Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πολύ απάτη δηλαδή στο κατόπι τους.

οχι απολυτα...ισως και εκεινοι να υποστηριξουν το ιδιο και για τους κριους, αλλα το θεμα ειναι πως δεν ταιριαζουν εκει που πρεπει και ειναι νταλε κουαλε εκει που δεν πρεπει...δλδ εν ολιγοις μαζι δεν κανουν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
οχι απολυτα...ισως και εκεινοι να υποστηριξουν το ιδιο και για τους κριους, αλλα το θεμα ειναι πως δεν ταιριαζουν εκει που πρεπει και ειναι νταλε κουαλε εκει που δεν πρεπει...δλδ εν ολιγοις μαζι δεν κανουν! :)

τα ψάρια που ξέρω εγώ καλά θα κάνουν να πάνε στην εκκλησία να ζητήσουν συγχώρεση γιατί τους περιμένουν τα χειρότερα μαρτύρια της κόλασης μετά θάνατον ή στην άλλη ζωή αν μετενσαρκωθούν ανάλογα με τα θρησκευτικά πιστεύω του καθένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οχι απολυτα...ισως και εκεινοι να υποστηριξουν το ιδιο και για τους κριους, αλλα το θεμα ειναι πως δεν ταιριαζουν εκει που πρεπει και ειναι νταλε κουαλε εκει που δεν πρεπει...δλδ εν ολιγοις μαζι δεν κανουν!
εχω ακουσει..οτι καλυτερα ταιριαζουν τα απεναντι-συμπληρωματικα ζωδια...

και το απεναντι του κριου ειναι ο ζυγος..

ισχυει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
εχω ακουσει..οτι καλυτερα ταιριαζουν τα απεναντι-συμπληρωματικα ζωδια...

και το απεναντι του κριου ειναι ο ζυγος..

ισχυει αυτο?

Τα απέναντι είναι δάσκαλοι, αλλά δεν είναι και ό,τι το καλύτερο. Θα σου διδάξει λεπτότητα και ευγένεια, θα της διδάξεις θάρρος και αμεσότητα. Τα απέναντι συνήθως αλληλοεξοντώνονται αργά ή γρήγορα. Μεγάλη έλξη και ύστερα σύγκρουση ή από την αρχή ξεκάθαρη απώθηση και απόλυτη απόρριψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα απέναντι συνήθως αλληλοεξοντώνονται αργά ή γρήγορα. Μεγάλη έλξη και ύστερα σύγκρουση ή από την αρχή ξεκάθαρη απώθηση και απόλυτη απόρριψη.
γιατι μου το χαλας ρε μεγαλεεεε..

αφου εχω διαβασει οτι γινεται ..:D

και ταυτο εχω διαβασει.και διαφορα..
γιατι να θελει να ζευγαρωσει ο αλλος με μια ομοια του?

εμενα θα μου αρεσε καλυτερα μια συμπληρωματικη μου..να με ηρεμισει και να μου βαλει ταξη,,να μου μαθει υπομονη..
να εχει οτι μου λειπει εμενα..
αν ειμαστε και οι δυο τρελοι κριοι,,θα τα τιναξουμε στον αερα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ο τρελλος Αγγελε μου, εισαι εσυ?! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
λολ - και νόμιζα ότι η απάντηση που πήρα εγώ στην πρόταση γάμου που έκανα , ήταν η πιο περίεργη
πες εκεί πέρα ότι είσαι 37 , να φάμε κάνα ρύζι

χαχχααααχαα!!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
γιατι μου το χαλας ρε μεγαλεεεε..

αφου εχω διαβασει οτι γινεται ..:D

γιατι να θελει να ζευγαρωσει ο αλλος με μια ομοια του?

όμοια όχι, αλλά ίδιο στοιχείο είναι καλύτερα. Πυρ με πυρ, γη με γη, ύδωρ με ύδωρ, αέρας με αέρα καλύτερα, πιο εύκολες σχέσεις και δεν είναι ίδιοι μεταξύ τους, αλλά είναι πιο αρμονικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τα μονα ζωδια που ταιριαζουν μεταξυ τους ειναι οι σκορπιοι με σκορπιοι και τα καρκινακια με καρκινακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
τα μονα ζωδια που ταιριαζουν μεταξυ τους ειναι οι σκορπιοι με σκορπιοι και τα καρκινακια με καρκινακια.

