• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Αποτρίχωση με laser

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όταν κάνεις λέιζερ οι τρίχες καίγονται...
Ξαναβγαίνουν όμως καμένες οι οποίες θα πέσουν μόνες τους και μετά θα έχεις δέρμα μωρού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
λοιπον πηγα και γω εκανα λειζερ, τωρα θα περιμενω να πεσουν οι τριχες να δω αποτελεσματα!

και ναι ναι χορηγε επειδη ντρεπομουνα λιγακι--ασε που ποναει τελικα το ατιμο--δεν το εκανα ολο οπως ηθελα αλλα σχεδον ολο ----εμειναν τα πολυ κρυφα σημεια!
μου πηρε μονο 50Ε και την επομενη θα κανω και ποδια και μουστακι μονο με 200Ε!!!

Μια χαρα τιμη ειναι...


Τι εννοείς θα περιμένεις να πέσουν;
Δηλαδή όταν φεύγεις από εκεί έχεις ακόμα τρίχες;
Και πότε πέφτουν;

:redface:

Οπως ειπε και η Βικυ καιγονται και μεσα σε μια εβδομαδα πεφτουν μονες τους.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Εκανα και εγώ την πρώτη μου συνεδρία την προηγουμενη Πέμπτη! Στον δερματολόγο που πήγα στην Καλλιθέα μου στοιχίζει 60? η επίσκεψη για μπικίνι ολικό.Πόνεσε θα έλεγα αρκετά οπέτε αναγκάστηκε να μου μειώσει την ενταση. Περασαν 8 μερες αλλα δεν έχω δει ακομη κανενα αποτελεσμα.... Να ανησυχω λετε?Και επισης μπορω να βαλω ξυραφάκι η θα επηρρεασω τν διαδικασία ετσι?Η μονη διαφορα που βλεπω είναι η αργη ανάπτυξη της τριχας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ξυραφακι μη χρησιμοποιησεις σε καμμια περιπτωση.
Κανε υπομονη και θα πεσουν μονες τους...
Και τωρα εαν προσπαθησεις να τις τραβηξεις μια - μια θα βγουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Πριν την επομενη συνεδρια ομως δεν θα πρεπει να τισ κοψω εστω λίγο;
Υπαρχει μια κρεμα με την οποια μειωνεται ο πονος στο λειζερ,ξερει κανεις κάτι για αυτήν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εσυ μονη σου δε θα πειραξεις τιποτα...εαν χρειαστει την ημερα που θα πας, διοτι πρεπει να εχουν ενα συγκεκριμενο μηκος για να εχει αποτελεσμα, θα χρησιμοποιησουν εκεινοι κουρευτικη μηχανη.
Περι κρεμας δε γνωριζω, αλλα να εχεις υποψιν σου οτι η πρωτη φορα που το τσιμπημα αυτο σου ειναι "αγνωστο" θα ειναι λιγο δυσκολη, αλλα στις επομενες συνεδριες αρχιζεις να συνηθιζεις...Οποτε ας μην εχεις τοση ανησυχια...ρωτησε το γιατρο σου βεβαια αν μπορει να χρησιμοποιησει κατι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
εμενα ο πλαστικος μου ειπε οτι μπορω να ξυριστω κανονικα κ οτι οσες τριχες ειναι να φυγουν θα φυγουν κ οσες ειναι να ξαναβγουν θα ξαναβγουν-δεν υπαρχει κανενα προβλημα.μου ειπε ακομα κ αποτριχωση οτι μπορω να κανω, εως κ 20 μερες πριν την επομενη εφαρμογη λειζερ.

και αυτο που σας λεω μου το εχουν πει και αλλες κοπελες που κανουν λειζερ.

αννουλα με τι λειζερ κανεις? διοδικο η αλεξανδριτη? και ως τωρα τι μεθοδο χρησιμοποιουσες? μονο μπικινι εκανες?
να συγκρινουμε αποτελεσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ξυρισμα??:worry:

Εμενα μου το απαγορευει. Αλλα και να μη μου το απαγορευε, δε θα το κανα.
Οσες κανουν μασχαλες αναρωτιεμαι τι κανουν με αυτο το θεμα...:hmm:
Κι ειχα(εχω) σκοπο να κανω παντου, να μην υπαρχει ουτε μια, ουτε δειγμα.

