Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
θα συμφωνισω.... ειναι χαλια αυτα τα παντελονια... και νομιζς οτι δεν κολακευουν κανενα σωμα... παχαινουν τα παχια και καθονται περιεργα στα αδυνατα

Πού το ξέθαψες ρε αυτό το πόστ; Είναι παλιό. Πάντως δε συμφωνώ. Είναι ωραία, αλλά ναι, δε κάνουν για όλα τα σώματα και για χοντρά πόδια, αλλά γενικά μ' αρέσουν.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.




O καλος μπαμπας μου με ακουγε να γκρινιαζω πως θελω σαγιοναρες και πηγες και μου πηρε 2 ζευγαρια ipanema για να διαλεξω οποιο σχεδιο μ'αρεσει (μουρλια ήταν και τα δυο, ποση ώρα μου πηρε να καταλήξω) και επειδή ειχαμε δει στο net τη συλλογη της gisele μου πηρε και αυτο https://www.ipanemaflipflops.co.uk/gisele/octopus-rainbow-sandal.html Το θεμα ειναι οτι με εβαλε σε σκεψεις, γιατι του φανηκε λεει το λευκο να ειναι πιο ομορφο. Εν τσερω, βοηθήστε με :P
Πολυ γλυκουλια παντως, δε σου βγαζουν την αισθηση της πλαστικουρας.
Α ρε ζιζελ ο,τι και αν βάλεις κουκλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
νοου μ'αρεσει πολυ το clear colour:D excellent choice :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.


[offtopic]...I want those photoshop skills!!! [/offtopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pink angel

Νεοφερμένος

Η pink angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
φορεματα η σολινες εσεις τι προτηματε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο; Εκτός κι αν εννοείς κολλητά φορέματα ή πιο φαρδιά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Φέτος θέλω να αγοράσω ένα καφέ δερμάτινο jacket. Αλλά δεν θέλω να ξεπαραδιαστώ... Δύσκολο; :(





Και μία πολύ ζεστή ζακέτα...



:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Το πρωτο θα μου πηγαινε πολυ!:redface:
Το δευτερο δε με πολυενθουσιαζει.
Το τριτο το προτιμω με μποτα!
4+5 δε μου αρεσουν, δεν ειναι του στυλ μου, εκτος αν στο 4 προσεθετα μποτα αλλα λουστρινι δερματινη ψηλη και μυτερη
;)


Φέτος θέλω να αγοράσω ένα καφέ δερμάτινο jacket. Αλλά δεν θέλω να ξεπαραδιαστώ... Δύσκολο; :(





Και μία πολύ ζεστή ζακέτα...



:hmm::hmm:

Ναι ειναι δυσκολο αυτο που ζητας, τα δερματινα ειναι ακριβα, εξαρταται και τι χρηματα διαθετεις για δερματινο.
Το τελευταιο δε μαρεσει καθολου.
Τα 1-2 καλα αν και προτιμω τα μεσατα και μιντι;)

Εμενα παλι μου εχει καρφωθει δερματινο μιντι μπλε.... (στο χρωμα αυτο που γραφω)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τα 1-2 καλα αν και προτιμω τα μεσατα και μιντι;)



Για δείξε μας κανένα... :D:D (να πάρουμε ιδέες...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Μόνο το δεύτερο μου αρέσει κάπως, που και πάλι δεν ξέρω αν θα το έβαζα το κάτω μέρος ποτέ. Το από πάνω μου αρέσει πολύ. Τα υπόλοιπα μου φαίνονται μεγαλίστικα για μένα.:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.







Μιντι ειναι αυτο το υψος, το κοψιμο το επιλεγεις εσυ και το χρωμα, συνηθως ειναι ακριβοτερα απο τα σακακια γιατι ειναι στην κατηγορια των παλτο.

edit: εγω που θα βρω αυτο που θελω σε αυτο(!) το χρωμα , μου λετε???:worry::wacko::wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κατάλαβα...Προτιμώ τα πιο κοντά...είναι πιο κοντά στο στυλ μου και πιστεύω ότι είναι πιο ευκολοφόρετα... :)

Για ζακέτες τέτοιου τύπου (όπως αυτή στο προηγούμενο ποστ) έχετε να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ελπίζω να επιτρέπονται εσώρουχα και να μην είμαι άκυρη...
αλλά ο συγκεκριμένος κορσές είναι τέλειος..:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ελπίζω να επιτρέπονται εσώρουχα και να μην είμαι άκυρη...
αυτο θα πηγαινε στα οφθαλμολουτρα καλυτερα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top