• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Άσχετο αλλά επίκαιρο.
Ο playboy Α.Φουστ μόλις χειρούργησε μια κοπέλα η οποία είχε ανισομαστία,της έβαλε σιλικόνη της άρπαξε 5000 ευρώ και της έκοψε απόδειξη για 1000!Η πλάκα είναι οτι νομίζουν οτι δεν μαθεύονται αυτά,έλα όμως που δεν είναι έτσι!
Μου αρέσει που τα σκυλιά του ΣΔΟΕ πάνε μόνο Κολωνάκι.Ας ρίξουν καμιά ματιά και σε άλλες γειτονιές!
Υστερα λεει πλήρωσε εσύ φόρους για το δημόσιο χρέος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis-135

Νεοφερμένος

Ο makis-135 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εμενα ο ΑΣ εκανα επεμβαση των 5000 και πηρα των 700 ευρω τι να κανω?μπορω να τον κανω κατι ταχα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ναι :confused:

αν δεν είχατε συμφωνήσει από την αρχή καλύτερη τιμή χωρίς απόδειξη , προφανώς θα ζητήσεις απόδειξη των 5 χιλιάρικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis-135

Νεοφερμένος

Ο makis-135 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω ζητησα,βλεπεις να την πηρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
τοτέ τραβάς μια καταγγελία και λόγω συνθηκών θα τρέχει και δεν θα φτάνει,μην το αφήνεις έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis-135

Νεοφερμένος

Ο makis-135 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
kritikare το τελευταιο πραμα που σκεφτομαι ειναι η αποδειξη...εδω η εγχειρηση πηγε σκατα με το μ@$@κα θα ασχολουμαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
kritikare το τελευταιο πραμα που σκεφτομαι ειναι η αποδειξη...εδω η εγχειρηση πηγε σκατα με το μ@$@κα θα ασχολουμαι?


ένας λόγος παραπάνω.
αν σου φέρθηκε σκάρτα τόσο ως γιατρός όσο και ως οικονομική συναλλαγή τι σε κρατάει?
και εσύ πρέπει να βρεις το δίκιο σου και να προστατέψεις και το επόμενο θύμα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis-135

Νεοφερμένος

Ο makis-135 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κοιτα παραπανω και στη προηγουμενη σελιδα τι γραφω.....ρε συ το σκεφτομαι να κανω,αλλα ειναι πολυ ''χωμενος'' οπως γνωριζουμε...δε νομιζω να γινει κατι,θα τα θαψουν ολα αυτοι ρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
νομίζω,δεν είμαι 100% σίγουρος,ότι υπάρχει συγκεκριμένος οργανισμός-φορέας όπου μπορείς να απευθυνθείς όταν δεν είσαι ικανοποιημένος από τους γιατρούς σου ή έχουν κάνει λάθη και άλλα συναφή.

αν έχεις γραπτώς τα όσα του ζήτησες και σου γίνεις μια "αυτοψία" για το τι τελικά έγινε και δεδομένου της μεγάλης διαφοράς μεταξύ απόδειξης και όσως έδωσες σίγουρα θα προχωρήσει.

το θέμα είναι ότι μπορεί να τραβήξει πολύ το εν λόγο θέμα,αλλά στο τέλος μπορεί να σου επιδικαστεί και αποζημίωση και αν υπάρχουν πολλές καταγγελίες μέχρι και ανάκληση άδειας μπορεί να γίνει.(τραβηγμένο μεν,ποτέ δεν ξέρεις δε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
swamps δικαιο εχεις!

ξερει την ατζελα δημητριου ο ΑΣ την επιανε απο το χερακι και βγαιναν στο star (στα μεσημεριανα) να πουλησουν μουρη τα νουμερα......δεν του κανουν τιποτα!

εμενα παντως ο κολλητος μου που ειναι εφοριακος μου λεει στους γιατρους εχουν καψει μεγαλα προστημα αλλα δεν πληρωνουν........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
τοτέ τραβάς μια καταγγελία και λόγω συνθηκών θα τρέχει και δεν θα φτάνει,μην το αφήνεις έτσι.