Ερωτηση κρισεως. Με ενημερωσε μια κυρια που κανε λειζερ πως παρολο που ολοκληρωσε τις συνεδριες και σταματησαν να βγαινουν οι τριχες, μετα απο 2 χρονια της ξαναεμφανιστηκαν. Μου ειπε πως μπορει σε καποιες και πανω στο εξαμηνο να ξαναβγουν κι εγω ερχομαι και ρωτω. Ισχυει? Ε τοτε τι το κανουμε το λειζερ? Υποτιθεται πως ξεμπερδευεις μια για παντα. Ημουν τοσο σιγουρη και μετα απαυτο... μπηκα σε σκεψεις.

Τι ξερετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ξυρισμα??:worry:

Εμενα μου το απαγορευει. Αλλα και να μη μου το απαγορευε, δε θα το κανα.
Οσες κανουν μασχαλες αναρωτιεμαι τι κανουν με αυτο το θεμα...:hmm:
Κι ειχα(εχω) σκοπο να κανω παντου, να μην υπαρχει ουτε μια, ουτε δειγμα.

Ερωτηση κρισεως. Με ενημερωσε μια κυρια που κανε λειζερ πως παρολο που ολοκληρωσε τις συνεδριες και σταματησαν να βγαινουν οι τριχες, μετα απο 2 χρονια της ξαναεμφανιστηκαν. Μου ειπε πως μπορει σε καποιες και πανω στο εξαμηνο να ξαναβγουν κι εγω ερχομαι και ρωτω. Ισχυει? Ε τοτε τι το κανουμε το λειζερ? Υποτιθεται πως ξεμπερδευεις μια για παντα. Ημουν τοσο σιγουρη και μετα απαυτο... μπηκα σε σκεψεις.

Τι ξερετε?

Εμενα παντως η δερματολογος μου εχει απαγορευσει καθε αλλου ειδους αποτριχωσης, διοτι επιβραδυνεται το αποτελεσμα. Το μονο που μου εχει επιτρεψει ειναι να τις ψαλιδιζω.
Περι επανεμφανισης, ισχυει, αλλα οχι σε ολους και σε καμμια περιπτωση στο συνολο των τριχων.
Μπορει να εμφανιστουν καποιες τριχες μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου...Και αυτο συμβαινει κυριως στο προσωπο και το στηθος που ειναι ορμονικα επηρεαζομενες περιοχες.
Προσωπικα, προτιμω να κανω δυο θεραπειες το χρονο, παρα ξυριζω π.χ μασχαλες καθε δυο μερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
απο οσο το εψαξα στο νετ
το λειζερ προσφερει 80% περιπου απαλλαγη απο τις τριχες για παντα!!!
ενα 20% δε φευγει ποτε!! μονο αν κανεις 1-2 συνεδριες το χρονο μπορεις να γλυτωνεις το ξυρισμα!!!!
αυτο μου το ειπε και ο πλαστικος μου.
οπου αλλου ρωτησα με διαβεβαιωσαν 1000% οτι με 5 φορες ξεμπερδεψα μια για παντα!!!! μουφα!!!!!!
επισης με καμια 20αρια αλλες κοπελες που μιλησα καθως και με αλλους 2 δερματολογους ολοι ειπαν οτι ενδιαμεσα μπορω αφοβα και ανετα να ξυριζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Για να δουμε... ναμαστε εδω σε καμια 3ετια να λεμε τα αποτελεσματα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
οπου αλλου ρωτησα με διαβεβαιωσαν 1000% οτι με 5 φορες ξεμπερδεψα μια για παντα!!!! μουφα!!!!!

Σε τετοιες περιπτωσεις αυτο που πρεπει να γινει ειναι να τους βαλει κανεις να υπογραψουν πως θα συνεχισει τις θεραπειες φρι οφ τσαρτζ στην περιπτωση που δεν εχει το επιθυμητο αποτελεσμα, δλδ αυτο για το οποιο τον εχουν διαβεβαιωσει.
Να δουμε τοτε τι θα κανουν...
Εγω παντως σε περιπτωση που αγορασω αλλο πακετο για οποιοδηποτε μερος του σωματος, εχω σκοπο να το κανω. Κι εαν θελουν, καλως, εαν οχι ακομα καλυτερα, γιατι θα φανουν αναξιοπιστοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Σε τετοιες περιπτωσεις αυτο που πρεπει να γινει ειναι να τους βαλει κανεις να υπογραψουν πως θα συνεχισει τις θεραπειες φρι οφ τσαρτζ στην περιπτωση που δεν εχει το επιθυμητο αποτελεσμα, δλδ αυτο για το οποιο τον εχουν διαβεβαιωσει.
Να δουμε τοτε τι θα κανουν...
Εγω παντως σε περιπτωση που αγορασω αλλο πακετο για οποιοδηποτε μερος του σωματος, εχω σκοπο να το κανω. Κι εαν θελουν, καλως, εαν οχι ακομα καλυτερα, γιατι θα φανουν αναξιοπιστοι.



