Τρεις νεκροί στη Σταδίου κατά τη διάρκεια της πορείας (Μάιος 2010)

tzoutzou

Νεοφερμένος

Η tzoutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ελα ελα δε θελω ηττοπαθειες!!!!!!!Ο,τι και να κανουν,δε θα μας ριξουν κατω!!!!!!Εχουμε μαθει να επιβιωνουμε οι Ελληνες!!!!Τα λεφτα μας παιρνουν και οχι τα ονειρα!!Και οπως ελεγε και λεει η μανα μου "τα ονειρα ειναι τσαμπα"!!!!!!!!!

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
Ελα ελα δε θελω ηττοπαθειες!!!!!!!Ο,τι και να κανουν,δε θα μας ριξουν κατω!!!!!!Εχουμε μαθει να επιβιωνουμε οι Ελληνες!!!!Τα λεφτα μας παιρνουν και οχι τα ονειρα!!Και οπως ελεγε και λεει η μανα μου "τα ονειρα ειναι τσαμπα"!!!!!!!!!

δυστυχως αγαπουλα μου...σε αυτον τον κοσμο που ζουμε..χωρις λεφτα..δεν εχει ουτε ονειρα...:(:(:(...βεβαια...αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα το παλαιψουμε..:)

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
Τι να πω βρε Εφη μου... Τι να πω κ όσο σκέπτομαι τώρα κ αυτούς τους ανθρώπους που ποιος ξέρει τι θα τράβηξαν για να βρουν μια κωλοδουλεια κ πήγαν άδικα για να παίξουν κάποια καθίκια τα παιχνίδια τους κ το μωράκι που δεν πρόλαβε καν να γεννηθεί:( ενα διαδικτυακό κεράκι για όλες αυτές τις ψυχές που χάθηκαν μαζί με τα όνειρά μας

δεν ξερεις ποσο σκεφτομαι αυτη τη μανουλα..που δεν εγινε ποτε μανουλα..και αυτο το μπεμπακι..που δεν προλαβε καν να δει τι σημαινει ζωη..:(:(:(

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Δεν μου μενει χρονος να ενημερωνομαι σωστα λογω πολύ φορτου με τα ζωα και τα δικαιωματα τους αλλα η ηττοπαθεια ειναι χαρακτηριστικο εδω και την εχουνπολλοι και αυτο οδηγει σε πολιτικες επιλογες και καταστροφολογια. Εγω βλεπω οτι αν ασχολεισαι με κατι και το χειριστεις εξυπνα αυτο πετυχαινει μια χαρα και δεν κουνιεται κι ευκολα.

Πχ μια ανεργη κυρια που εγινε γατονταντα τα εβγαλε περα, μια αλλη που της προτεινα δεν θελει και δεν τα παει καλα, μια τριτη που το καει και με υπερηφανεια θα τα παει καλυτερα απο ολες. Ηταν παραδειγμα αλλα ισχυει σε ολα.

Το πολύ καλο ειναι οτι δεν εχουμε σε γατες κρουσματα εγκαταλειψης ζωων ακομη αντιθετα πολλοι περισσοτεροι βοηθουν. Προσωπικα εχω μαθει να υπολογιζω σε μενα κα να μην περιμενω απο δημοσια οποτε δεν αλλαζουν πολλα αλλα νομιζω οτι η λυση ειναι να σταματησει η παθητικότητα στο μυαλο μας καταρχας

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

da capo

Νεοφερμένος

Ο o χρήστης αποχώρησε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Συμφωνώ με τις αιτιάσεις σου αυτές, αλλά δεν είναι (ιστορικό)κρίμα και λάθος να μπερδεύουμε ακόμη τους "Έλληνες" με τους "Ελλαδίτες"; Γιατί, μη γελιόμαστε, Έλληνες δεν υπάρχουν ως λαός, από τα χρόνια ακόμη που αποκηρύχθηκε ο ελληνισμός ως "επικατάρατος ειδωλολατρεία"(4-5ος μΧ αι.). Απλά σ' εμάς η ιστορία είχε επιφορτώσει το χρέος να γίνουμε "όνομα και πράγμα". Αλλά μπερδεμένοι μεταξύ άλλων τινών μυθευμάτων, μόλις που κατορθώσαμε να γίνουμε "ελληνόφωνοι Ελλαδίτες" και τίποτε παραπάνω.

