Κι αν σε απατούσε με άτομο του ιδίου φύλου;

Τι θα σας ενοχλούσε περισσότερο

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
  • Η κοπέλα σου με άλλον;

    Ψήφοι: 14 24.6%
  • Η κοπέλα σου με άλλη κοπέλα;

    Ψήφοι: 1 1.8%
  • Ο άντρας σου με άλλη;

    Ψήφοι: 22 38.6%
  • Ο άντρας σου με άλλον;

    Ψήφοι: 8 14.0%
  • Ο κουμπάκιας δεν αγχώνετε για τίποτα!!!!

    Ψήφοι: 12 21.1%

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τα έχετε με κάποιον/ κάποια τι θα σας πείραζε περισσότερο να είναι ιδίου ή διαφορετικού φίλου ο άνθρωπός που βοηθάει στην απάτη; ποια απο τις δύο θα συγχωρούσατε άν συγχωρούσατε;
Γιατί θα συγχωρούσατε και γιατί όχι το έτερον ήμισι;

Λοιπόν εγώ δεν συγχωρώ τον άντρα μου με άλλη γυναίκα, άν τον βρώ με άλλον άντρα θα τον κατανοήσω, θα τον χωρίσω και θα μήνουμε φίλοι άλλα η άλλη γυναίκα είναι για μένα προσβολή, πάλι θα έπερνε διαζήγιο άλλα μαζί θα έπερνε και μια τούφα άπο τα μαλλιά της και εκεινού θα του τον έκοβα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ο άντρας μου με άλλη!
Αν και γενικά, το λέω: για μένα άλλο η απιστία μιας βραδιάς (κι αυτή υπό συνθήκες, ειδικά αν έχει εκθέσει τη σχέση μας)
άλλο η παράλληλη σχέση.

Το δεύτερο είναι για μένα 99% χωρισμός...
Στη θέση σου θα τα είχα διαχωρίσει, στη δημοσκόπηση!

Ωραίο θέμα! :)

Αν πάλι τον έπιανα με άλλον... τι να πω, θα πληγωνόμουν, αλλά εκεί τίθεται και θέμα... το ήξερε τόσο καιρό και δε μου είχε πει ότι είναι ομο/αμφιφυλόφιλος;
Ή το ανακάλυψε και θέλει να το γυρίσει;
Ή όντως θέλει και άντρες και γυναίκες, οπότε για μένα είναι "απλά" απιστία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aν με απατήσει με άλλο άντρα, ε δεν έχει νόημα να το συζητήσω καν..

(Και ισχύει και για μένα ο διαχωρισμός που κάνει το Γιδάκι ανάμεσα σε σχέση μιας βραδιάς και σε παράλληλη σχέση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δέν έκανα διαχωρισμό γιατί όταν βλέπεις τον σύντροφο να μπίπ με κάποιο άλλο άτομο σίγουρα θα πεί έτηχε, το θέμα είναι ο διαχωρισμός των φίλων:)

Αν θέλει η διαχήρηση άς το άλλαξει άλλα νομίζω ότι το πιάσατε το νόημα της ερώτησης:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε διαφωνώ καθόλου, το εγκεφαλικό το παθαίνεις επειδή τον τσάκωσες!
Αλλά μετά, που θα καθίσετε να το συζητήσετε...
άλλο είναι να συνειδητοποιήσεις ότι ήταν μία στιγμή αδυναμίας με κάποια μικρή αφορμή, κι άλλο ότι καιρό τώρα αντλούσε κι έδινε αγάπη και σε άλλη... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Είμαι ο κουμπάκιας και δεν αγχώνομαι για τίποτα!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Συμφωνώ με το Γιδάκι δεν έχω τίποτα παραπάνω να πω.
Α, μονο ένα... ωραία φωτό με το ζωντανο. :D Για φίλημα είναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ας μιλησει ο παθων..

δυο διαφορετικες γυναικες.......ακριβως το ιδιο λαθος εκανα και εκανα.......με απατησαν και εγω της συγχωρεσα.......αλλα απο σημερα καφρος.......και σε οποια αρεσει αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Κι άλλος κουμπάκιας.....
Εγώ είμαι υπέρ της ελευθερίας πάντα, δεν καταλαβαίνω γιατί δηλαδή θα πρέπει να απαιτούμε από κάποια ή κάποιον, να δεσμευτεί με αποκλειστικότητα σε κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ναι ρε Αντρεα οκ συμφωνω μαζι σου, αλλα οταν κανεις μια δεσμευση μενεις εκει........εμεις οι κλασσικοι Ελληναρες θελουμε να εχουμε την γυναικουλα στο σπιτι γκαστρωμενη και ξυπολυτη στην κουζινα και εμεις να αλονιζουμε με την καθε μια εκει εξω;

εγω πιστευω οτι η σχεση χτιζεται με εμπιστωσηνη πανω απο ολα, και τιποτα αλλο, εαν θες να πας να ξενοπηδηξεις κυριε.κυρια μου, αντε στο καλο, μην με τραβας απο το λουρι πισω σου και να μου κανεις την ψυχολογια σκατα καθε φορα.....ρε ουστ απο εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βέβαια ομολογουμένως και χωρίς να θέλω να καταστρέψω το θέμα δεν νομίζω πως θα χάλαγε πολλούς να γυρνούσαν σπίτι και να έβρισκαν την γυναίκα τους αγκαλιά με ..την καλύτερη της φίλη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εμένα θα με έφτιαχνε κιόλας.....:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εμενα να δεις..


