Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ενδιαφερον..:hmm::hmm::D:D

γιαυτον τον λογο τα μπικινι ειναι περισσοτερο για φιγουρα και επιδειξη (που τν απολαμβανουμε βεβαιως ;).)στην παραλια και απλα πλατσουρισματα.. ..και οι γυναικες που κολυμπανε πραγματικα φορανε ολοσωμο..και αθλητριες και μη..

Να σε πω, να κανω ηλιοθεραπεια για να παρω χρωματακι που δεν το εχω απο φυσικου μου, επιτρεπεται?!:P
Εκτος απο επιδειξη, φιγουρα και πλατσουρισματα, κανεις και αυτο! Ναι ναι, στο υπογραφω!:P
Εαν ηθελα να κολυμπησω θα πηγαινα στο κολυμβητηριο :P


φυσικά

και ο άντζελο νομίζω ότι είναι προφανές ότι δεν πάει στην παραλία για να κολυμπήσει


Κοιτα...αναλογα με το μεγεθος του στηθους που εχεις...εγω εαν κανω μακροβουτι και δη με φορα οποιο μαγιω και να φοραω, πιθανον να φυγει μερικως ή τελειως απ τη θεση του:P

Κατα κυριο λογο ενδεικνυνται για μικρο και προπαντως στητο στηθος. Τα συγκεκριμενα που παρεθεσα και ολα βασικα τα στραπλες της Victoria's Secret συνοδευονται απο στραπς. :P

μπόρατ ;; περιμένω με αγωνία ποστ σου

οντόπικ :



θα ήθελα να παρακαλέσω τους αγαπητούς συνφορουμίτες , να ποστάρουνε με ανάλογο τρόπο (δλδ τα μαγιώ σκέτα)

ώστε να βγάζουμε νόημα από τις θετικές - τώρα δεν έχεις ιδέα για ποιο λόγο μπαίνουν
:sly::sly::sly::sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και ο άντζελο νομίζω ότι είναι προφανές ότι δεν πάει στην παραλία για να κολυμπήσει

εγω παω σε παραλίες..
απλα δεν ξερω μπανιο:jumpy:


δεν μιλησα αρνητικα για τα μπικινι κλπ. δεν ειναι κακο η ωραια εμφανιση στην παραλια και αλλου..αλλωστε και εμεις οι ανδρες για ποιο αλλο λογο να παμε παραλια?:P

νεραιδα δεν το ειπα αρνητικα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.


Eγώ έχω αυτό το μαγιό σε καφέ.. Βέβαια όχι ακριβώς με τα ίδια προσόντα αλλά εντάξει:redface:


Επίσης μου αρέσει αυτό το μαγιό!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Επίσης μου αρέσει αυτό το μαγιό!!:P:P

Πωω αυτά τα κολλητά μαγιώ σε άντρες τα απεχθάνομαι.
Προτιμώ τέτοιο στυλ:

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πες τα ρε Λάουρα, τα βρίσκω γελοία, μου έρχεται κάθε φορά να κάνω κάφρικα αστεία στον άλλον:redface:
Ίλια ωραιο το μαγιουδάκι σου, μ'αρέσει το cow print :D Calzedonia?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Προτιμώ τέτοιο στυλ:
και εγω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πες τα ρε Λάουρα, τα βρίσκω γελοία, μου έρχεται κάθε φορά να κάνω κάφρικα αστεία στον άλλον:redface:

Κι εμενα δεν ειναι το καλυτερο μου, αλλα εαν μπορει ο αλλος να το υποστηριξει με τα σωματικα του προσοντα και το ολο στυλ του, δε μου φανταζει ασχημο...
Θεωρω πολυ πιο ακομψες τις βερμουδες που πανε κατω απο το γονατο...Ειδικα οταν αυτος που τη φοραει δεν εχει υψος πανω απο 1,85. Οταν δεν...μοιαζει σαν "κουβας"! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βερμουδες που πανε κατω απο το γονατο..
αυτο δυσκολευει και το κολυμπι περπατημα οταν βρεχτει..πανω απο το γονατο πρεπει να ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Με τι υπόδημα ταιριάζει αυτό το παντελόνι ( leather-look ειναι, οχι δερματινο) αν θέλω να το φορέσω το καλοκαίρι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • panteloni.jpg
    panteloni.jpg
    345 KB · Εμφανίσεις: 169
Τελευταία επεξεργασία:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Με τι υπόδημα ταιριάζει αυτό το παντελόνι αν θέλω να το φορέσω το καλοκαίρι?:hmm:

Μαύρο παπούτσι φυσικά, ίσως και κόκκινο.
'Ασχετη ερώτηση, τα μαύρα επίσημα ανδρικά παπούτσια που φοράμε οι άντρες με τα κουστούμια υπάρχουν καλοκαιρινά και χειμωνιάτικα ; γιατί το άκουσα πρώτη φορά πέρυσι. Τι ορίζει το χειμωνιάτικο ανδρικό παπούτσι ; το πάχος του ; :hmm:εγώ τα έχω όλα τα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μαύρο παπούτσι φυσικά, ίσως και κόκκινο.
φωτό?

Τα καλοκαιρινά παπούτσια είναι σχεδιασμένα έτσι ώστε να αναπνέει το πόδι. Δεν ξέρω αν φαίνεται πάντα η διαφορά... γιατί υπάρχουν και κλειστά παπούτσια καλοκαιρινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Με τι υπόδημα ταιριάζει αυτό το παντελόνι αν θέλω να το φορέσω το καλοκαίρι?:hmm:

Χρυσό ή ασημί πέδιλο με το αντίστοιχο τσαντάκι,
μαύρες peep toe γόβες, με εντυπωσιακό τσαντάκι για βράδυ ή μεγάλη τσάντα για απόγευμα,
(με κόκκινες γόβες δεν θα το έβαζα... νομίζω θα έκανε φτηνό)
Με αυτά που είναι στη φώτο και την αντίστοιχη τσάντα.
Ή με πέδιλο ή γόβα σε ένα εντυπωσιακό χρώμα (π.χ. κοραλί) για βράδυ.
Εννοείται, τα αξεσουάρ, τύπου μαντήλια, κολιέ, βραχιόλια ... πάνε αντιστοίχως κατά περίπτωση.
Σε καμία περίπτωση με λευκό (μπλιαχ) ή με πλατφόρμα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
μαύρες peep toe γόβες, με εντυπωσιακό τσαντάκι για βράδυ ή μεγάλη τσάντα για απόγευμα,

Yeap. Με χρυσό ή κάτι άλλο δε θα μου άρεσε ιδιαίτερα γιατί είναι ψιλοδερμάτινο(εκτός κι αν δεν είναι) και δε μ' αρέσει σαν εικόνα, θα' ναι too much. Κάτι σε μαύρο πάντως. Κάνα μαύρο ψιλοτάκουνο πέδιλο.
Δες και αυτό -->



:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Π.χ. με αυτά


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αν κάνω total black καλοκαιριάτικα δεν θα είναι κάπως?

Θέλω κάτι σε στιλ chic rock…:hmm:

Πάντως καλές ιδέες μέχρι τώρα… οι φωτογραφίες θα με βοηθούσαν πολύ.

edit: thanks για τις φωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αν κάνω total black καλοκαιριάτικα δεν θα είναι κάπως?

Θέλω κάτι σε στιλ chic rock…:hmm:

Πάντως καλές ιδέες μέχρι τώρα… οι φωτογραφίες θα με βοηθούσαν πολύ.

edit: thanks για τις φωτο.

Μπορείς να βρεις ένα μεταλιζέ μαύρο παπούτσι, ένα εντυπωσιακό clutch και να φορέσεις κάποια ωραία αλυσίδα και ζώνη, για να σπάσεις τη μαυρίλα.
περίμενε θα βρώ φώτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.






Για κοίτα στο περίπου κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ίλια ωραιο το μαγιουδάκι σου, μ'αρέσει το cow print :D Calzedonia?

Calzedonia ναι τα πιο καλά μαγιό έχει!
Πες τα ρε Λάουρα, τα βρίσκω γελοία, μου έρχεται κάθε φορά να κάνω κάφρικα αστεία στον άλλον:redface:
Βρε κορίτσια, βρε κορίτσια.. δεν καταλάβατε το νόημα της φώτο:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Calzedonia ναι τα πιο καλά μαγιό έχει!

Βρε κορίτσια, βρε κορίτσια.. δεν καταλάβατε το νόημα της φώτο:P:redface:

Για τον πωπό καλέ;:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top