Έχει μικρότερη σημασία η εμφάνιση μπροστά στα ψυχικά χαρίσματα;

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Πολυ ωραιο θρεντ. Σαφεστατα και ειναι πιο σημαντικη η ψυχη και ο νους, αν και δυστυχως λιγοι ειναι που δινουν (ερωτικη) σημασια. Βεβαια υπαρχουν πολλες ομορφες γυναικες με πολυ καλη ψυχη και μυαλο. σκεφτειτε για παραδειγμα τους ταφους που ειναι εντυπωσιακοι απο εξω, μαρμαρα, λουλουδια, πετρα μα κρυβουν μεσα τους ενα πτωμα, ενα τπτ, λειψανα. Ετσι θα παρομοιαζα μια ομορφη γυναικα χωρις ψυχικα χαρισματα. Ταφος.

ή καλυτερα ενα καλοβαμμενο σπιτι απο εξω..που απο μεσα ειναι γιαπι!:P


τι να κάνει και αυτή προσαρμόζεται :/:

τόσα τούβλα κυκλοφορούν εκεί έξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Επειδή όμως δίνεις μια ενδιαφέρουσα προέκταση στο θέμα (επιβεβαίωση) θα σου απαντήσω "α γειά σου κι εσύ", εννοείται ότι τον εαυτό μας ερωτευόμαστε κατά βάθος μέσα από τους διάφορους έρωτες, αυτό πάει πακέτο μαζί με τα πακέτα! :D
αυτο ειναι αληθεια αλλα βασικα αυτη η εικονα του "πακετου" ειναι θεωρω εσφαλμενη ακομα και ως περιγραφη της συμπεριφορας των ιδιων των οπαδων της. δεν πιστευω οτι πολλοι ανθρωποι κυκλοφορουν με ενα μπλοκακι και σημειωνουν με τικ αν ο απεναντι τους πληρει τις προυποθεσεις. πχ μπορει καποιος να σε οταν σε κοιταει να σου ξυπναει τον ερωτισμο χωρις να τον ξερεις καλα. δεν παει να πει οτι εχει το "πακετο". ξερεις βεβαια οτι εχει μια επιρροη πανω σου. ολα ξεκαθαριζονται στην πορεια και μπορει ομως ενδιαμεσα να τον εχεις ερωτευτει...
τωρα που κολλαει αυτο με το οτι τον εαυτο μας ερωτευομαστε? βασικα εχει. γιατι στον αλλον ψαχνουμε και καποιον που να μας καταλαβαινει, να μας στηριζει και να μπορουμε να ειμαστε "συμπολεμιστες", να κανουμε και μεις τα ιδια γι αυτον. για να το εχουμε αυτο πρεπει να τον εκτιμαμε και να μας εκτιμα. γι αυτο και ανθρωποι με κοινο "πακετο" ελκονται. και οταν καποιος εχει ανωτερο η κατωτερο "πακετο" απο εσενα, τοτε ειτε νιωθεις οτι εισαι κ συ στο επιπεδο του και αυτο ενοχλει, ειτε οτι εχει ανωτερο επιπεδο απο σενα οποτε ανυψωνεςσαι και συ. το θεμα ομως ειναι η χειραφετηση η αποδοχη και η ισοτητα. η εξελιξη και η ζωη.

και η λεξη "πακετο" με ανοχλει απιστευτα, τη θεωρω χυδαια πως το λενε. χυδαια γιατι αποστερει απο τον ανθρωπο την προσωπικοτητα του και απομονωνει λιγα πραγματα τα οποια ελεγχεις αλλα στην ουσια κοιτας ενα level παραπανω τα πραγματα οταν επιλεγεις καποιον ερωτικα, αρα η ολη θεωρια δεν ισχυει. πολλοι ανθρωποι μπορει να εχουν το δικο μου "πακετο" αλλα τελικα επιλεγω ερωτικα αυτον που θα ειναι εδω για μενα, και μεσα απο τις κοινες μας ζωες θα ταιριαξουμε (δε θα συμβιβαστουμε) θα συνεχισουμε και θα φτιαξουμε το θησαυρο των εμπειριων μας, θα δωσουμε και θα παρουμε, δε θα αγορασουμε και θα πουλησουμε πακετα.


