Βαρεμάρα: τι κάνουμε;

Andreas94

Νεοφερμένος

Ο Andreas94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γεια σας! Πιστεύω πως όλοι σας έχετε αιστανθεί κάποια φορα στη ζωή σας αυτό το συναίσθημα...
Αυτό το θέμα το άνοιξα γιατί έφτασε πια το καλοκαιράκι,έχουμε περισσότερο ελεύθερο χρόνο και περνάμε τον περισσότερο από αυτόν με την παρέα μας... Δεν ξέρω αν αυτό συμβαίνει μονο σε εμάς, αλλα συνήθως τα βραδια πηγαίνουμε και καθόμαστε στο προαύλιο ενός σχολειου και.....βαριόμαστε κατά κύριο λόγο :P γίαυτό, θα ήθελα να σας ρωτήσω... αν σας έχει συμβεί ποτε εσάς αυτό, τι κάνατε και το ξεπεράσατε? (η αν όχι, τι θα κάνατε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
χαχαχχα γιατι να το ξεπερασουμε? θα δινα τα παντα να το ξανακανα καθε μερα! πλεον συναντιομαστε μια φορα στα χιλια χρονια κατ αυτο τον τροπο και λεμε "μα πως μεγαλωσαμε......θυμασαι τοτε που καναμε το ενα και το αλλο..."
γι αυτο σου λεω οσο μπορεις να το χαρεις τωρα. μετα ολα θα πρεπει να τα κανεις για καποιο λογο...
αλλιως θα σε λενε.......τεμπελη:P:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas94

Νεοφερμένος

Ο Andreas94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ενταξει.. καλο ειναι να εισαι με την παρεα.. μ'αρεσει... αλλα το θεμα ειναι οτι δεν κανουμε τπτ :P κι ετσι αντι να λεμε "μα πως μεγαλωσαμε......θυμασαι τοτε που καναμε το ενα και το αλλο..." θα λεμε "μα πως μεγαλωσαμε......θυμασαι τοτε που ΔΕΝ καναμε το ενα και το αλλο..."
:P Καποια στιγμη να σου πω την αληθεια, ειχαμε αρχισει να παιζουμε παντομοιμα...αλλα τωρα σιγα σιγα μου φαινεται οτι μερικη την βαρεθηκαν κι αυτη...Επειτα φαρσες με το κινητο, παλι ξεπερασμενο...:P Γι'αυτο ρωτησα μηπως καποιος με την παρεα του κανει τιποτα διασκεδαστικο που να σταματησουμε να βαριομαστε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εμεις βασικα δεν καθομασταν σ ενα μερος μονο. ειχαμε πολλα στεκια και καναμε βολτες περα δωθε. τη μια φορα καθομασταν στην ταδε πλατεια την αλλη φορα σε μια γεφυρα που ειναι εκει κοντα, αλλες φορες πηγαιναμε "εξερευνηση" (:D) γενικα μετακινουμασταν και ειχε πιο πολυ πλακα ετσι γιατι ολο και κατι βλεπαμε, ολο και καποιον συναντουσαμε, γνωριζαμε και αλλους σαν κ μας(:P)....ενιοτε φλερταραμε:redface:...ειχε γελιο! γενικα προσπαθηστε να μην πηγαινετε καθε μερα στο ιδιο μερος. εμεις ποτε δεν το καναμε. δοκιμαστε να κανετε μια εξερευνηση! πηγαινετε καπου που δεν εχετε ξαναπαει ποτε! αμα μενετε καντρο προτιμηστε καποια περιοχη κοντα στην παραλια πχ να δειτε λιγακι θαλασσα. η αν μενετε κοντα στη θαλασσα ενταξει... γ σας δεν εχω να πω κατι! η αττικη εχει τεραστια ακτογραμμη! (κατι ξερω...:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas94

