Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
^ ε όχι και καρμπόν - δεν αναφέρει τίποτα για τον μπαγγς :p



Τι λέει το κάθε ζώδιο μετά από το sex:
ΠΑΡΘΕΝΟΣ: Πρέπει να πλύνω τα σεντόνια.
joke FAIL :|

π.σ.
νεράιδα , είμαι λέων :redface: - μπορείς να μου πεις πότε έχω καλούς οιωνούς για να ξεκινήσω να δουλεύω ;
ψάχνω συνεχώς δουλειά , αλλά οι εργοδότες είναι πιο αόριστοι και από αυτούς που λένε τα ζώδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Τι εκνευρίζει τα ζώδια!!
Παρθένος
Εκνευρίζεται κυρίως με τους βρώμικους, με την ανευθυνότητα, με την
ακαταστασία, με όσους τα χάνουν στις κρίσιμες στιγμές αλλά και με οποιαδήποτε άσκοπη σπατάλη! Με όσους υποτιμούν τις αρχές της ιατρικής, με τους ανθρώπους που το 'παίζουν' έξυπνοι. Αν νευριάσει μπορεί να γίνει πολύ σκληρός και στα λόγια και στις πράξεις. Για να συνέλθει δώστε του το δυσκολότερο πάζλ στον κόσμο και αφήστε τον να το συναρμολογήσει.....
:worship::worship::worship: :redface::redface::redface::redface:


Τι κάνουν τα 12 ζώδια μπροστά σε ένα εμπόδιο;


Η Παρθένος θα αρχίσει να γκρινιάζει στο εμπόδιο, μέχρι αυτό να το βάλει στα πόδια.


**************************************************************************************************

Τι θα συνέβαινε αν βάζαμε τα ζώδια να τρέξουν 100 μέτρα ;


ΠΑΡΘΕΝΟΣ: πριν ξεκινήσει, θα αρχίσει να μετράει και τους 12 διαδρόμους για να σιγουρευτεί ότι όντως όλοι θα τρέξουν ακριβώς 100 μέτρα .. Τίιιι; Ο Αιγόκερως θα τρέξει 5 εκατοστά περισσότερο και ο Τοξότης 5 εκατοστά λιγότερο; Θα γίνει της τρελής. Θα αρχίσει να φωνάζει, να επικρίνει τους αγώνες, τους κριτές και τους διοργανωτές!

**************************************************************************************************

Πόσα μέλη κάθε ζωδίου χρειάζονται για να αντικατασταθεί ένας γλόμπος
;


ΠΑΡΘΕΝΟΣ: Κατά προσέγγιση 1.000000 με περιθώριο σφάλματος +/- 1 εκατομμυριοστό.

************************************************************************************************

Τι κάνει το κάθε ζώδιο μπροστά σε μία καμένη λάμπα;


ΠΑΡΘΕΝΟΣ: Θα κλείσει τον γενικό και θα πάρει μία καρέκλα, αφού πρώτα βάλει εφημερίδες για να μην λερώσει. Στην συνέχεια θα καθαρίσει το ντουί με οινόπνευμα και βαμβάκι και την λάμπα με υγρό πανί που δεν αφήνει χνούδια. Μετά θα φορέσει γάντια, θα πιάσει την λάμπα με χαρτομάντιλο και θα την βιδώσει. Τελειώνοντας θα απολυμάνει εκ νέου την λάμπα, θα πετάξει την παλιά στον κάδο ανακύκλωσης φιαλών και μετά θα βάλει την καρέκλα στην θέση της, οπότε έπειτα από δύο ώρες όλα είναι στην εντέλεια.

************************************************************************************************

Τι λέει το κάθε ζώδιο μετά από το sex:

ΠΑΡΘΕΝΟΣ: Πρέπει να πλύνω τα σεντόνια.

