Τι είναι αυτό που κάνει τη Γυναίκα;

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ισχυει αυτο?
και μετα λετε εμενα σεξιστη και φαλλοκρατη γυναικες..:P

δεν είπα για τις γυναίκες γενικά, μην χαίρεσαι :P

οι γυναικες ειναι εξαιρετικα καλες σε θεματα ψυχολογιας και ανθρωπινων σχεσεων -επικοινωνιας..(δεν ειναι τυχαιο αλλωστε που αυτο το φορουμ εχει αρωμα γυναικας και ειναι εξαιρετικα οργανωμενο οπως κανενα αλλο σχεδον στο δικτυο..μυριζει γυναικα:D

Γενικεύσεις. 'Οσο για το άρωμα εμένα περισσότερο μου θυμίζει kinder έκπληξη 17-25 παρά γυναικείο. :P Συμφωνώ για την admin, εκείνη έχει άποψη ευτυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,871 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που κάνει τη Γυναίκα; Καλή ερώτηση!

Πως ορίζω λοιπόν εγώ τη Γυναίκα. Τι θα ήθελα να είχε η ιδανική γυναίκα που θα με συντροφεύσει, πέρα από την ομορφιά στο πρόσωπο:

1) Καλό γούστο στο ντύσιμο: Ούτε να βγαίνει σα να είναι έτοιμη να πάει στη Συγγρού με μίνι ότι έχει απομείνει, αλλά ούτε και σα να πάει σε πορεία της ΚΝΕ με ψάθες για ρούχα. Η ιδανική γυναίκα πρέπει να κάνει σωστό promotion του εαυτού της και της ομορφιάς της, μέσω του τρόπου ένδυσής της. Ότι φοράμε είμαστε εξάλλου, άντρες και γυναίκες, κακά τα ψέμματα.

2) Διαφορά...στήθους: Μπορεί να γελάτε με τον Άγγελο, ίσως γιατί τα είπε χύμα και ολίγον τι απρεπώς, όμως ένα point το έχει. Θέλω τη γυναίκα, με μεγάλο στήθος. Το παραδέχομαι, έχω καούρα να πιάνω στήθος, το λέει κι ο Καρβέλας εξάλλου στο γνωστό άσμα. Δε μπορώ γυναίκες με στήθος σαν τασάκι που φοράνε το wonderbra για να σηκώσουν μια στάλα κρέας και μια ρώγα κανα εκατοστό πιό πάνω. Βέβαια δεν μπορώ να κατηγορήσω μια γυναίκα επειδή γεννήθηκε έτσι, προς Θεου, γι αυτό υπάρχουν ένα σωρό άνθρωποι για να επιλέξουμε αυτούς που μας αρέσουν περισσότερο.:)

3) Ευαισθησία και γλυκύτητα: Η σωστή γυναίκα θα πρέπει να δείχνει πηγαίο ενδιαφέρον για τα θέματα που με απασχολούν, να έχει μια αυθεντικότητα και ταυτόχρονα να έχει πάθος και να νιώθει τα διάφορα λεκτικά ή σεξουαλικά ερεθίσματα που της δείχνω. Αν η γυναίκα είναι σα να μιλάω σε τοίχο, τότε καλύτερα να την κάνω χρήσιμη κρεμόντας της ένα κάδρο!:P

4) Δύναμη και ποιότητα χαρακτήρα: Ίσως το πιό σημαντικό εσωτερικό χαρακτηριστικό, συνοδευόμενο από την εξυπνάδα, που θα κάνει μια γυναίκα να ξεχωρίσει πραγματικά στα μάτια μου. Εντάξει, καλό το στήθος και το σεξ, μα σαν τελειώσει, θέλω να πιάσω και μια συζήτηση, για συντροφιά και για να περάσω καλά. Η γυναίκα πρέπει να έχει την απαραίτητη ικανότητα να συζητάει για μια ευρεία γκάμα θεμάτων, να έχει άποψη με επιχειρήματα, να μπορεί να με στριμώχνει στον τοίχο εαν πω κάτι που βρίθει κενών και όχι απλά να συμφωνεί μαζί μου για να με ευχαριστήσει. Επιπλέον θέλω να είναι ανεξάρτητη και δυναμική υπό την έννοια ότι έχει ζήσει και πέντε πράγματα στη ζωή της, τόσο από προηγούμενες σχέσεις, όσο και εργασιακά ότι έχει δουλέψει αξιοπρεπώς και έχει βγάλει τα προς το ζην, χωρίς να κάνει μούρη και τσαμπουκά με τα λεφτά του σπιτιού που ναι μεν δεν το γουστάρει αλλά το χρήμα άστο να ρέει :P(βλ. Βεσπασιανός - Pecunia non olet - Το χρήμα δεν έχει οσμή)