Αγαπητέ, όπου μπήκε το ΔΝΤ το πολιτικό σκηνικό άλλαξε άρδην...
Σε αυτό το νοτιοδυτικό άκρο της Ευρώπης που λέγεται Ελλάδα η επίδρασή του μπορεί να είναι πιο καταλυτική... Ίσως ήρθε η ώρα αυτό το κολωβομένο και στρεβλό κρατικό μόρφωμα, που οι ευρωπαίοι νεορομαντικοί ονόμασαν Ελλάδα, να κλείσει τον ιστορικό του κύκλο...
Απ' την άλλη , ίσως ήρθε η ώρα οι Ρωμηοί να κάνουν την πραγματική τους επανάσταση, αυτή που δεν έκαναν το 1821...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liliana

Νεοφερμένος

Η liliana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
....είναι τα κομμουνιστικά αισθήματα! :)

....δεν πάμε να πνιγούμε λέω γω...ούτε στοιχειώδη ανθρωπισμό δεν έχουμε :mad: :/: :(
αυτό που θέλω να σου πω εγώ φίλε μου είναι ότι δεν έχεις καταλάβει τι σημαίνει να χάνεις τι ζωή σου εν ώρα εργασίας , δεν ξερεις εσύ τι έχει περάσει η δική μου οικογένεια όταν ο αδελφός της μάνας μου πνίγηκε κάπου στον ειρηνικό σε ηλικία εικοσιτεσσάρων χρονών επειδή πήγε να δουλέψει σε ένα πλοίο για να ζήσει την οικογενειά του. οσο για τους κουμουνιστές, άστους ήσυχους. οι άμθρωποι έχουν γράψει τη δική τους ιστορία και σε πληροφορώ ότι όσους έχω γνωρίσει ωφείλω να παραδεχτώ ότι είναι άνθρωποι χρήσιμοι τόσο για τους εαυτούς τους όσο και για την κοινωνία και για την οικογένειά τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τρεις νεκροί από εμπρησμό τράπεζας στη Σταδίου κατά τη διάρκεια της πορείας

Αθήνα
Τρεις νεκρούς εντόπισαν οι πυροσβεστικές δυνάμεις στο υποκατάστημα της τράπεζας Marfin, επί της οδού Σταδίου στο κέντρο της Αθήνας, το οποίο κατά τη διάρκεια της απεργιακής πορείας δέχθηκε επίθεση με βόμβες μολότοφ και παραδόθηκε στις φλόγες. Σύμφωνα με την Πυροσβεστική πυρκαγιά εκδηλώθηκε και σε κτίριο στην λεωφόρο Αμαλίας 40, ενώ κάηκε και ένα πυροσβεστικό όχημα.

in.gr

(Τα περισσότερα κανάλια έχουν διακόψει την απεργία)

σε ένα φοιτητικό φόρουμ που συμμετέχω , οι αριστεροί λένε ότι ήταν προβοκάτσια γιατί ο βγενόπουλος (διευθύνων στην μαρφιν) τα έχει βάλει με το σύστημα και τώρα θα κατηγορηθεί που δούλευαν εκεί υπάλληλοι εν μέσω ταραχών στο κέντρο

:whatever:

δεν έχω διαβάσει ακόμα εδώ και ελπίζω να με έχουν ήδη καλύψει στο εξής :

