Είναι φυσικό να κλαις από ευτυχία;

Είναι φυσικό να κλαις από ευτυχία;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 92)
  • Ναι!

    Ψήφοι: 84 91.3%
  • Όχι!

    Ψήφοι: 4 4.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 4 4.3%

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Οπως στο κλαμα και στην εντονη στεναχωρια, ετσι και στο πολυ γελιο και στις μεγαλες ευτυχιες ο ανθρωπος μπορει να κλαψει ή να δακρυσει.Ο οργανισμος βρισκεται σε υπερενταση και ειναι μια "λογικο" επακολουθο.(Πολυ μπακαλιστικα η εξηγηση)

Aπόλυτα φυσιολογικό και για μένα και έχω δακρύσει άπειρες φορές απο συγκίνηση και ανείπωτη χαρά.
Όπως επίσης μου έχει τύχει και το ανάποδο, ο γνωστός "κλαψύγελος" δλδ την ώρα που είμαι χάλια και κλαίω να με πιάνουν και γέλια.
Νομίζω πως και τα δύο είναι τρόπος του οργανισμού να ξεσπάσει και όταν το συναίσθημα είναι πολύ έντονο μπορεί να μας φτάνει στο άλλο άκρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Απολυτα φυσιολογικο και δεν νομιζω οτι χρειαζεται περαιτερω εξηγηση!
Γιατι θα πρεπει να κλαιμε μονο απο λυπη δηλαδη?! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Συμπληρώνω.:whistle:
Μη βαράτε.:angel:
Τις 2 τελευταίες και πρόσφατες φορές που έκλαψα απο ευτυχία και που τις θυμάμαι έντονα είναι η ημέρα του γάμου μου και την γέννηση του πριγκιπάκου μου.:redface:
Φιλιά.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Έχω κλάψει πολλές φορές από χαρά και ευτυχία!!!!!
Ειλικρινά όμως ποτέ δεν ανέλυσα τον λόγο που άντι να γελάω σαν χαζή έκλαιγα σαν μουρλή, ή έκανα και τα δύο συγχρόνως!!!!!
Ίσως γιατί είμαι πολύ ευαίσθητη, ευσυγκινητη και ειδικότερα με άτομα που νοιάζομαι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Θεωρώ ότι είναι απόλυτα λογικό να κλαίει κανείς από ευτυχία και μπορώ να πω ότι μου'χει συμβεί αρκετές φορές..!:) γιατί άλλωστε θα πρέπει να θεωρείται λογικό να κλαίμε μόνο όταν είμαστε στενοχωρημένοι και όχι όταν είμαστε εξίσου,πολύ ευτυχισμένοι..? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
θα συμφωνησω με την Μπουρμπουλήθρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
καλα παιδια εγω εχω κλαψει και στη διαρκεια του σεξ οταν νιωσω τοσο εντονα κατι και δεν μπορω να το εκφρασω αλλιως με εχουν πιασει τα κλαμματα στο τελος της πραξης, μιλαμε για τετοια τρελα!
γενικα παντως ειμαι ευαισθητη και κλαιω ευκολα (το κλαμα ειναι η δευτερη φυση μου, χιχι!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι είναι φυσικό να κλές απο ευτυχία, είναι σάν να φέυγουν τα άσχημα απο μέσα σου, την ημέρα του γάμου μου έκλεγα όταν μου άγγιζαν τα στέφανα στο κεφάλι, ένοιωθα ότι έφευγε όλη η πίκρα και η κούραση 21 χρόνων, όπως όταν γενιέτε ένα μωρό και η πρώτη αντίδραση είναι το κλάμα, εγώ δεν έκλαψα όταν γενήθηκα και με ριμάξαν οι γιατροί για να κλάψω, την ημέρα του γάμου μου γενήθηκα ξανά μόνο που τότε ήταν η πρώτη μέρα της αληθηνής μου ζωής:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Το πιο φυσικό πράγμα στον κόσμο. χαλαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ έχω βουρκώσει πολλάκις από ευτυχία.. και ειδικά τον τελευταίο καιρό βουρκώνω συνέχεια, ακόμα και χωρίς προφανή λόγο! :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Συναισθήματα όπως φόβος, έρωτας, ευτυχία όταν έιναι έντονα και δυνατά πρόκαλούν την αντίδραση του σώματος και καθένας αντιδρά διαφορετικά. Κάποιοι αντιδρούν βάζοντας τα "κλάματα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
καλα παιδια εγω εχω κλαψει και στη διαρκεια του σεξ οταν νιωσω τοσο εντονα κατι και δεν μπορω να το εκφρασω αλλιως με εχουν πιασει τα κλαμματα στο τελος της πραξης, μιλαμε για τετοια τρελα!
γενικα παντως ειμαι ευαισθητη και κλαιω ευκολα (το κλαμα ειναι η δευτερη φυση μου, χιχι!!)
Κι εμένα πολλές φορές μου έρχεται να κλάψω στο σεξ όταν είναι πολύ καλό (ειδικά στην κορύφωση :redface: ) αλλά να κλάψω όντως δεν μου έχει συμβεί ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eγω παλι πραγματικα ειμαι πολυυυυυυυυυυυυυ περιεργος να δω αν και ποτε θα κλαψω απο ευτυχια.:whistle:
Την εχουμε ξεχασει την λεξη Αγαπιεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Eγω παλι πραγματικα ειμαι πολυυυυυυυυυυυυυ περιεργος να δω αν και ποτε θα κλαψω απο ευτυχια.:whistle:
Την εχουμε ξεχασει την λεξη Αγαπιεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!:|
+1 :|:|:|





