[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Εσθητικός είναι και αυτός που φτιάχνει τα νύχια; άν είναι να πάω να τα φτιάξω μια και καλή:clapup: :clapup:

Η αισθητικος ή αλλιως απομπιμπικοτρια :P,οπως λεει και ενας γνωστος μου κανει διαφορα...οπως αποτριχωση, καθαρισμο προσωπου, νυχια κτλ κτλ !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Η αισθητικος ή αλλιως απομπιμπικοτρια :P,οπως λεει και ενας γνωστος μου κανει διαφορα...οπως αποτριχωση, καθαρισμο προσωπου, νυχια κτλ κτλ !!!!


Ευχαριστώωωωωωωωωω τοοοοοοσοοοοοο ποοοολλυυυυ όλες με βοηθήσατε πάρα πολλύ άν σκευτήτε κάτι λέτε, πρέπει μέχρι τις 12/06 να είμαι αγνώριστη θεά, άρα πρέπει να πράξω γρήγορα:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Ευχαριστώωωωωωωωωω τοοοοοοσοοοοοο ποοοολλυυυυ όλες με βοηθήσατε πάρα πολλύ άν σκευτήτε κάτι λέτε, πρέπει μέχρι τις 12/06 να είμαι αγνώριστη θεά, άρα πρέπει να πράξω γρήγορα:clapup: :clapup: :clapup:

Τι εχει να γινει στις 12/6 :whistle:?????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι εχει να γινει στις 12/6 :whistle:?????????????

κλείνουμε 8 χρόνια σχέσης και είναι φοβερό άν σκεφτείς ότι όταν με γνώρησε ήμουν ένας αλητάμπουρας του κερατά, θέλω να του πώ ευχαριστώ που με αγάπησε όπως είμουν και που με παντρέυτηκε για να με κάνει ευτυχισμένη, εξάλου πρίν 2 χρόνια με ζήτησε σε γάμο εκεί που κανόνησα ενώ είχαμε ήδη παντρευτεί, του χροστάω πολλά και του αξίζει μια γυναίκα δίπλα του, όμορφη, όχι σαν και μένα ατσούμπαλη:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
κλείνουμε 8 χρόνια σχέσης και είναι φοβερό άν σκεφτείς ότι όταν με γνώρησε ήμουν ένας αλητάμπουρας του κερατά, θέλω να του πώ ευχαριστώ που με αγάπησε όπως είμουν και που με παντρέυτηκε για να με κάνει ευτυχισμένη, εξάλου πρίν 2 χρόνια με ζήτησε σε γάμο εκεί που κανόνησα ενώ είχαμε ήδη παντρευτεί, του χροστάω πολλά και του αξίζει μια γυναίκα δίπλα του, όμορφη, όχι σαν και μένα ατσούμπαλη:) :) :)

Μανια μου εδω ισως κανεις λαθος....Ο αντρας σου σ'αγαπησε για αυτο που εισαι/ησουν...αγαπησε τον αληταμπουρα που λες , αυτον θελει και οτιδηποτε ΠΟΛΥ διαφορετικο θα του φανταζει ξενο.

Προσεξε πολυ τις αλλαγες που θα κανεις πανω σου , οτι κανεις να σκεφτεσαι ΕΣΥ εαν αισθανεσαι ομορφα με αυτο που κανεις και οχι για να δειξεις στον αλλο(αντρα σου) κατι που στην πραγματικοτητα δεν ησουν , δεν θα σαι!

Αυτα στα λεω εκ πειρας :)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μανια μου εδω ισως κανεις λαθος....Ο αντρας σου σ'αγαπησε για αυτο που εισαι/ησουν...αγαπησε τον αληταμπουρα που λες , αυτον θελει και οτιδηποτε ΠΟΛΥ διαφορετικο θα του φανταζει ξενο.

Προσεξε πολυ τις αλλαγες που θα κανεις πανω σου , οτι κανεις να σκεφτεσαι ΕΣΥ εαν αισθανεσαι ομορφα με αυτο που κανεις και οχι για να δειξεις στον αλλο(αντρα σου) κατι που στην πραγματικοτητα δεν ησουν , δεν θα σαι!

Αυτα στα λεω εκ πειρας :)...


Ξέρεις θέλω να κάνω άλλαγή και για τους δύο μας, θέλω να σταματήσουν να λένε για το πόσο ατσούμπαλη είμαι, άν και ο χαρακτήρας μένει άθηκτος άρα και κάτι ξένο να δεί απο έξω μέσα είαι ακριβώς το ίδιο, τον αγαπάω πάρα πολλύ και πρέπει να υπάρχει το διαφωρετικό, πολέμάω για τον γάμο μου πρίν χάσω την μάχη και πίστεψέ με αυτή η μαχή δεν θα την αφήσω να χαθεί με τίποτα:) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Καλα κανεις και κανεις αλλαγες ...απλα σου πα , μην βγεις πολυ εξω απο τα νερα σου :)!!!

