Πότε κάνατε κάτι που σας ευχαριστεί τελευταία φορά και τι ήταν αυτό ;

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
το θέμα αυτό το σκέφτηκα γιατί λόγω σπουδών και δουλείας ταυτόχρονα κοντεύω να ξεχάσω πως είναι να κάνω κάτι που με ευχαριστεί στ ' αλήθεια. Απο τα πιο απλα πράγματα όπως να βγω με τους φίλους μου εξω χωρίς να είμαι κουρασμένη ή να πάω κάπου ενα ταξίδι. το τελευταίο που έκανα και το ευχαριστήθηκα είναι που πήγα χθες στην παραλία για καφέ. Είχα καιρό να κάνω κάτι τέτοιο! Εσεις τι ήταν αυτό που κανατε και το χαρήκατε; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Πολύ ωραίο θέμα..

Για να πώ την αλήθεια αυτή τη στιγμή που γράφω προσπάθω να βρώ αν έκανα κάτι που να με ευχαριστεί τον τελευταίο καιρό και το μόνο που μου έρχετε στο μυαλό είναι μια πολύ δύσκολη εργασία για ένα μάθημα, η οποία με ξετρέλανε... 5 μέρες κάηκα πάνω στο pc πάνω απο 14 ώρες την ημέρα και το αποτέλεσμα εξαιρετικό.. Το πιο ωραίο ήταν που η εργασία ήταν κανονικά 4 ατόμων (φανταστείτε τη δουλειά που είχε) την ανέλαβα μόνος, και την παρέδωσα πριν την πρωτη διορία που είχε δώσει. Την δεύτερη διορία την έδωσε γιατί δεν την είχε παραδώσει κανένας εκτός απο εμένα και το πιο κορυφαίο τελικώς ήταν ότι και μετά το πέρας της δεύτερης διορίας δεν παρέδωσε ΚΑΝΕΝΑΣ..

Γενικά πάντως αυτό που θα με ευχαριστούσε αυτή τη στιγμή θα ήταν αφενός ένα ταξιδάκι και αφετέρου άπλετος χρόνος να ασχοληθώ με θέματα που αφορούν τον τομέα μου,πράγμα που ονειρεύομαι και θα κάνω όλο το καλοκαίρι(κάνει μπαμ ο καμμένος πληροφορικάριος!)..

Υ.Γ. Και εγώ με τόση πίεση απο σχολή και διάβασμα δεν κάνω τπτ πλέον πόσο μάλλον κάτι που να με ευχαριστεί! Ευτυχώς που αγαπάω και τη σχολή δλδ αλλιώς βράστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όσο και να πνίγομαι, πάντα θα βρω χρόνο να κάνω κάτι που με ευχαριστεί. Συνήθως παραπάνω απ'όσο θα πρεπε (endless procrastination :P).

Τελευταία φορά ήταν πριν μερικές ώρες που είδα το 6x19 επεισόδιο του House MD.
Ή τώρα που γράφω posts εδώ που τα λέμε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Πριν μία βδομάδα με έβαλε ο μπαμπάς να οδηγήσω στο χωριό και πολύ το χάρηκα:D Και έσβησε μόνο μία φορά το αμάξι:D Αλλά μην το πείτε πουθενά:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κάθε μέρα κάνω κάτι που με ευχαριστεί.

Το τελευταίο πράγμα που έκανα και με ευχαρίστησε ήταν...είναι που γράφω εδώ. :P :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
κατι που εκανα μολις τωρα και με ευχαριστησε πολυ ειναι πως εφαγα ενα τεραστιο παγωτο !!! οταν δεν μπορει κανεις να κανει κατι αλλο καλο ειναι κι αυτο............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
κατι που εκανα μολις τωρα και με ευχαριστησε πολυ ειναι πως εφαγα ενα τεραστιο παγωτο !!! οταν δεν μπορει κανεις να κανει κατι αλλο καλο ειναι κι αυτο............

