Θα ασχολούσασταν ποτέ με την πολιτική καριέρα;

Θα ασχολούσασταν ποτέ με την πολιτική καριέρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)
  • Ναι

    Ψήφοι: 4 21.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 11 57.9%
  • Ίσως

    Ψήφοι: 4 21.1%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
το ερωτημα απλο. Θα ασχολουσασταν επαγγελματικα ποτε με την πολιτικη? Θα γινοσασταν πολιτικοι με λιγα λογια? Τεκμηριωστε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Μπα.Δεν ειμαι καλός,στο να λέω ψέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Με την πολιτική ως καριέρα, ποτέ! Με την πολιτική, ως πολιτικό όν, πάντα, όσο θα αναπνέω και θα σκέφτομαι:redface:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Ποτέ. Ακόμα και αν δεν υπήρχε κανένα άλλο επάγγελμα διαθέσιμο. Υπερβολική διαφθορά και ψέματα για τα γούστα μου. Σιχαίνομαι τους περισσότερους πολιτικούς και δεν θέλω να γίνω σαν αυτούς. Μας λένε ψέματα μες στα μούτρα μας. Εγώ όσα ελαττώματα και αν έχω και όσο ψεύτρα και να είμαι κάποιες φορές αυτό δεν θα άντεχα να το κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μπα.Δεν ειμαι καλός,στο να λέω ψέματα.

ντάξει μωρέ

ούτε οι πολιτικοί δεν είναι - αλλά αυτό δεν τους εμποδίζει να τα λένε

πι.ες
γίνε , γίνε , θα το μετανιώσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Να λείπει το βύσσινο...
Καταλαβαίνομαι εύκολα όταν λέω ψέμματα, και δεν θα είχα καθόλου επιτυχία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
όχι.
Θεωρώ τους επαγγελματίες πολιτικούς στο top5 των χειρότερων ειδών ανθρώπου και σε καμία περίπτωση δεν θα έβαζα τον εαυτό μου εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όχι.
Θεωρώ τους επαγγελματίες πολιτικούς στο top5 των χειρότερων ειδών ανθρώπου και σε καμία περίπτωση δεν θα έβαζα τον εαυτό μου εκεί.


[περιέργεια mode on]τα άλλα τέσσερα ποιά είναι ;;;;[περιέργεια mode akoma on]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
βιαστές, δολοφόνοι, παιδεραστές είναι το top3.

το top5 γιατί στατιστικά υπάρχει και κάποια άλλη κατηγορία που δεν έχω σκεφτεί και είναι χειρότερη από τους επαγελματίες πολιτικούς.

--ναι ναι υπάρχουν εξαιρέσεις αλλά που να μην α) έχουν ήδη δολοφονηθεί από άλλους "κακούς" πολιτικούς β)πεθάνει εν γένει και "πολεμηθεί" αισχρά από κακούς πολιτικούς γ) να έχουν πραγματικά την ικανότητα να κάνουν κάτι για αυτόν τον τόπο και να είναι ακόμα εν ζωή... εγώ δεν μπορώ να σκεφτώ ούτε έναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
συμφωνω με το οτι δεν θα γινομουν ποτε πολιτικος γιατι απλα δεν ειμαι καλη στα λογια,αλλα πιστευω πως αν ΟΛΟΙ καθομαστε στον καναπε μας,κοιταμε τι κανουν οι πολιτικοι,κρινουμε και ριχνουμε ευθυνες(λεγοντας πως εμεις θα τα καταφερναμε καλυτερα...) και δεν προσπαθουμε οι ιδιοι να κανουμε κατι καταλαμβανοντας καποια θεση εξουσιας,τοτε δεν προκειται να αλλαξει τιποτα και θα συνεχισουν να μας κυβερνουν τα ιδια σκατα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koby

Νεοφερμένος

Ο koby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γιατί όχι?
Κλέφτες δεν είναι όλοι και ούτε όλοι φτενέ
Φτενέ αυτοί που μας κυβερνάνε τόσα χρόνια Νδ-ΠΑΣΟΚ
Άλλα πολιτικά μπορείς να δράσεις εναλλακτικά χωρείς να είσαι βουλευτής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όχι , γιατί έχω αποφασίσει να ασκήσω πιο φανταχτερά επαγγέλματα

π.σ.
Δημοσκόπηση: Θα ασχολούσασταν ποτέ με την πολιτική καριέρα;

