Μεγάλα Ρεζιλίκια

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μα....αν δεν κανω λαθος εσυ "γενικα" δεν εχεις μια ψιλοφοβια-ψιλοσιχαμαρα οσων αφορα αραχνες κτλ κτλ;Οποτε νταξ'...οσο εντονη κι αν ηταν η αντιδραση σου προσωπικα την καταλαβαινω.:)

Εγω πουχου εχω απιστευτη αηδιοσιχαμαροφοβια οσων αφορα τις κατσαριδες.
Να φανταστεις οτι περπατουσα με την κοπελα μου πτιν απο 2-3 χρονια και πανω στο πεζοδρομιο εκει που περπαταγαμε αγκαλια και λεγαμε διαφορα, ξαφνικα το βιονικο μου ματι καταλαβαινει οτι στα 2-3 βηματα απο εμας υπηρχε η οικογενεια της Τερεζας.
Της κατσαριδας ντε!;)
Ο μπαμπας ο Τερεζος, η μαμα η Τερεζα, τα πεθερικα,οι γονεις τα δυο παιδια του κι ενα ξαδερφακι απο το χωριο.:D
Σου μιλαω πως με το που τις ειδα σταματαω.Αφηνω την κοπελα μου και χωρις να την ειδοποιησω πηγα στο απεναντι πεζοδρομιο και την κοιτουσα.:redface:
Φυσικα κοιτουσα και τα μπαντζακια μου μπας κι εχει σκαρφαλωσει καμια αλλη πανω μου...
Κουνιομουν σαν κανα σπαστικο περα δωθε και κοιταζομουν.
Οταν ηρθε η κοπελα μου απεναντι και με ρωτησε "τι επαθες μωρο μου" εγω με περισιο θαρρος της απαντησα πως εαν δεν εξολοθρευτουςν οι δεινοσαυροκατσαριδες του απεναντι πεζοδρομιου, εγω απο εκεινο το σημειο δεν ξαναπερναω.:|
Κι οχι με γελακια ετσι...μιλαμε ημουν "χεσμεντεν ολε ολε ολε".

(Ο δρομος δεβ ηταν ερημικος.Αν ειναι να γινεις ρομπα δεν λεει να μην σε δει και η μιση πολη σου ετσι; :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Μα....αν δεν κανω λαθος εσυ "γενικα" δεν εχεις μια ψιλοφοβια-ψιλοσιχαμαρα οσων αφορα αραχνες κτλ κτλ;Οποτε νταξ'...οσο εντονη κι αν ηταν η αντιδραση σου προσωπικα την καταλαβαινω.:)

Εγω πουχου εχω απιστευτη αηδιοσιχαμαροφοβια οσων αφορα τις κατσαριδες.
Να φανταστεις οτι περπατουσα με την κοπελα μου πτιν απο 2-3 χρονια και πανω στο πεζοδρομιο εκει που περπαταγαμε αγκαλια και λεγαμε διαφορα, φαφνικα το βιονικο μου ματι καταλαβαινει οτι στα 2-3 βηματα απο εμας υπηρχε η οικογενεια της Τερεζας.
Της κατσαριδας ντε!;)
Ο μπαμπας ο Τερεζος, η μαμα η Τερεζα, τα πεθερικα,οι γονεις τα δυο παιδια του κι ενα ξαδερφακι απο το χωριο.:D
Σου μιλαω πως με το που τις ειδα σταματαω.Αφηνω την κοπελα μου και χωρις να την ειδοποιησω πηγα στο απεναντι πεζοδρομιο και την κοιτουσα.:redface:
Φυσικα κοιτουσα και τα μπαντζακια μου μπας κι εχει σκαρφαλωσει καμια αλλη πανω μου...
Κουνιομουν σαν κανα σπαστικο περα δωθε και κοιταζομουν.
Οταν ηρθε η κοπελα μου απεναντι και με ρωτησε "τι επαθες μωρο μου" εγω με περισιο θαρρος της απαντησα πως εαν δεν εξολοθρευτουςν οι δεινοσαυροκατσαριδες του απεναντι πεζοδρομιου, εγω απο εκεινο το σημειο δεν ξαναπερναω.:|
Κι οχι με γελακια ετσι...μιλαμε ημουν "χεσμεντεν ολε ολε ολε".

