Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 97)
  • Ναι

    Ψήφοι: 94 96.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας

    Ψήφοι: 3 3.1%

Moby

Νεοφερμένος

Ο Moby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
την μουσική... ως μελωδία, αναζήτηση, αγχολυτικό, συντροφιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Καφές και ιντερνετ.....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πώς μου ξέφυγε αυτό το τόπικ :



α)δεν μπορώ χωρίς χρήστοκυριαζή

(όπως και όλοι εδώ μέσα , όπως βλέπω:mad:)

την μπουκαλιτσα με το νερακι μου:) περνω παντα μαζι μου μια οπου και αν παω ακομα και τα τσαντακια τα δοκιμαζω να χωρανε μεσα μια:hehe:
:confused:
:confused:
:confused:
αμάν αυτή η γυνή - και προστυχόλογα να της ζητήσουν να πει , θα απαντήσει μετά από σκέψη :
τι μου κάνεις μάαανα μου ;
καλά είσαι ; καιρό έχω να σε πάρω τηλέφωνο , είχα δουλειές , φίλησε μου τον μπαμπά


και εμένα με εκφράζει αυτό
και το μεγαλύτερο ελάττωμα μου είναι ότι είμαι ειλικρινής :/:

λεπόν
οι βασικές εξαρτήσεις μου είναι :

1.chocolate cream από στάρμπακς - έχω βάλει και βόμβα μια φορά ως αντίποινα επειδή τους είχε τελειώσει
2.η οδήγηση με κάμπριο σε μία πολύβουη λεωφόρο (λεωφορείο με ηλιοροφή στην Πατησίων)
3.να ενοχλώ την Καλυψώ στο προφίλ της
4.η μετατροπή του ελεύθερου μου χρόνου σε αγγαρεία και των αγγαρειών σε διασκέδαση
5.να βάζω πλυντήριο με ρούχα που βάφουν
6.να τρώω ζεστή κιμαδόπιτα στην Καλογρέζα και να ζητάω ψιλά από τους περαστικούς για να την συνοδέψω με μπύρα
7.να βλέπω σύγχρονο σκανδιναβικό σινεμά (έχει πολύ πλάκα και σπάω πλάκα)
8.να ενοχλώ την Καλυψώ με πι.μι.
9.το κινητό μου (φιδάκι:redface:)
10.κινέζικο μιαμ (ηχοσύστημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Εδώ και χρόνια,πινω κάθε μέρα ανελλιπώς πορτοκαλάδα!(σε οποιαδήποτε μορφή,ειτε χυμό,ειτε fanta,ειτε στύβω μόνος μου) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Η μεγαλυτερη εξαρτηση μου ειναι η σοκολατα:P.Μια φορα προσπαθησα να την κοψω και τρελαθηκα!Ασε που ετρωγα ολη μερα για να αναπληρωσω το κενο...Ευτυχως που σταματησα την απεξαρτηση γιατι θα ειχα γινει σαν γουρουνα:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εδώ και χρόνια,πινω κάθε μέρα ανελλιπώς πορτοκαλάδα!(σε οποιαδήποτε μορφή,ειτε χυμό,ειτε fanta,ειτε στύβω μόνος μου) :P


εδώ και χρόνια , διαβάζω ανελλιπώς άκυρα ποστ ! (σε οποιαδήποτε μορφή , είτε ρεμπ , είτε μπόρατ , είτε fanta , είτε κάνω μόνος μου) :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εξάρτησή εε?
Εμμ, έχω πολλές!
Πρώτη είναι το laptop! Δεν μπορώ χωρίς αυτό! :pc:
Δεύτερη τα τραγούδια! ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΎΩ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΉ:whistle:
Τρίτη είναι το μσν! Καλά έχω κόλλημα με το pc το ξέρω!
Λοιπόν,τέταρτη είναι η σοκολάτα![ιδιαίτερα kinder bueno] :rolleyes:
Πέμπτη είναι το κρεβατάκι μου! Λατρεύω τον ύπνο!
Εμμ,, αα και έχω υπερβολική αγάπη στα κρασία:drunk::beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μα να μην εχω εξαρτηση με τιποτα; Τι'ναι αυτο το πραγμα, ζηλευω. Ολοι εχουν κατι που δε μπορουν χωρις αυτο, εγω δεν εχω πορωθει αρκετα με τιποτα. Δηλαδη οκ, λατρευω το παγωτο αλλα κι αν δε φαω για ενα μηνα δε θα με πολυνοιαξει. Και το τσιγαρο το κοψα χωρις να παθω τιποτα. Και σινεμα θελω μια φορα την εβδομαδα τουλαχιστον αλλα εχω κανει και τρεις μηνες να παω χωρις να λυσσαξω. Και το γυμναστηριο με πορωνει αλλα το χω κοψει κι αυτο κατα καιρους.
Πρεπει να βρω κατι να με κολλησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
εμμ.. γυμναστική, φρούτα, μουσική, διαδίκτυο κυρίως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skoumas

Νεοφερμένος

Ο skoumas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ίντερνετ, φαγητό, καφές

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Καφές.
Αν δεν πιω το πρωί που θα ξυπνήσω, και μάλιστα φραπέ, την υπόλοιπη μέρα έχω φριχτό πονοκέφαλο, κατά καιρούς τον έχω κόψει, αλλά μετά τον ξανάρχιζα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κινητό και ίντερνετ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Σεξ
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klaire1994

Νεοφερμένος

Η klaire1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μμμμμ... :hmm: έχω φοβερή εξάρτηση από τη σοκολάτα!!! Δεν μπορώ να μην φάω ούτε ένα κομματάκι μετά το φαγητό! Γρρρρ!!!! Ούτε νικοτίνη να ήταν!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apaleytos

Νεοφερμένος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Χμμ, ας πούμε έχει να κάνει με κρυπτογραφήσεις :P
(ο σκοπός αγιάζει τα μέσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Καφές, ιντερνετ, κοκα κόλα, μουσική και σοκολάτα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angie a

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καφές,κινητό και το να φυλάω πάσης φύσεως αντικείμενο ....μήπως και κάποτε χρειαστεί (στο τέλος τα πετάω όλα μαζί). Το τσιγάρο το είχα κόψει αλλά το ξανάρχισα, δυστυχώς!!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freee

Νεοφερμένος

Η Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Έχω εξάρτηση απόοο....το καλό φαγητό και τα μπάνια!!! Και την καλοπέραση με την παρέα!!! :clapup: :alljumpy:https://www.smh.com.au/ffximage/2008/10/29/Munich_Oktoberfest_1_gallery__350x400.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
υπολογιστης με ιντερνετ... εναλλακτικα βεβαια υπαρχει και η τηλεοραση (δεν πολυβλεπω κανα δυοωρο την μερα πχ μαζι με το φαγητο κτλ) αλλα σε πιρεπτωση που κοπει το ρευμα σπαω τα νευρα μου (αν και υπαρχει και το κινητο κ mp3 αλλα τι να κανεις πια με αυτα)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 27 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top