Η πιο κοντινή είναι ο "φιλότεχνος" και σημαίνει εραστής των Μουσών, των προστάτιδων της μουσικής δηλαδή, αν και αυτό το είδος δεν επιβιώνει για πολύ, επειδή ο μεν βίος βραχύς η δε τέχνη μακρά, έτσι βολευόμαστε (γενικά μιλάω) με ότι κάτσει.... κατάλαβες!;)

.
καταλαβα. ο ιδανικος μου τυπος μπορει να ζουσε στην αρχαιοτητα. εγω βολευτηκα με αυτον που εχω τωρα. αλλα αυτη ειναι η ζωη μου. αυτον αγαπω σ αυτη τη ζωη. τελος. (για αυτο το δευτερολεπτο τουλαχιστον). ζω. ειμαι εδω αν και δεν ξερω αν θελω να ειμαι. αλλα ειμαι εδω. πλεον ειμαστε μαζι. το πακετο μου ειναι καπου μακρια και ζει μονο του στην πραγματικοτητα του. τι κριμα! δε θα μου ερθει ποτε πακετο!

η ζωη δεν κρατα για παντα. ξεχαστε τα πακετα και ζηστε τη ζωη σας ανθρωπινα και ομορφα. ελεος πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και η λεξη "πακετο" με ανοχλει απιστευτα, τη θεωρω χυδαια πως το λενε. χυδαια γιατι αποστερει απο τον ανθρωπο την προσωπικοτητα του
και εμενα ακριβως..ειναι οπως η λεξη μπαζο..
ειναι δειγμα της υλικης κυνικης εποχης που ζουμε..ολα ειναι πακετα και προιοντα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
βασικα το μονο που μπορω να δεχτω σαν πακετο ειναι το μινιμουμ στανταρ που θα πρεπει να εχει καποιος. ας πουμε ξερω πως αν καποιος μενει στο δρομο ακομα και αν εχει το "πακετο" οταν ειναι πλυμμενος-σιδερωμενος μπλα μπλα δεν παιζει να το αναγνωρισω! απλα οι πιθανοτητες πεφτουν δραμστικα. ισως δεν ειναι θεμα κατωτεροτητας-ανωτεροτητας αλλα ομοιοτητας και πιθανοτητας λογω της ζωης που εχει ο καθενας...
πως θα ενωσεις τη ζωη σου με καποιον αν διαφερουν οσο η μερα και η νυχτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
βασικα το μονο που μπορω να δεχτω σαν πακετο ειναι το μινιμουμ στανταρ που θα πρεπει να εχει καποιος. ας πουμε ξερω πως αν καποιος μενει στο δρομο ακομα και αν εχει το "πακετο" οταν ειναι πλυμμενος-σιδερωμενος μπλα μπλα δεν παιζει να το αναγνωρισω! απλα οι πιθανοτητες πεφτουν δραμστικα. ισως δεν ειναι θεμα κατωτεροτητας-ανωτεροτητας αλλα ομοιοτητας και πιθανοτητας λογω της ζωης που εχει ο καθενας...
πως θα ενωσεις τη ζωη σου με καποιον αν διαφερουν οσο η μερα και η νυχτα?

Ίσα ίσα, πολλές φορές αυτό που σε τραβάει στον άλλον είναι ότι διαφέρει πολύ από εσένα.... Ή δεν είναι έτσι?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
οποια γυναικα να παρεις απο τα 50 και μετα-εμμηνοπαυση- ρυτιδιασμενη γρια θα γινει..