5) Αξιοπρέπεια, ακεραιότητα, δικαιοσύνη: Να μπορεί να αναγνωρίζει τα λάθη της και να μάχεται για τα σωστά της. Να μπορεί να έχει μια ικανοποιητική οπτική στο τι μπορεί να ικανοποιεί ή να δυσανασχετεί τον άλλο και να δείχνει διάθεση συγκαταβατική για συζήτηση, ουσιαστικό διάλογο και όχι μονόλογο προς τέρψιν ιδίων επιθυμιών εις βάρος του άλλου. Να μπορεί να εκφράζει τις επιθυμίες της με σαφήνεια και στο χρόνο που είναι ο κατάλληλος. Να μη μου φορτώνει βάρη των προηγούμενων σχέσεων και να με εκτιμά για ότι είμαι και όχι για ότι θα ήθελε να είμαι αφού ήδη έχει προσπαθήσει να με κάνει σαν εκείνη. Πρώτον διότι εγώ δεν χειραγωγούμαι ούτε είμαι εύπλαστος και δεύτερον διότι δεν φέρω ευθύνη για τις πράξεις κανενός άντρα πριν από εμένα, όπως ούτε εκείνη για όλες τις πρώην μου. Η δικαιοσύνη είναι δικαιοσύνη.

Για μένα αυτό είναι Γυναίκα. Αυτό ψάχνω, αυτό ζητάω και αυτό θα πάρω και δε θα συμβιβαστώ με λιγότερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Φανταστικά. Κι ενόσω καταλαβαίνετε οτι η γυναίκα που θέλετε είναι "καλό" να έχει αυτά τα χαρακτηριστικά, γιατί συνηθίζετε να κολλάτε με γυναίκες που έχουν ακριβώς τα αντίθετα; (μη μου αντιστρέψεις την ερώτηση:pfff::P)

Edit που δεν μπορώ να μη σχολιάσω:

Θέλω τη γυναίκα, με μεγάλο στήθος.

Έχετε κάποιο φαν κλαμπ επ' αυτού; Κι αν ναι, πού βρίσκεται; Γιατί εγώ δε βρίσκω τέτοιους άντρες οέο;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Φανταστικά. Κι ενόσω καταλαβαίνετε οτι η γυναίκα που θέλετε είναι "καλό" να έχει αυτά τα χαρακτηριστικά, γιατί συνηθίζετε να κολλάτε με γυναίκες που έχουν ακριβώς τα αντίθετα; (μη μου αντιστρέψεις την ερώτηση:pfff::P)

Aυτές μας κολλάνε. Να τις πληγώσουμε ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
ο τουρλωτός κώλος
δεν μου λέει τίποτα μια γυναίκα που έχει κώλο αλλά όχι άποψη
Εγώ προτιμώ να έχει κώλο, παρά άποψη του....κώλου
Για να υποστηρίζει μια άποψη πρέπει να έχει κώλο, πάντως..

Τείνουμε να καταλήξουμε λοιπόν ότι το εν λόγω σημείο, είναι "σημείο αναφοράς" της γυναίκας! ;)

Α να υποθέσω ότι είσαι της σχολής "η γυνή το βουλώνει" ; 'Ασε να μας πουν τις απόψεις τους, μπορεί να μην έχουμε όλοι και όλες απόψεις του κώλου.
Να μην υποθέσεις :) κι επίσης να αποποιηθείς τον ρόλο του υπέρμαχου της χειραφετημένης γυναίκας, άστες μόνες τους, γνωρίζουν πολύ καλά ΤΙ κάνουν ;)

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τείνουμε να καταλήξουμε λοιπόν ότι το εν λόγω σημείο, είναι "σημείο αναφοράς" της γυναίκας! ;)
.
ts, ts... Όχι. Εγώ, προσωπικά, η ίδια (ξέρεις το ανέκδοτο?:P) δεν θα μπορούσα να καταλήξω εκει. Κάθε άλλο. Οποιαδήποτε άποψη είναι καλύτερη από καμία άποψη.;)

On topic τώρα.
Δυσκολεύομαι να απαντήσω on topic (γι'αυτό και κάνω ζαβολιές με τα off topic:redface:) γιατί η δημιουργός του θέματος δεν έθεσε κριτήρια κατεύθυνσης του (θέματος.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που κάνει τη Γυναίκα; Καλή ερώτηση!

Πως ορίζω λοιπόν εγώ τη Γυναίκα. Τι θα ήθελα να είχε η ιδανική γυναίκα που θα με συντροφεύσει, πέρα από την ομορφιά στο πρόσωπο:

1) Καλό γούστο στο ντύσιμο: Ούτε να βγαίνει σα να είναι έτοιμη να πάει στη Συγγρού με μίνι ότι έχει απομείνει, αλλά ούτε και σα να πάει σε πορεία της ΚΝΕ με ψάθες για ρούχα. Η ιδανική γυναίκα πρέπει να κάνει σωστό promotion του εαυτού της και της ομορφιάς της, μέσω του τρόπου ένδυσής της. Ότι φοράμε είμαστε εξάλλου, άντρες και γυναίκες, κακά τα ψέμματα.