(Ο δρομος δεβ ηταν ερημικος.Αν ειναι να γινεις ρομπα δεν λεει να μην σε δει και η μιση πολη σου ετσι; :redface:)

χαχααα....εσύ ο πλέον "κατάλληλος" για μια γυναίκα που τρέμει τις κατσαρίδες!!!χαχααα! Εγώ τις ελπίδες μου για αυτό το θέμα τις έχω εναπόθεσει στο αντρικό φύλο πάντως(εκτός από τη μαμά μου και τον μπαμπά μου):whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μάριε έχω κάνει πολύ παρόμοιο πράγμα με έντομο όταν ήμουν με τον Πάνο! Είδα έντομο εκεί που περπατάγαμε και άρχισα να τρέχω προς την αντίθετη κατεύθυνση τσιρίζοντας χωρίς να προλάβω καν να του πω τίποτα! Άσε που όποτε περπατάμε βράδυ και μου πεί τίποτα του στυλ "Ωχ!", "Αααααα!", "Ααααμαααν!" επειδή πχ ξέχασε να μου πει κάτι, αρχίζω να τρέχω σαν την τρελή επειδή νομίζω οτι είδε έντομο!
Btw καλά το θυμάσαι, αλλά όχι ψιλοφοβία, ΧΟΝΤΡΟφοβία έχω με δαύτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
χαχααα....εσύ ο πλέον "κατάλληλος" για μια γυναίκα που τρέμει τις κατσαρίδες!!!χαχααα! Εγώ τις ελπίδες μου για αυτό το θέμα τις έχω εναπόθεσει στο αντρικό φύλο πάντως(εκτός από τη μαμά μου και τον μπαμπά μου):whistle::whistle::whistle:

Nαι αμε...δεν βλεπεις!:clapup:
Ο πλεον (Α)καταλληλος ειμαι!!!!:P :P :P
Εγω τις ελπιδες μου σε αυτο το θεμα τις εναποθετω....δεν ξερω βασικα!
Αλλα εχει φαση να με πετυχεις να προσπαθω να εξοντωσω καμια ...:whistle: (καμια φορα μου ερχονται κι αυτες οι εμπνευσεις!:D )
Αστα...τι να περιγραφω...Αν πετυχω ποτε καμια σε κλειστο χωρο(σπιτι μου παλι καλα δεν υπαρχουν...ή δεν τις εχω δει) βαραει tilt οεγκεφαλος και ξεχυνομαι σαν τρομορφατης να την σκοτωσω.Καλτσες στα χερια αντι για γαντια,παπουτσι κι εντομοκτωνω μαζι...και φυσικα να βριζω παραλληλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αλλα εχει φαση να με πετυχεις να προσπαθω να εξοντωσω καμια ...:whistle: (καμια φορα μου ερχονται κι αυτες οι εμπνευσεις!:D )
Αστα...τι να περιγραφω...Αν πετυχω ποτε καμια σε κλειστο χωρο(σπιτι μου παλι καλα δεν υπαρχουν...ή δεν τις εχω δει) βαραει tilt οεγκεφαλος και ξεχυνομαι σαν τρομορφατης να την σκοτωσω.Καλτσες στα χερια αντι για γαντια,παπουτσι κι εντομοκτωνω μαζι...και φυσικα να βριζω παραλληλα.:P