....ρωτα και τον αντρα σου, τι θα του αρεσε, παρε λιγο την δικια του γνωμη! Βεβαια ειναι κ αυτοι σαν μικρα παιδια , ειναι σαν να τους χαριζεις δωρακια:clapup:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλα κανεις και κανεις αλλαγες ...απλα σου πα , μην βγεις πολυ εξω απο τα νερα σου :)!!!

....ρωτα και τον αντρα σου, τι θα του αρεσε, παρε λιγο την δικια του γνωμη! Βεβαια ειναι κ αυτοι σαν μικρα παιδια , ειναι σαν να τους χαριζεις δωρακια:clapup:!!!


Κάναμε ολόκληρη συζήτηση εκείνος θέλει να κρατήσω το μάκρος θα το κρατήσω άλα λυψό λόγο κοψήματος, εκείνος θέλει σκούρα τα μαλλιά εγώ απλά θα τα κάνω λίγο πιο άνοικτά, τα υπόλοιπα πάνω μου, πάντα μου έλεγε ότι όπως και να είμαι είμαι υπέροχη για εκείνον, και με κάνει να θέλω να του κάνω περισσότερα, τον αγαπάω υπερβολικά, είμαστε ειλικρηνής και υπέροχα διαφορετικοί, του αξίζει ο κόσμος όλος και άν είναι κάπου λάθος θα τον φτιάξω για να του τον δόσω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Νάμαι και πάλι κορλιτσια και αυτή την φορά για καλό:)

Το Σάββατο έκλησα ραντεβού γιά βάφη, κόψημο μαλλί, ψίλομα φρυδιού, μανικιουρ, πεντικιούρ και ειμαι έτοιμη για όλα, στις 12 ξεκινάει η όλη διαδηκασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Με το καλο η αλλαγη Μανια μου :clapup:!!!

...με ενα πολυ καλο αποτελεσμα :D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μακάρι να είχα σύνδεση με κίν, να σας εστελνα το πρίν και το μετά, αφού πήγα στην κοπέλα και όταν της είπα για άλλαγη έκανε να πεί επιτέλους και έριξε την κούπα με τον καφέ, πολλύ γέλιο λέμε:) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Το πριν περιπου ξερουμε πως ειναι... απο την φοτο που μας εδειξες!!

...τωρα για το νεο look , βρες τροπο να βγαλεις φοτο να μας δειξεις :)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μακάρι να είχε καμιά κανένα κινητό που να μπένει στο κομπιούτερ να της στήλω την νέα φώτο, θα ήταν άμεσσα και φοβερα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κορίτσια μήπως ξέρετε πως γίνεται να μην βγαίνει το κραγιόν πάνω στο τσιγάρο; Είναι πολύ σπαστικό γμτ και άσχημο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κορίτσια μήπως ξέρετε πως γίνεται να μην βγαίνει το κραγιόν πάνω στο τσιγάρο; Είναι πολύ σπαστικό γμτ και άσχημο!!

Βασικα δεν γίνεται, εκτός αν πάρεις απ' αυτά τα colorstay που ομως ξεραίνουν σχετικά τα χείλια και πάλι αφήνουν ένα (μικρό) αποτύπωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αντί αυτό που λές καγίρα μπορεί να βάλει μια χαρτοπετσέτα ανάμεσα στα χείλι και να τα κλείσει, θα φίγει η πολλή γιαλλάδα άλλα θα μήνει το χρώμα σαν φισικό, έτσι και φένετε το κραγιόν καλύτερα και το τσιγάρο δεν λερώνετε έυκολα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Κορίτσια μήπως ξέρετε πως γίνεται να μην βγαίνει το κραγιόν πάνω στο τσιγάρο; Είναι πολύ σπαστικό γμτ και άσχημο!!
βάλε λίγη πούδρα στα χείλη σου.λένε ότι πιάνει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μάνια αυτό που λες το κάνω ΠΑΝΤΑ! Και μάλιστα το ταμπονάρω ΔΥΟ φορές με χαρτοπετσέτα, όχι μια!
Ζανιν, δεν έχω πούδρα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Κορίτσια μήπως ξέρετε πως γίνεται να μην βγαίνει το κραγιόν πάνω στο τσιγάρο; Είναι πολύ σπαστικό γμτ και άσχημο!!

Να αλλαξεις τα τσιγαρα σου για πουρακια, δεν θα φαινεται τοσο το κραγιον σου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Επίσης θα βοηθούσε αν δεν κάπνιζες καν.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top