2) Διαφορά...στήθους: Μπορεί να γελάτε με τον Άγγελο, ίσως γιατί τα είπε χύμα και ολίγον τι απρεπώς, όμως ένα point το έχει. Θέλω τη γυναίκα, με μεγάλο στήθος. Το παραδέχομαι, έχω καούρα να πιάνω στήθος, το λέει κι ο Καρβέλας εξάλλου στο γνωστό άσμα. Δε μπορώ γυναίκες με στήθος σαν τασάκι που φοράνε το wonderbra για να σηκώσουν μια στάλα κρέας και μια ρώγα κανα εκατοστό πιό πάνω. Βέβαια δεν μπορώ να κατηγορήσω μια γυναίκα επειδή γεννήθηκε έτσι, προς Θεου, γι αυτό υπάρχουν ένα σωρό άνθρωποι για να επιλέξουμε αυτούς που μας αρέσουν περισσότερο.:)

3) Ευαισθησία και γλυκύτητα: Η σωστή γυναίκα θα πρέπει να δείχνει πηγαίο ενδιαφέρον για τα θέματα που με απασχολούν, να έχει μια αυθεντικότητα και ταυτόχρονα να έχει πάθος και να νιώθει τα διάφορα λεκτικά ή σεξουαλικά ερεθίσματα που της δείχνω. Αν η γυναίκα είναι σα να μιλάω σε τοίχο, τότε καλύτερα να την κάνω χρήσιμη κρεμόντας της ένα κάδρο!:P

4) Δύναμη και ποιότητα χαρακτήρα: Ίσως το πιό σημαντικό εσωτερικό χαρακτηριστικό, συνοδευόμενο από την εξυπνάδα, που θα κάνει μια γυναίκα να ξεχωρίσει πραγματικά στα μάτια μου. Εντάξει, καλό το στήθος και το σεξ, μα σαν τελειώσει, θέλω να πιάσω και μια συζήτηση, για συντροφιά και για να περάσω καλά. Η γυναίκα πρέπει να έχει την απαραίτητη ικανότητα να συζητάει για μια ευρεία γκάμα θεμάτων, να έχει άποψη με επιχειρήματα, να μπορεί να με στριμώχνει στον τοίχο εαν πω κάτι που βρίθει κενών και όχι απλά να συμφωνεί μαζί μου για να με ευχαριστήσει. Επιπλέον θέλω να είναι ανεξάρτητη και δυναμική υπό την έννοια ότι έχει ζήσει και πέντε πράγματα στη ζωή της, τόσο από προηγούμενες σχέσεις, όσο και εργασιακά ότι έχει δουλέψει αξιοπρεπώς και έχει βγάλει τα προς το ζην, χωρίς να κάνει μούρη και τσαμπουκά με τα λεφτά του σπιτιού που ναι μεν δεν το γουστάρει αλλά το χρήμα άστο να ρέει :P(βλ. Βεσπασιανός - Pecunia non olet - Το χρήμα δεν έχει οσμή)

5) Αξιοπρέπεια, ακεραιότητα, δικαιοσύνη: Να μπορεί να αναγνωρίζει τα λάθη της και να μάχεται για τα σωστά της. Να μπορεί να έχει μια ικανοποιητική οπτική στο τι μπορεί να ικανοποιεί ή να δυσανασχετεί τον άλλο και να δείχνει διάθεση συγκαταβατική για συζήτηση, ουσιαστικό διάλογο και όχι μονόλογο προς τέρψιν ιδίων επιθυμιών εις βάρος του άλλου. Να μπορεί να εκφράζει τις επιθυμίες της με σαφήνεια και στο χρόνο που είναι ο κατάλληλος. Να μη μου φορτώνει βάρη των προηγούμενων σχέσεων και να με εκτιμά για ότι είμαι και όχι για ότι θα ήθελε να είμαι αφού ήδη έχει προσπαθήσει να με κάνει σαν εκείνη. Πρώτον διότι εγώ δεν χειραγωγούμαι ούτε είμαι εύπλαστος και δεύτερον διότι δεν φέρω ευθύνη για τις πράξεις κανενός άντρα πριν από εμένα, όπως ούτε εκείνη για όλες τις πρώην μου. Η δικαιοσύνη είναι δικαιοσύνη.

