Αλυσίδα Αγάπης για την Ελπίδα

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
..... γίνε και εσύ ένας κρίκος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • marathonios.gif
    marathonios.gif
    106.2 KB · Εμφανίσεις: 197

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εύχομαι να μπορέσουν ΚΑΙ φέτος να κάνουν κάτι για αυτά τα παιδιά! :)

(εύχομαι να μην ήταν ΜΟΝΟ από ιδιώτες αυτές οι πρωτοβουλίες :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Why? τι σημασία από ποίον είναι; Ίσα ίσα ένας ιδιώτης έχει περισσότερα money να το προωθήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γιατί θεωρώ ότι είναι χρέος της εκάστοτε πολιτείας να φροντίζει αυτά τα παιδιά κι όχι των ιδιωτών.
Κάτι τέτοια την κάνουν να θεωρείται πολιτισμένη κι όχι τριτοκοσμική.

Δε λέω ότι είναι κακό που συμβάλουν οι ματσωμένοι... λέω όμως ότι δεν θα έπρεπε ΚΑΝ να χρειάζεται
(το έχουμε ξαναπεί, είμαι ρομαντική :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κάτι καλόμου συνέβει 2 μέρες τώρα, πήρα απο τον Μαρινόπουλο τις κονκάρδες και έβαλα την μία, το Σάββατο με ρώτησαν 3 άτομα απο πού προμηθέυτηκα αυτές και τι μποτούνε να κάνουν για βοήθεια, τους είπα όσα είξερα για τα καταστήματα και γενικά το τί μπορούν να κάνουν για αυτό, πραγματικά ένοιωσα ότι κάτι πρόσφερα με την ενημέρωση, όλοι μπορούμε να το κάνουμε, πραγματικά νοιώθεις ότι κάτι κάνεις, έστω και ένα ευρώ να καταφέρεις παραπάνω εσθάνεσε καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
1.800.000 € μέχρι τώρα έχουν μαζευτεί.
Κατα κύριο λόγο απο ιδιώτες :)
Ο συγκεκριμένος τηλεμαραθώνιος ίσως να συγκεντρώσει τα περισσότερα χρήματα απο κάθε άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Όλοι μπορούμε έστω με ένα απλό ΣΜΣ στο 1919 γράφοντας ΕΛΠΙΔΑ ή μια κλήση στο 901 11 121 121.
Άλλωστε έχουν δίκιο, ΔΕ ΜΑΣ ΖΗΤΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Εγώ πάντως ένα μηνυματάκι το έστειλα. Από ένα να στείλει ο καθένας μας μπορούν να μαζευτούν πάρα πολλά χρήματα. Σκεφτείτε πόσα χαλάμε από δω και από κει. Και τώρα που το σκέφτομαι έχω και μια καρτούλα, την οποια θα χρησιμοποιήσω αμέσως τώρα!

ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anta

Νεοφερμένος

Η Anta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Το θέμα ξέρετε ποιό είναι;
Οτι, τα περσινά χρήματα που αναλογούν στον κάθε τέτοιο φορέα, ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΗ.
απίστευτη γραφειοκρατία, η κάτι άλλο,δεν ξέρω.
ελπίζω να μη τα φάει κανείς.
Εγώ πάντως ΈΣΤΕΙΛΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ πάντως εδώ και ώρα προσπαθώ να στείλω μήνυμα μέσω vodafone και όλο μου λέει δοκιμάστε αργότερα.. :mad: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ πάντως εδώ και ώρα προσπαθώ να στείλω μήνυμα μέσω vodafone και όλο μου λέει δοκιμάστε αργότερα.. :mad: :(
To ίδιο πρόβλημα έχω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θέλει υπομονή και επιμονή. Εγώ είχα έτοιμο το μήνυμα και πατούσα συνέχεια το send, ώσπου τελικά έστειλε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Why? τι σημασία από ποίον είναι; Ίσα ίσα ένας ιδιώτης έχει περισσότερα money να το προωθήσει.
Ενας ιδιώτης έχει περισσότερα από τον κρατικό προϋπολογισμό;:confused: :confused: :confused:
Μήπως εννοείς κάτι άλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
To ίδιο πρόβλημα έχω :(


Γι' αυτό το στείλαμε το μεσημεράκι για να πάει αμέσως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Εγώ που εστειλα κατα τις 8 το βραδυ δεν ειχα το παραμικρό πρόβλημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πόσα έχουν μαζευτεί;

Το κράτος έχει χρέη, το να κάνει κάτι τέτοιο θα του στοιχίσει πολύ καταρχάς θα πρέπει να πληρώσει κανάλι ή να θυσιάσει τα έσοδα από την ΕΡΤ. Όμως αν μια ιδιωτική επιχείρηση στήσει σωστά ένα τέτοιο σκηνικό θα μπορεί να έχει και κέρδος :) Και στην τελική το mega απλώς χάνει τα έσοδα που θα είχε σήμερα :). Αυτό το μήνα δλδ το πολύ πολύ να έχει περιορισμένα έσοδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω ενα πραγμα θελω να ξερω και μονο.

το εκκατομυριο που εταξε ο Αβραμοπουλος, ΠΟΥ θα το βρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
εγω ενα πραγμα θελω να ξερω και μονο.

το εκκατομυριο που εταξε ο Αβραμοπουλος, ΠΟΥ θα το βρει;

Θες να σου απαντήσω ή θα γίνω κακιά βραδιάτικα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
να απαντησεις θελω Βικη μου, γιατι θα πεινω με την απορια........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οι δωρεές πότε σταματάνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top