Συνεργασία με OneNightChat.gr

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
To e-steki & το One Night Chat, αποφάσισαν να ενώσουν τις δυνάμεις τους, με σκοπό την κοινή ανάπτυξη των projects τους.

Στα πλαίσια της συνεργασίας τους, πρωταρχικό βήμα είναι η κατασκευή νέου section για τις προβολές του One Night Chat, εξαιρετικά εύχρηστoυ και με τη γνωστή ...φινέτσα που χαρακτηρίζει το e-steki.gr. Θα ακολουθήσουν πολλές καινοτομίες και αρκετές εκπλήξεις για τον θεατή, που θα επιλέξει να παρακολουθήσει τις διαδρομές μέσω της νέας σελίδας. Δυνατότητα σχολιασμού, δισκοθήκη με τις "μουσικές" του One Night Chat, άρτιος player είναι λίγα πολύ λίγα, από όσα πρόκειται να δείτε τις επόμενες μέρες.

Το One Night Chat, έκανε πρεμιέρα στις 6 Ιανουαρίου του 2010. Αποτελεί την πρώτη ανεξάρτητη Ελληνική διαδικτυακή εκπομπή και καταπιάνεται αποκλειστικά με ανθρώπινες ιστορίες.

Ισορροπώντας ανάμεσα στο ρεπορτάζ και το ντοκιμαντέρ, το One Night Chat, δίνει το βήμα για να αναδειχθεί ότιδήποτε είναι δίπλα μας και ίσως αγνοούμε. Τα γυρίσματα γίνονται στη νυχτερινή Αθήνα, την οποία και περπατάει ο εκάστοτε πρωταγωνιστής αφηγούμενος στην κάμερα την ιστορία του. Μέχρι στιγμής έχουν προβληθεί 8 εκπομπές και πολύ σύντομα θα ακολουθήσει η 9η, με τον Γιάννη Ζουγανέλη.
Θεάσεις εκπομπών γίνονται μέσω του onenightchat.gr και του ομώνυμου official fan page στο facebook.

Ιδρυτής, δημιουργός και σκηνοθέτης του One Night Chat είναι η δημοσιογράφος Κατερίνα Κεχαγιά.

Μείνετε συντονισμένοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina Kechaya

Νεοφερμένος

Η Katerina Kechaya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Δυο λογάκια για όσους δεν ξέρουν.. (υπάρχει η σοβαρή πιθανότητα να καταλήξουν εικοσιδυό, αλλά οκ!)

Το One Night Chat, ήταν μια ιδέα που πήρε σάρκα και οστά, στις αρχές του 2010.
Βασική επιθυμία ήταν να δημιουργηθεί το κατάλληλο έδαφος, ώστε να μπορέσουν ανθρώπινες ιστορίες που είναι δίπλα μας να ..αναδειχθούν όπως τους πρέπει. Ο άνθρωπος που συναντάμε κάθε πρωί στο ασανσέρ, ο τύπος στο απέναντι πεζοδρόμιο, αλλά ακόμη και ο "αναγνωρίσιμος" καλλιτέχνης που όμως ξέρουμε ελάχιστα για την προσωπικότητα του, ήταν -και παραμένουν- οι κεντρικοί γνώμονες του One Night Chat.

Με εξοπλισμό ερασιτεχνικό, πάρα πολλές ώρες εργασίας και ακόμη περισσότερο μεράκι, κάθε νυχτερινό γύρισμα για εμάς είναι ένα ακόμη υπέροχο ταξίδι! Κάθε ιστορία, μοναδική και ο κάθε πρωταγωνιστής μας, ένας ιδιαίτερος χαρακτήρας.

Την αρχή έκανε ο Κωνσταντίνος Μάξιμος και ακολούθησαν (κατά σειρά) οι : Κωνσταντίνος Τσιμούρης, Γιώτα Παναγιώτου, Μάριος Κουτσούκος, Kary Novel, Φαίη Κοροβέση, Νίκος Κρίνης και ο Ali. Αμέσως επόμενος στην ατζέντα, ο Γίαννης Ζουγανέλης.

