2010 FIFA World Cup - South Africa

Ποιον υποστηρίζετε για τον τελικό του Mundial;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • Ισπανία

    Ψήφοι: 9 36.0%
  • Ολλανδία

    Ψήφοι: 13 52.0%
  • Αφού δεν κέρδισε η ομαδάρα μου, το ίδιο μου κάνει

    Ψήφοι: 3 12.0%

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Vamos ARGENTINA:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Καλά αυτή η Νιγηρία όταν σουτάρει σε κενή εστία περισσότερες πιθανότητες έχει να βάλει αυτογκολ παρά γκολ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Δεν ειναι κακος τερματοφυλακας..Αλλα πιστευω οτι σε αυτα τα ματσ προτιμας την εμπειρια..Οταν εχεις τον Χαλκια με τοσο εμπειρια που ερχεται απο 2 χρονιες που η ομαδα του ειχε την καλυτερη αμυνα δεν τον αφηνεις εξω..
Εισαι ΠΑΟΚ;

(μην απαντησεις, το ξερω οτι εισαι ΠΑΟΚ:P)
Δεν μιλησες αλλιως θα το παιζα..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αποκλειστήκαμε και σταματήσατε να γράφετε; :redface:

4 έριξε η Γερμανία σήμερα. Εκτός από τη γιουροβίζιον θα πάρει και το κύπελο; :P

Τουλάχιστον είχαν αρκετά γκολ οι αγώνες. Και η Αργεντινή με το Μεξικό.
Εντωμεταξυ οι διαιτητές ώρες ώρες δεν παλεύονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ολα καλα,αλλα η διαιτησια αθλια...
Πολυ καλη η γερμανια,και η αργεντινη,αν και ηθελα να αποκλειστει.Περιμενω να δω και βραζιλια...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Την ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ την τεσσάρα που φάγανε τα άμπαλα τα Αγγλάκια! :D

Σε κάθε διοργάνωση έρχονται ως η πιο φορμαρισμένη ομάδα κι έτοιμη να κάνουν το μεγάλο μπαμ και ΠΑΝΤΑ φεύγουν με την ουρά στα σκέλια.

Αξία εισιτηρίου για το μετρό: 1?
Αξία εισιτηρίου για Ν. Αφρική: 200?
Αξία εισιτηρίου για το γήπεδο: 60?
Αξία του να βλέπεις την Αγγλία να αποκλείεται σε άλλη μια διοργάνωση: ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Τα δυο λαθη που εγιναν σημερα σε κανουν να νομιζεις οτι ο διαιτητης παιζει μονος του χωρις εποπτες. Μιλαμε οτι ειναι απ'τα πιο τραγικα διαιτιτικα λαθη που εχω δει και ειδικα απ'την ομαδα του Ιταλου ρεφερι ο οποιος θεωρειται και απ'τους καλυτερους του κοσμου. Δεν θελω να ξερω τι θα γινοταν εδω στην Ελλαδα αν ενας εποπτης δεν εβλεπε οτι η μπαλα εχει περασει ενα μετρο τη γραμμη και οτι ενας επιθετικος ειναι 2 μετρα μπροστα απ'τους τελευταιους αμυντικους!!:P(ιλεος δλδ)
Τετοια εγκληματα μονο αν τα θες γινονται. Δυσκολο να μιλησεις για λαθη..

Επισης η ακυρωση του καθαροτατου γκολ της Αγγλιας ειναι καθαρη "σφαγη" γιατι οσο κι αν υπηρχε διαφορα αποδοσης στις ομαδες οταν γυριζει ομαδα ενα 2-0 σε δυο λεπτα ειναι αλλη η ψυχολογια της. Ποτε δεν ξερεις, ακομα και για την Αγγλια που ηταν λες και κατεβηκε να παιξει -πραγματικα- με το ζορι σ'αυτο το μουντιαλ..

Highlights της βραδιας η φοβερη γκολαρα-σουταρα(μονο σε κατι παλια παιδικα βλεπαμε τετοιες σουταρες:)) του Τevez που οπως του στρωνεται η μπαλα μετα απο μια κοντρα κανει αμεσως το σουτ και η φοβερη λομπα του Lampard που μαλλον θα μεινει στην ιστορια για την ακυρωση της..

Germany vs England 4-1


ARGENTINA-MEXICO 3-1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
]αν ενας εποπτης δεν εβλεπε οτι [...] και οτι ενας επιθετικος ειναι 2 μετρα μπροστα απ'τους τελευταιους αμυντικους!!
Αν λες για το 1ο τέρμα της Γερμανίας, να σου θυμίσω ότι ναι μεν ο Klose ήταν σε θέση offside, αλλά δεν υπήρχε παράβαση γιατί πήρε την μπάλα κατευθείαν από ελεύθερο. Δεν σφυρίζεται offside άμα πάρεις την μπάλα κατευθείαν από ελεύθερο, από corner ή από πλάγιο.