Δεν ειμαι γκρινιαρα σας λεω!:rant::rant::rant:

Υπερβολες..:rolleyes::rolleyes::rolleyes: :redface:


Μα να μην ξερουμε??:confused::confused: :P

Η καθαριοτητα πανω απ' ολα..:redface::redface:

Αυτο δεν ισχυει!:mad: Μπορει να γινει και την επομενη μερα..:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εκνευρίζεται δυνατά αλλά για λίγο.
σωστοο...


ψάχνω συνεχώς δουλειά , αλλά οι εργοδότες είναι πιο αόριστοι και από αυτούς που λένε τα ζώδια
οι λεοντες ειαι δυσκολοι σαν υπαλληλοι νομιζω,,δεν τους αρεσει να παιρνουν εντολες..

και απο τη αδελδη μου που ειναι Λεων ,τα βλεπω,,ολο κατι τις φταιει,στη δουλεια..ολο καποιος δεν της φερεται με τον πρεποντα σεβασμο κλπ..

ασε,,τα ξερω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
^ ε όχι και καρμπόν - δεν αναφέρει τίποτα για τον μπαγγς :p

Eαν εμπαινε σφηνα ο "συγγραφευς" κι εδω...ω θε μου θε μου, ω θε μου!!! :P:P:P






π.σ.
νεράιδα , είμαι λέων :redface: - μπορείς να μου πεις πότε έχω καλούς οιωνούς για να ξεκινήσω να δουλεύω ;
ψάχνω συνεχώς δουλειά , αλλά οι εργοδότες είναι πιο αόριστοι και από αυτούς που λένε τα ζώδια


Περιμενουν να μεγαλωσεις λιγο ακομα ντιαρ! :P
Μη βιαζεσαι, καθε πραγμα στον καιρο του, οπως και ο κολιος τον Αυγουστο! :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οι Σκορπιοί στις διακοπές τους -και όχι μόνο- θυμίζουν λίγο γάτα:
Βολεύονται και μόνοι τους και με παρέα, μπορούν να μείνουν οπουδήποτε (από το χειρότερο camping μέχρι το καλύτερο ξενοδοχείο) γιατί είναι ικανοί εκεί που θα μείνουν να δημιουργήσουν τον προσωπικό τους παράδεισο.

Ισχυει! Οπου με βαλεις, εγω βολευομαι και σπανια γκρινιαζω, στις διακοπες θελω να περναω απαρατηρητη και να μη με ζαλιζουν πολυ:D

Και ενώ μπορεί να ακολουθούν την παρέα ολημερίς και να βρίσκονται σε τρελά κέφια, το βράδυ απλά θα αποχωρήσουν κάποια στιγμή από το club, χωρίς πολλές εξηγήσεις, και θα πάνε να παρακολουθήσουν ένα ντοκιμαντέρ -στην τηλεόραση του ξενοδοχείου- σχετικό με τις απίθανες ικανότητες του ανθρώπινου μυαλού.

Για το ντοκυμαντερ δεν ξερω, παντως μετα απο τρελο ξενυχτι μου ειναι αδυνατον να πεσω ξερη για υπνο. Θελω πρωτα να φυγει η υπερενταση καπου ησυχα

Θα φροντίσουν, ωστόσο, να μην δημιουργήσουν πρόβλημα -θα λυπηθούν πολύ αν το κάνουν- και είναι διατεθειμένοι ακόμα και να αποχωρήσουν αν νιώσουν ότι γίνονται βάρος.
Ισχυει αν και δε μου χει τυχει ποτε αλλα αν ειμαι πχ με μεγαλη παρεα και υπαρχουν ας πουμε διαπληκτισμοι μεταξυ τους ειμαι αθορυβη, γενικα οπου προβλημα και καυγας, γεια σας


Tip: Από τα πιο «κλειστά» ζώδια του κύκλου, όσο κι αν δοκιμάσετε να του/της εκμαιεύσετε τι τον/την ευχαριστεί ή δυσαρεστεί, γιατί έφυγε χθες από το club και γενικώς πώς νιώθει, δεν θα βγάλετε άκρη.