Σαχλαμαρες...:P
Ξερω γω κατι 60 αρες που πατανε κατω και τις πιο ομορφες 25αρες.
Μη λεμε πολλα λογια, μη λεμε πολλα λογια γιατι σε βλεπω ερωτευμενο με 50αρα καλλονη να σε μυει στα μυστικα του ερωτα.:P
Επισης, μη χρησιμοποιειτε πια τη λεξη ''μπαζο'' Εχει παραγινει.
Χρησιμοποιειτε τη λεξη''οικοδομικο''. Εχει πεσει που χει πεσει και η οικοδομη, ας της χαριστει κι ενας τιτλος.:P

:-*

Η Νεραιδα και Η Βενι με εχουν υπερκαλυψει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ξερω γω κατι 60 αρες που πατανε κατω και τις πιο ομορφες 25αρες.
με ποσα μποτοξ και πλαστικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
με ποσα μποτοξ και πλαστικες?

Σαχλαμαρες και παλι(αστειευομενα το λεω, ετσι?)
Αγγελε, με τιποτα απο αυτα.
Ειναι στο σκαρι μιας γυναικας.
Αμα η αλλη δεν εχει καλη ποιοτητα δερματος, δε μπα να κανει 250 μποτοξ και πλαστικες, τα ιδια θα ειναι.
Δεν το διαπραγματευομαι αυτο Αγγελακο, υπαρχουν γυναικες και γυναικες. Καποιες ατυχες σε ποιοτητα δερματος, καποιες τυχερες. Το βασικοτερο ειναι να φροντιζει απο νωρις η καθεμια τον εαυτο της και να μη μενει απεριποιητη(μεσα κι εξω), θεωρω τις απεριποιητες οτι βαριουνται που ζουν ή ακολουθουν καποιες παραδοσεις θρησκευτικες.
Ασε που η ομορφια αν υπαρχει, δε χρειαζεται να κανεις πολλα, λιγα και καλα ωστε να την αναδεικνυεις περισσοτερο.:)

Μην εισαι απολυτος και ριξε ματιες γυρω σου, μην κοιτας μονο ευθεια σε καποιες που ετυχε να δεις.

:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
και η λεξη "πακετο" με ανοχλει απιστευτα, τη θεωρω χυδαια πως το λενε. χυδαια γιατι αποστερει απο τον ανθρωπο την προσωπικοτητα του και απομονωνει λιγα πραγματα τα οποια ελεγχεις αλλα στην ουσια κοιτας ενα level παραπανω τα πραγματα οταν επιλεγεις καποιον ερωτικα, αρα η ολη θεωρια δεν ισχυει. πολλοι ανθρωποι μπορει να εχουν το δικο μου "πακετο" αλλα τελικα επιλεγω ερωτικα αυτον που θα ειναι εδω για μενα, και μεσα απο τις κοινες μας ζωες θα ταιριαξουμε (δε θα συμβιβαστουμε) θα συνεχισουμε και θα φτιαξουμε το θησαυρο των εμπειριων μας, θα δωσουμε και θα παρουμε, δε θα αγορασουμε και θα πουλησουμε πακετα
paquet, λα καταστρόφ (που λέει και μια trance ψυχή) και συμπεραίνω, με κάθε επιφύλαξη, ότι δεν γουστάρεις και τα...σετ (φούστα-μπλούζα) :D
Εντάξει ciela, το πήρες πολύ...λυρικά, δεν έχω το δικαίωμα και δεν μπορώ να αντιπαρατεθώ δίχως να φανώ ότι μιλάω για να λέω...
Ας περιοριστούμε λοιπόν στα "πακέτα" προτάσεων των πολιτικών όπου και η αγοραπωλησία έχει (κάθε) λόγο ύπαρξης κι ας αφήσουμε την επιλογή συντρόφου πιό...χύμα και χωρίς συσκευασία! ;)

δε θα μου ερθει ποτε πακετο
Ποτέ μη λες "ποτέ", απλώς να είσαι προσεκτική που βάζεις τον καταδείκτη του ποντικιού σου, και να έχεις ενεργοποιημένη την glombal protection! :hmm:

Δεν υπάρχει έλεος, να εξασκηθείς καλά στην ...ξιφασκία! :P

Kαι για του λόγου το αληθές....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ίσα ίσα, πολλές φορές αυτό που σε τραβάει στον άλλον είναι ότι διαφέρει πολύ από εσένα.... Ή δεν είναι έτσι?:confused:
Μπράβο Iliaki μου, αν και μικρούλα, είσαι σπίρτο.
Θα ήταν αφόρητα βαρετό να μην έχω τίποτα να ανακαλύψω στον άλλον.