Επισης η ακυρωση του καθαροτατου γκολ της Αγγλιας ειναι καθαρη "σφαγη" γιατι οσο κι αν υπηρχε διαφορα αποδοσης στις ομαδες οταν γυριζει ομαδα ενα 2-0 σε δυο λεπτα ειναι αλλη η ψυχολογια της. Ποτε δεν ξερεις, ακομα και για την Αγγλια που ηταν λες και κατεβηκε να παιξει -πραγματικα- με το ζορι σ'αυτο το μουντιαλ..
Να με συγχωρείς μάστορα, αλλά τα Αγγλάκια πήραν ολόκληρο - στημένο - Μουντιάλ το 1966 με τέτοιο ακριβώς γκολ που δεν υπήρχε! Το 3ο γκολ της Αγγλίας στον τελικό (30 Ιουλίου 1966 στο παλιό Wembley), αυτό που έβαλε ο Geoff Hurst στο 101' της παράτασης, ήταν ίδια φάση αλλά αποδεδειγμένα πλέον δεν πέρασε την γραμμή. Και η Αγγλία χάρη σ' αυτό πήρε τα πάνω της, έβαλε και 4ο με τον Hurst στο 120' και πήρε την κούπα.

Ε, κάποια στιγμή έπρεπε να πληρώσουν με το ίδιο νόμισμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
στον αγωνα Γερμανια-Αργεντινη βαζω 15 Ευρω για προκριση Γερμανιας.....Πιστευω να το πιασω!!!λεω να το βαλω και over ταυτοχρονα.....Αποψεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι η Αργεντινή έχει περισσότερες πιθανότητες να προκριθεί και το σκορ θα είναι χαμηλό. Μπορεί και να πάμε στα πέναλτυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αν λες για το 1ο τέρμα της Γερμανίας, να σου θυμίσω ότι ναι μεν ο Klose ήταν σε θέση offside, αλλά δεν υπήρχε παράβαση γιατί πήρε την μπάλα κατευθείαν από ελεύθερο. Δεν σφυρίζεται offside άμα πάρεις την μπάλα κατευθείαν από ελεύθερο, από corner ή από πλάγιο.
Καμια σχεση. Το γκολ του Κλοζε ειναι καθαρο. Για τον Τεβες μιλαω, το δευτερο κραχτο λαθος της χθεσινης ημερας..

Να με συγχωρείς μάστορα, αλλά τα Αγγλάκια πήραν ολόκληρο - στημένο - Μουντιάλ το 1966 με τέτοιο ακριβώς γκολ που δεν υπήρχε! Το 3ο γκολ της Αγγλίας στον τελικό (30 Ιουλίου 1966 στο παλιό Wembley), αυτό που έβαλε ο Geoff Hurst στο 101' της παράτασης, ήταν ίδια φάση αλλά αποδεδειγμένα πλέον δεν πέρασε την γραμμή. Και η Αγγλία χάρη σ' αυτό πήρε τα πάνω της, έβαλε και 4ο με τον Hurst στο 120' και πήρε την κούπα.

Ε, κάποια στιγμή έπρεπε να πληρώσουν με το ίδιο νόμισμα!
Να με συχγωρεις μαστορα αλλα απο τοτε εχουν περασει 50 χρονια και το "μια σου και μια μου" δεν χωρανε σε σοβαρες διοργανωσεις, ειδικα στο χωρο της διαιτησιας. Η ιστορια ειναι για να υπαρχει αλλα η διαιτησια δεν πρεπει να καθοριζεται απο προηγουμενα γεγονοτα. Αυτο ειναι και το νο1 κριτηριο που καθοριζει μια καλη διαιτησια. Το "μια σου και μια μου" υπαρχει μονο στην Ελλαδα και δεν μιλαμε για 50 χρονια αλλα για 5 λεπτα διαστημα σε αντιφατικα σφυριγματα.

Ασε που και ετσι να το πας η Γερμανια θα βρει πολυ πιο σοβαρους αντιπαλους απ'την Αγγλια στο δρομο της για να πεις οτι μ'αυτο το γκολ εξαγνιστηκε η αδικια του 66. Ωατοσο αυτο που λες ειναι η μονη εξηγηση που μπορω να δωσω για την ακυρωση του γκολ, γιατι να πεις οτι δεν φαινεται παει στο καλο, αλλα οχι αυτο ρε παιδια.:redface: Ιλεος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Καλά βρε ράσκαλ δεν νομίζω να ήθελαν να σφάξουν την Αγγλία. Αυτά γίνονται στο ποδόσφαιρο μπορεί να ήταν στο ριπλέι πεντακάθαρο αλλά δεν είναι το ίδιο και στον αγώνα εκείνη τη στιγμή.