όσο τα πράγματα αγριεύουν σε κοινωνικό επίπεδο , οι συνέπειες θα είναι πια ανεξέλεγκτες και η αγριότητα σύντομα θα μας γίνει συνήθεια και άρα ασήμαντη και δεδομένη

ντρέπομαι για την χώρα που ζω , πλέον ντρέπομαι εξίσου για το σύστημα όσο και για την τυφλή και μη σκεπτόμενη αντίδραση στο σύστημα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
αλλα νομιζω οτι η λυση ειναι να σταματησει η παθητικότητα στο μυαλο μας καταρχας
Νομίζω ότι αυτή η φράση τα συμπυκνώνει όλα Ασημίνα από εκεί πρέπει να ξεκινήσουμε

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liliana

Νεοφερμένος

Η liliana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αυτό που θέλω να σου πω εγώ φίλε μου είναι ότι δεν έχεις καταλάβει τι σημαίνει να χάνεις τι ζωή σου εν ώρα εργασίας , δεν ξερεις εσύ τι έχει περάσει η δική μου οικογένεια όταν ο αδελφός της μάνας μου πνίγηκε κάπου στον ειρηνικό σε ηλικία εικοσιτεσσάρων χρονών επειδή πήγε να δουλέψει σε ένα πλοίο για να ζήσει την οικογενειά του. οσο για τους κουμουνιστές, άστους ήσυχους. οι άμθρωποι έχουν γράψει τη δική τους ιστορία και ωφείλω να παραδεχτώ ότι είναι χρήσιμοι στην κοινωνία και ότι προάγουν την έννοια του άνθρωπισμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
:(

Κριμα.. πολυ κριμα

Τι αλλο θα ακολουθησει?..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
Νομίζω ότι αυτή η φράση τα συμπυκνώνει όλα Ασημίνα από εκεί πρέπει να ξεκινήσουμε

συμφωνω..για αυτο εγραψα πριν στην τζουτζου...οτι ..ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ...ασχετο το ψυχοπλακωμα..:hehe::hehe::hehe:

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
συμφωνω..για αυτο εγραψα πριν στην τζουτζου...οτι ..ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ...ασχετο το ψυχοπλακωμα..:hehe::hehe::hehe:
Άλλωστε όπως λέει κ η μαμά της Αλίνας τα όνειρα είναι δωρεάν:P:P:P (αν κ με τα νέα μέτρα θα πρέπει να το ψαξουμε κ αυτό:hmm:)

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
βλεπειν κανεις ειδησεις τωρα;;κατι διαβασα στο φεεις..οτιν καιγεται το υπουτγειο οικονομικων..μονο στον 4ο οροφο..που υπαρχουν στοιχεια...αλλα εννοειται πως δεν ξερω αν ισχυει..απλα λεω τι διαβασα τωρα..

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elvenstar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Δεν νομίζω Πουπ θα είχαν εκτακτο δελτίο ειδήσεων αν γινόταν κάτι τέτοιο

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
Δεν νομίζω Πουπ θα είχαν εκτακτο δελτίο ειδήσεων αν γινόταν κάτι τέτοιο
ετσι λεω και εγω..για αυτο το ειπα με πολυ μεγαλη επιφυλαξη..βεβαια..δεν βλεπω tv...:hehe::hehe::hehe:

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
οι νεκροί ήταν 4 τελικά γιατί η μία γυναίκα ήταν έγκυος...:(:(:(:(τι κρίμα να πληρώνουν αθώοι άνθρωποι τα ''σπασμένα'' αλλων...αυτοί που έριξαν βόμβες είναι ξεφτιλισμένοι που μπορεί και να τους αρέσει όταν σκοτώνονται άνθρωποι...ποιος ξέρει τι είδους ανωμαλία κουβαλάνε....:mad::mad:

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section iSchool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzoutzou

