• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Σκέφτομαι κι εγώ πολύ σοβαρά να κάνω ρινοπλαστική το καλοκαίρι καθώς λογώ υποχρεώσεων είναι αδύνατο νωρίτερα. Η μύτη μου δεν έχει κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα όμως πιστεύω πως δεν είναι αρμονική με τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του προσώπου μου που είναι πολύ λεπτά. Θέλω να μικρύνω λίγο την κορυφή και να τη λεπτύνω (οστεοτομές). Σκεφτόμουν για τον Σκούρα αλλά με αυτά που διαβάζω εδώ τρόμαξα. Είστε ευχαριστημένοι όσοι κανατε σ'αυτον?

Τι έχει Λία η μυτη σου στην αφή?
Εγω είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένη με τον Σκούρα πάντως! Μου έκανε τέλεια δουλεια! Και επείδη όπως έχω πει και σε προηγούμενα παλιά μου ποστ, είχα μια μικρο-επιπλοκή (που ήταν καθαρα θέμα οργανικό) πήγαινα επι 2 βδομάδες κάθε μέρα στο Ιασω είδα πάαρα πολλούς πελάτες του Σκούρα και σε όλους είχε κάνει τέλεια μύτη. Συν του ότι κάποιοι ήταν από επαρχεια και από εξωτερικό και ήρθαν μόνο για να τους εγχειρίσει ο Σκούρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έχει ένα "καρουμπαλάκι" στα αριστερά της ράχης.
To be fair όμως, δεν τον έχω επισκεφθεί πρόσφατα για να δω τι θα μου πει γι'αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Έχει ένα "καρουμπαλάκι" στα αριστερά της ράχης.
To be fair όμως, δεν τον έχω επισκεφθεί πρόσφατα για να δω τι θα μου πει γι'αυτό.

Το είχα κι εγω! Ακριβώς το ίδιο, στα αριστερα της ράχης. Πρέπει να μου έχει φυγει εδώ και κανα δύο βδομάδες. Οπτικά δεν φαινοταν! Τον είχα ρωτήσει στις αρχές (γιατί το είχα σχεδόν από τότε που έβγαλα το ναρθηκάκι) και μου είχε πει ότι είναι πρήξιμο και θα φύγει. ε... μετά απο 6 μήνες έφυγε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το είχα κι εγω! Ακριβώς το ίδιο, στα αριστερα της ράχης. Πρέπει να μου έχει φυγει εδώ και κανα δύο βδομάδες. Οπτικά δεν φαινοταν! Τον είχα ρωτήσει στις αρχές (γιατί το είχα σχεδόν από τότε που έβγαλα το ναρθηκάκι) και μου είχε πει ότι είναι πρήξιμο και θα φύγει. ε... μετά απο 6 μήνες έφυγε!
Κι εμένα μου είχε πει το ίδιο τότε, αλλά πάνε 8 μήνες και ακόμα τίποτα...
Και όχι ότι δεν φαίνεται καθόλου, υπό κατάλληλη γωνία και φωτισμό φαίνεται αλλά απ'ότι έχω καταλάβει μόνο εγώ το προσέχω οπότε δεν με απασχολεί και τόσο αυτό.

Αν φύγει αυτό πάντως, μια χαρά ικανοποιημένη θα είμαι!

Πάντως παρατηρώ γενικά ότι κυρίως άντρες δεν είναι και πολύ ικανοποιημένοι από τον ΑΣ. Δεν ξέρω τι συνεπάγεται αυτό (ίσως δεν είναι εξίσου καλός στις αντρικές μύτες; ), απλά μια παρατήρηση που έκανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nagia

Νεοφερμένος

Η nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ναι... κι εγώ για να είμαι ειλικρινής στο Ιασώ μόνο 2 άντρες συνάντησα και 50 γυναίκες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι? Όταν πήγατε να κάνετε πλαστική.. Δεν φοβόσασταν? Δηλαδή στην ουσία σας έκοψε.. Δεν είναι κάπως αυτό? Για την εξωτερική εμφάνιση να υποβάλει κανείς τον εαυτό του σε τέτοια διαδικασία?
Δεν θέλω να με παρεξηγήσετε, απλά έχω απορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι? Όταν πήγατε να κάνετε πλαστική.. Δεν φοβόσασταν? Δηλαδή στην ουσία σας έκοψε.. Δεν είναι κάπως αυτό? Για την εξωτερική εμφάνιση να υποβάλει κανείς τον εαυτό του σε τέτοια διαδικασία?
Δεν θέλω να με παρεξηγήσετε, απλά έχω απορία...
Τι πλατωνικός σνομπισμός απέναντι στην εξωτερική εμφάνιση είναι αυτός; :P

