Επαναφορά διαγραμμένης επαφής στο MSN!

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
κατα λαθος διεγραψα ενα contact...μηπως ξερετε πως θα το επαναφερω...δε ξερω το e-mail του,με ειχε βρει αυτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πολύ φοβάμαι ότι δεν υπάρχει τρόπος.... :/:
αν δεν έχεις κρατημένο κάποιο Mail του ... παει παπαλα.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έχετε μιλήσει μέσω μσν? Αν ναι τ'ότε ψάξε στις αποθηκευμένες συνομιλίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Και να μην έχεις το mail του αν δεν κάνω λάθος μπορείς να τον επαναφέρεις.

Πήγαινε: Εργαλεία > Επιλογές
και στο panel Εμπιστευτικότητα εντόπισε ποιός είναι [ε δεν μπορεί κάτι θα θυμάσαι από το mail του ενώ αν δεν έχεις διαγράψει πολλές επαφές ή καμμία, θα τον ξεχωρίσεις] και μετέφερέ τον στους Επιτρεπόμενους χρήστες.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Και να μην έχεις το mail του αν δεν κάνω λάθος μπορείς να τον επαναφέρεις.

Πήγαινε: Εργαλεία > Επιλογές
και στο panel Εμπιστευτικότητα εντόπισε ποιός είναι [ε δεν μπορεί κάτι θα θυμάσαι από το mail του ενώ αν δεν έχεις διαγράψει πολλές επαφές ή καμμία, θα τον ξεχωρίσεις] και μετέφερέ τον στους Επιτρεπόμενους χρήστες.






Νομίζω οτι αυτό ισχύει για να επαναφέρεις κάποιον τον οποίον έχεις μπλοκάρει κι όχι διαγράψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Νομίζω οτι αυτό ισχύει για να επαναφέρεις κάποιον τον οποίον έχεις μπλοκάρει κι όχι διαγράψει.
Πριν ολοκληρωθεί η διαγραφή σε ρωτάει αν θες να κάνεις αποκλεισμό της επαφής και αποθηκεύετε και στη λίστα αποκλεισμένων. ;)





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Και να μην έχεις το mail του αν δεν κάνω λάθος μπορείς να τον επαναφέρεις.

Πήγαινε: Εργαλεία > Επιλογές
και στο panel Εμπιστευτικότητα εντόπισε ποιός είναι [ε δεν μπορεί κάτι θα θυμάσαι από το mail του ενώ αν δεν έχεις διαγράψει πολλές επαφές ή καμμία, θα τον ξεχωρίσεις] και μετέφερέ τον στους Επιτρεπόμενους χρήστες.





οκ το εφτιαξα....ευχαριστω για την βοηθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros4312

Νεοφερμένος

Ο spiros4312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση σχετικα με τις επαφες του msn???

Αν ανοιξεις ενα παραθυρο συνομιλιας και δεν σου βγαζει την φωτο ή καποια εικονα γενικοτερα παιζει να με εχει διαγραψει και να μην με βλεπει σαν επαφη?? κι εγω να τον βλεπω κανονικα μεσα?? ή ισχυει κατι αλλο??

Να συμπληρωσω.. οτι την συγκεκριμενη επαφη την ειχα διαγραψει και μπλοκαρει.. αλλα μετα την ξαναπερασα στις επαφες του msn χωρις να του κανω παλι προσκληση... και την εβαλα ξανα στην λιστα αποδοχης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αν ανοιξεις ενα παραθυρο συνομιλιας και δεν σου βγαζει την φωτο ή καποια εικονα γενικοτερα παιζει να με εχει διαγραψει και να μην με βλεπει σαν επαφη?? κι εγω να τον βλεπω κανονικα μεσα?? ή ισχυει κατι αλλο??