Νεοφερμένος

Η tzoutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
H μαμα κατα καιρους λεει κατι πετυχημενα!!!!
Στην οικογενεια μας τα πραγματα υπηρξαν και ποοολυ δυσκολα αλλα δεν το εβαλε ποτε κατω!!Οι δικοι μου ομως παντα εκαναν ονειρα,αλλωτε απιαστα και αλλωτε πιο εφικτα,και σημερα μερικα απο αυτα τα εχουν κανει πραγματικοτητα!!!Απο μικρη λοιπον,θυμαμαι τη μανα μου να κανει σχεδια για το μελλον(κι ας μην ειχαμε να φαμε) και να λεει παντα την ιδια ατακα στο τελος "τι πειραζει να κανουμε ονειρα?τα ονειρα ειναι τσαμπα!"
Εκεινη το λεει ονειρα,εγω το λεω θετικη σκεψη,το αποτελεσμα ειναι το ιδιο!!!!
Οσα στραβα και αν συμβαινουν γυρω μας,εμεις καλο θα ηταν να ελπιζουμε,να ονειρευομαστε και να κανουμε σχεδια για το μελλον.Μονο οταν τα κανουμε,καποτε υλοποιουνται κιολας.Και φυσικα,τιποτα δεν υλοποιειται ως δια μαγειας!!!Δουλεια,δραση και τρεξιμο θελουν ολα!!!

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
....είναι τα κομμουνιστικά αισθήματα! :)

....δεν πάμε να πνιγούμε λέω γω...ούτε στοιχειώδη ανθρωπισμό δεν έχουμε :mad: :/: :(

Αν νομίζεις πως έχεις δικαίωμα να ασπάζεσαι τόσο διαστρεβλωμένες όψεις της αλήθειας, τότε έχεις και το δικαίωμα, να πας να πνιγείς! Αλλά νομίζω, πως δεν το έχεις...

Μια νεκρή στο μπαλκόνι της Marfin! Δεν πρόλαβε να φύγει και κάηκε ζωντανή
...


Το "κάηκε ζωντανή" από το "πέθανε από ασφυξία", είναι και δεν είναι το ίδιο πράγμα, για εμάς τους θεατές, νομίζω...Γιατί θέλουμε να μιμούμαστε την οθόνη, που επιδιώκει να μας κάνει κοθώνι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liliana

Νεοφερμένος

Η liliana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
δεν πρόκειται για ανωμαλία,κορίτσι μου για ολόκληρη ιδεολογική προσέγγιση πρόκειται

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section iSchool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
H μαμα κατα καιρους λεει κατι πετυχημενα!!!!
Στην οικογενεια μας τα πραγματα υπηρξαν και ποοολυ δυσκολα αλλα δεν το εβαλε ποτε κατω!!Οι δικοι μου ομως παντα εκαναν ονειρα,αλλωτε απιαστα και αλλωτε πιο εφικτα,και σημερα μερικα απο αυτα τα εχουν κανει πραγματικοτητα!!!Απο μικρη λοιπον,θυμαμαι τη μανα μου να κανει σχεδια για το μελλον(κι ας μην ειχαμε να φαμε) και να λεει παντα την ιδια ατακα στο τελος "τι πειραζει να κανουμε ονειρα?τα ονειρα ειναι τσαμπα!"
Εκεινη το λεει ονειρα,εγω το λεω θετικη σκεψη,το αποτελεσμα ειναι το ιδιο!!!!
Οσα στραβα και αν συμβαινουν γυρω μας,εμεις καλο θα ηταν να ελπιζουμε,να ονειρευομαστε και να κανουμε σχεδια για το μελλον.Μονο οταν τα κανουμε,καποτε υλοποιουνται κιολας.Και φυσικα,τιποτα δεν υλοποιειται ως δια μαγειας!!!Δουλεια,δραση και τρεξιμο θελουν ολα!!!

φοβερη η ...μαμα...:D

Σημείωση συντονιστή: το μήνυμα αυτό προήλθε από τη σχετική συζήτηση στο section MyCat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top