Μια εικοσάλεπτη βόλτα στην Αθήνα (έχουμε πλέον εξαντλήσει τις περιοχές του Κέντρου, καιρός να πιάσουμε τα προάστια), μια εξομολόγηση και πολλές μουσικές. Αυτό είναι συνοπτικά το ψηφιδωτό του One Night Chat.

Ας μιλήσουν τα καρέ όμως.. αρκετά είπα εγώ.

Καλή Θέαση!!

Στο facebook, μπορείτε να μας βρείτε στο official page: One Night Chat

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

perabrexei

Νεοφερμένος

Ο perabrexei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δύο χρόνια μέλος του e-steki, παρακολουθώ συχνά με ενδιαφέρον τα θέματα.
Χαίρομαι που το πρώτο μου μήνυμα, αφορά στο one night chat, γιατί είναι μια εκπομπή με πραγματικό ενδιαφέρον. Την έμαθα στο Facebook, στη σελίδα της και τώρα θα χαρώ να τη δω και εδώ.
Καλή συνεργασία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Αντε και One night chat τον Παναγιώτη με τη Λία. Μόνο εγω σε ολόκληρο το στέκι θα είμαι επώνυμος με όνομα και συνέντευξη; Αντε, άντε, μη ντρέπεστε :) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αντε και One night chat τον Παναγιώτη με τη Λία. Μόνο εγω σε ολόκληρο το στέκι θα είμαι επώνυμος με όνομα και συνέντευξη; Αντε, άντε, μη ντρέπεστε :) !
:pff:, στο παρελθόν, το 2007, χρόνια είχαμε δώσει συνέντευξη
https://www.webz.gr/2007/02/13/e-steki-interview

Υ.γ.: Αν δεν έγραφε το όνομα μου ή το trademark δεν θα με αναγνώριζα ότι είμαι εγώ, τελικά 3 χρόνια είναι αρκετά για πολλές αλλαγές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Οπότε παραμένω ο μόνος με ζωντανή συνέντευξη... Να σας δούμε εννοώ βρε παιδια ! Πιστεύω ότι θα έχετε μεγάλη ακροαματικότητα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Πραγματικά συγχαρητήρια για το συγκεκριμένο project..... Ήδη από όσο παρατήρησα σημειώνει αρκετή επιτυχία και είμαι σίγουρος ότι όσο περνάει ο καιρός και το μαθαίνουν περισσότερα άτομα θα πάει ακόμα καλύτερα.... Αρκετά προτότυπο και πάνω από όλα ενδιαφέρον.

Ανυπομονώ για το καινούριο επισόδειο :). Συνεχίστε έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina Kechaya

Νεοφερμένος

Η Katerina Kechaya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
To Trailer, της 9ης βόλτας του One Night Chat η προβολής της οποίας θα γίνει μέσω του νέου site μας, έφτασε!!

Καλή Θέαση.. σύντομα, ολόκληρη η συνέντευξη!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τα γυρίσματα γίνονται στη νυχτερινή Αθήνα, την οποία και περπατάει ο εκάστοτε
πρωταγωνιστής αφηγούμενος στην
κάμερα την ιστορία του.




Θα μπορουσε η διαδρομη να ειναι κιντερ εκπληξη... Δηλαδη, πχ, να περπαταει ο καλλιτεχνης, ο πολιτευτης, ο πρωτοπορος σε εναν χωρο οπως πισω απο το Δημαρχειο, και να μιλαει για το πως σχετιζεται η καλλιτεχνικη δημιουργια με τα ναρκωτικα και τις καταχρησεις, ενω παραλληλα θα αγνοει με τακτ τους ηρωινομανεις στα ποδια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top