σωστη!!!
εσυ εμεινες ευχαριστημενη απο το αποτελεσμα?ποσσες συνεδριες χρειαστηκες και σε ποια μερη του σωματος εκανες?με αλεξανδριτη εκανες?

μια κοπελα μου ειπε οτι εκανε μουστακι και ενω απαλλαχτηκε απο τις τριχες εκεινο το σημειο μαυριζει πιο πολυ απο το υπολοιπο προσωπο το καλοκαιρι. ισχυει???

επισης σε ενα δερματολογο που ρωτησα αυτη που εκανε την εφαρμογη λειζερ --που φυσικα δεν ηταν γιατρος!!!!!!!----μου ειπε οτι στον ποπο δεν χτυπαει η χτυπαει μονο μια φορα γιατι ειναι ο σφιγκτηρας λεει και μπορεις να παθεις ακρατεια...????? ισχυει???η κοτσανα ηταν??εμενα μου φανηκε λιγακι κουλο παντως!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Επειδη εχω καταλαβει οτι αυτες οι συνεδριες που σου λενε οτι θα φτασουν για να εχεις το επιθυμητο αποτελεσμα, δεν ισχυει, κατι που δεν το γνωριζα οταν αγοραζα τα πακετα σε αρκετα σημεια, απο αυτη την αποψη ευχαριστημενη δεν ειμαι.
Βεβαια δεν εχω αρκετα σκουροχρωμες τριχες, που σημαινει οτι θα παιδευτω αρκετα.
Το σιγουρο ειναι οτι διαφορα βλεπεις...π.χ στο προσωπο πλεον βγαζω ελαχιστες και μετα απο κανα τριμηνο. Στα ποδια εχω κανει 3 ή 4 και επισης βγαινουν λιγες, αλλα δεν ειχα και ιδιαιτερα πολλες. Στο μπικινι εχω κανει 6 οπου στα πλαινα δε βγαζω πλεον, αλλα στο επιμαχο σημειο, βγαζω ακομα. Στις μασχαλες επισης πλεον μου βγαινουν μονο οι ανοιχτοχρωμες καστανες και το πιθανοτερο ειναι οτι δε θα απαλλαχθω απο αυτες ποτε.
Σε γενικες γραμμες, θα ελεγα οτι ειμαι ευχαριστημενη...απλα ισως να επελεγα 2 σημεια οπου θα εδινα ολα τα χρηματα, παρα να τα μοιραζα σε διαφορα σημεια οπως εκανα και να αναγκαζομαι να παρω κι αλλες για να εχω το αποτελεσμα που θελω.
Βεβαια σε καμμια περιπτωση δε θα επελεγα αλλον τροπο αποτριχωσης, μονο που θα ειχα κανονισει διαφορετικα τη συμφωνια, δεσμευοντας τους για το αποτελεσμα εκεινο που με διαβεβαιωναν οταν ηθελαν να παρουν να ζεστα μου ευρωπουλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Εγω παντως σε περιπτωση που αγορασω αλλο πακετο για οποιοδηποτε μερος του σωματος, εχω σκοπο να το κανω. Κι εαν θελουν, καλως, εαν οχι ακομα καλυτερα, γιατι θα φανουν αναξιοπιστοι.

:hmm::hmm:
Παρα πολυ καλη ιδεα. Θελει θαρρος. Μαρεσει...
(οφ τοπικ : το ξερατε πως σε καταστηματα, αν θελεις να κανεις αλλαγη, αν ζητησεις τα χρηματα σου πισω, ειναι υποχρεωμενοι να στα δωσουν? Καποιες γυναικες εχουν κανει φασαρια γι αυτο, προειδοποιωντας πως αν δε τα παρουν πισω, θα απευθυνθουν στη Γραμμη Καταναλωτη. Φυσικα οι καταστηματαρχες ανησυχουν κι ετσι κανουν πισω. Αυτο, για να το χουμε κατα νου, κι οχι πως απαραιτητα στην αλλαγη πρεπει ντε και καλα να παρεις κατι αλλο.)