Τεσπά, ας κάνουμε ότι είμαστε ευτυχείς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Eγω παλι πραγματικα ειμαι πολυυυυυυυυυυυυυ περιεργος να δω αν και ποτε θα κλαψω απο ευτυχια.:whistle:
Την εχουμε ξεχασει την λεξη Αγαπιεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!:|

+1 :|:|:|

Τεσπά, ας κάνουμε ότι είμαστε ευτυχείς. :P

Βρε παιδιά γιατί τόση απαισιοδοξία; :worry:

Άλλωστε και το να κλαίτε συνέχει από ευτυχία καταντάει βαρετό :P
Όταν θα κλάψετε θα αποζημιωθείτε που αργήσατε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ νομίζω κλαίμε από συγκίνηση (η οποία μπορεί να έρχεται από χαρά ή λύπη), όπως επίσης και για να βγάλουμε από μέσα μας ένταση. Δε νομίζω ότι κλαίμε από ευτυχία χωρίς συγκίνηση. Ας πούμε δεν θα κλάψουμε επειδή ο ήλιος λάμπει και περπατάμε ανάλαφροι, όσο κι αν αισθανόμαστε ευτυχισμένοι. Αλλά θα κλάψουμε όταν μια μικρή πράξη του αγαπημένου μας μας κάνει να κατανοήσουμε την αγάπη του για πρώτη φορά!

Εγώ τουλάχιστον έτσι το βιώνω!:P Αν κι έχω ξεχάσει πως είναι αυτό το κλάμα (στο άλλο έχω πάρει διδακτορικό)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Βρε παιδιά γιατί τόση απαισιοδοξία; :worry:


Δεν ειναι θεμα απαισοδοξιας Vkey μου.;)
Ειναι θεμα παρατεταμενης περιοδου (αλλα μιλαμε παρατεταμενης!!!!) οπου ισχυει εινα πολυ κ@λοsituation στην ζωη μου.:|
Και δεν ειναι τοσο τα συναισθηματικα...Αυτα ειναι αλλουνου "ταξιτζη", "ταριφες"...

Ουτε να κλαιμε απο ευτυχια ολη μερα λεμε.:P
Νταξ' εκει θα ειναι σαν να ειμαστε τιποτα χαζα...
Αnyway, δεν εχει σημασια.Ειναι μεγαλη κουβεντα και δεν κολλαει εδω και δεν εχει και σημασια να αναπτυχθει...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Exω κλάψει δυο φορές στη ζωή μου από χαρά. Την δεύτερη το κλάμα της χαράς το διαδέχθηκε κλάμα λύπης και ένα σοκ πόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Εγώ έχω βουρκώσει πολλάκις από ευτυχία.. και ειδικά τον τελευταίο καιρό βουρκώνω συνέχεια, ακόμα και χωρίς προφανή λόγο! :) :) :)
κατι σε ρωτησα αποψε.......και μετα σου το εδειξα :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εγω το παθαινω πολυ συχνα, ισως λογω της υπερευαισθησιας μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top