Αν εσυ την βλεπεις online την συγκεκριμενη επαφη, σημαινει οτι ΔΕΝ σε εχει διαγραψει (αν σε ειχε διαγραψει δεν θα την εβλεπες online, αλλα offline παντα). Τωρα το γιατι δεν εμφανιζεται η εικονα της δεν σημαινει κατι, απλα θα το εχει ρυθμισει η ιδια ή απλα εχει παλαιότερη εκδοση msn, so δεν βλεπεις εικονα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zourlita

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οπως ειπε και η ^princess^ δεν σε εχει διαγραψει η εν λογο επαφη απλα εχει καποια παλαιοτερη εκδοση του προγραμματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros4312

Νεοφερμένος

Ο spiros4312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ok παιδια.. ευχαριστω για τις απαντησεις σας.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αν εσυ την βλεπεις online την συγκεκριμενη επαφη, σημαινει οτι ΔΕΝ σε εχει διαγραψει (αν σε ειχε διαγραψει δεν θα την εβλεπες online, αλλα offline παντα). Τωρα το γιατι δεν εμφανιζεται η εικονα της δεν σημαινει κατι, απλα θα το εχει ρυθμισει η ιδια ή απλα εχει παλαιότερη εκδοση msn, so δεν βλεπεις εικονα.
Είμαι 99,9% ~ 100% σίγουρη πως κάνεις λάθος.
Άλλο το block και άλλο το delete. Aν κάποιος σου κάνει μόνο delete τότε εσύ βλέπεις πότε συνδέετε, την κατάσταση του κτλ ενώ αυτός δεν σε βλέπει.
Αν σε κάνει και block και delete ή μόνο block τότε θα τον βλέπεις offline.

Και μέσω του msn plus αλλά και από τις άλλες εκδόσεις των messenger υπάρχει ασφαλής τρόπος να δεις αν κάποιος σε έκανε delete.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι λέγοντας "διαγραφη" εχω στο μυαλο μου το block/delete παντα. Λαθος εκφραση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros4312

Νεοφερμένος

Ο spiros4312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπερα... θελω να κανω καποιες ερωτησεις... και ειναι οι εξης.. :

1) Ξερωντας email kai password καποιου ατομου.. μπηκα στο email του.. (ειναι της gmail) και με διεγραψα (εμενα) απ τις επαφες του. Η διαγραφη (χωρις μπλοκ και ο,τι αλλο.. απλη διαγραφη) αυτη που με εκανα, ισχυει και για τις επαφες που εχει το ατομο εκεινο στο msn του? Δλδ θα με βλεπει κανονικα μεσα και θα συνομιλουμε ή οχι??

εγω στο δικο μου msn δεν τον εχω κανει διαγραφη ή μπλοκ και τον εχω κανονικα στις επαφες μου.


2) Ξερει κανεις γιατι.. ενω μπαινω κανονικα στο email δεν μπορω να μπω στο msn?? Μου πεταει μνμ οτι δεν ειναι σωτο το ID ή λαθος password.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zourlita

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλησπερα... θελω να κανω καποιες ερωτησεις... και ειναι οι εξης.. :

1) Ξερωντας email kai password καποιου ατομου.. μπηκα στο email του.. (ειναι της gmail) και με διεγραψα (εμενα) απ τις επαφες του. Η διαγραφη (χωρις μπλοκ και ο,τι αλλο.. απλη διαγραφη) αυτη που με εκανα, ισχυει και για τις επαφες που εχει το ατομο εκεινο στο msn του? Δλδ θα με βλεπει κανονικα μεσα και θα συνομιλουμε ή οχι??

εγω στο δικο μου msn δεν τον εχω κανει διαγραφη ή μπλοκ και τον εχω κανονικα στις επαφες μου.


2) Ξερει κανεις γιατι.. ενω μπαινω κανονικα στο email δεν μπορω να μπω στο msn?? Μου πεταει μνμ οτι δεν ειναι σωτο το ID ή λαθος password.

