Καλοκαιρινοί ερωτικοί σύντροφοι

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
η αλλιώς ο/η σουηδέζος/α σύντροφος. Θα κάνατε σχέση με τουρίστρια για τον καιρό που βρίσκεται διακοπές? Μετά θα κρατάγατε επαφη η όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ευοσων δεν ειχα καπια αλλη σχεση την συγκεκριμενη χρονικη περιοδο ναι, γιατι οχι. Για το αν θα κραγα επαφες ομως θα εξαρτιονταν απο πολλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Το έχω κάνει...:redface::redface:!Φυσικά ήμουν "ελεύθερος" τότε!Α,και όχι,δεν κρατήσαμε επαφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Κι εγώ το έχω κάνει... και μάλιστα την μια φορά ήμουν εγώ ο τουρίστας! Εχω κρατήσει μερικές επαφές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Απο την στιγμή που θα ήμουν ελευθέρος ναι.
Όσο για το μετα ναι θα το συνέχιζα αρκη να το ήθελε και εκεινη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? όλοι τόσο νομοταγείς είμαστε?
βλέπω οτι τονίζετε πολύ το "ελευθερος" και όσο να ναι "μου μπένουν ψύλλοι στ' αυτιά"!
δηλαδή αν δεν ήταν κάποιος ελεύθερος και εκεί που πήγενε γνώριζε τον έρωτα της ζωής του, τι θα έκανε? όχι θα έλεγε? και βάζω μέσα όλους τους συνφορουμήτες, άνδρες γυναίκες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? όλοι τόσο νομοταγείς είμαστε?
βλέπω οτι τονίζετε πολύ το "ελευθερος" και όσο να ναι "μου μπένουν ψύλλοι στ' αυτιά"!
δηλαδή αν δεν ήταν κάποιος ελεύθερος και εκεί που πήγενε γνώριζε τον έρωτα της ζωής του, τι θα έκανε? όχι θα έλεγε? και βάζω μέσα όλους τους συνφορουμήτες, άνδρες γυναίκες...
Το να εχει καποιος σχεση σημαίνει ότι είναι ερωτευμένος δλδ ειναι ο ερωτας τις ζωης του, τωρα στις διακοπες αν γνωριζε κάποια που την ερωτευόνταν περισσότερο, τοτε οκ, ναι ... Αλλά ποσο πιθανον είναι αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
πίστεψέ με φίλε μου, παρα πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
πίστεψέ με φίλε μου, παρα πολύ!!!
Για εμενα οχι και τοσο μιας και οταν εχω σχεση σημαινει οτι με γεμιζει κτλ κτλ και οτι ειμαι σιγουρος για αυτα που νιωθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κοιτα να δεις, αμα ειχα μια σχεση που δεν με γεμιζα θα ειχα χωρισει οποτε θα ειμουν ελευθερος. Αμα γνωριζα τωρα μια που να με πιασει κεραυνοβολος ερωτας... που να ξερω, δεν το εχω εστανθει ποτε το συνεστιμα.. Αλλα ξερω και ανθρωπους που παρολο που ειναι παντρεμενοι πανε με τουριστριες απλα για το σεξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
λλα ξερω και ανθρωπους που παρολο που ειναι παντρεμενοι πανε με τουριστριες απλα για το σεξ...
Μερικοί δεν έχουν τα κότσια να χωρίζουν :(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? όλοι τόσο νομοταγείς είμαστε?
βλέπω οτι τονίζετε πολύ το "ελευθερος" και όσο να ναι "μου μπένουν ψύλλοι στ' αυτιά"!
δηλαδή αν δεν ήταν κάποιος ελεύθερος και εκεί που πήγενε γνώριζε τον έρωτα της ζωής του, τι θα έκανε? όχι θα έλεγε? και βάζω μέσα όλους τους συνφορουμήτες, άνδρες γυναίκες...