Εμένα να δεις όταν προσπαθώ να εξοντώσω καμία! Επειδή δεν μπορώ να τις πατήσω (σιχαίνομαι, αηδιάζω) παίρνω το εντομοκτόνο και την ψεκάζω μέχρι τελικής πτώσης! Στη Θεσ/νίκη που είχε αρκετές η περιοχή είχα ένα εντομοκτόνο σε κάθε δωμάτιο!! Μετά πήρα το γατούλη μου και απο τότε δεν ξαναείδα ζωντανή :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Εμένα να δεις όταν προσπαθώ να εξοντώσω καμία! Επειδή δεν μπορώ να τις πατήσω (σιχαίνομαι, αηδιάζω) παίρνω το εντομοκτόνο και την ψεκάζω μέχρι τελικής πτώσης! Στη Θεσ/νίκη που είχε αρκετές η περιοχή είχα ένα εντομοκτόνο σε κάθε δωμάτιο!! Μετά πήρα το γατούλη μου και απο τότε δεν ξαναείδα ζωντανή :bigarmhug

Εγώ τρέφω τόοοση αηδία για αυτές, που θα σιχαινόμουν ακόμα και το γατί μου το ίδιο να ακουμπάωωω:worry:Είμαι καλά γιατρέ μου? Μπααα, μάλλον όχι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τώρα που είπατε έντομα..μια φορά ήμουν στη στάση, καλοκαίρι, πολύ πρωί και περιμένω το λεωφορείο να πάω στην δουλειά.Φοράω μια ξώπλατη μπλούζα κι (ευτυχώς) από μέσα μαγιώ (ναι, στην δουλεια πηγαινα λέμε! :P). Κάποια στιγμή νιώθω κάτι να περπατάει μέσα από την μπλούζα μου και πάνω στο στήθος μου. Δεν δίνω σημασία για κάνα λεπτό, ώσπου καταλαβαίνω πως μια σφήκα έχει ερωτευτεί το άρωμά μου και με κορτάρει επιμόνως! :P Αρχίζω να τσιρίζω και να ουρλιάζω, σηκώνοντας την μπλούζα μου για να φυγει.. το ότι ήμουν στη μέση της Βουλιαγμένης, ουδόλως με απασχόλησε! :P (Για όσους δεν ξέρουν η Βουλιαγμένης είναι πολύ κεντρική λεωφόρος..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
να σας πω κι εγω κατι που ειχα παθει πριν απο χρονια βεβαια.... :D :D :D
ειχαμε παει με την παρεα σε καφετερια και σε μια δοση εκει που χαχανιζαμε σαν τρελα και λεγαμε τις λαλακιες μας...μου λεει ενας ....εχεις κατι στα μαλλια σου με υφος σοβαρο και ξερετε καπως...σαν να εχεις κατι αηδιαστικο ρε παιδι μου...τον κοιταω με γουρλωμενα ματια και αρχιζω να φωναζω...
παρτοοοοοοοοο...παρτοοοοοο....και να κουνιεμαι σαν τρελη...
περιττο να πω οτι εγινα σουργελο...η δε παρεα μου ειχε σκασει στα γελια (ναι ναι ηταν πλακα του αλλου:P μετα εφαγε της χρονιας του ομως...δεν του τη χαρισα :D :D :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ είχα πάθει παλιά το άλλο, πήγαμε εκκλησία και ο παπάς πάντα ήταν τσατήλας, έτσι λοιπόν που καθόμουν κάτι μύριζε, λέω της μάνας μου, μαμά κάτι μυρίζω, η μάνα μου σους παιδάκι μου θα μας διώξει, εγώ επέμενα μαμά κάτι καμένο μυρίζει, η μάνα μου τα πέρνει μαζί μου τότε αρχήζει και ο παπάς εδώ δεν είναι πεδική χαρά και μου κουνούσε το δάχτυλό, γύρισε όλη η εκκλησία και με κοιτούσαν κακά καλά και τότε τσιρίζει μια κοπέλα, σταματήστε καλέ το κορίτσι καίγετε.....