Ισχυει:D

Καλύτερα αφήστε αυτό το ζώδιο στην ησυχία του και θα ανοιχτεί με τον χρόνο του.
Ιδανικός προορισμός: Νάξος - είναι μεγάλο νησί και έχει πολλές εναλλακτικές για να «εξαφανιστεί».

.

Ναι ναι ισχυει:D. Ωραια η Ναξος, εχω παει. Πραγματι προτιμω μεγαλα νησια αν ειχα να επιλεξω αν και τα μικρα δε με χαλανε

Μη τον πιστευεις καλε οτι ειναι λιονταρι, τοξοτης ειναι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μη τον πιστευεις καλε οτι ειναι λιονταρι, τοξοτης ειναι:D

Καλως ηρθες ομορφη!!!!!!!! ;)

Τοξοτης ε? Ε, ακομα χειροτερα!! :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
εγω ειμαι τοξοτης με ωροσκοπο ταυρο...τι να σημαινει αραγεςςς???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
εγω ειμαι τοξοτης με ωροσκοπο ταυρο...τι να σημαινει αραγεςςς???:P

θα σου έκανα πρόταση γάμου αν ήσουν 37.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

επειδή σε τέτοιους Ωροσκόπους ρίχνω τον 'Ηλιο μου στον 5ο τους συνήθως. Το έχω πάθει 3 φορές. :redface: 'Ερωτας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
επειδή σε τέτοιους Ωροσκόπους ρίχνω τον 'Ηλιο μου στον 5ο τους συνήθως. Το έχω πάθει 3 φορές. :redface: 'Ερωτας.
αχααα!!! διαβασμένο σε βρίσκω:book::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Τι εκνευρίζει τα ζώδια!!

Αιγόκερως

Tον εκνευρίζουν οι εξυπνάδες και η αμετροέπεια. Οι απερίσκεπτοι άνθρωποι
που ενεργούν χωρίς στόχο, σοβαρότητα και υπευθυνότητα. Τον εκνευρίζουν ακόμη περισσότερο οι ξερόλες...καθώς και εκείνοι που δεν του δείχνουν την απαιτούμενη σημασία. Εκνευρίζεται ακόμη και με ανθρώπους ή καταστάσεις που του στερούν την δυνατότητα να πραγματοποιήσει τα σχέδιά
του όπως τα έχει οργανώσει. Δεν αρπάζεται εύκολα αλλά αν αρπάξει, μάλλον θα σας φυτέψει στον κήπο....Μιλήστε του ειλικρινά και ζητείστε συγγνώμη..καμιά φορά γίνεται πιο σκοτεινός από τον Σκορπιό..

Ισχύουν όλα στο ακέραιο και ειδικά η τελευταία φράση αν και τώρα τελευταία το συνιδειτοποίησα. Κατά βάση πάντως ισχύει το what you see is what you get με έναν αιγόκερο..



Τι κάνουν τα 12 ζώδια μπροστά σε ένα εμπόδιο;

Ο Αιγόκερως όταν δει ένα εμπόδιο, θα κοιτάξει να βρει ένα σημείο κατάλληλο για να το πηδήξει και θα φύγει.

Τι θα συνέβαινε αν βάζαμε τα ζώδια να τρέξουν 100 μέτρα ;
ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ: μπορεί να χρειαστεί να τρέξει 5 εκατοστά περισσότερο, μπορεί 'όλως τυχαίως' οι ελεύθεροι σκοπευτές αυτόν να σημαδέψουν πρώτα, αλλά θα ετοιμαστεί, θα περιμένει, θα ακούσει το 'μπαμ' και θα κάνει
ό,τι μπορεί. Όταν τρέχουμε, τρέχουμε, δεν παίζουμε.

Πόσα μέλη κάθε ζωδίου χρειάζονται για να αντικατασταθεί ένας γλόμπος
;

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ: Δε χάνω την ώρα μου με αυτά τα χαζά παιδικά παιχνίδια.

