπα να παμε μεσα απο κατι χωρια και εκει μιλαμε βρεθηκαμε σε ενα χωριο τρομερα dark,με δεντρα ξερα και ψηλα,χαμηλη ομιχλη στο εδαφος,σπιτια ξυλινα και σκοτεινα μονο με μερικα κιτρινα φωτα αναμενα κτλ κτλ κτλ.
Και ξαφνικα καπου στουκαραμε (πολυ απαλα) και μας πηρε ενας τυπας και μας εβαλε σε ενα σπιτι παλιο...μεγαλο...ξυλινο...με περιεργα οντα και ατομα μεσα...:|
Μεγαλη πορωση το ονειρο μιλαμε!:clapup:
Κριμα που ξυπνησα...ηταν τοσο ατμοσφαιρικο!:(

Σε αυτο που λεει η burbuja πιο πανω, αν κι εχω δει πολλες φορες να με σκοτωνουν και να αυτοπυροβολουμαι (κι οχι σαν τριτο προσωπο, αλλα σαν πρωτου προσωπου κατασταση),θυμαμαι πριν χρονια οπου ειχα δει στο ονειρο μου οτι ειχε πεθανει η κοπελα μου κι εγω εκλαιγα και φωναζα τοσο μα τοσο πολυ στον υπνο μου πλαι της που οταν ξυπνησα ημουν δακρυσμενος μεχρι αηδιας και δεν μπορουσα να αναπνευσω...Πρωτη φορα μου συνεβαινε κατι τετοιο..:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μια ερώτηση στα δύο προηγούμενα καμάρια, τι ταινεία ή τι συζήτηση κάνατε χτές βράδυ:worry: :worry:

Θέλω να το δώ και γώ το ταινιάκι:P

Εγώ πάλι φίδια και τους γονείς μου σε σκοτεινό δωμάτιο, κακό όνειρο για τους γονείς μου, κακά θα τους έρθουν και στεναχώριες τουλάχιστών άς χωρίσουν να βρούν την υγιά τους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αυτό ήταν αλλουνού. Τό άκουσα σήμερα μες στο λεωφορείο. :P


“Χθες λοιπόν, έβλεπα ότι ήμουν σ' ένα καράβι και είχε φουρτούνα. Και χτυπάει σε κάποια φάση το ξυπνητήρι και λέω "Όχι κινητά, παρακαλώ!!". Μάλλον το 'πα για να μην χάσουμε τη ρότα. Και κλείνω το ξυπνητήρι και ξανακοιμάμαι. Και μετά φωνάζω "Βίρα τις άγκυρες".”


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αυτό ήταν αλλουνού. Τό άκουσα σήμερα μες στο λεωφορείο. :P


“Χθες λοιπόν, έβλεπα ότι ήμουν σ' ένα καράβι και είχε φουρτούνα. Και χτυπάει σε κάποια φάση το ξυπνητήρι και λέω "Όχι κινητά, παρακαλώ!!". Μάλλον το 'πα για να μην χάσουμε τη ρότα. Και κλείνω το ξυπνητήρι και ξανακοιμάμαι. Και μετά φωνάζω "Βίρα τις άγκυρες".”


:D

Επρεπε να του πείς ότι τον περιμένει συμφωρά μεγάλη, μην σου πώ ότι εκείνη την ώρα του κλέβαν το πορτοφόλι και τραβούσε τα άδιτά του χωρίς λευτά:P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Λοιπόν διαβάστε τι είδα προχτές:
Έκανα λέει ένα ταξίδι με πλοίο καιενώ γίνονταν διάφορα ασήμαντα πράγματα και οι μέρες περνούσαν, κάποια στιγμή βλέπω ένα μέλος του πληρώματος και του λέω "πω πω πότε επιτέλους θα φτάσουμε στη στεριά;" και μαθαίνω οτι δε θα φτάσουμε ποτέ στη στεριά κι οτι για όλη την υπόλοιπη ζωή μου θα μείνω σε αυτό το πλοίο με αυτούς τους ανθρώπους. Μετά έβλεπα έναν άντρα από το πλοίο με ένα μαχαίρι στο κεφάλι.... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top