Περιτό να πώ ότι είχα μαλλί μέχρι την μέση και το έκοψα μέχρι τα αυτιά:( όλοι απο τότε με κοροίδευαν, άφήστε που τα μαλιά μου ήταν καιρό ανισα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
το είχα ξαναδει το θέμα αλλά δεν μου ερχόταν κάτι στο μυαλό :P και είχα ψάξει τόσο πολύ που νόμιζα οτι δεν έχω γίνει ποτέ πολύ ρεζίλι :P

χτες συζητούσε με ένα φίλο και θυμήθηκα απρόσμενες συναντήσεις με ελεγκτές στο μετρό ή στον ηλεκτρικό που ζητάνε να δουν το μαγικό χαρτάκι και με πιάνει εκείνο το θεατρικό μου ταλέντο και το παίζω καράβλαχος από το κατσικοχώρι
-το εισητήριο σου;
-ναι, το έκοψα

-που είναι;
-εε δεν σας καταλαβαίνω
-ρε παιδί μου το εισητήριο σου ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;
-το αγόρασα, το έβαλα στο μηχάνημα και πέρασα
-δεν είσαι απο εδώ;

ε και μετά διάφορες βλακείες, ο ελεγκτής τις πιστεύει, οι γύρω υποψήφοι επιβάτες του μετρό επίσης και όλοι γελάνε και κοροιδεύουν :P πάντως 40 φορές την τιμή του εισητηρίου δεν την έχω πληρώσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σημερα το μεσημερι,παω να παρω το αμαξι να παω για μια βολτα να το πλυνω.Ειχα βαλει συναγιαρμο απο χθες κατα λαθος(χωρις να το καταλαβω).
Παρεπιπτοντως ο συναγιαρμος χτυπαει μονο οταν παω να βαλω μπροστα το αυτοκινητο.Βαζω το κλειδι στη μιζα κι αρχιζει να χτυπαει.Δε ν ηξερα να το σταματησω κι ειχαν βγει ολοι στα μπαλκονια και να με κοιτανε!Και να χει βγει κι ο εξυπνος ο αδερφος στου στο μπαλκονι και να φωναζει για πλακα "κλευτης!κλευτης!" .Μετα βγηκε ο πατερας και μου εδινε οδηγιες απο το μπαλκονι πως να το σταματησω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Και να χει βγει κι ο εξυπνος ο αδερφος στου στο μπαλκονι και να φωναζει για πλακα "κλευτης!κλευτης!"

Σωστός ο αδερφός, έπρεπε να φωνάξει και την αστυνομία να έχει πιο πολύ πλακα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά θυμήθηκα εχτές ένα ρεζιλίκι του αδερφού μου και είπα να γελάσετε μαζί μου...

Είχε έρθει ο ρουβάς πριν χρόνια στο γήπεδο και ο άδερφός μου με τον φίλο του δεν μπορούσαν να βρούν εισητήριο πουθενά, έτσι αποφασήζουν να πηδήξουν τον τοίχο και να περάσουν στο έτσι, τα κανονίζουν λοιπόν και βάζει ο φήλος του χέρι να ανέβει ο άδερφός μου, παντού φώτα μουσική, ξαυνικά όπως ανεβένει ο άδερφός μου τον τοίχο γυρίζει να δεί και διαπηστώνει με τα λύπης του ότι στη μεριά που ανέβηκε ήταν η πίστα, όλοι τον κοιτούσαν καλά καλά, όλο το γήπεδο τόν είδε πάνω στην σκηνή να προσπάθει να πιδήξει ξανά πήσω, απο τότε πιστέψτε με αγοράζει εγγέρως ισητήρια ή αλιώς δεν πάει σε συναβλεία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν απο το πρωί θυμάμε ένα ρεζιλίκι επιδή είδα αυτόν που έγινα ρόμπα:redface:

Λοιπόν κάποτε δούλευα σε ένα dvdαδικο στο υπόγειο είχε πορνο, εκεί ήταν ένας πελάτης νέος, ξαυνικά κάτι πιτσιρίκια κατεβένουν να χαζέψουν, τους λέω να φυγουν εκείνα λέγαν άσε με λίγο, τότε τους λέω να τσακιστούν πρίν φωνάξω τις μανάδες τους, τότε μου λέει ο τυπάς:
-Πάντα έτσι έρχοντε;
-Ναι μωρέ και δεν μπορώ να γίνετε αυτό, είναι ανίληκα και ήδη έχουμε πρόβλημα με καρφιά που δεν κολάνε, άλλο που δεν θέλουν να μας φωνάξουν μπατσικο
-Σας στέλνουν κόσμο;
-Α συνέχεια και ξέρεις τώρα πώς είναι η μπατσαρία, οι συχαμένοι ψάχνουν πάτημα:mad:
-Δεν τους πάς βλέπω ε;
- γιατί ποιος τους πάει και δεν τον ξέρω; ξερόλες όλοι τους, επιδή φοράνε μια στολή το παίζουν ότι είναι και κάτι, στο τέλος αυτοί είναι τα χειρότερα αποβράσματα, βγάζω καντίλες μαζί τους:mad:
-Λοιπόν μου λέει πρέπει να φύγω θα το άναλύσουμε άλλη ώρα αυτό:) μου χαμογελάει και φέυγει..

Την επόμενη τον βλέπω να ψάχνει τενείες και με ρωτάει πώς γίνετε να δουλέυω τόσες ώρες του λέω ότι και εκείνος εκεί είναι συνέχεια μου είπε ότι το ωράριο του φτέει, τον ρώτησα τι δουλειά κάνει....:D

-Ειμαι το υποανάπτυχτο σκουπίδι της κοινονίας μου απαντάει, είμαι μπάτσικό, σιχαμένο που φωράει την στολή και νομίζει ότι κάτι είναι.... χαρηκα πολλύ:redface: :redface: :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μάνια, που κρύφτηκες μετά;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
lol! α ρε μανια!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια, που κρύφτηκες μετά;:)

Ασε ρε μηλάμε είχα φρικάρει έσκυψα το κεφάλι και εξαφανίστηκα, του κρυβώμουν επι 1 μήνα μέχρι που με έπιασε και μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και με συμπάθησε επιδή τα λέω χύμα και μέχρι τώρα κάνουμε πάρεα άν και καμια φορά μου το χτυπάει άλλα οκ τι να κάνεις ρόμπα ήταν αυτή:D :D :redface: :redface: :redface:

αμα δεν κάνω την λαλακια μου δεν μπορώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γυρίζοντας απο την εξέταση του γραμμικού σχεδίου περιμένω ταξί μες τον ήλιο να πάω σπίτι.
Τα ταξί πέρναγαν χωρίς να σταματήσουν μέχρι που κατάφερα και σταμάτησε ένα που όμως είχε άλλο επιβάτη μέσα.
Του λέω που πηγαίνω, μου απαντάει εκείνος οτι πηγαίνει Καλαμάκι. "Α κοντά νομίζω είναι αυτό ε;" του λέω. Αυτός μου εξηγεί στα σύντομα κάτι για τη διαδρομή το οποίο εγώ δεν έπιασα, όντας άσχετη επι των γεωγραφικών θεμάτων και ολίγον κουφάλογο, οπότε όταν τελείωσε τον ρωτάω "ορίστε;". Παίρνει λοιπόν ένα απο αυτά τα εντελώς ψεύτικα συγκαταβατικά χαμόγελα (δεν ξέρω αν καταλάβατε τι ύφος εννοώ) και αντί να επαναλάβει μου λέει "Γεια.". Λέω κι εγώ ένα μουδιασμένο γειά και φεύγει. Μιλάμε ένιωσα τελείως καθυστερημένη τότε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Λοιπόν απο το πρωί θυμάμε ένα ρεζιλίκι επιδή είδα αυτόν που έγινα ρόμπα:redface:

