[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ θα σου έλεγα να δοκιμάσεις πρώτα το κόψιμο, αν έχεις σπαστό μαλλί, δε θα χρειάζεσαι περμανάν! :)

Κόψιμο και λίγο styling!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Το σπάσιμο ειναι απο τον λαιμό και κάτω απο πάνω είναι πάντα ίσιο, είναι λίγο περίεργο σαν το αφεντικό του:D

Ωραία μου αρέσει άν δεν κόψει πολλύ άρα κρατάμε το άνησο για αρχή:)

Η περμανάν τι κάνει είπαμε; απλά σηκώνει το μαλλί; το φουντώνει; αυτή η κοπέλα στην φώτο έχει κάνει; :hmm:

Τι ρωτάω η γυναίκα σήμερα!!!! πάντως όταν φτιαχτώ θα στήλω φώτο να δείτε την άλλαγή:clapup: :clapup: :clapup:

η κοπελα στη φωτο δεν πρεπει να κανε περμαναντ μανια μου...
απλα νομιζω εβαλε αφρο και τα κανε με φυσουνα...κανω λαθος κοριτσια; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ θα σου έλεγα να δοκιμάσεις πρώτα το κόψιμο, αν έχεις σπαστό μαλλί, δε θα χρειάζεσαι περμανάν! :)

Κόψιμο και λίγο styling!

Λές ε;

έτσι είμουν όταν το έιχα κόψει παλιότερα:redface:
τέτοιο φούσκωμα λές; σε τέτοιο στίλ;

τα κιλά παρακαλώ να μήνουν ασχολείαστα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ωραία είναι!!

Αλλά και πάλι "πεφτουν" κάπως, εγώ έλεγα μήπως τα έκοβες πιο πολύ... να αγκαλιάζουν το πρόσωπο (χωρίς να χάσεις από το συνολικό μήκος) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ωραία είναι!!

Αλλά και πάλι "πεφτουν" κάπως, εγώ έλεγα μήπως τα έκοβες πιο πολύ... να αγκαλιάζουν το πρόσωπο (χωρίς να χάσεις από το συνολικό μήκος) :)


ποιό πάνω απο αυτό το ύψος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπορείς αντί για περμανάντ να κάνεις φόρμα που είναι πιο ελαφριά και δεν τα κάνει σγουρά αλλά έντονο σπαστό. Περμανάντ στο μυαλό μου κάνουν οι γριές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γιατί ρε....
φαντάσου περμανάντ και κούρεμα σαν της Σολωμού ή της Τάμτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ισιοτική παίζει; ή θα είμαι σάν τις γόησες σαν την φιλίνη;:P

Χωρίς πλάκα άντί περμανάν τα κοψιματάκια που είπε το γίδι με ίσιο μαλλί;:hmm:

Στα χέρια σας είμαι έρμη και μόνη, απο βάψημο τι κάνουμε; μήπως κάποια ξέρει; στην πρώτη φώτο φένετε καλύτερα η μάπα μου, απλά βαρέθηκα το ίδιο συνέχεια.:)
Καλα λεω ότι η γυναίκα περνάει τα πάνδυνα σε σχέση με τους άνδρες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εγω θα σου λεγα ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ απ'το κοκκινο! Μην τα βαψεις σε καμια περιπτωση!
Λογω χρωματος "ποτιζει" την τριχα, και ακομα κι αν μετανιωσεις και θες να το ξεφορτωθεις θα φυγει μονο οταν η τριχα μακρυνει τοσο ωστε να την κοψεις ως εκει που ξεκινουσε το κοκκινο (περιγραφικοτατη με βρισκω).
Εγω θα σε προτιμουσα με ενα κλικ πιο ανοιχτο καστανο..
Για τις μυτες εγω ψηφιζω υπερ! Ειδικα αν πιανει το χερι σου και τα ισιωνεις καλα, θα ναι μια χαρουλα..
Ισιωτικη ουτε να τη σκεφτεσαι, καταστρεφει το μαλλι με πολυ μικρο αποτελεσμα!(απλα χρειαζεσαι λιγοτερη ωρα πιστολακι, αλλα ισιο προκα δε θα ναι)
Αυτα, ο αμαραντος, το χρυσο ψαλιδι κι εγω σου ευχομαστε καλη αποφαση :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλέ γιατί???
Ειδικά όταν έχεις σκούρο μαλλί, και μάπα να σου βγει, πατάς από πάνω μία το φυσικό σου και τα μπαλώνει όλα :P
Εχει καστανό σκούρο μαλλί με ανοιχτή επιδερμίδα... δεν πιστεύω ότι κινδυνεύει με το κόκκινο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Με τιποτα, με τιποτα, 3 χρονια μου πηρε να το ξεφορτωθω το παλιοκοκκινο! Τα βαφα απο πανω καστανομαυριδερα και μετα απο 3-4 λουσιματα, πααρε παλι το κοκκινο να χεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:worry: πρώτη φορά ακούω τέτοια περίπτωση....
εγώ που τα βάφω πότε πότε κόκκινα, δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα να το ξεφορτωθώ όταν θέλω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μμ, αν θυμαται καλα ο αυτης μου, εσυ καρφακια δεν τα χεις? :P
Θα σε παρακαλουσα ΠΟΛΥ Κακη Επιρροη, αλλη φορα πριν απαντησεις να διαβαζεις ΠΟΛΥ προσεκτικα τα ποστ μου. Ανηκεις ξεκαθαρα στην κατηγορια ανθρωπων που συμφωνα με το πρωτο μου ποστ "κοβουν τα μαλλια τους σε μηκος τετοιο που καλυπτει μεχρι και το υψος της ριζας που ηταν το μαλλι κατα τη διαρκεια της βαφης".
Τα σεβη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:P τι λες ρε.... καμία σχέση... τα έχω βάψει από πάνω :P
κι άλλωστε δεν ήταν πάντα καρφάκια... κάποτε είχα και μαλλί ως τον πισινό :P
επίσης αν θυμάσαι μάκρυνα και το μαλλί για τον γάμο (μην κοιτάς που το ξανακοψα :P)

τα σέβη πάντως... δεκτά... είμαι και μιας Χου ηλικίας :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ουφφφ, ντααξ ντααααξ, παραδινομαι, αλλα θα χεις το κριμα στο λαιμο σου αν κατι παει στραβα με το κοκκινακι :P
Τα σεβη μου ξανα λεπον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:'( όχι όχι δε θέλω τέτοια κρίματα....



και τα δικά μου σέβη επίσης (λόγω σεβασμού στην ισχυρή σας προσωπικότητα κυρία μου :D)


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ενταξει, τα δεχομαι :p
Στυλιστικη συμβουλη πλιζ.. εχω κολλησει μ'αυτα τα παπουτσια αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν δεν δειχνουν κιτς (ειναι χρυσα, εχμ)..για πειτε καμια γνωμη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • papa.jpg
    papa.jpg
    34.9 KB · Εμφανίσεις: 213

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εχμ... εγώ δεν ξέρω με τι συνδυάζονται και δεν κολλάνε στο γενικότερο στυλ μου άρα δεν απαντώ....

πάντως δεν νομίζω ότι είναι κιτς :P (αν μπορείς να τα συνδυάσεις σωστά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Είναι πολύ χαριτωμενα …και χρυσα που είναι μην σε αγχωνει φτανει να ξερεις κ να μπορεις να τα συνδιασεις σωστα με το γενιοκτερο στυλ σου, μιας και το χρυσο παει σχεδον με όλα !!!

Εγκρινω :clapup:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως το κόκκινο δεν φευγει εύκολα αν τα βάφεις καιρό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top