Ώστε Γερμανία-Αργεντινή; Βλέπω τους Αργεντίνους να κλαίνε πάλι όπως στο προηγούμενο μουντιάλ που νόμιζαν τότε (όπως και φέτος) ότι έχουν τη καλύτερη ομάδα :P. Από ότι θυμάμαι πάλι η Αργεντινή είχε αποκλείσει το Μεξικό και πάλι βρήκε την Γερμανία στους 8. Αλλά δεν έχω και καλή μνήμη οπότε μπορεί να κάνω λάθος :P

Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τσακώνεστε για τους Γερμανούς και τους Λατινοαμερικάνους. Η Ισπανία πέρασε τον όμιλο και δεν την σταματάει τίποτα μέχρι το τελικό. Βάμος Εσπάνια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Καλά βρε ράσκαλ δεν νομίζω να ήθελαν να σφάξουν την Αγγλία. Αυτά γίνονται στο ποδόσφαιρο μπορεί να ήταν στο ριπλέι πεντακάθαρο αλλά δεν είναι το ίδιο και στον αγώνα εκείνη τη στιγμή.
Nαι φαντα εχεις δικιο. Οταν η μπαλα σκαει live και γρηγορα μεσα απ'τη γραμμη η εικονα της μιας στιγμης που μενει στο μυαλο σου ειναι οτι η μπαλα περασε πολυ πιο μεσα απ'οτι στη πραγματικοτητα. Επισης δεν στηριζω την αποψη οτι η διαιτησια εσφαξε την Αγγλια. Γινεται να αδικησεις μια ομαδα που η αμυνα της ειναι σαν διασκορπισμενη διαδηλωση;:redface: Αυτο που επαιξε, πηρε..
Ώστε Γερμανία-Αργεντινή; Βλέπω τους Αργεντίνους να κλαίνε πάλι όπως στο προηγούμενο μουντιάλ που νόμιζαν τότε (όπως και φέτος) ότι έχουν τη καλύτερη ομάδα :P. Από ότι θυμάμαι πάλι η Αργεντινή είχε αποκλείσει το Μεξικό και πάλι βρήκε την Γερμανία στους 8. Αλλά δεν έχω και καλή μνήμη οπότε μπορεί να κάνω λάθος :P
Η αληθεια ειναι οτι εχεις πολυ καλη μνημη. Μονο που τωρα η καταληξη θα ειναι διαφορετικη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Eγω πιστέυω οτι η γερμανία θα αποκλείσει ξανά την αργεντινή, γιατι είναι πιο ομάδα απο την αργεντινή. Η αργεντινή εχει ναι μεν πολυ ταλέντο, αλλα δεν ειναι δεμένη ομάδα και δεν εχει και σοβαρό προπονητή. Επίσης την αργεντινή δεν την έχουμε δει ακόμα σε δύσκολο μάτς. Η γερμανία μπορεί να μην έχει το ταλέντο της αργεντινής, αλλα έχει εναν σοβαρό προπονητή και μια ομάδα δεμένη και μπαρουτοκαπνισμένη σε δύσκολα παιχνίδια. Πιστεύω οτι το μάτς θα κριθεί η στην παράταση ή στα πέναλντυ. Και τέλος οσον αφορά το μουντιάλ οι ομάδες που μου έχουν αρέσει μεχρι στιγμής ειναι η βραζιλία και η γερμανία. Αυτές οι δύο ειναι πιστευω οι πιο σοβαρές ομάδες και έχουν πολλές πιθανότητες να παίξουν μαζι στον τελικό. Η ισπανία δεν με έχει πεισει ακόμα, αλλα δεν μπορείς να την ξεγράψεις. Πιστεύω οτι απο εδω και περα θα δούμε ενα πολύ ενδιαφέρον μουντιάλ.

Ώστε Γερμανία-Αργεντινή; Βλέπω τους Αργεντίνους να κλαίνε πάλι όπως στο προηγούμενο μουντιάλ που νόμιζαν τότε (όπως και φέτος) ότι έχουν τη καλύτερη ομάδα :P. Από ότι θυμάμαι πάλι η Αργεντινή είχε αποκλείσει το Μεξικό και πάλι βρήκε την Γερμανία στους 8. Αλλά δεν έχω και καλή μνήμη οπότε μπορεί να κάνω λάθος :P
ναι όντως έτσι είχε γίνει.Η αργεντινή απέκλεισε το μεξικό στους 16 με 2-1 στην παράταση και στους 8-οπως και τωρα- επαιξε με την γερμανία και αποκλείστηκε στα πέναλντυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τελικά το γκολ του Lampard ορθά δεν μέτρησε γιατί η μπάλα ΔΕΝ πέρασε την γραμμή.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Εγώ βλέπω την ξεχασμένη Ουρουγουάη να περνάει αέρα στα ημιτελικά κι εκεί να αντιμετωπίζει μάλλον την Αργεντινή (μακάρι τη Γερμανία). Στρωμένη ομάδα, που χρησιμοποιεί έξυπνα όσο ταλέντο διαθέτει και ξέρει πώς να πάρει ένα παιχνίδι. Γουστάρω να δω ένα outsider στον τελικό.