kritikaros δεν είναι τόσο απλό.Τα δικαστήρια μπορεί να σου φάνε πολλά λεφτά,ασε που μπορεί να περάσουν χρόνια για να βγει απόφαση.
Πάντως όσοι έχετε κάνει ρινοπλαστική και δεν εχει περάσει τουλάχιστον ενας χρόνος μήν βιάζεστε να βγάζετε συμπεράσματα.
Giorgalis o ΑΣ δεν εβγαίνε στα κανάλια παλιά, ούτε νομίζω να ασχολιόταν με celebrities και αηδίες.Το όνομα του ήταν γνωστό και δεν νομίζω είχε ανάγκη την Δημητρίου να τον διαφημίσει. Πριν δέκα χρόνια, π.χ. δεν τον είδα ποτέ να εμφανιστεί σε τηλεοπτικό κανάλι (όπως κάτι άλλοι μαιντανοί) ούτε είχα ακούσει για αυτόν διότι ζω στην επαρχία.Δεν ξέρω τι έκανε στην μύτη σου δεν σε εχω δει και ΔΕΝ μπορώ να κρίνω.
Επίσης, ξαναλέω οτι δεν υποστηρίζω κανέναν γιατρό ΟΥΤΕ εχω κανενα οφελος απο αυτό.Το μόνο που ξέρω για αυτόν, είναι οτι είναι πολύ καλός ΩΡΛ και ότι οι αλλαγές που κάνει στην μύτη είναι μικρές ώστε να μην φαίνεται οτι είναι χειρουργημένη και να μην έχει λειτουργικό πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

makis-135

Νεοφερμένος

Ο makis-135 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
να σου πω λιγο ομως κατι?οταν συμφωνεις αλλα με το γιατρο και αλλα σου κανει και επισης βλεπεις οτι εχεις τα ιδια προβληματα με πριν(δε μιλαω για αναπνοη)δεν θα τρελαινοσουν?εμενα δε με νοιαζουν ουτε οι αποδειξεις ουτε τπτ,απλα ηθελα να γινουν αυτα που μου υποσχεθηκε ο γιατρος...το θεμα ειναι το μετα..τι θα κανουμε μετα?αν ακομα και οι καλυτεροι του ειδους κανουν λαθη,που θα παμε?οσο για αυτο που λες κανει μικρες αλλαγες για να μη φαινεται χειρουργημενη η μυτη,το λενε ολοι οι γιατροι...στη δημητριου δεν εκανε αλλαγες?για δες λιγο το πριν με το μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
SWAMPS αυτη ειναι η αιτια που δεν πετυχαινει καλα αποτελεσματα..

τον εμαθαν ολοι με την βοηθεια των ΜΜΕ,κανει 4 χειρουργια την ημερα και εχει το κομπλεξ των ΩΡΛ μονο να φτιαξω λιγο το διαφραγμα και να βγαλω τον υβο!

ρε swamps εγω παντως οταν το ειδα με την δημητριου χερακι να βγαινει απο το ΙΑΣΩ και να κανουν μουρη στα καναλια ειπα τι νουμερα ειναι αυτα!
η την αλλη μερα βγηκε στον αυτια (επειδη χειρουργησε την ατζελα) λες και εσωσε κανεναν ανθρωπο εκαναν τα ΜΜΕ!

ο γιατρος εχει χιουμορ,ειναι ονομα εννοειτε αλλα......πολυ φασαρια για το τιποτα(για τον γιατρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger8755

Νεοφερμένος

Η tiger8755 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γεια σας σε όλους σας θέλω να πω για το πρόβλημα μου
θέλω να κάνω Ρινοπλαστική στην Αθήνα
Πιστεύω ότι η μύτη μου με χαλάει δεν είναι γαμψή αλλά έχει μικρή καμπούρα θα ήθελα να φύγει η καμπούρα να μικρύνει δηλ να κάνει προς τα κάτω καμπύλη και να ανασηκώνετε από μπροστά οχι απλά γίνει ίσια κάπως έτσι
2008_hancock_015.jpg1.JPG6.jpgangelina-jolie-537764.jpgGett.jpg
Έχω καταλήξει σε Λουλούδη Δημήτρη, Παυλιδελη και Σκούρα αλλά διάβασα εδώ https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=6552&page=83 και δεν ξέρω τη να κάνω. Φοβάμαι να πληρώσω ένα σωρό λεφτά και στο τέλος να μην έχω καλό αποτέλεσμα δηλ. αλλά είπε ο γιατρός στην αρχή αλλά βλέπω μετά. Βοηθείστε με .δεν ξέρω σε ποίων γιατρό να πάω , θα ήθελα την γνώμη σας παρακαλώ και μερικά ονόματα γιατρών και ΩΡΛ. Στείλετε μου με προσωπικό μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
σε κανεναν απο τους δυο!

ειδικα ο σκουρας αυτες τις μυτες που βλεπω στην φωτο αποκλειεται να στις φτιαξει........
αντε τον υβο να σου βγαλει,η κατω μερια θα μεινει ιδια!