Το "σας έκοψε" είναι κάποιου είδους επιχείρημα; Θα έπρεπε να νιώσω κάπως με αυτή τη συνειδητοποίηση; In that case, είμαι μάλλον αναίσθητη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Δεν σνομπάρω την εμφάνιση, αντιθέτως πιστεύω παίζει πολύ σημαντικό ρόλο... Απλά μου φαίνεται τρομακτικό αυτό είναι όλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondie

Νεοφερμένος

Η blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
γεια σας παιδια ειμαι καινουργια εδω.σκεφτομαι κι εγω να κανω ρινοπλαστικη αλλα εχω τρομοκρατηθει με ολα αυτα που εχω διαβασει.σκεφτομουνα για τον Σκ. η για καποιον απο τη λαρισα που χειρουργει στο ιασω θεσσαλιας αλλα διαβασα οτι οτι ο tasihno χειρουργηθηκε σε καποιον απο λαρισα. μηπως ξερεισ κανεις σε ποιον πηγε για να μην την πατησω κι εγω?
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soraya

Νεοφερμένος

Η Soraya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ισως ειναι χαζη η ερωτηση μου,αλλα επειδη δεν εχω ξαναυποβληθει σε παρομοια διαδικασια,θα ηθελα να μου πειτε..
Ενδιαφερομαι για ρινοπλαστικη και θα κλεισω ραντεβου στον Σκ.
Συνηθως πως γινεται? Πατε αποφασισμενοι, συζητατε με το γιατρο και με το τελος της επισκεψης κλεινετε το ραντεβου για το νοσοκομειο και την επεμβαση? Η' πατε μια αναγνωριστικη επισκεψη,σας δινει τις πληροφοριες, πατε σπιτι, τις επεξεργαζεστε και μετα τηλεφωνειτε και κλεινετε ραντεβου, η' ακομα ερχεστε και δευτερη επισκεψη?
Φυσικα μιλαω για περιπτωσεις που εχετε λιγο πολυ αποφασισει οτι με αυτον τον γιατρο θελετε να προχωρησετε, οχι οταν ψαχνεστε.

Εχω καταληξει οτι θελω να παω στον συγκεκριμενο και δε θελω να το ψαξω περισσοτερο,απλως αναρωτιομουνα πως συνηθιζεται να γινεται..
Ειναι βεβαια και το θεμα των χρηματων, εχω μαζεψει λιγο πολυ το ποσο που ακουγεται,αλλα εκ των πραγματων δεν ξερω τι ακριβως θα μου ζητησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christof1984_gr

Νεοφερμένος

Ο christof1984_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας.....πριν 15 μέρες αποφάσισα τελικά και έκανα διάφραγμα και ρινοπλαστικη μαζί...
έχω μια απορία...η μύτη μου ήταν στραβή και είχα και ένα καρούμπαλο...Ο γιατρός μου το αφερεσαι τελικά το καρούμπαλο αλλά η μύτη μου παραμενει ακόμη στραβή...λέτε να είναι από το πρήξιμο και να μου φενεται εμένα;γίνεται να είναι το πρήξιμο μονό από τη μια μονό μεριά;βασικά το πρήξιμο είναι από τη μεριά που ήταν το καρούμπαλο...
λογικά το σχήμα και αν θα είναι στραβή η μύτη δεν έπρεπε να φένεται ήδη...;δεν είμαι πόλυ πρησμένος είναι η αλήθεια....παρακαλω ας μου απαντησει καποιος γιατι εχω αγχωθει πολυ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σας παιδια ....δεν εχει πολλη κινηση τελευταια το τοπικ ε?:hmm:
Εχουν περασει 8 μηνες απο την πλαστικη..περιττο να σας πω οτι η μυτη μου δεν εχει ουσιαστικη διαφορα με πριν...και το χειροτερο ειναι οτι εξακολουθω να ακουω παρομοια σχολια με την Προ-πλαστικης εποχη :/::(
Δεν θελω να σας χαντακωσω ,αλλα οπως διαπιστωνω, αυτα τα περι αναμονης τουλαχιστον 1 χρονου μεχρι να διαμορφωθει πληρως η εμφανιση της μυτης,θεωρω οτι εχουν καθαρα ψυχολογικους σκοπους(που μακαρι να μην ηταν ετσι).Η δικια μου ειναι εδω και μηνες η ιδια,για να μη σας πω οτι χειροτερευει.
Την ιδια πατατα που εβλεπα πριν βλεπω και τωρα,απλα με μια μικρη βελτιωση.Στις φωτογραφιες δε, ειναι ΙΔΙΑ με πριν.Ευελπιστουσα μετα απο αυτη τη διαδικασια να μπορω,εκτος ολων των υπολοιπων, να κοιταζω το φακο face-to-face ,να γελαω και να ΜΗΝ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΑΡ***ΔΙ καρφωμενο στη μαπα(:P),αλλα δυστυχως ματαιες ελπιδες....
Το δε κινητο καρουμπαλακι ειναι ακομα στη θεση του και οσο περναει ο καιρος φαινεται και περισσοτερο.