Βασικά...συνήθως κάνουμε κάτι άλλο για να μην καταφύγουμε στα παγωτά...οπότε τυχερή είσαι! :happy:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Έπαιξα bowling πριν λίγες μέρες και το ευχαριστήθηκα πολύ! Επίσης, κοιμήθηκα πολύ και βαριά και πραγματικά το απόλαυσα... Αχ, ωραίες στιγμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
το τελευταιο πραγμα που με ευχαριστησε ηταν που εκανα ενα διαλειμμα απο το διαβασμα για τα μαθηματικα και που τωρα καθομαι εδω και γραφω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Eπινα τσίπουρα με κάποιον φίλο στη Σαλλλλονίκη κάνοντας φιλοσοφικές συζητήσεις ως άλλοι δειπνοσοφιστές. Καλλλλά πλλλάκα με κάνεις ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμένα δύο πράγματα με ευχαριστήσαν χθες: Το τελείωμα του Just Cause 2 και όλα τα επεισόδια του Knight Rider.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Χθες βγήκα με τις δύο κολλητές μου για βόλτα στο λιμάνι. Έλειπε μία για διακοπές... Κάτσαμε σ' ένα παγκάκι που έβλεπε τη θάλασσα και τα είπαμε.. Χάρηκα γιατί είχαμε καιρό να μιλήσουμε οι τρεις μας.. Και στο τέλος κάναμε βίντεο κλήση με εκείνη που λείπει διακοπές:D Πολύ ωραία ήτανε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
To τελευταιο πραγμα που εκανα και με ευχαριστησε πραγματικα ηταν την Παρασκευη που πηγα στο χωριο μου και μαζι με δυο φιλες μου ανεβηκαμε στο βουνο..:)Ητανε τελεια η ορειβασια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Πήγα χθες το απογευματόβραδο στο γήπεδο για τρέξιμο με τον κολλητό και την κολλητή μου και στο τέλος πέσαμε κάτω από την κούραση αλλά το χάρηκα γιατί ενώ πάντα πήγαινα μόνη μου, χθες είχα και παρέα.. πολύ καλή μάλιστα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Πήγα (και πάλι) Χαλκιδική το τριήμερο που μας πέρασε, και ξύπνησα (για την ακρίβεια δεν κοιμήθηκα καθόλου) αντικρίζοντας από το παράθυρο του σπιτιού που μας φιλοξενούσε μια καταγάλανη ήρεμη θάλασσα με τις ηλιαχτίδες της χαραυγής να την προσεγγίζουν γοητευτικά

Στο διπλανό σπίτι έμενε ο (Σέρβος) θείος του φίλου μου ο οποίος και φιλοξενούσε καμια δεκαριά φίλους που ήρθαν Ελλάδα για διακοπές. Το τελευταίο βράδυ μας (απόψε το περνάμε; ) αράξαμε όλοι παρέα στον κήπο, ψήναμε (οι άλλοι - εμείς χλαπακιάζαμε πανσέτες και χειροποίητα σουβλάκια κοτόπουλο) και πίναμε μια υποτυπώδη κόκα κόλα αγνώστου μάρκας και προελεύσεως τραγουδώντας ευτυχισμένοι Bregovic :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaplamas

Νεοφερμένος

Ο kaplamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κόφτιασα και τις πέντε ταχύτητες του αυτοκινήτου μου. Καλύτερο και από σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apaleytos

Νεοφερμένος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Τo πρόβλημα με εμένα είναι ότι συνήθως (όχι πάντα) κάνω ότι με ευχαριστεί..
(χωρίς να ενοχλώ ανθρώπους ή οργανισμους, εταιρίες κλπ που δεν φταίνε)

Με τα ανάλογα ευτράπελα όμως πολλές φορές.. :P

[offtopic]Τελευταία φορά που έκανα αυτό που με ευχαριστούσε ήταν πριν λίγο. Δεν αναφέρω τι είναι γιατί δεν ήταν νόμιμη ενέργεια[/offtopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Αμμ..
πριν λίγο καταυρόχθυσα μια σοκολάτα bueno που τόσο τόσο λαχταρούσα!
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ απολαυση!:D:yahoo:
εικονίδιο που γλύφει τα χείλη του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αμαν...

Μεγαλυτερη ευχαριστηση απο την εξοδο μου την Παρασκευη που ενιωσα οτι βρηκα 2 ατομα που νομιζα οτι ειχα χαθει και τον χθεσινοβραδινο μου υπνο, ειχα πανω απο μηνα να νιωσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freee

Νεοφερμένος

Η Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Party εκπληξη και ηταν καλεσμενη μονο η παρεα!!! Και δν ειναι καθολου συνηθισμενη παρεα... :whistle:
Να φανταστειτε, η μητερα της Γιαννας το επομενο πρωι νομιζε οτι μπηκε σε αλλο σπιτι!(βλεπετε, μαγειρεψαμε εμεις το μενου) :P Η κουζινα ηταν σε κατασταση πολεμου..! Τα τυροπιτακια της γυναικας ηταν γεματα Ταμπασκο (τα οποια εφαγε ανιδεη το πρωι.. ) και η δε τουρτα, την οποια αναποδογυρισαμε καταλαθος στο πατωμα, ειχε απλωθει σε τοιχους, πλακακια, πορτες, μπανιερες, καναπεδες και φυσικα στα ρουχα ολων μας... Α! Πλακα ειχανε κι οι σαβουρες που φαγανε μερικοι απτο πατωμα π γλιστρουσε απ τη σοκολατα.. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top