Οι σκορπιοι με καρκινους??:confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Οι σκορπιοι με καρκινους??:confused::worry:

οι σκορπιοι ταιριαζουν υπερβολικα με καρκινακια και ψαρακια. απλα εγω λεω τωρα σκορπιοι με σκορπιοι και καρκινοι με καρκινοι ειναι τα μονα ζωδια που τα βρησκουν μεταξυ τους. πχ ενας κριος με εναν αλλον κριο δε ταιριαζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ααα ωραια!!!!:clapup:

Θενξ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τοξοτης - ιχθυς κ.Παγιατάκη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Τοξότης με Ιχθύ: Ο Τοξότης δεν μπορεί τους συναισθηματικούς Ιχθύες, ενώ ο Ιχθύς παθαίνει συναισθηματική εξάρτηση. Ο Τοξότης στην αρχή πιστεύει πως στα πολλά λόγια που λένε οι Ιχθύες και αφού δούνε ότι αλλάζουν γνώμη συνεχως απορρίπτουν αυτή τη σχέση. Ακόμη και στο σεξ οι Ιχθύες θέλουν το πάθος ενώ οι Τοξότες την εκτόνωση. Συμπέρασμα, σχέση χωρίς μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
πφφφφ, τι στο καλο κανω 3 χρονια. Γι'αυτο δεν τα καταλαβαινω τα ζωδια, ποτε δε μου βγαινουν. Πιο πολυ ιχθυς μου κανω παρα τοξοτης. Παιζει ρολο ο ωροσκοπος; Καρκινακι κι εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
φυσικα και παιζει ρολο και μεγαλο μαλιστα. απο ωροσκοπους ομως δε γνωριζω και τοσο καλα να σε διαφωτισω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Thanx lovaki, περιμενω τους υπολοιπους μετρ του ειδους να με κατατοπισουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
τα μονα ζωδια που ταιριαζουν μεταξυ τους ειναι οι σκορπιοι με σκορπιοι και τα καρκινακια με καρκινακια.

Και αιγοκαιρως με αιγοκαιρω ταιριάζουν απίστευτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ & ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ : Η σχέση στερείται ενθουσιασμού και πρωτοβουλίας! Χλιαρή ερωτική χημεία.

ΜΕ ΑΙΓΟΚΕΡΩ
μια καλή σχέση υπό προϋποθέσεις. Μπορεί να έχουν κοινούς στόχους, αλλά πρέπει να έχουν ξεχωρίσει αυστηρά τους ρόλους τους στην οικογένεια, και προ πάντων να μην αναζητούν την σπιρτάδα και τον ρομαντισμό στον έρωτα που λείπει εντελώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Αιγόκερος με Αιγόκερο: Οι Αιγόκεροι πρέπει να μάθουν να έχουν και συναισθήματα. Βέβαια όταν έχουνε σχέση δύο Αιγόκεροι δεν υποφέρουν γιατί το συναίσθημα σε αυτούς είναι κάτι ξένο.Ταιριάζουνε πάρα πολύ γιατί οι απαιτήσεις τους για τη ζωή είναι ίδιες και στο σεξ έχουνε μια καταπληκτική ένωση, επειδή με αυτό ξεφεύγουν από την πραγματικότητα και από τις γίηνες καταστάσεις. Συμπέρασμα, επαγγελματικά, οικογενειακά, ερωτικά θα περάσετε θαυμάσια.


Υ.Γ. Ρε lovaki ειλικρινά όταν πέρνεις πληροφορίες να έχεις μια σταθερή πηγή.. Τα παραπάνω που γράφω είναι απο τις πηγές που έδινες σε προηγούμενα ποστ ενώ στο τελευταίο το πέρνεις απο αλλού.. btw δεν μου έχει τύχει αλλά είμαι σίγουρος ότι θα ήταν απίστευτος συνδιασμός..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top