Ολη αυτη η λογικη του πειραζω-οσο-το-δυνατον-λιγοτερο-το-αρχικο-σχημα, που παρατηρω πως πολλοι ακολουθουν, μαλλον δεν ειναι και τοσο επιτυχημενη....τουλαχιστον σε ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ υπερμεγέθεις μυτες που χρηζουν δραστικοτερων αλλαγων.

Θελω οπωσδηποτε να την ξανακανω την επεμβαση,μονο που δυστυχως ντρεπομαι να το δηλωσω...ξερω οτι οι γονεις μου θα ειναι εντελως καθετοι (ουσα 19 ετων ακομα)...εννοειται βεβαια με τα δικα μου λεφτα.Αλλα φοβαμαι πως η επομενη επεμβαση θα αργησει πολυυυ να γινει εκ των πραγματων,θελω να ειμαι πληρως ανεξαρτητη και να μην το μαθει κανενας.Ουτε οι δικοι μου...

Εν ολιγοις....ειμαι παααααρα πολυ απογοητευμενη με το αποτελεσμα..ολος ο ενθουσιασμος που ειχα στην αρχη τους πρωτους 2 μηνες γυρισε μπουμερανκ δυχτυχως:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το δε κινητο καρουμπαλακι ειναι ακομα στη θεση του και οσο περναει ο καιρος φαινεται και περισσοτερο.

True. (αν και εμένα δεν είναι κινητό)

Ο γιατρός σου τι σου είπε αλήθεια για όλα αυτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
True. (αν και εμένα δεν είναι κινητό)

Ο γιατρός σου τι σου είπε αλήθεια για όλα αυτά;

Τον γιατρο τον ειδα 2 φορες μετα την πλαστικη....τελευταια φορα πριν 3-4 μηνες..Δεν του εξεφρασα τα παραπονα μου οπως τα γραφω εδω,γιατι παντα εχω την ανασφαλεια οτι θα χαρακτηριστω υστερικη,γκρινιαρα κλπ..Δυστυχως εκ φυσεως,ειμαι πολυ διακριτικη οσον αφορα την εκφραση συναισθηματων...και να γκρινιαξω ξερω οτι δεν θα αλλαξει κατι..
Ουτως η αλλως δεν με ρωτησε αν εμεινα ευχαριστημενη (που φυσικα θα εδινα ειλικρινη απαντηση)
Εξαλλου τοτε ημουν comme-ci comme-ca οσον αφορα το αποτελεσμα...Απο τη μια ΕΒΛΕΠΑ τη μυτη να εξακολουθει να ειναι μεγαλη,απο την αλλη σκεφτομουν οτι ισως απλα την συνηθισα και απο την πολλη παρατηρηση ,μου εγινε εμμονη....ΜΕχρι που ακολουθησαν κατι χαριτωμενα σχολια και τελικα πειστηκα οτι οντως ηταν μια αποτυχημενη επεμβαση.

Ο ιδιος μου ειπε οτι εκανε οτι ηταν δυνατον αλλα λογω δερματος δεν γινοταν κατι καλυτερο (μα τι θα ελεγε εξαλλου)..
Για το καρουμπαλο πιστευει οτι μαλλον δεν θα απορροφηθει,οποτε θα τον παρω τηλεφωνο καπου το σεπεμβρη για να το βγαλω,,
Την πρωτη φορα που αποπειραθηκαμε να το αφαιρεσουμε,κομπλαρα και χεστηκα πανω μου,οποτε δεν προχωρησα...ειχα και ενδιασμους ακουγοντας ολα αυτα τα περι αναμονης-τουλαχιστον-1-χρονο (μπουρδες κατ'εμε,εν τελει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Α, αφαιρείται το καρουμπαλάκι;; Πώς;; Με δεύτερη εγχείριση; :cry:

Ούτε εγώ έχω πάει στο γιατρό πρόσφατα. Όχι επειδή φοβάμαι να γκρινιάξω, απλά γιατί 1) Φοβάμαι μη μου πει ότι δεν γίνεται τίποτα 2) φοβάμαι ότι δεν γίνεται τίποτα 3) ούτως ή άλλως μόνο εγώ το προσέχω

Αλλά αν αφαιρείται να πάω!!! Πώς όμως; Γιατί τρόμαξες εσύ;

ΥΓ: Αν "ήταν το δέρμα τέτοιο" και δεν μπορούσε να κάνει και πολλά ΟΦΕΙΛΕ να σε χρεώσει και λιγότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Α, αφαιρείται το καρουμπαλάκι;; Πώς;; Με δεύτερη εγχείριση; :cry:

Ούτε εγώ έχω πάει στο γιατρό πρόσφατα. Όχι επειδή φοβάμαι να γκρινιάξω, απλά γιατί 1) Φοβάμαι μη μου πει ότι δεν γίνεται τίποτα 2) φοβάμαι ότι δεν γίνεται τίποτα 3) ούτως ή άλλως μόνο εγώ το προσέχω

Αλλά αν αφαιρείται να πάω!!! Πώς όμως; Γιατί τρόμαξες εσύ;

ΥΓ: Αν "ήταν το δέρμα τέτοιο" και δεν μπορούσε να κάνει και πολλά ΟΦΕΙΛΕ να σε χρεώσει και λιγότερα.

Το δικο μου επειδη ειναι κινητο (ισως εγω να το ξεκολησα απο το πολυ τριψε-τριψε!),μπορει να το τσιμπησει και να το βγαλει...Στην αρχη μου ειπε οτι με τοπικη ανισθησια θα μου εκανε μια μικρη τομη στο δερμα και θα ο τσιμπαγε...Μετα αποφασισε πως επειδη εχω πολυ χοντρο δερμα θα μου αφηνε σημαδι,οποτε παλι με τοπικη αναισθησια θα μου περναγε εργαλειο κατω απο τη μυτη και θα το τραβαγε ετσι...
Οταν εφτασε η ωρα βεβαιως τα εκλασα διοτι με ξαπλωσε στο ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ κρεβατι με τους προβολεις πανω απο τη μουρη μου και 4-5 νοσοκομες γυρω γυρω....μου σκεπασε και το προσωπο με ενα πανι για να μην βλεπω τη διαδικασια .Με το ενα χερι κραταγε μια συρυγκαρα ΝΑ και με το αλλο ψηλαφουσε τη μυτη και ελεγε(μονολογουσε μαλλον).."ΕΙναι πολυ μικρο...δεν ξερω πως θα το πιασουμε...δεν μου εχει ξανατυχει...φοβαμαι θα σε ταλαιπωρησω μεχρι να το πιασω.....για να δουμε τι μπορει να γινει...."
Λιγο ο ενδιασμος,λιγο οτι σκεφτομουν το πρηξιμο που θα ακολουθουσε,λιγο οτι αυτος δεν ηταν σιγουρος...ΣΥΝ την ατμοσφαιρα εκει μεσα,,,,ε ηρθε και εδεσε....και του ειπα τελικα να μην το κανει :P

Αν "ήταν το δέρμα τέτοιο" και δεν μπορούσε να κάνει και πολλά ΟΦΕΙΛΕ να σε χρεώσει και λιγότερα.

Χαχαχα...Τι ιδανικα που θα ταν ολα ετσι..:P
Υποτιθεται οτι τον ζορισα κιολας γιατι κατεβαλε μεγαλη προσπαθεια να μου σπασει τα "χοντρα κοκκαλα" και να αφαιρεσει και το πολυ κολλαγονο που υπηρχε κατω απο το δερμα.!:pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
alikaros στειλε μ λιγο σε ποιο γιατρο εκανες την επεμβαση?εγω εκανα τη 2η επεμβαση μου στον τιτανοτεραστιο γιατρο της Λιας,του Giorgali κτλ η οποια διηρκησε πολλες ωρες και ξερεις ποιο ηταν το αποτελεσμα?να εχω τα ιδια λειτουργικα και αισθητικα αποτελεσματα με την πρωτη.απορω τι εκαναν τοσες ωρες εκει μεσα.κ τ καλυτερο που ακουσα πριν κανονισω την επεμβαση?οταν πηρα να κλεισω καποιο ραντεβου,μου προτεινε η γραμματεας του(?)(η οποια μ ειπε χαραχτηριστικα οτι ειναι κ αυτη γιατρος κ ξερει) οτι δε χρειαζεται να με δει ο γιατρος αλλα οτι μπορω να κανονισω απο το τηλεφωνο τι θα κανουν στη μυτη μου και τι δε μου αρεσει...ρε σεις παμε καλα?εδω κ που τον συναντησα εκανε @@κιες,φαντασου να μη τον εβρισκα κιολας.η δουλεια π εκανε ηταν ενα "πασαλημα" με αποτελεσμα να χρειαζομαι κ 3η επεμβαση..κ ρωτω μεχρι ποτε αυτοι οι κυριοι θα σταματησουν να παιζουν με τη σωματικη κ ψυχικη μας υγεια?το μονο που τους ενδιαφερει δλδ ειναι μονο να μας τα παιρνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αlikaros

