Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






Κωσταρέλλος



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • shoes.jpg
    shoes.jpg
    4.1 KB · Εμφανίσεις: 582

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Let's talk about...flats!








 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
...and spring clothes!









:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baudE Laire

Νεοφερμένος

Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ψάχνω μπουφάν φθινοπωρινό χωρίς φρου φρου και αρώματα/αγκράφες/κουκούλες αλλά να έχει ωραίο χρώμα , υφή , ύφασμα και ραφές

χρώματα φωτεινά περικαλώ , επώνυμη μάρκα από καλό τζάκι. Θα προτιμηθούν γυναικείες προτάσεις

pour homme εννοείται


π.σ.1


Χρώματα που θα φορέθουν φέτος Ανοιξη και Καλοκαίρι!

Αν θέτε μια αντρική γνώμη,
για μια στιγμή νόμιζα ότι είναι η νέα κολεξιόν των παγωτών Δωδώνη

π.σ.2
Καγιράκι...εσύ που με ξέρεις το καημένο τι νούμερο είμαι;

μεγάλο :smoke:


οντόπικ :


:inlove: αυτό το γουνάκι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.











 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ψάχνω μπουφάν φθινοπωρινό χωρίς φρου φρου και αρώματα/αγκράφες/κουκούλες αλλά να έχει ωραίο χρώμα , υφή , ύφασμα και ραφές

χρώματα φωτεινά περικαλώ , επώνυμη μάρκα από καλό τζάκι. Θα προτιμηθούν γυναικείες προτάσεις

pour homme εννοείται
το 'χω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baudE Laire

Νεοφερμένος

Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
οφτόπικ :mad:

(όχι εγώ , να καταγγείλω την νεράιδα θέλω . νομίζει ότι είναι στα οφθαλμόμουτρα)

οντόπικ : φχαριστώ roumy , θα το τσεκάρω :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
οφτόπικ :mad:

(όχι εγώ , να καταγγείλω την νεράιδα θέλω . νομίζει ότι είναι στα οφθαλμόμουτρα)

Να με συγχωρησει η χαρη σου που δεν τα βρηκα στις κρεμαστρες αγορακι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.



























;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
έλεος ρε νεράιδα πρωί πρώι, δίκιο έχει ο ποιητής

έχω και μάθημα γαμώ τη τρέλα μου σήμερα με τη μυαλό θα το παρακολουθήσω μετά από αυτό το μελαχρινό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Εδω ειναι καλυτερα κι απο οφθαλμολουτρα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
έλεος ρε νεράιδα πρωί πρώι, δίκιο έχει ο ποιητής

έχω και μάθημα γαμώ τη τρέλα μου σήμερα με τη μυαλό θα το παρακολουθήσω μετά από αυτό το μελαχρινό :P

Κανε κρυο ντουζακι βρε μανα μου! Και προς θεου, μακρια απο παραλιες μεχρι να τελειωσει η εξεταστικη σου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
που τα βρισκουμε αυτα?
στις παραλιες..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μαρή Νερ, εσύ θα με κάνεις να αγοράσω δέκα μαγιώ φέτος! Σταμάτα! :P

ΥΓ: Όχι τίποτα, αλλά τα δεύτερα μαγιώ είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
τα κορμια ή τα μαγιω?
γιατι αν εχεις τετοια κορμαρα οπως οι τυπισες και προπροπερσινο μαγιω να φορεσεις ολοι εσενα θα κοιτανε!!!

ψηφιζω το 1 και το 3!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εγώ πάντως αναρωτιέμαι πώς αυτά τα μαγιό θα φαίνονται αν αυτή που τα φοράει δεν έχει το σώμα των μοντέλων που τα διαφημίζουν...:worry:

σ.σ.: Η δεύτερη, η σοκολατένια, είναι για φάγωμα...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΥΓ: Όχι τίποτα, αλλά τα δεύτερα μαγιώ είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ!

αι νοου, αλλα τελεια...
μου ειχαν κανει δωρο ενα, απιστευτα καλη ποιοτητα, πολυ σεξυ και δεν υπαρχει πιθανοτητα να κυκλοφορει αλλο κομματι:P, τουλαχιστον οχι εκει που κυκλοφορω εγω:P

Αλλα και τα Βικτορια ειναι πολυ καλης ποιοτητας και αρκετα οικονομικα...ασε που δεν παιζουν στις παραλιες επισης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top