μου ειπε οτι στον ποπο δεν χτυπαει η χτυπαει μονο μια φορα γιατι ειναι ο σφιγκτηρας λεει και μπορεις να παθεις ακρατεια...????? ισχυει???η κοτσανα ηταν??!

:hehe::hehe::rofl::rofl: Αμαν μωρε κρις!! Εχεις κι ενα στομα ρε πουλακι μου, :Pσε καλο σου, μεκανες και ξεραθηκα κυριολεκτικα!!!:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
:hehe::hehe::rofl::rofl: Αμαν μωρε κρις!! Εχεις κι ενα στομα ρε πουλακι μου, :Pσε καλο σου, μεκανες και ξεραθηκα κυριολεκτικα!!!:laugh:



μα αυτη απο μονη της μου το ειπε !!!! εγω ουτε καν τη ρωτησα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

matsa84

Νεοφερμένος

Η matsa84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γενικά αν γνωριζετε κάποιον με καλές τιμές κ σίγουρο αποτέλεσμα στείλτε μου πλιζ... Το πήρα απόφαση να κάνω αλλά μένω περιστέρι κ δεν ξέρω κανέναν εδώ. Από ότι βλέπω προτιμάτε δερματολόγους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hara_GD

Νεοφερμένος

Η Hara_GD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα σε ολες! Εγω πηγαινω σε καποια ποοοολυ γνωστη ιδιωτικη κλινικη στην κηφισια και θεωρω οτι μου πιανουν.... μπλα μπλα μπλα!
Αν εχετε καποιον να μου προτεινετε σας παρακαλω στειλτε μου ενα μειλ!
Νεραιδα σε παρακαλω αν μπορεις πες μου κι εσυ που πηγαινεις!
Εγω κανω λειζερ περιπου εναμιση χρονο.... ειλικρινα οποια θελει να κανει να μην το σκεφτει καν... εγω εχω αρχισει να καθαριζω εντελως σε καποιες περιοχες και σιγα σιγα εχω σκοπο να κανω σε ολο το σωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dora.dk

Νεοφερμένος

Η dora.dk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπέρα!!!
εγώ από τον αύγουστο του 2009 πηγαίνω κάθε μηνα και κάνω "φωτοαποτριχωση".είχε πακέτο προσφοράς 250 ευρώ για πόδια και όλο το μπικίνι.όχι μονο στο πλάι αλλα από μπροστά μέχρι πίσω.μου είχε πει πως σε 8 επισκέψεις θα είχαμε τελειώσει,άντε το πολύ σε 10..έχω ανοιχτόχρωμη επιδερμίδα και πολύ σκούρα και χοντρή τρίχα. Έχω κάνει τις 8 επισκέψεις αλλα ακόμη έχω πολλές,εννοείτε πως δεν έχω όπως πριν,αλλα σίγουρα χρειάζονται άλλες τόσες επισκέψεις για φύγουν τελείως(και αν φύγουν)τον προηγούμενο μηνα που πήγα και έκανα μου πέταξε το εξής:είμαστε στη μέση τις θεραπείας.... δηλαδή όλα αυτά που μου είπε απ την αρχή ήταν λόγια του αέρα και πρέπει να πληρώσω δηλαδή αλλα τόοοσα λεφτά....δεν έχω πάει ξανά από το τέλος των 8 επισκέψεων και δεν ξέρω τι να κάνω..θέλω να φύγουν οριστικά οι τρίχες αλλα έχω απογοητευτεί τόσο που δεν μπορώ να εμπιστευτώ τίποτα κανέναν..θέλω κάποια να μου πει σίγουρα για κάποια μέθοδο που έχει δει αποτελέσματα και είναι φτηνή.. από θεσσαλονίκη! (στο μπικίνι έχουν όμως φύγει σχεδόν όλες..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fan-ta

Νεοφερμένος

Η fan-ta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
:/:
Εγώ για μπικίνι+string πληρώνω 70,μου δίνουν πάντα απόδειξη και επειδή το έχω ψάξει στο Internet .....μπορώ να σας πώ οτι κάνω με το καλύτερο Laser της αγοράς.:)


θα μπορουσες σε παρακαλω πολυ να μου πεις και εμενα σε ποιο ινστιτουτο πηγαινεις???:hmm: εχω κουραστει με τις τριχες που γυρνανε προσ τα μεσα και κανουν σπυρακια μ πυον... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top