1) οσον αφορα το g η εταιρια εχει μια ρυθμιση η οποια καθε φορα που εισαγεις μια νεα διευθυνση mail και στελνεις εκει, αποθηκευει τη διευθυνση αυτη. για το msn ομως δεν ισχυει κατι τετοιο. Ακομα και αν το διαγραψες απο gmail, στο msn της θα παραμεινεις. Αν της κανεις μπλοκ εσενα θα σε βλεπει οταν εισαι μεσα, και οταν αλλαζεις ενημερωση, κατασταση κλπ. ,αλλα εσυ δεν θα την βλεπεις.
2) για το mail και το msn ισχυει το εξης. Μπορεις να εχεις ιδια διευθυνση με διαφορετικο password για το καθενα. Οταν πας να κανεις συνδεση στο msn πατα "ξεχασα τον κωδικο προσβασης" και συμληρωσε τα πεδια για να σου ερθει ξανα νεος κωδικος στο mail -στο οποιο εννοειται οτι εχεις προσβαση"- και μετα απο τις ρυθμισεις τον ξαναλλαζεις και βαζεις το δικο σου... Ελπιζω να βοηθησα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
1) οσον αφορα το g η εταιρια εχει μια ρυθμιση η οποια καθε φορα που εισαγεις μια νεα διευθυνση mail και στελνεις εκει, αποθηκευει τη διευθυνση αυτη. για το msn ομως δεν ισχυει κατι τετοιο. Ακομα και αν το διαγραψες απο gmail, στο msn της θα παραμεινεις. Αν της κανεις μπλοκ εσενα θα σε βλεπει οταν εισαι μεσα, και οταν αλλαζεις ενημερωση, κατασταση κλπ. ,αλλα εσυ δεν θα την βλεπεις.
2) για το mail και το msn ισχυει το εξης. Μπορεις να εχεις ιδια διευθυνση με διαφορετικο password για το καθενα. Οταν πας να κανεις συνδεση στο msn πατα "ξεχασα τον κωδικο προσβασης" και συμληρωσε τα πεδια για να σου ερθει ξανα νεος κωδικος στο mail -στο οποιο εννοειται οτι εχεις προσβαση"- και μετα απο τις ρυθμισεις τον ξαναλλαζεις και βαζεις το δικο σου... Ελπιζω να βοηθησα!!
Για το πρώτο δεν συμφωνώ, αν βέβαια κατάλαβα καλά.
Αν κάνω κάποιον εγώ block δεν θα με βλέπει αυτός μέσα ενώ εγώ θα τον βλέπω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Και μέσω του msn plus αλλά και από τις άλλες εκδόσεις των messenger υπάρχει ασφαλής τρόπος να δεις αν κάποιος σε έκανε delete.

Ποιος τρόπος είναι αυτός;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ποιος τρόπος είναι αυτός;:hmm:
Sorry για την καθυστέρηση!
Ένας είναι αυτός, και ένας άλλος είναι: Εργαλεία-Επιλογές-Προστασία προσωπικών δεδομένων και μετά με δεξί κλικ στις επαφές σου παρατηρείς την αλλαγή που υπάρχει στη λέξη ''Διαγραφή''. Συγκεκριμένα, όταν η λέξη ''Διαγραφή'' είναι bold σημαίνει ότι σε έχει διαγράψει και σου δίνει τη δυνατότητα να τον διαγράψεις και εσύ.

Το έχω δοκιμάσει με το παλιό μου account και δουλεύει...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apaleytos

Νεοφερμένος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Για το πρώτο δεν συμφωνώ, αν βέβαια κατάλαβα καλά.
Αν κάνω κάποιον εγώ block δεν θα με βλέπει αυτός μέσα ενώ εγώ θα τον βλέπω.;)

Δεν θέλω να στο χαλάσω αλλά έτσι νομίζεις :)

Τρόποι υπάρχουν (4 τουλάχιστον) αλλά ας μην το σχολιάσουμε εδώ, για τους προφανείς λόγους (παράνομοι).

Από την στιγμή που χρησιμοποιείς live messenger είσαι vulnerable από παντού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χωρίς παρανομίες αυτό δε συμβαίνει; Σιγά μη βάλω και προγράμματα για να ελέγχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top