Για μένα αυτό είναι Γυναίκα. Αυτό ψάχνω, αυτό ζητάω και αυτό θα πάρω και δε θα συμβιβαστώ με λιγότερα! :)


Οτι είπε ο Captain,αλλαζοντας το στήθος με τον πισινο..."Δηλαδη Διαφορα...Κωλου!" :D Λίγο offtopic αλλα μ' αρεσεεεεε.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Οποιαδήποτε άποψη είναι καλύτερη από καμία άποψη.;)
Ετσι λες; Δεν έχεις δει φαίνεται τις επιλογές γραβάτας των αθλητικών σχολιαστών! Εκεί να δεις "άποψη" που έχουν μερικοί μερικοί :D
Ρίξε και το ανέκδοτο, ότι μαθαίνει κανείς καλό είναι! ;)

Θέλω τη γυναίκα, με μεγάλο στήθος
Εμένα πάλι δεν μου αρέσει το στυλ "αγελάδας" , βλέπω μερικές που πρέπει να τα παρκάρουν στο γκισέ πρώτα, πριν αρχίσουν κάποια συναλλαγή και γελάω με το θέαμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Magistros

Νεοφερμένος

Ο Magistros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
τα Μεγααλα βυζά και ο τουρλωτός κώλος.. :crazy::hehe:
(καλα ,πόσο καφρος μπορω να γινω?:teasing:
Με κάλυψε ο Άγγελος :P

Αλλά θα προσθέσω και την θηλυκότητα γενικότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
γιατι αραγε ολο αυτο το σκηνικο "τι κανει τον αντρα" , "τι κανει τη γυναικα" μου φαινεται ελαττωματικο ως ερωτηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εμένα πάλι δεν μου αρέσει το στυλ "αγελάδας" , βλέπω μερικές που πρέπει να τα παρκάρουν στο γκισέ πρώτα, πριν αρχίσουν κάποια συναλλαγή και γελάω με το θέαμα!

αν ειναι τουρλωτα και στητα..μονο γελιο δεν μου φερνουν..
μονο που το σκεφτομαι φουντωνω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Η απεγνωσμενη αναγκη του αρσενικου να την πλησιασει να την γευτει να την κατακτηση απο την πρωτη στιγμη( οντας ανωνυμο σπερματοζωαριο ψαχνει μια ζεστη φιλοξενη μητρα να τον κυοφορηση να τον αναπτυξει να του δωσει ζωη) ως την τελευταια
(που θα κλεισει τα ματια του οντας ηπερηλικας) την ιδια αναγκη εχει.Αυτη η αναγκη ζωης του αρσενικου για το θυληκο λεγεται γυναικα και το αντιστροφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Η απεγνωσμενη αναγκη του αρσενικου ...
Αυτη η αναγκη ζωης του αρσενικου ....
Μπαααα, μη το δραματοποιείς τόσο πολύ, απλό πάρε-δώσε είναι (πλέον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Μπαααα, μη το δραματοποιείς τόσο πολύ, απλό πάρε-δώσε είναι (πλέον)
Απλο παρε δωσε? για σενα ισως? Οπως και να εχει το βρισκω λυπηρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
1.η ζεστη και φιλοξενη αγκαλια της για τον πληγωμενο σου εγωισμο
2.τα χαδια της και τα φιλιά της
3.το χαμογελο της
4.η γλυκια μυρωδια της
5.το παθος της
6.η γκρινια
7.η ζηλια
8.οι αποτριχωτικες κρεμες, τα ξυραφακια, τα τσιμπιδακια κτλ.....
9.τα ψηλα τακουνια
10. τα βαμενα νυχια!!!!
11.οτι σου δινει να φας το καλυτερο πιατο
12.οταν πεφτεις και τα χανεις εχει παντα μια λυση....
13.θα εκανε τα παντα για σενα....... κοιτα μονο μην την προδωσεις.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχετε κάποιο φαν κλαμπ επ' αυτού; Κι αν ναι, πού βρίσκεται; Γιατί εγώ δε βρίσκω τέτοιους άντρες οέο;:redface:

"Τέτοιους"; Άντρες με μεγάλο στήθος; Πάμπολλοι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βουαλα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ρίξε και το ανέκδοτο, ότι μαθαίνει κανείς καλό είναι! ;)
Είναι ακατάλληλο. Να μεγαλώσεις ακόμα λίγο και μετά θα σου το πω.:P

Αγαπημένε μου κοντρόλ (η veniκαιvediμόνο δεν απάντησε), ποιο είναι το θέμα του θέματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καταλήγουμε λοιπόν στο συμπέρασμα ότι δεν ξέρουμε τι κάνει τον άντρα… άντρα, ούτε τι κάνει τη γυναίκα… γυναίκα, ότι όλα αυτά που λέμε είναι κλισέ… ότι μάλλον μιλάμε για υποκειμενικά πράγματα και κάνουμε άσκοπες γενικεύσεις.

Μαλιστα.

(τα πμ μου δεν λειτουργούν, κάτι έχουν πάθει:P.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top