Σεμινάρια

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχμμ... δεν ξέρω αν το έβαλα στο σωστό μέρος το θέμα, αλλά θα ήθελα να μάθω από που μπορεί κάποιος να βρει πληροφορίες για σεμινάρια που γίνονται στην Αθήνα και γενικότερες πληροφορίες.. Yπάρχει μήπως κάποιο site ή τηλ; Όποιος ξέρει κάτι, τον ευχαριστώ εκ των προτέρων!

:)

ΥΓ: Δεν ψάχνω κάτι συγκεκριμένο, θέλω σε πρώτη φάση να ανακαλύψω απλά τι παίζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Σεμινάρια πάνω σε τι καλό μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σε οτιδήποτε. Πρέπει να το συγκεκριμενοποιήσω; (πες όχι!)

Θέλω απλά πληροφορίες.. δεν υπάρχει κάποιο μέρος που να είναι συγκεντρωμένες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σε οτιδήποτε. Πρέπει να το συγκεκριμενοποιήσω; (πες όχι!)

Θέλω απλά πληροφορίες.. δεν υπάρχει κάποιο μέρος που να είναι συγκεντρωμένες;

θα σε στεναχωρήσω τώρα αν σου πω όχι? :/:
υπάρχουν σεμινάρια για ρέικι... σεμινάρια για αστρολογία... σεμινάρια για marketing... σεμινάρια για φορολογικές δηλώσεις... σεμινάρια yoga...σεμινάρια κι άγιος ο θεός κι ό,τι μα ό,τι φανταστείς....

Υποψιάζομαι ότι αυτό που ουσιαστικά ψάχνεις είναι μια δημιουργική απασχόληση σε κάτι... ότιναναι, αρκεί να σου κάνει ένα κλικ...
Οπότε θα σου ήταν ιδιαίτερα εύχρηστο ένα μέρος με όοοολα τα σεμινάρια ώστε να δεις τι θα σου κάνει κλικ...
Νι? κι εγώ θα το ήθελα κάτι τέτοιο :P

Αν θες αυτό πάντως... θα σε στεναχωρήσω.. δεν υπάρχει (στην Ελλάδα τουλάχιστον) τέτοια οργάνωση :/:
Βρες πρωτα το "κλικ" σου και μετά ψάξε για τα ανάλογα σεμινάρια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φτου..

Θα με ενδιέφερε κάτι που να με βοηθούσε πχ να δουλέψω ως ελεύθερη επαγγελματίας, αλλά δεν ξέρω σε τι τομέα ακριβώς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ναι αλλά έχεις κάποια κλίση σε κάτι? κάποια έφεση? κάτι που να σε εξιτάρει? κάτι που να το ξεκινήσεις ως χόμπυ και εντέλει να σου παρέχει και χρήμα?
Εχω μια ξαδέρφη που κάπως έτσι ξεκίνησε μαθήματα σιάτσου και τώρα είναι ελεύθερη επαγγελματίας.... εσύ τι θα γούσταρες? απο κει πρέπει να ξεκινήσεις!
γιατί και πωλήτρια τάπερ μπορείς να γίνεις χωρίς σεμινάρια :P και πωλήτρια καλλυντικών και ασφαλίστρια κι ένα σωρό άλλα πράγματα χωρίς να κάνεις σεμινάρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γενικα γενικα, γινονται απειρα σεμιναρια (κι αυτη τη στιγμη που μιλαμε :p), αλλα τι σε ενδιαφερει? Αναλογα με το αντικειμενο που θες να ψαχτεις, υπαρχουν τα αναλογα σαιτς/φορα με ανακοινωσεις για σεμιναρια..
Στο καριερα που εριξα μια ματια τα αποτελεσματα ηταν αυτα https://www.kariera.gr/Main/Seminars/?lang=1&group=1 , αλλα δεν ξερω αν φαινονται πολυ δελεαστικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εκεί το είδα κι εγω, αλλά δεν με ψήνουν και πολύ.. άσε που είναι καθημερινές πρωί! Δουλεύω ρε μεγάλε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
kariera,ναι.
κατι σεμιναρια μαρκετινκ κι εγω εκει τα ειχα κανει.
τωρα για να σε βοηθησει για να εισαι και ελευθ.επαγγελματιας... χμ...
πρεπει να το συγκεκριμενοποιησεις καλο μου, και αν ειναι μπορει και να βρουμε κατι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ να κάνω μια ερώτηση;
Για να παρακολουθήσω σεμινάρια του ΟΑΕΔ τι ακριβώς πρέπει να κάνω;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Να εχεις καρτα ανεργιας, να κανεις ενα εντυπο με ενα εργασιακο συμβουλο και ναβρεις καποιο που σου αρεσει. μετα παιρνεις παραπεμπτικο απο το συμβουλο, κανεις αιτηση στο φορεα που υλοποιει το σεμιναριο, και ξεκινας εντος ενος διμηνου το πολυ.
ακουγεται φρικαλεο αλλα δεν ειναι, ειναι απλο. εχω κανει 3-4 σεμιναρια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χμ κι επειδη είμαι φοιτήτρια δεν μπορώ να βγάλω κάρτα ανεργίας ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ακριβως.