Νεοφερμένος

Η Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
alikaros στειλε μ λιγο σε ποιο γιατρο εκανες την επεμβαση?εγω εκανα τη 2η επεμβαση μου στον τιτανοτεραστιο γιατρο της Λιας,του Giorgali κτλ η οποια διηρκησε πολλες ωρες και ξερεις ποιο ηταν το αποτελεσμα?να εχω τα ιδια λειτουργικα και αισθητικα αποτελεσματα με την πρωτη.απορω τι εκαναν τοσες ωρες εκει μεσα.κ τ καλυτερο που ακουσα πριν κανονισω την επεμβαση?οταν πηρα να κλεισω καποιο ραντεβου,μου προτεινε η γραμματεας του(?)(η οποια μ ειπε χαραχτηριστικα οτι ειναι κ αυτη γιατρος κ ξερει) οτι δε χρειαζεται να με δει ο γιατρος αλλα οτι μπορω να κανονισω απο το τηλεφωνο τι θα κανουν στη μυτη μου και τι δε μου αρεσει...ρε σεις παμε καλα?εδω κ που τον συναντησα εκανε @@κιες,φαντασου να μη τον εβρισκα κιολας.η δουλεια π εκανε ηταν ενα "πασαλημα" με αποτελεσμα να χρειαζομαι κ 3η επεμβαση..κ ρωτω μεχρι ποτε αυτοι οι κυριοι θα σταματησουν να παιζουν με τη σωματικη κ ψυχικη μας υγεια?το μονο που τους ενδιαφερει δλδ ειναι μονο να μας τα παιρνουν?

Ρε συ ειναι ΕΜΠΟΡΟΙ....Κακιστη συμπεριφορα,στοχευουν κατευθειαν στο πορτοφολι και δουλευουν με το ρολοι...
Ειναι και θρασυτατοι δηλαδη!
Ο αλλος κλεινει λεει ραντεβου για επεμβασεις απο το τηλ...αν ειναι δυνατον
(σου στελνω σε πμ ονομα)

Τι προβλημα εχει η μυτη σου εσενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
θα σου στειλω pm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Ο ιδιος μου ειπε οτι εκανε οτι ηταν δυνατον αλλα λογω δερματος δεν γινοταν κατι καλυτερο (μα τι θα ελεγε εξαλλου)..

ΘΑ έπρεπε να δει τον τύπο δέρματος απο την αρχή και να σου πει οτι δεν μπορούν να γίνουν πολλά πράγματα.Πριν γίνει μια τέτοια επέμβαση ο γιατρός πρέπει να ψηλαφίσει την μύτη,να δει τους χόνδρους το δέρμα, και τα οστά αρκετή ώρα και να ΜΗΝ χειρουργήσει αν ξέρει οτι δεν θα είναι καλό το αποτέλεσμα.Χειρουργήθηκες στον γιατρό της Λίας?
Αν ναι τότε παει χάλασε και αυτός.
Δεν θέλω να σου δώσω ελπίδες αλλα κάποιες φορες περνάει και περισσότερο χρονικό διάστημα απο ενα χρόνο,οπότε καλό θα ήταν να περιμένεις και να μην κανεις δευτερη επέμβαση.Η μύτη είναι ήδη αρκετα ταλαιπωρημένη,μην την ρημάξεις πια,αστην λίγο να ηρεμήσει.Άλλωστε κανένας δεν μπορεί να σου εγγυηθεί οτι η δευτερη εγχείριση θα πετύχει, το λεει και ο Tom Jones που πέρασε απο την ίδια διαδικασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top