Οταν είσαι με κάποιον, είσαι με κάποιον και τέρμα! Σηκώνεις τα βρακάκια και παίρνεις αγκαζέ τον/την συντροφό σου. Αλλιώς να μη τον/την ταλαιπωρούσες και να έμενες μόνος/η σου.... Εχω βαρεθεί στην κυριολεξία να βλέπω αυτό το χαλαρό στυλάκι "σε ποιόν να ανοίξω τα πόδια; Στο Μάρκο ή στον Κριστιάν;" ή "πρέπει πάση θυσία να δείχνω συνέχεια οτι κουβαλάω γερό πουλί"

Μερικοί και μερικές απ την πολλή μαγκιά και ελευθερία ξέχασαν τι σημαίνει συντροφικότητα. Συγνώμμη αλλά..... :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τον Valder 100%.
Κι εγώ αν ήμουν ελευθερη και θα έκανα κάτι και θα κρατούσα επαφές αν το ήθελε και ο άλλος φυσικά. Αν δεν ήμουν ελευθερη θα το σκεφτόμουν πολύ περισσότερο και πριν κάνω κάτι θα χώριζα. Δεν έχω απατήσει ποτέ κάποιον κι ούτε θέλω καθώς μετά θα έχω τόσες τύψεις που δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Οταν είσαι με κάποιον, είσαι με κάποιον και τέρμα! Σηκώνεις τα βρακάκια και παίρνεις αγκαζέ τον/την συντροφό σου. Αλλιώς να μη τον/την ταλαιπωρούσες και να έμενες μόνος/η σου.... Εχω βαρεθεί στην κυριολεξία να βλέπω αυτό το χαλαρό στυλάκι "σε ποιόν να ανοίξω τα πόδια; Στο Μάρκο ή στον Κριστιάν;" ή "πρέπει πάση θυσία να δείχνω συνέχεια οτι κουβαλάω γερό πουλί"

Μερικοί και μερικές απ την πολλή μαγκιά και ελευθερία ξέχασαν τι σημαίνει συντροφικότητα. Συγνώμμη αλλά..... :mad: :mad: :mad:
Πέστα! Βασικά εγώ αρχίζω και πιστεύω οτι κάποιοι κάνουν σχέση μόνο και μόνο να μην κουράζουν την χείρα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Πέστα! Βασικά εγώ αρχίζω και πιστεύω οτι κάποιοι κάνουν σχέση μόνο και μόνο να μην κουράζουν την χείρα :mad:
Αρχίζεις και πιστεύεις; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Αρχίζεις και πιστεύεις; :D
Η ελπίδα πεθαίνε πάντα τελευταία :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τέσπα...είναι καλοκαίρι,διακοπές,φλέρτ κλπ...Γνωρίζω και τον Σουηδό- να το κάνω Ιταλό;-υποθετικά πάντα μιλώντας....Ζω έναν έρωτα όλο τρέλα....και μετά το αντίο...Αυτό που μου έρχεται στο μυαλό είναι ότι βιώνω τον αποχαιρετισμό στο μέγιστο βαθμό και μετά ξαναγυρίζω στις διακοπές μου-παρέα μου-ζωή μου....ΑΝ είναι τόσο τρελός έρωτας ίσως υπόσχομαι σε αυτόν και σε εμένα σχέση- και πιστεύω ότι όλα τα εμπόδια θα ξεπεραστούν!- και επειδή τέτοιο ταρακούνημα δεν το τρώω κρατάω κάποια επαφή...Ε...στην αρχή είναι πάντα έντονη και σιγά-σιγά μειώνεται μέχρι να μείνει μια γλυκιά ανάμνηση 8)

Υ.Γ: Του χρόνου εύχομαι να το ζήσω 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Ε...στην αρχή είναι πάντα έντονη και σιγά-σιγά μειώνεται μέχρι να μείνει μια γλυκιά ανάμνηση 8)
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην μείνει απλώς μια ανάμνηση:worry: ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην μείνει απλώς μια ανάμνηση:worry: ;

Μμμμ...δεν ξέρω...συνήθως οι καλοκαιρινοί έρωτες είναι απλά καλοκαιρινοί...Αλλά κανείς ποτέ πραγματικά δεν ξέρει...Ο δικός μου έχει μείνει απλά μια γλυκιά ανάμνηση (και μιλάμε Αθήνα-Βόλος) ....Οι αγκαλιές μπροστά στη θάλασσα μέχρι να ξημερώσει κι ένα υπέροχο κοχύλι που ακόμα το έχω και την ακούω από εκεί...Η κολλητή μου π.χ. αυριο πάει Αθήνα για να είμαι μαζί με τον έρωτα που γνώρισε στο νησί....Οπότε δεν υπάρχει κάποιος νόμος...8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Οπότε δεν υπάρχει κάποιος νόμος...8)
Συμφωνώ, αλλά συμπληρώνω: Στον έρωτα δεν υπάρχει κανένας νόμος ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top