εκτος αν το κανεις στη ζουλα, αλλα αν σε πιασουν (οπως τον ξαδερφο μου) σου ακυρωνουν το σεμιναριο σου και κατι αλλα κουλα σχετικα με μηνες ανεργιας οταν θα τους εχεις πραγματικα αναγκη. :(

μη το ρισκαρεις εκτος αν εισαι σιγουρη για το ατομο με το οποιο μιλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Α οκ αυτό ήθελα να μάθω βασικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Αν ενδιαφερεσαι για δωρεαν σεμιναρια απο το ΚΕΕ μπες εδω https://www.ideke.edu.gr/kee2005/keemap.asp , διαλεξε την περιοχη που σε βολευει καλυτερα και δες τα προγραμματα εκπαιδευσης, για να διαλεξεις αυτο που σου ταιριαζει. Τα μαθηματα ειναι 2φορες την βδομαδα και τις απογευματινες ωρες. Μπορεις να παρεις και τηλεφωνο για να στο εξηγησουν καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ω ευχαριστώ! :) Από μία σύντομη ματιά φαίνεται ΠΟΛΥ χρήσιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soraya

Νεοφερμένος

Η Soraya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εχω μια ξαδέρφη που κάπως έτσι ξεκίνησε μαθήματα σιάτσου και τώρα είναι ελεύθερη επαγγελματίας....

Γεια σου Κακη Επιρροη,
ηθελα να ρωτησω, ειναι ευχαριστημενη η ξαδερφη σου απο τη δουλεια της?
Εχει πετυχει? Υπαρχει μελλον σε αυτον τον τομεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γεια σου Κακη Επιρροη,
ηθελα να ρωτησω, ειναι ευχαριστημενη η ξαδερφη σου απο τη δουλεια της?
Εχει πετυχει? Υπαρχει μελλον σε αυτον τον τομεα?

Κοιτα η ξαδέρφη μου την έχει δει γενικά και σαν τροπο ζωής και δεν είναι μονο το επαγγελματικό κομμάτι....
Ναι έχει πελάτες και δουλεύει και αν δεν κάνω λάθος συνεργάζεται και με ένα ινστιτουτο....
Απλά, η ίδια δεν το κυνηγάει για να κάνει περιουσία.... είναι απ τους ολιγαρκής ανθρώπους που εργάζονται τόσο όσο να βγάλουν αυτα που θέλουν για να ζουν λιτα
Πιστεύω ότι έχει μέλλον... ο κόσμος έχει αρχίσει και στρέφεται σε εναλλακτικές μεθόδους για την υγεία του και την μακροζωία του
είτε πρόκειται για διατροφή είτε για μασάζ είτε δεν ξέρω και γω τι άλλο
είναι σαν να διανύουμε μια περίοδο που ξαφνικά οι περισσοτεροι αφυπνούνται σε πνευματικό επίπεδο και επιδιώκουν τρόπους για να έρθουν πιο κοντα στην φύση στον εαυτο τους στην ψυχή τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
είναι σαν να διανύουμε μια περίοδο που ξαφνικά οι περισσοτεροι αφυπνούνται σε πνευματικό επίπεδο και επιδιώκουν τρόπους για να έρθουν πιο κοντα στην φύση στον εαυτο τους στην ψυχή τους.

Αυτό ισχύει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
σαν να διανύουμε μια περίοδο που ξαφνικά οι περισσοτεροι αφυπνούνται σε πνευματικό επίπεδο και επιδιώκουν τρόπους για να έρθουν πιο κοντα στην φύση στον εαυτο τους στην ψυχή τους.

Αυτό το φαινόμενο ξεκίνησε περίπου 10 χρόνια πριν, όταν μπήκε ο Ουρανός στον Υδροχόο. Ασχέτως αν μαζί με τις αναζητήσεις έχουμε ένα σχετικό χάος. Τι άνθρωποι κι αυτοί οι Υδροχόοι. ΥδροΧΑΟΣ ο Υδροχόος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top