Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Στην Αμερικη.
Παμε καμια βολτα Μαρω?:P

Νερ, μπες να μας πεις πληροφοριες!:P


Πάμε mind γιατί όχι?:P:D
Μα εγώ έχω μια απορία. Πως γίνεται να έχουν τέτοια φορέματα ενώ δεν έχουν παραλιες και νησάκια να τα φοράνε!?
(Μονο εγώ κάτι τέτοια φορεματάκια τα έχω να φοριούνται καλοκαιράκι στο νησί?) :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ερώτηση άσχετη. Πάω κάπου πολύ επίσημα. Πρώτον κοντομάνικα λευκά πουκάμισα φοριούνται με σακάκι ή πρέπει να φοράω μακρύ μανίκι ακόμα και το καλοκαίρι ; Δεύτερον, πώς ξεχωρίζει κανείς το χειμερινό από το καλοκαιρινό σακάκι ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αντε καλε, μια μια!:P

Λεπον, περι μαγιω...Για το κατω μερος εγω πηρα εξτρα σμολ, ενω φοραω γενικοτερα το σμολ...αλλα και το σμολ που πηρε η αδερφη μου δεν εχει μεγαλη διαφορα απο το εξτρα. Στο πανω μερος πηρα μιντιουμ, αλλα εαν επαιρνα το λαρτζ θα ηταν πολυ περισσοτερο σεμνο
και σιγουρα οχι ασχημο :P
Γενικοτερα το 34-36C φοραω...δηλαδη μιντιουμ για Βικτορια.:P
Eν ολιγοις, παρε το μαγιω στο νουμερο που παιρνεις και τα αλλα, οπως π.χ ειπες τα καλτσεντονια.

Τωρα οσον αφορα στο που μπορεις να βρεις Βικτορια Σικρετ εδω στην Ελλαδα ειναι πικρη ιστορια.

Ειχε μεχρι πριν κατι χρονια ενα καταστημα στο Χαλανδρι μονο με εσωρουχα ομως. Νομιζω οτι υπηρχε καταστημα και σε μια αλλη περιοχη. Ή Γλυφαδα ή Κηφισια. Δεν ειμαι σιγουρη...
Τελος παντων, νομιζω οτι η μονη και καλυτερη λυση ειναι να τα αγορασετε ον-λαιν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
https://www.maxin.gr/_gr0506/mainmenu.html

ρούχα με θηλυκότητα υψηλού επιπέδου......

αλλά δεν μπορώ να επισυνάψω φωτογραφίες.....................:mad::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ερώτηση άσχετη. Πάω κάπου πολύ επίσημα. Πρώτον κοντομάνικα λευκά πουκάμισα φοριούνται με σακάκι ή πρέπει να φοράω μακρύ μανίκι ακόμα και το καλοκαίρι ; Δεύτερον, πώς ξεχωρίζει κανείς το χειμερινό από το καλοκαιρινό σακάκι ; :P

Το μακρυ μανικι ειναι παντα πιο επισημο...
Διαφερουν στο υφασμα...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Ερώτηση άσχετη. Πάω κάπου πολύ επίσημα. Πρώτον κοντομάνικα λευκά πουκάμισα φοριούνται με σακάκι ή πρέπει να φοράω μακρύ μανίκι ακόμα και το καλοκαίρι ; Δεύτερον, πώς ξεχωρίζει κανείς το χειμερινό από το καλοκαιρινό σακάκι ; :P
κοντομανικα λευκα πουκαμισα μονο τα γκαρσονια !!!!!!!!!! προς θεου μην το φορεσεις .Στις επισημεςπεριπτωσεις παντα μακρυμανικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
κοντομανικα λευκα πουκαμισα μονο τα γκαρσονια !!!!!!!!!! προς θεου μην το φορεσεις .Στις επισημεςπεριπτωσεις παντα μακρυμανικο

Συγνώμη, και μένα δεν μου αρέσει, αλλά ποιός θα το δει ότι είναι κοντό αφού φοράω σακάκι από πάνω ; Με την ντάλα καύσωνα να δω τι θα κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
https://www.nitrolicious.com/blog/category/mango/

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πολύ γλυκό, και θα μου πήγαινε πολύ ....όταν ήμουν 17 ...αχχχχ :P

Δεν εννοώ κάτι για το φόρεμα, απλά πλέον δεν ταιριάζει με το στυλ μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σε ποιο απο τα δυο αναφερεσαι?:)

Και δειξε μας κατι απο το στυλ σου ντε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
https://www.maxin.gr/_gr0506/mainmenu.html

ρούχα με θηλυκότητα υψηλού επιπέδου......

αλλά δεν μπορώ να επισυνάψω φωτογραφίες.....................:mad::hmm:

Πολυ ωραια Βενι.:) Το τιρκουαζ μου χει κανει το κλικ φετος πολυ.






.................
.........
.....




:PΜου αρεσε αυτο το κοριτσακι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σε ποιο απο τα δυο αναφερεσαι?:)

Δεν έχει σημασία πλέον γιατί σε άλλο φόρεμα αναφερόμουν...
Γράψε άκυρο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τα δυο πρωτα πολυ ομορφα, το τριτο χαλια! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
το κωλαρακι της πρωτης φοτο ειναι αληθινο??? η φοραει τουρλοκωλι??????? θα πηδηχτω απ το παραθυρο!!!!! δεν υπαρχει φιλε!!!! μα καλα ποσσες πλαστικες κανουνε ποια εκει στο χολυγουντ???? πως λεμε εμεις παμε για καφε? αυτοι λενε παμε για λιποαναροφηση?????:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καταρχας, η συγκεκριμενη γκομενα εχει παρα πολυ γυμνασμενο κορμι και ναι Κρις, υπαρχουν γοφοι τοσο τουρλωτοι και στητοι οπως λες...δεν ειναι ολες οι γυναικες χαμηλοκ@λες, ξερεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ναι, την ξερω την συγκεκριμενη γκομενα την θυμαμαι οταν επαιζε στον ''εβδομο ουρανο'' και ηταν μπαζο!!!!!
κουκλα μου, η πολυ γυμναστικη δεν εχει σχεση με αυτο που λες! αν ηταν ετσι ολες οι αθλητριες σαν αυτηνα θα ηταν!!!
ειναι υπερβολικο αυτο που εχει εκει πισω και νομιζω πως ειναι λιπος που της το βαλαν επιπλεον.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σορρυ βρε κοριτσι μου, αλλα για να εχουν ολες οι αθλητριες τετοιον κ@λο, θα πρεπει ενα εχουν και τη "μαγια". Εννοω η κατασκευη τους να ειναι τετοια, ωστε με τη γυμναστικη ειτε να τον συντηρησεις, ειται να τον κανεις ακομα καλυτερο...Εαν εισαι ακ@λη, ε ναι, δε θα αποκτησεις ξαφνικα...
Τελος παντων, τραστ μι, υπαρχουν και χωρις επεμβασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
με τη γυμναστικη δεν πετας γυναικειο κωλο...τον μαζευεις και τον κανεις πιο μυωδη..ανδρικο στυλ... δειτε τις σθλητριες..
οποτε η προσθετικη πλαστικη παει συννεφο στην Αμερικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως στέκεται και πολύ ..τουρλωτά, αν προσέξετε! Τον έχει πετάξει κανονικά! :P (αχ τι γράφω η γυναίκα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top