Η Αργεντινή μέχρι στιγμής δεν μ' έχει πείσει. Μπορούσε να έχει βρεθεί πίσω στο σκορ με το Μεξικό και μετά θα έτρεχε και δεν θα έφτανε. Εάν δεν υπήρχαν τα δύο γκολ-δώρα, ένα από τον διαιτητή κι ένα από το πουλημένο τομάρι της άμυνας που δεν αξίζει καν ν' αναφερθώ στο όνομά του, κανείς δεν ξέρει εάν θα έφτανε μέχρις εδώ. Οι κεντρικοί της αμυντικοί είναι αργοί ακόμη και για τον Σαμαρά και η άμυνα μπάζει γενικώς. Θα ήθελα να παρατηρήσω ότι ο διαιτητής του αγώνα ήταν ο ίδιος που σφύριξε το παιχνίδι της Αργεντινής με την εθνική μας και κατακύρωσε ένα γκολ που ήταν καταφανέστατο επιθετικό φάουλ μέσα στην περιοχή μας. Τυχαίο; Δεν νομίζω!!

Έχω λοιπόν την υποψία ότι κάποιος σπρώχνει την Αργεντινή προς την κατάκτηση του κυπέλλου, όπως τότε το '78, που η χούντα το χρειαζόταν για να σταθεί στα πόδια της και η σφαγή της Ολλανδίας στον τελικό δεν μπορεί μέχρι σήμερα να ξεχαστεί. Ο Ιταλός διαιτητής μου προκαλεί σημαντικές υποψίες, αφού οι Ιταλοί είναι ειδικοί στα στημένα παιχνίδια.

Θα ήθελα επίσης να πω ότι δεν είμαι φαν του Γερμανικού ποδοσφαίρου, ωστόσο η συγκεκριμένη εθνική Γερμανίας παίζει την καλύτερη μπάλα που έχουμε δει από την εποχή του Ρουμενίγκε και του Μπράιτνερ. Μακάρι ν' αποκλείσει τους φαντασμένους (χωρίς κάποιο υπονοούμενο για χρήστη του στεκιού) Αργεντίνους και να κάνουν τον καραγκιόζη Μαραντόνα να μαδήσει το μούσι του.

Η Βραζιλία, της οποίας είμαι οπαδός, δεν έχει παίξει τίποτε το φοβερό μέχρι τώρα, ωστόσο έδειξε ότι ξέρει πώς να σκοράρει ακόμη και στις κακές της ημέρες (με μελανό σημείο το απίθανο γκολ με το χέρι στο ματς με την Ακτή Ελεφαντοστού) και η άμυνά της είναι πολύ προσεγμένη, με αποτέλεσμα να δέχεται πολύ δύσκολα γκολ, τουλάχιστον μέχρι να προηγηθεί με δύο μπαλάκια και ν' αρχίσουν και οι αμυντικοί το ξεσάλωμα. Πιστεύω ότι, δυστυχώς για τον Φαντασμένο, θα τη δούμε στον τελικό. Ο μόνος λόγος που θα ήθελα να είναι και η Αργεντινή εκεί, είναι για να τη δω να εξευτελίζεται από τον αιώνιό της αντίπαλο και τον Μαραντόνα να βοσκάει χόρτο, έτσι που έχει γίνει σαν βόδι.

Viva Brazil!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
... ... τον Μαραντόνα να βοσκάει χόρτο, έτσι που έχει γίνει σαν βόδι.

Viva Brazil!!

...Αντικομουνιστή!

Υγ: Deutscland uber alles!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
...Αντικομουνιστή!
Κομμουνιστής με μερικά εκατομμύρια στην άκρη και δέκα κιλά κόκα στην καβάντζα ξέρω κι εγώ να είμαι ρε φίλε...:lol:

Υγ: Deutscland uber alles!!!
...Εθνικοσοσιαλιστή!! :pfff: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Κομμουνιστής με μερικά εκατομμύρια στην άκρη και δέκα κιλά κόκα στην καβάντζα ξέρω κι εγώ να είμαι ρε φίλε...:lol:


...Εθνικοσοσιαλιστή!! :pfff: :hehe:

Εθνικός (Πειραιώς), ναι. Σοσιαλιστής...:hmm:: Μπαα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top