Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Και μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα σε αυτά:
View attachment 30329
:redface: Πώς σας φαίνονται;;; :redface:

Έχει σημασία με τι θα τα συνδυάσεις. Για ρίξε μας και το φόρεμα (;);)

Εκείνος ο κόμπος στο πίσω μέρος δεν σε πονάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πολύ όμορφα, καταφέρνουν να είναι κομψά με όλο αυτό το πανί και....σχοινί :P
Πιστεύω θα σου πάνε πολύ!
Χμ....πόσο επίσημες εκδηλώσεις δηλαδή; :hmm:

:worry::worry: το ελπίζω!

Εεε ξέρεις...πολύ επίσημες! :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οι εσπαντριγιες συγκαταλεγονται στο καζουαλ ντυσιμο. Κι επειδη ειναι απλες, ενας λογος παραπανω...
Αληθεια, ποσο επισημη ειναι η εκδηλωση και πως μοιαζει το φορεματακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έχει σημασία με τι θα τα συνδυάσεις. Για ρίξε μας και το φόρεμα (;);)

Εκείνος ο κόμπος στο πίσω μέρος δεν σε πονάει;

Δεν θα τα συνδυάσω με φόρεμα αλλά μάλλον με μία φούστα και κάποιο στράπλες από πάνω. Την φούστα την έχω, το στραπλες θα το βρω...:hmm:

Είναι το λιγότερο αυτός ο κόμπος :P :P
(εδώ κάνω δυο βήματα και αρχίζω και κουράζομαι!)




Γλυκιά μου Νεράιδα για τα δικά μου δεδομένα αυτά τα παπούτσια είναι ότι πιο καλό και ότι πιο επίσημο έχω βάλει!

Συνήθως στους γάμους παω με σανδάλια :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Συνήθως στους γάμους παω με σανδάλια
Συμβατικώς....αντικονφορμίστρια! :laugh: Στην επόμενη επίσημη εκδήλωση, ενημέρωσε με να πάμε μαζί, θα φοράω βερμούδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Συμβατικώς....αντικονφορμίστρια! :laugh:
Σαφώς...με Manolo και Martens...:P

Στην επόμενη επίσημη εκδήλωση, ενημέρωσε με να πάμε μαζί, θα φοράω βερμούδα :P

Θα σε ενημερώσω νωρίτερα, ώστε να προλάβεις να αγοράσεις το κατάλληλο δύχαλο που να ταιριάζει με την βερμούδα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Αν πραγματικά θέλεις να είμαστε ταιριαστό ζευγάρι..... σε τρία κλασικά χρώματα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Νομίζω τα πορτοκαλί θα μου ταιριάζουν άψογα με το μαύρισμα μου! :loltooth: :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γεια σας!

Δεν ξέρω αν αυτό είναι το σωστό thread για να ρωτήσω, αλλά συνήθως από πού ψωνίζετέ ρούχα online; Μερικές φίλες μου αγοράζουν ρούχα από internet, κυρίως από ξένα site. Σκέφτομαι να το δοκιμάσω κι εγώ, αλλά διστάζω λίγο! Ο φόβος του πρωτάρη :)

Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω; Έχετε κάποια κακή εμπειρία από ανάλογες αγορές;
Από site υπάρχουν κάποια που προτείνετε (από ξένα, αλλά και ελληνικά, αν υπάρχουν αξιόλογα);

Συγχωρέστε με αν κάνω κάποιο λάθος στη χρήση του forum. Νέο μέλος βλέπετε :redface:

YΓ. Πολύ ωραίο site το e-steki! Συγχαρητήρια στους δημιουργούς!
Καλησπέρα και καλώς ήρθες :)
Το μόνο επίφοβο στις αγορές ονλάιν είναι να μη πετύχεις το μέγεθος - μιλάω πάντα βέβαια για γνωστές εταιρίες. Δυστυχώς είναι κάπως δύσκολο να σου προτείνουμε sites, αλλά στις φώτο που υπάρχουν εδώ, αν σου αρέσει κάτι, κάνοντας δεξί κλικ και κάνοντας "Αντιγραφή url εικόνας" μπορείς να δεις από ποιο site είναι και να ρίξεις μια γενικότερη ματιά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.


Θα ταίριαζαν απόλυτα αν οι εσπαντριγιες είχαν οποιοδήποτε χρώμα από το φόρεμα.

Έχεις δίκιο όμως, τα ουδέτερα χρώματα συνδυάζονται πιο εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μακάρι να το είχα αυτό το φόρεμα!!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αν πραγματικά θέλεις να είμαστε ταιριαστό ζευγάρι..... σε τρία κλασικά χρώματα!


Υποθέτω ότι είναι προϊόν φώτοσοπ αυτό ..... ναι;;; ε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.









:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katia77

Νεοφερμένος

Η katia77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλώς ήρθες :)
Το μόνο επίφοβο στις αγορές ονλάιν είναι να μη πετύχεις το μέγεθος - μιλάω πάντα βέβαια για γνωστές εταιρίες. Δυστυχώς είναι κάπως δύσκολο να σου προτείνουμε sites, αλλά στις φώτο που υπάρχουν εδώ, αν σου αρέσει κάτι, κάνοντας δεξί κλικ και κάνοντας "Αντιγραφή url εικόνας" μπορείς να δεις από ποιο site είναι και να ρίξεις μια γενικότερη ματιά. ;)

Ευχαριστώ πολύ! :)

Ήδη με τον τρόπο που μου είπες έριξα μια ματιά και βρήκα ενδιαφέροντα πράγματα! Γενικά έψαξα και θα ποστάρω σύντομα εικόνες να μου πείτε τη γνώμη σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.










περισσότερα στην ιστοσελίδα
https://www.cafenoir.it/index.aspx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τσάντες!!!









:inlove:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Για να μπω στο μάτι της ρουμάνας με το μπλιαξοyamaha τζάκετ.
Και σε περίπτωση που δεν έγινα κατανοητός:

μπλιαξ yamaha μπλιαξ :sick:

Τι οδηγάει ο μικρός, κανένα XT?

(τι με έβαλες και έκανα, να αναρριχώμαι στις καρέκλες
και να τραβάω τα τζάκετ κατοπτικά. :mad:
Είπα να βάλω και μια μπανάνα δίπλα για τον απαραίτητο συνειρμό
αλλά βαριόμανε θανατηφόρως :P)

Ο καναπές σου φαντάζει ομορφότερος, το ομολογώ. :redface:


κουσιτάνι 1

κουσιτάνι 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ακόμα με τις ταμπέλες τους τα έχεις!!! :ropalo: :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
ε ναι, οδηγώ με πουκαμισάκια. :redface:

(θες να με σκάσεις τρισκατάρατη?)

Εντός Αθήνας, Ιούνη μήνα θα βγάλω φουσκάλες :hmm:

Και για εκτός, το χρήμα δεν περίσσεψε. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top