Νεοφερμένος

Ο Andreas94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ερμ.. βασικα ειμαι απο κρητη:P και μαλιστα απο χωριο.. οποτε δεν εχουμε και πολλες επιλογες :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
δεν εχω ιδεα απο κρητη αλλα ξερω γω γιατι δεν παιζετε λιγο μπαλα, η καποιο παιχνιδι τσπ? εγω στο χωριο μου συνεχως ή μ ενα ποδηλατο ειμαι ή στη θαλασσα (αν και το χωριο σου μπορει να ειναι σε βουνο αλλα anyway). παντως αν εχουν και οι φιλοι σου την ιδια αντιληψη (οτι βαριουνται) σιγουρα μπορειτε να βρειτε κατι να κανετε. δοκιμαστε να κανετε κατι δημιουργικο. (μουσικη ισως η κατι τετοιο) πολλα μυαλα ειναι καλυτερα απο ενα! και γω στην αρχη στο χωριο μου βαριομουνα αλλα τι αναβαση στο κοντινο βουνο ξεκινησα, τι για μπανιο καθε μερα πηγαινα και ποδηλατο το απογευμα και μια χαρα περασαν οι μερες! αμα σκεφτειτε ολο και κατι θα βρειτε! εκτος και αν ...σας αρεσει να βαριεστε!(δεν ειναι κακο και αυτο καμια φορα...:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
ΛΟΛ και εμεις μαζευομαστε..και οφειλω να ομολογησω πως ξεστομιζω την λεξη "βαριεμαι" πιο συχνα απο καθε ανθρωπο σε αυτον τον πλανητη...
ετσι λοιπον κατεφευγουμε στον κλασσικο τροπο διασκεδασης...ΦΑΡΣΕΣ ...στα πιο ηλιθια πλασματα..:D την τελαυταια φορα(χθες) εκανα με την παρεα μου σε μια κοπελα με κατοικιδιο, κουνελι^^..Της ελεγα πως θα της το κανω ειτε στιφαδο ειτε πως θα βαλω την κομπρα μου να το καταβροχθησει...Την καημενη την ειχαμε πρηξει και μας επερνε και στα σοβαρα..αυτο ηταν το χειροτερο ..εε στο τελος :redface: ..χα0χ0α0χ την περνει μια αλλη κοπελα τηλεφωνο απο την παρεα..και της κανει μια "σου αρεσει να τον περνεις??"και ως απαντηση ηρθε "τι πραγμααααααααααααααααα ???"Ο.ο ..το θεμα ηταν πως αυτην την φορα ηταν η μανα της προς μεγαλη μας εκπληξη ...περιττο να πω πως ξεκαρδιστηκαμε....:P οποτε καταφυγετε και εσεις σε αυτην την λυση..^^απλα το περιεργο ειναι τωρα πως κατι ακουστηκε πως μπορει ο αλλος να βρει τον αριθμο σου αν ειναι δηλωμενος..παντως αξιζει τον κοπο,ειδικα αν ειστε μεγαλη παρεα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
κι εμεις που μενουμε σε μικρη πολη οπως εσυ καθε βραδυ που βγαινουμε πηγαινουμε βολτα στη θαλασσα,ξαπλωνουμε στις ξαπλωστρες και μιλαμε...λεμε ανεκδοτα,κουτσομπολευουμε...τετοια πραγματα...κατι φορες χτυπαμε και κουδουνια η παμε σ'ενα ωραιο μαγαζι που υπαρχει και τρωμε,βλεπουμε τηλεοραση,παιζουμε χαρτια,ταβλι η καθομαστε στον υπολογιστη...δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα ιδιαιετερο,απλα να εισαι με τη παρεα σου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas94

Νεοφερμένος

Ο Andreas94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ciela πηγαινουμε για μπανιο και μπαλα καθε μερα...εγω αναφερομαι κυριως το βραδυ.. τοτε μαζευομαστε στο σχολειο :P
Kate-bender ολοι μας εχουμε δηλωσει τα κινητα μας :mad:( μα τι σκεφτομασταν? :eek:)
Skatoula14 αυτο με τις ξαπλωστρες ωραιο ακουγεται...η παραλια απεχει περιποθ 25 λεπτα η και λιγοτερο με τα ποδια.. οποτε μαλλον σε αυτο θα καταφυγουμε :)
Ευχαριστω παντως ολους σας για τις συμβουλες και τισ προτασεις :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Πιστεύω οτι τα πιο διασκεδαστικά πράγματα που κάνουμε κ τα θυμόμαστε μεγάλοι,είναι όταν βαριόμαστε..όταν είσαι με την παρέα σου φυσικά!!!!!!!
Οπότε κ η Βαρεμαραααααααααααααααα καλή είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
βαρεμαρα εχω ολο το 24ωρο και δε ξερω και γιατι....μονο οταν βλεπω καμια καλη ταινια, ζωγραφιζω ή ειμαι με καλη παρεα και κανουμε κατι διασκεδαστικο ή μονη μου οταν ειμαι και κανω κατι ευχαριστω ξεχναω λιγο την βαρεμαρα η οποια νομιζω οτι προερχεται απο την ρουτινα και ολους μας κατακλιζει ωρες ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Βαρέθηκα να σας ακούω να βαριέστε....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Τις περισσοτερες ωρες τισ ημερας βαριεμαι πολλες φορες ακομα οταν ειμαι και με παρεα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Πολλές φορές μου έχει τύχη να βαριέμαι όταν βρίσκομαι στο σπίτι ή όταν έχω ξοδέψει αρκετές ώρες στον Η/Υ μπαίνοντας συνέχεια στα ίδια και στα ίδια site.
Εσείς όταν βαριέστε τι κάνετε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ειτε βλεπω τηλεοραση ειτε καθομαι στον υπολογιστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
συμφωνώ με τα παραπάνω. ο υπολογιστής είναι το πρώτο καταφύγιο της βαρεμάρας :P
+ βγαίνω βόλτα
+ μιλάω με κάποιον φίλο/η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Και εγώ όταν βαριέμαι συνήθως στον υπολογιστή κάθομαι αλλά μετά βαριέμαι και στον υπολογιστή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
κοιμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γυμνάζομαι(said none ever^^)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maro92

Νεοφερμένος

Η Maro92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
πάμε παραλίαααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top