και ο Π ΩΡΛ ειναι,δεν ξερω για αυτον

αλλα παντα οι ΩΡΛ δεν ειναι ρεαλιστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tiger8755

Νεοφερμένος

Η tiger8755 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλησπέρα για τον Παναγιωτουνάκος Παναγιώτης, Χειρουργός – Ωτορινολαρυγγολόγος έχετε ακούσει? Είναι καλός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas20

Νεοφερμένος

Ο Kostas20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πάντως στον κ. ΑΣ που πήγα πριν από 8 μήνες περίπου έμεινα πολύ ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα καθώς και τον ύβο μου αφαίρεσε και την πεσμένη κορυφή που είχα μου την ανόρθωσε όπως ήθελα (δεν ήθελα και τη "γαλλίκη" μύτη που λένε). Η μύτη μου πάντως μπορώ να πω ότι είναι λίγο ακόμα πρησμένη και τη νοιώθω και πρησμένη, αλλά αυτό νομίζω οφείλεται πιο πολύ στο οτι μου είχε πει να της κάνω 10λεπτες μαλλάξεις 2-3 φορές την ημέρα (για να αιματώνεται η μύτη και να ξεπρηστεί πιο γρήγορα) κάθε μέρα μέχρι να μου ξεπρηστεί τελικά αλλά εγώ το έκανα αυτό τον πρώτο μήνα και μετά το έγραψα στα παλιά μου τα παπούτσια γιατί βαριόμουνα =P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
για να πουμε τα πραγματα με το ονομα τους (και ας με διαγραψουν)

μακρια απο τον Αθ. Σκουρα...μεγαλη απατη ο ανθρωπος!εχει ατομα στην tv και τον προωθουν για να εχει πελατεια!

οταν τον εβλεπα στην τηλεοραση να κραταει απο το χερακι και να βγαινουν απο το Ιασω με την δημητριου,τα σουργελα και τα δυο στο star, επρεπε να καταλαβω τι δουλεια θα κανει...

μονο με κραξιμο μπορουμε να κανουμε κατι με αυτους τους γιατρους

Στην προκειμένη περίπτωση όμως εμάς μας ενδιαφέρει η δουλειά του ΑΣ και όχι τι κάνει με την τηλεόραση.
Εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένη με το αποτέλεσμα έχουν περάσει σχεδόν 7 μήνες και όλα είναι τέλεια. Και μένα μου έχει πει αν ήθελα να πήγαινα στην τηλεόραση να μιλούσα για την εμπειρία μου αλλά δεν το έκανα (με τιποτα)
Πως είναι η μύτη σου αν θυμάμαι καλά παλια που τα λέγαμε δεν ήσουν ικανοποιημένος, δεν σου ξεπρήζονταν αν θυμάμαι καλά? Τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nicole1990

Νεοφερμένος

Η nicole1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σκέφτομαι κι εγώ πολύ σοβαρά να κάνω ρινοπλαστική το καλοκαίρι καθώς λογώ υποχρεώσεων είναι αδύνατο νωρίτερα. Η μύτη μου δεν έχει κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα όμως πιστεύω πως δεν είναι αρμονική με τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του προσώπου μου που είναι πολύ λεπτά. Θέλω να μικρύνω λίγο την κορυφή και να τη λεπτύνω (οστεοτομές). Σκεφτόμουν για τον Σκούρα αλλά με αυτά που διαβάζω εδώ τρόμαξα. Είστε ευχαριστημένοι όσοι κανατε σ'αυτον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σκέφτομαι κι εγώ πολύ σοβαρά να κάνω ρινοπλαστική το καλοκαίρι καθώς λογώ υποχρεώσεων είναι αδύνατο νωρίτερα. Η μύτη μου δεν έχει κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα όμως πιστεύω πως δεν είναι αρμονική με τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του προσώπου μου που είναι πολύ λεπτά. Θέλω να μικρύνω λίγο την κορυφή και να τη λεπτύνω (οστεοτομές). Σκεφτόμουν για τον Σκούρα αλλά με αυτά που διαβάζω εδώ τρόμαξα. Είστε ευχαριστημένοι όσοι κανατε σ'αυτον?
Εγώ πάντως είμαι, αν και όχι 100%. Εξωτερικά φαίνεται μια χαρά η μύτη (εκτός αν το προσέξεις παααρα πολύ και υπο συγκεκριμένη γωνία ή φωτισμό) αλλά στην αφή σε ένα σημείο έχει κάτι που δεν μου αρέσει. Ίσως φύγει αργότερα, τι να πω (έτσι μου είχε πει στην αρχή).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top