Τι κάνει το κάθε ζώδιο μπροστά σε μία καμένη λάμπα;
ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ: Πρώτα θα περιμένει το πόρισμα της πραγματογνωμοσύνης. Ύστερα θα υποβάλει γραπτή αίτηση, δήλωση με χαρτόσημο, αριθμό πρωτοκόλλου κ.λ.π. Θα περιμένει δύο ή τρεις ημέρες για να την εγκρίνει και τελικά θα αναθέσει την εργασία σε εξειδικευμένο τεχνικό προσωπικό.

Τι λέει το κάθε ζώδιο μετά από το sex:
ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ: Α! Έχεις και πιστωτικές κάρτες;

Ακριβώς. Για όλα τα προβλήματα υπάρχει ΠΑΝΤΑ μία λύση... Δεν υπάρχει δεν γίνεται.. Απλά ΘΑ γίνει..

Ακριβώς. Σκοπός είναι να κερδίσεις και να κερδίσεις με το σπαθί σου.. Βάζεις τα δυνατά σου και συνήθως αυτό φέρνει το επιθυμητό αποτέλεσμα..

Είπα να το βάλω για να τονιστεί...

Όλα με τις πλέον ενδεδειγμένες και νόμιμες διαδικασίες.Προτιμώ να αργήσει να γίνει η δουλειά αλλά όταν γίνει θέλω να γίνει άψογα σε όλες τις συνιστώσες τις..

Ε, η ζωή δεν είναι μόνο σεχ.. Μετά το σεχ επανέρχεσαι στις προτερεότητες σου. 1)Χρήμα 2)Φήμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εγω ειμαι τοξοτης με ωροσκοπο ταυρο...τι να σημαινει αραγεςςς???:P
θα σου έκανα πρόταση γάμου αν ήσουν 37.
λολ - και νόμιζα ότι η απάντηση που πήρα εγώ στην πρόταση γάμου που έκανα , ήταν η πιο περίεργη
πες εκεί πέρα ότι είσαι 37 , να φάμε κάνα ρύζι

οντόπικ :redface: :

ταιριάζουν οι λέοντες με ωροσκόπο δίδυμου με τα κριάρια ;
γιατί αν όχι , δεν ξέρω αν θα κοιμηθώ το βράδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ισχύουν όλα στο ακέραιο και ειδικά η τελευταία φράση αν και τώρα τελευταία το συνιδειτοποίησα. Κατά βάση πάντως ισχύει το what you see is what you get με έναν αιγόκερο..



Ακριβώς. Για όλα τα προβλήματα υπάρχει ΠΑΝΤΑ μία λύση... Δεν υπάρχει δεν γίνεται.. Απλά ΘΑ γίνει..

Ακριβώς. Σκοπός είναι να κερδίσεις και να κερδίσεις με το σπαθί σου.. Βάζεις τα δυνατά σου και συνήθως αυτό φέρνει το επιθυμητό αποτέλεσμα..

Είπα να το βάλω για να τονιστεί...

Όλα με τις πλέον ενδεδειγμένες και νόμιμες διαδικασίες.Προτιμώ να αργήσει να γίνει η δουλειά αλλά όταν γίνει θέλω να γίνει άψογα σε όλες τις συνιστώσες τις..

Ε, η ζωή δεν είναι μόνο σεχ.. Μετά το σεχ επανέρχεσαι στις προτερεότητες σου. 1)Χρήμα 2)Φήμη

ποσο τον γουσταρω τον σπιντακο που ειναι και αυτος καμμενος με τα ζωδια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ταιριάζουν οι λέοντες με ωροσκόπο δίδυμου με τα κριάρια ;
γιατί αν όχι , δεν ξέρω αν θα κοιμηθώ το βράδυ

Ναι, μπορείς να κοιμηθείς ήσυχος. Κριός με λιοντάρι απίθανη χημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ναι, μπορείς να κοιμηθείς ήσυχος. Κριός με λιοντάρι απίθανη χημεία.