Πάντα έλεγα όμως ότι υπάρχουν δυο τρία βασικά που πρέπει να είναι ίδια για να συγκλίνουν δυο άνθρωποι και να μην ζουν παράλληλα. Έχω δηλαδή στο μυαλό μου μερικούς χαρακτήρες με τους οποίους δεν θα μπορούσα να συμβιβάζομαι ποτέ.

Και για να είμαι και ον τοπικ μια φορά,:P, εγώ θέλω το πακέτο: όμορφος, πλούσιος, έξυπνος, χαρισματικός, γενναιόδωρος, καλός μπαμπάς, καλός σύζυγος, άψογος φίλος… μπορώ να συνεχίζω μέχρι αύριο το πρωί.

Όλοι θέλουμε. Κάποια στιγμή το ροζ σύννεφο γίνεται βροχή για να αφήσει χώρο και στον ήλιο να λάμπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και για να είμαι και ον τοπικ μια φορά,:P, εγώ θέλω το πακέτο: όμορφος, πλούσιος, έξυπνος, χαρισματικός, γενναιόδωρος, καλός μπαμπάς, καλός σύζυγος, άψογος φίλος… μπορώ να συνεχίζω μέχρι αύριο το πρωί.

Εμενα μου κανει αυτο το "πακετο" ...αν και το "πλουσιος" , δε με απασχολει καθολου.
Πιστευεις οτι ειναι απιθανο να βρεις αυτα τα χαρακτηριστικα σε καποιον?
Βεβαια στο βαθμο που ο καθενας μας τα θελει και τα αντιλαμβανεται...
Εγω το θεωρω πολυ πιθανο, με τη διαφορα οτι δεν το συναντουμε πολλες φορες στη ζωη μας.
Ισως μονο και μια...γι αυτο δεν πρεπει να συμβιβαζομαστε με οτιδηποτε λιγοτερο απο αυτο που θελουμε και μας γεμιζει...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Και για να είμαι και ον τοπικ μια φορά,:P, εγώ θέλω το πακέτο: όμορφος, πλούσιος, έξυπνος, χαρισματικός, γενναιόδωρος, καλός μπαμπάς, καλός σύζυγος, άψογος φίλος… μπορώ να συνεχίζω μέχρι αύριο το πρωί.

Όλοι θέλουμε. Κάποια στιγμή το ροζ σύννεφο γίνεται βροχή για να αφήσει χώρο και στον ήλιο να λάμπει.

Ακριβώς! Όλοι θέλουμε.. Όμως ξέρεις κάτι? Μπορεί αυτός ο "όμορφος, πλούσιος, έξυπνος, χαρισματικός, γενναιόδωρος, καλός μπαμπάς, καλός σύζυγος, άψογος φίλος" να μην σου αρέσει! Μπορεί να είναι τέλειος, υπέροχος, φανταστικός και παρ'όλα αυτά να μην σου κάνει το κλικ!
Γι'αυτό και ναι, μπορεί συνήθως να μας ελκύει το διαφορετικό όμως, όπως πολύ σωστά ανέφερες, πρέπει να υπάρχουν κάποια, έστω, κοινά σημεία στον ορίζοντα... Και φυσικά κάτι που να μας κάνει να λέμε ουάου:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Αν δεν έχει αυτό το κάτι, πως θα διαφέρει από όλους τους υπόλοιπους "πλούσιους, όμορφους, καταπληκτικούς, κλπ"?
Κάτι στον χαρακτήρα του κυρίως:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παρ'όλα αυτά να μην σου κάνει το κλικ!
απλα να μην σου ταιριαζει δηλαδη ως ετερον ημισυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
απλα να μην σου ταιριαζει δηλαδη ως ετερον ημισυ..

