Ποιος είναι ο καλύτερος κιθαρίστας;

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
εγώ ήξερα τον williams ως πιανίστα ρε παιδιά!

και το wiki με επαληθεύει!

παίζει και κιθάρα? wow :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ρε παιδια.
Αλλος ο John Williams ο κιθαριστας (αυστραλος) κι αλλος ο συνθετης (αμερικανος).

Λοιπον,
ως κιθαριστας νομιζω μπορω να πω τη γνωμη μου.
Light, σιγα τον κιθαριστα τον Ακιρα β
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Light

Νεοφερμένος

Ο Light αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ρε παιδια.
Αλλος ο John Williams ο κιθαριστας (αυστραλος) κι αλλος ο συνθετης (αμερικανος).

Λοιπον,
ως κιθαριστας νομιζω μπορω να πω τη γνωμη μου.
Light, σιγα τον κιθαριστα τον Ακιρα β
Ναι, φυσικά γι' αυτόν τον Williams συζητάμε (δεν είχα προσέξει ότι το αρχικό ποστ έλεγε για συνθέτη soundtracks), το μέλος των Sky.


Τώρα, για τον Akira, φίλε μπισμπιρίκο δεν έχεις δίκαιο. Ή, μπορεί και να έχεις δηλαδή. Ίσως να είναι κάπως υπερεκτιμημένος στον κύκλο του, δεν ξέρω. Επίσης, καλά λόγια έχω ακούσει και για τον μπασίστα που έπαιζε στο πρώτο σχήμα του Akira.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Ρε παιδια.
Αλλος ο John Williams ο κιθαριστας (αυστραλος) κι αλλος ο συνθετης

that figures.

βασικά light καλύτερα να μην προτιμάς όσα ακούς, αλλά στην προσωπική σου γνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Light

Νεοφερμένος

Ο Light αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
that figures.

βασικά light καλύτερα να μην προτιμάς όσα ακούς, αλλά στην προσωπική σου γνώμη.
Σόρρυ, αλλά πού κολλάει αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Σόρρυ, αλλά πού κολλάει αυτό;

don't worry.
στην αρχή μόνο νομίζουν ότι δαγκώνω :P

κατα βάθος είμαι ψυχούλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Επίσης, καλά λόγια έχω ακούσει και για τον μπασίστα που έπαιζε στο πρώτο σχήμα του Akira.

Για ποιον λες ρε φιλε?

Ξερω οτι η φημη του Ακιρα εφτασε κι εκτος συνορων (μεχρι και Κυπρο να καταλαβεις) αλλα γι'αυτον τον μπασιστα που λες, 'εν ξευρω...

Σπαω το κεφαλι μου να καταλαβω...(εκτος κι αν εννοεις τον Isildur)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
ποίος είναι αυτός ο ακίρα και ποιό είναι το συγκρότημα του ρε παιδιά?

διαφωτίστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Light

Νεοφερμένος

Ο Light αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Γυρολόγος, το σίγουρο είναι ότι πέρασε απ' τους Viper. Τώρα, διδάσκει στη Γερμανία (για να καταλάβεις για τι επίπεδο μιλάμε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Κι απο Σεπτεμβρη, θα ειναι στην Κυπρο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
ποίος είναι αυτός ο ακίρα και ποιό είναι το συγκρότημα του ρε παιδιά?
διαφωτίστε.

Πού να σε διαφωτίσουν αδελφέ, αυτοί είναι χεβυμεταλλάδες οπαδοί του άρχοντα του σκότους. Δηλαδή σκοταδιστές και αχαλίνωτοι άνθρωποι. Μακριά παιδί μου από τέτοιους τύπους.

Γυρολόγος, το σίγουρο είναι ότι πέρασε απ' τους Viper. Τώρα, διδάσκει στη Γερμανία (για να καταλάβεις για τι επίπεδο μιλάμε).

Είχα ακούσει ότι αυτό το συγκρότημα είχε κι έναν τραγουδιστή κούκλο και σταρ (Πού σταρ τώρα ε; ). Έχει ακούσει κανείς τίποτε γι' αυτόν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
O Mίχας και ο Χατζηγιάννης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Έλεος άκυρο τόπικ.
:P

Ο καλύτερος κιθαρίστας του κόσμου είναι ο Νικολάκης. βλέπε άβαταρ μου.

χα!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αντικειμενικά πάντα και χωρίς καμία εμπάθεια ο καλύτερος κιθαρίστας κάθε χρόνική στιγμή είναι αυτός που είναι κιθαρίστας στους Dream Theater.
Πριν του Dream Theater δεν υπήρχε η έννοια του καλύτερου κιθαρίστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Dream Theater πάουα!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αστε μας πια με τον Petrucci ρε παιδια... Νταξει δεν λεω καλος κιθαριστας αλλα οχι και ο καλητερος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν το καταλάβατε ε? Ήμουν σαφέστατα ειρωνικός με φαινόμενο DreamTheater και οπαδοί τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Δεν το καταλάβατε ε? Ήμουν σαφέστατα ειρωνικός με φαινόμενο DreamTheater και οπαδοί τους.



έλεος τι χαζό που είσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ο John Butler είναι καλός.

https://www.youtube.com/watch?v=6VAkOhXIsI0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top