Λοιπόν κάποτε δούλευα σε ένα dvdαδικο στο υπόγειο είχε πορνο, εκεί ήταν ένας πελάτης νέος, ξαυνικά κάτι πιτσιρίκια κατεβένουν να χαζέψουν, τους λέω να φυγουν εκείνα λέγαν άσε με λίγο, τότε τους λέω να τσακιστούν πρίν φωνάξω τις μανάδες τους, τότε μου λέει ο τυπάς:
-Πάντα έτσι έρχοντε;
-Ναι μωρέ και δεν μπορώ να γίνετε αυτό, είναι ανίληκα και ήδη έχουμε πρόβλημα με καρφιά που δεν κολάνε, άλλο που δεν θέλουν να μας φωνάξουν μπατσικο
-Σας στέλνουν κόσμο;
-Α συνέχεια και ξέρεις τώρα πώς είναι η μπατσαρία, οι συχαμένοι ψάχνουν πάτημα:mad:
-Δεν τους πάς βλέπω ε;
- γιατί ποιος τους πάει και δεν τον ξέρω; ξερόλες όλοι τους, επιδή φοράνε μια στολή το παίζουν ότι είναι και κάτι, στο τέλος αυτοί είναι τα χειρότερα αποβράσματα, βγάζω καντίλες μαζί τους:mad:
-Λοιπόν μου λέει πρέπει να φύγω θα το άναλύσουμε άλλη ώρα αυτό:) μου χαμογελάει και φέυγει..

Την επόμενη τον βλέπω να ψάχνει τενείες και με ρωτάει πώς γίνετε να δουλέυω τόσες ώρες του λέω ότι και εκείνος εκεί είναι συνέχεια μου είπε ότι το ωράριο του φτέει, τον ρώτησα τι δουλειά κάνει....:D

-Ειμαι το υποανάπτυχτο σκουπίδι της κοινονίας μου απαντάει, είμαι μπάτσικό, σιχαμένο που φωράει την στολή και νομίζει ότι κάτι είναι.... χαρηκα πολλύ:redface: :redface: :redface: :redface: :redface:


για πολυ γελιο μιλαμε:rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
λολ μισελ!!!!
χαχαχαχ!!! κι ο ανθρωπος μαλλον αυτο θα νομισε.:P

παω να δοκιμασω κατι αρωματα στο χοντο στην ομονοια. δεν ημουν ιδιεταιρα φτιαγμενη-περιποιημενη, κουβαλαγα και μια βαλιτσαρα να (με το συμπαθειο) και η πωλητρια/αισθητικος γυρω στα 50 με κοιταζε καλα καλα.
ακολουθει ο διαλογος..
-θελω να δοκιμασω το ταδε αρωμα της λεω.
-μα αυτο ειναι παλιο! (με εκπληξη και ανοιχτο το στομα)
-(so what εκφραση στο προσωπο μου, προς απαντηση της)

μου το δινει χωρις να πει τπτ, ουτε καν "οριστε"

παω να το δοκιμασω εγω, κι αυτη εχει σκυψει πανω στο χερι μου και το κοιταει καλα καλα, να δει μηπως και βαλω παραπανω ποσοτητα.

ωσπου ξαφνου...

ΦΣΣΣΣΟΥΥΥΥΥΥΥΤ!

το ψεκαστηρι του αρωματος ηταν απο την αλλη μερια, και αντι να ψεκασω τον καρπο μου ψεκασα ΟΛΗ ΤΗΣ ΤΗ ΜΟΥΡΗ!:P

κατα λαθος φυσικα.
ντραπηκα κι εφυγα χωρις να το δοκιμασω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top