Οι κριοι με λιονταρια και τοξοτες ειναι τοπ...μονο που δυστυχως οι πρωτοι καταδιωκονται απο τα ψαρια! :worry:
Μιλαμε για πολυ ψαρι στο κατοπι τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Οι κριοι με λιονταρια και τοξοτες ειναι τοπ...μονο που δυστυχως οι πρωτοι καταδιωκονται απο τα ψαρια! :worry:
Μιλαμε για πολυ ψαρι στο κατοπι τους!

πολύ απάτη δηλαδή στο κατόπι τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
έχει αναφερθεί τίποτα για Δύδιμο(εγώ) και Ζυγο? ωροσκοπους και έτσι δεν ξέρω, κάντε τον κόπο να πέιτε άν ξερετε κάτι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Τι εκνευρίζει τα ζώδια!!
Σκορπιός
Μην τον βγάζετε από τον σκοτεινό του κόσμο και τις ψευδαισθήσεις! Μην του βγάζετε τα μαύρα γυαλιά του. Δεν θέλει να τα βγάλει ούτε μέσα στο σπίτι. Εκνευρίζεται να ακούει για τους πρώην... Τον εξοργίζει να πάτε κόντρα στις αποφάσεις του. Εκνευρίζεται ακόμη πιο πολύ όταν προσπαθείτε να μπείτε στον ιδιωτικό του χώρο...το να θέλετε να μάθετε τα μυστικά του
- θάνατος στην κυριολεξία! Θυμηθείτε ότι είναι ερπετό, ενώ ο απέναντί του Ταύρος θα στοχεύσει και μετά θα πυροβολήσει, εδώ πρώτα θα πυροβολήσει και μετά θα στοχεύσει...Θα γυρίσει κι απ' τον τάφο για να εκδικηθεί!! Κατευνάστε του την οργή πηγαίνοντάς τον σε ένα θρίλερ με βαμπίρ...Θα τσιμπήσει!
:whistle::redface:
Τι κάνουν τα 12 ζώδια μπροστά σε ένα εμπόδιο;

Ο Σκορπιός θα κάτσει ήσυχα, θα επισημάνει τα αδύνατα σημεία του εμποδίου, αλλά δε θα του αρκεί να το εξουδετερώσει. Θα κολλήσει με εμμονή, μέχρι να το καταστρέψει εντελώς ή να καταστραφεί.
Μμμμ διαφωνω...:worry:
Τι θα συνέβαινε αν βάζαμε τα ζώδια να τρέξουν 100 μέτρα ;

ΣΚΟΡΠΙΟΣ: με το 'μπαμ' θα σκάψει ένα λαγούμι και θα αρχίσει να προχωράει υπόγεια προς το τέρμα. Είναι πιθανόν να έχει πληρώσει ελεύθερους σκοπευτές για να σκοτώσουν όλους τους συναγωνιστές του.
Δεν ειμαστε τοσο κακα ζωδια...Μας εχετε παρεξηγησει..:(:angel:

Πόσα μέλη κάθε ζωδίου χρειάζονται για να αντικατασταθεί ένας γλόμπος

ΣΚΟΡΠΙΟΣ: Αυτή η πληροφορία είναι μυστική και θα μοιραστεί μόνο με τους Διαφωτισμένους στην Αστρική Στοά της Αρχαίας Σοφίας.
:pfff::tongue:

Τι κάνει το κάθε ζώδιο μπροστά σε μία καμένη λάμπα

ΣΚΟΡΠΙΟΣ: Θα βγάλει επιτέλους τα μαύρα γυαλιά του και θα αλλάξει αμέσως την λάμπα με μία ακριβώς ίδια.

:confused: Το μονο καλο για μας τους σκορπιους....η μηπως υποννοει κατι και αυτο....??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
έχει αναφερθεί τίποτα για Δύδιμο(εγώ) και Ζυγο? ωροσκοπους και έτσι δεν ξέρω, κάντε τον κόπο να πέιτε άν ξερετε κάτι...:P

ταιριάζουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top