(τελικα πρεπει να εχω μεγαλο προβλημα)

για το Δαφνι με κοβω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε όχι και πρόβλημα καλέ.. νομίζω το αντίθετο θα ήταν πρόβλημα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο. Αν με απατούσε με άλλη θα πληγωνόταν ο γυναικείος μου εγωισμός και θα έλεγα "Μήπως είμαι μπάζο και δεν το ξέρω; Μήπως είμαι χάλια στο κρεββάτι και δεν το ξέρω;" και άλλα μήπως! :P

Αν πήγαινε με άντρα πες ότι θα έλεγα "Ήθελε κάτι που εγώ δεν είχα. Πρακτικά όμως"!:P Λόγος να αισθανθείς καλύτερα. Μετά όμως θα έμπαιναν άλλες σκέψεις στο μυαλό: "Οπότε είναι gay; Αυτό σημαίνει πώς δεν με γούσταρε ΠΟΤΕ; Ότι όταν κάναμε σεξ μόνο ο ένας το απολάμβανε (και guess who is she:whistle: )"; Οπότε ποιό είναι χειρότερο; Από την Σκύλα στην Χάρυβδη λέω και απεχθάνομαι την απιστία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Και εμένα δε θα με χάλαγε, αρκεί να με ζέσταιναν και μένα στην αγκαλιά τους. :P
Βασικά πιστεύω ότι πιο έυκολα θα δεχτεί το θέαμα της κοπέλας του με μια φίλη της ένας άντρας παρά να πιάσει η κοπέλα το αγόρι της με άλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Η απιστία με άλλη γυναίκα θα με πείραζε περισσότερο... Αλλά όπως είπε και το Γιδάκι το απλά έτυχε μια φορά συγχωρείται από την παράλληλη σχέση... Μια απλή απιστία δεν με κάνει να το βάλω στα πόδια...Άλλωστε ως ένα σημείο το θεωρώ ανθρώπινο το να γίνει... Η παράλληλη σχέση απλά με κάνει να τραβήξω ένα μεγάλο χ και να move on :)

Για άντρα... μμμ... Ελπίζω να μην ήμουν εγώ η αιτία που το γύρισε καταρχάς :P
Σοβαρά τώρα αν είναι gay με κορόιδευε και η σχέση έτσι κι αλλιώς θα τέλειωνε ...απλά τέλειωσε μια ώρα νωρίτερα... Είναι bi οπότε και πάλι δεν μου κάνει κλικ να συνεχίσω... Δηλαδή συγνώμη...να αγχώνομαι μην με κερατώσει με γυναίκα...να αγχώνομαι και μην με κερατώσει με άντρα; :worry: Απαπαπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Για άντρα... μμμ... Ελπίζω να μην ήμουν εγώ η αιτία που το γύρισε καταρχάς :P
Σοβαρά τώρα αν είναι gay με κορόιδευε και η σχέση έτσι κι αλλιώς θα τέλειωνε ...απλά τέλειωσε μια ώρα νωρίτερα... Είναι bi οπότε και πάλι δεν μου κάνει κλικ να συνεχίσω... Δηλαδή συγνώμη...να αγχώνομαι μην με κερατώσει με γυναίκα...να αγχώνομαι και μην με κερατώσει με άντρα; :worry: Απαπαπα :P

Ναί, ο λόγος που το άνοιξα είναι ένας γκέι φίλος μου που πάει με αραβωνιασμένους, ξέρεις πόσοι πάνε για γάμο και τον φωνάζουν για δουλειά; θα ήθελα πολλύ να ακούσω απόψεις γύρο απο αυτό το θέμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ο φίλος σου Μάνια μου καλά κάνει και πάει....
Αλλά εγώ ειλικρινά εκνευρίζομαι, με όλους αυτούς που είναι πρόθυμοι να απατήσουν.....
Αν δεν είσαι διατεθειμένος να αφοσιωθείς ρε φίλε, μην το κάνεις το απονενοημένο.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ο φίλος σου Μάνια μου καλά κάνει και πάει....
Αλλά εγώ ειλικρινά εκνευρίζομαι, με όλους αυτούς που είναι πρόθυμοι να απατήσουν.....
Αν δεν είσαι διατεθειμένος να αφοσιωθείς ρε φίλε, μην το κάνεις το απονενοημένο.......

Εγώ το ξέρω εκείνοι που έχουν το μυαλό τους, είχαμε πετείχει κάποιον κάποτε με την κοπέλα του αγγαλίτσες φιλάκια γουτσου και μου λέει ο φίλος μου τον βλέπεις αυτόν; σε 2-3 μήνες παντρέυετε εχτές μαζί του είμουν με φώναξε για ένα γρήγορο, ειναι απο τους καλύτερους πελάτες μου....:confused:

Πές μου ποιος φτέει τώρα; η άμοιρη κοπέλα τι φτέει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top