Ναι
Όχι

Ίσως
ΔΞ/ΔΑ
η δημοσκόπηση έχει το εξής παράδοξο , πάντως : αν θέλετε να μετρήσετε τους γνήσιους wanna-be-politikous , μην αθροίσετε τα <<ναι>> αλλά τα <<δεν ξέρω , δεν απαντώ>> :P

(στην περίπτωση του βγενόπουλου , μετρήστε και τα όχι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οπως ειναι τωρα η σαπιλα των κομματων και της πολιτικης..οχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Νομίζω ότι η πολιτική μου καριέρα θα περιοριστεί στο 5μελές της τάξης μου!:P
Πιστεύω όμως ότι για να φύγει αυτή η σαπίλλα των κομμάτων στη οποία συμφωνώ εν μέρει Άγγελε, θα πρέπει να μπουν νέοι άνθρωποι, με γνώσεις, ιδέες, προσγειωμένα μυαλά που θα φροντίσουν για το καλό των πολιτών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
με τπτ! χαιρομαι απο τα αποτελεσματα της δημοσκοπισης μεχρι τωρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ειναι υποχρεωση μας να ασκησουμε πολιτικη στην κοινωνια αυτη. για αυτο το λογο δεν θα ψηφισω, καθως θεωρω οτι η ερωτηση ειναι πολυ λαθος διατυπωμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Νομίζω ότι η πολιτική μου καριέρα θα περιοριστεί στο 5μελές της τάξης μου!
εγω εβαζα παντα υποψηφιοτητα για 5 μελες..
και επαιρνα μονο την ψηφο του εαυτου μου..αντε και μια ακομα..:D
αλλα ειχε παντα ενδιαφερον να συμμετεχεις,,

εβαζα και για 15 μελες..και πηρα 3 ολοκληρες ψηφους!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Η πολιτικη με "εξιταρει" xD!Σιγουρα θα ηθελα αν ποτε μου επιτρεποταν να ασχοληθω με την πολιτικη γιατι με τις ενεργειες σου εκπροσωπεις κατα καποιο τροπο ολους αυτους που σε ψηφισαν και περμενουν να κανεις κατι δημιουργικο για το τοπο σου,να αλλαξεις τα πραγματα,να θεσεις νεες βασεις!!!
Δεν θεωρω την πολιτικη αυτη καθευτη διεφθαρμενη,αλλα ο εκαστοτε πολιτικος που ασκει πολιτικη με τις πραξεις και τις ενεργειες του!!Και ουτε σημαινει οτι οποιος εναι πολιτικος πρεπει να τον βαζουμε στο ιδιο τσουβαλι και να του κολλαμε την ταμπελα του προδωτη,κλεφτη,διεφθαρμενου,συμφεροντολογου κ.λ.π...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
εγω εβαζα παντα υποψηφιοτητα για 5 μελες..
και επαιρνα μονο την ψηφο του εαυτου μου..αντε και μια ακομα..:D
αλλα ειχε παντα ενδιαφερον να συμμετεχεις,,

εβαζα και για 15 μελες..και πηρα 3 ολοκληρες ψηφους!:P

εγώ ΤΕΛΟΣ.. δεν ξαναβάζω... Είναι τόσο αχάριστοι κάποιοι άνθρωποι!!!:/:
Και έτρεχα σαν τον βλάκα για αυτούς και έβγαιναν και από πάνω!!!!

που κάθισα και έβαψα μία ολόκληρη σχολική αίθουσα για εκείνους μόνο με δυο ακόμη άτομα και όλοι πίνανε καφέ!!!!!!!!:confused::confused:

:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγώ ΤΕΛΟΣ.. δεν ξαναβάζω... Είναι τόσο αχάριστοι κάποιοι άνθρωποι!!!:/:
Και έτρεχα σαν τον βλάκα για αυτούς και έβγαιναν και από πάνω!!!!

που κάθισα και έβαψα μία ολόκληρη σχολική αίθουσα για εκείνους μόνο με δυο ακόμη άτομα και όλοι πίνανε καφέ!!!!!!!!:confused:
τι εκανες?

εγω δεν εκανα τιποτα φυσικα..
απλα εβαζα υποψηφιοτητα για την πλακα..
για να εχω να ψηφισω και καποιον που να μου αρεσει βρε αδελφε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top