Ναι ακριβώς;)


Άσ' τον να λέει, μπορεί αυτός να προσέχει άλλα πράγματα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
απλα να μην σου ταιριαζει δηλαδη ως ετερον ημισυ..

Αντε παλι με το ετερον ημισυ συ.:ropalo:


ο καθενας με το βιολι του:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Εμενα μου κανει αυτο το "πακετο" ...αν και το "πλουσιος" , δε με απασχολει καθολου.
Πιστευεις οτι ειναι απιθανο να βρεις αυτα τα χαρακτηριστικα σε καποιον?
Βεβαια στο βαθμο που ο καθενας μας τα θελει και τα αντιλαμβανεται...
Εγω το θεωρω πολυ πιθανο, με τη διαφορα οτι δεν το συναντουμε πολλες φορες στη ζωη μας.
Ισως μονο και μια...γι αυτο δεν πρεπει να συμβιβαζομαστε με οτιδηποτε λιγοτερο απο αυτο που θελουμε και μας γεμιζει...
Αυτά είναι τα καλά χαρακτηριστικά της κάθε μου σχέση. ( πλην το καλός μπαμπάς και καλός σύζυγος. μια φορά παντρεύτηκα:P)


...στο τι αφορά «πλούσιος» που είπα, ο καθένας φέρνει την έννοια της λέξης στα δικά του μέτρα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ακριβώς! Όλοι θέλουμε.. Όμως ξέρεις κάτι? Μπορεί αυτός ο "όμορφος, πλούσιος, έξυπνος, χαρισματικός, γενναιόδωρος, καλός μπαμπάς, καλός σύζυγος, άψογος φίλος" να μην σου αρέσει! Μπορεί να είναι τέλειος, υπέροχος, φανταστικός και παρ'όλα αυτά να μην σου κάνει το κλικ!
Γι'αυτό και ναι, μπορεί συνήθως να μας ελκύει το διαφορετικό όμως, όπως πολύ σωστά ανέφερες, πρέπει να υπάρχουν κάποια, έστω, κοινά σημεία στον ορίζοντα... Και φυσικά κάτι που να μας κάνει να λέμε ουάου:eek:

εγω με την δικια μου ειμαστε δυο ακρα αντιθετα! φωτια και παγος, φως και σκοταδι, νερο και πετρα....τελειως αλλα σου λεω...αλλα την λατρευω οσο κανενα ανθρωπο στον κοσμο και εχει ενδιαφερον να συζηταω με εναν ανθρωπο διαφορετικο!! εχω γνωρισει πολλες θεογκομεναρες με χιουμορ, εξυπναδα, πετυχημενες σε σχολειο/δουλεια και μου ειναι αδιαφορες τελειως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παρατηρώ ότι οι γυναίκες έχουν λίστα με τα προσόντα που θέλουν να έχει ένας άντρας...μπράβο, μου αρέσει που είναι συνειδητοποιημένες.
Το θέμα είναι ποιός είναι ο αντίποδας σε αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ο πους της καθέτου είναι ο αντίποδας σε όλα αυτά........... για να μην γίνω πολύ σόκιν:P:P

η λίστα δεν ειναι συνειδητοποίηση και δεν είναι εφικτή άμα σε βαρέσει ο έρωτας κατακούτελα.....

όμορφη ψυχή, όμορφα χαρακτηριστικά.........αν κοιτάξουμε καλά όλοι οι άνθρωποι έχουμε κάτι όμορφο στα εξωτερικά μας χαρακτηριστικά αρκει να βγάλουμε από τα μάτια της την τσίχλα του cosmopolitan σελίδα 52 και τις αναλογίες 90-60-90 καθώς και το ξανθιά και γαλανομάτα......:P
ή του Mens Health σελίδα 32 με τους κοιλιακούς φέτα και ψηλός ξανθός πρασινομάτης.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top