Girl Gamers

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πολύ το gaming γιατί συνήθως μετά το σχολείο ή τα μαθήματα, με αφήνει να χαλαρώσω (αν και μερικές με ξεσηκώνει lol). Είμαι πολύ fan της σειράς Call of Duty :)

Πάω πολλές φορές σε γνωστό internet cafe της περιοχής μου με φίλους, και όταν βλέπω κορίτσια είναι μόνο στο facebook :/

Γι'αυτό, υπάρχουν κορίτσια gamers; Τι παιχνίδια σας αρέσουν; Είστε hardcore (Call of Duty, World Of Warcraft) ή casual (Super Mario, Animal Crossing);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πιο μικρή έπαιζα super mario. :redface:
Τώρα μεγάλωσα. :pfff:
Γενικά, δεν είμαι fun των games.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Πιο μικρή έπαιζα super mario. :redface:
Τώρα μεγάλωσα. :pfff:
Γενικά, δεν είμαι fun των games.
Διαφωνώ κάθετα. Τα games δεν έχουν ηλικία. Μπορείς να παίξεις είτε είσαι 5, είτε είσαι 50.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εγω μικρουλα επαιζα super mario και ενα παιχνιδι που λεγοτανε tamale loco. τωρα παιζω λιγακι plants vs zombies (αν βαριεμαι πολυ) και προσπαθω να κατεβασω το braid γτ μου παν πως ειναι καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Διαφωνώ κάθετα. Τα games δεν έχουν ηλικία. Μπορείς να παίξεις είτε είσαι 5, είτε είσαι 50.
Χαχα.
Όχι δα, μόλις 19, :baby: είμαι ακόμα. :redface::P
Πλάκα έκανα για την ηλικία απλά δεν είναι στη σφαίρα των ενδιαφερόντων μου. Προτιμώ να ασχοληθώ με κάτι που να με ευχαριστεί.
Αν και θα ήθελα να παίξω το The sims, έχω ακούσει καλά λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι, οκ και εγώ έπαιζα σούπερ μάριο μικρή.

Στη δευτέρα ή στην τρίτη γυμνασίου έπαιζα lineage. βασικά απλά σκότωνα άλλους, τα λέβελ μου τα πέρναγε ο αδερφός μου.
Πάντως, ότι είναι πώρωση, είναι.
Αλλά οκ, σε 2 μήνες το είχα βαρεθεί.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
α επισης μικρη επαιζα και το the sims! το θυμηθηκα τωρα που το ανεφερε η theodora! μ αρεσε ν χτιζω τ σπιτακια σουπερ λουξ και μαλιστα οταν ηθελα να κανω καποιον δημαρχο εφτιαχνα διαφορους αναλωσιμους κατοικους των οποιων ο λογος υπαρξης ηταν να γινουν φιλοι με τον ηρωα που ειχα επιλεξει, για να μην τρωω το χρονο του οταν επαιζα μαζι του! αφηστε το, ειχα παθει μεγαλο κολλημα...
και δεν ηταν καν το sims 1, ηταν η πρωτη πρωτη βερσιον που ειχε βγει αυτη που επαιζα, τοσο παλια φανταστειτε... τωρα πρεπει να εχουν τρελη εξελιξη....μεχρι και γκαρνταρομπα εχω δει να πουλανε στα μαγαζια! αλλα πλεον δε νομιζω ν προτιμουσα τετοιου ειδους παιχνιδι. εχουν αλλαξει τα γουστα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αρά τα περισσότερα κορίτσια είναι casual (μια φορά super mario :p), εγώ από τα 5 μου είμουνα casual gamer αλλά γύρω στα 6-7 μου έγινα hardcore gamer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
α επισης μικρη επαιζα και το the sims! το θυμηθηκα τωρα που το ανεφερε η theodora! μ αρεσε ν χτιζω τ σπιτακια σουπερ λουξ και μαλιστα οταν ηθελα να κανω καποιον δημαρχο εφτιαχνα διαφορους αναλωσιμους κατοικους των οποιων ο λογος υπαρξης ηταν να γινουν φιλοι με τον ηρωα που ειχα επιλεξει, για να μην τρωω το χρονο του οταν επαιζα μαζι του! αφηστε το, ειχα παθει μεγαλο κολλημα...
και δεν ηταν καν το sims 1, ηταν η πρωτη πρωτη βερσιον που ειχε βγει αυτη που επαιζα, τοσο παλια φανταστειτε... τωρα πρεπει να εχουν τρελη εξελιξη....μεχρι και γκαρνταρομπα εχω δει να πουλανε στα μαγαζια! αλλα πλεον δε νομιζω ν προτιμουσα τετοιου ειδους παιχνιδι. εχουν αλλαξει τα γουστα μου...
Δηλαδή δεν αξίζει; Τζάμπα money;
Βασικά, βαριέμαι λίγο εύκολα οπότε δεν έχω επιχειρήσει να παίξω sims.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
βασικα οχι καλε γτ να ειναι τσαμπα? λεμε τωρα εχει εξελιχθει απιστευτα το παιχνιδι! απλα εμενα τα γουστα μου εχουν αλλαξει λιγακι (νομιζω δλδ... δεν ξερω αν το πιασω στα χερια μου τι θα κανω γκρρρρ...:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
βασικα οχι καλε γτ να ειναι τσαμπα? λεμε τωρα εχει εξελιχθει απιστευτα το παιχνιδι! απλα εμενα τα γουστα μου εχουν αλλαξει λιγακι (νομιζω δλδ... δεν ξερω αν το πιασω στα χερια μου τι θα κανω γκρρρρ...:redface:)
Μου έλεγαν κάτι κοπέλες ότι με έναν συνδιασμό πλήκτρων τους έβαζαν να κάνουν σεξ. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
χαχα οταν το επαιζα εγω μονο φιλιοντουσαν, και αν κρατουσε πολλη ωρα εκαναν κ παιδακι! οτι να ναι!:P
αλλα τωρα ειδες εξελιξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μου έλεγαν κάτι κοπέλες ότι με έναν συνδιασμό πλήκτρων τους έβαζαν να κάνουν σεξ. :lol:

Στους sims..ναι το γνωστό σε όλους μας Woohoo.:P

Έχω παίξει το sims1, sims2, sims3

Το 3 δεν μου άρεσε πολύ..αλλά εντάξει..βασικά δεν είχα ποτέ και κάποιο expansion pack.
Στο 3 έχει φάση όταν γεννά κιόλας η κοπέλα, που πάει και στο νοσοκομείο ^^ :P

Γενικά από παιχνίδια έχω παίξει ελάχιστα...μου αρέσουν...δηλαδή όταν παω στον ξαδελφό μου που παίζει, πορώνομαι και εγώ..αλλά νομίζω γενικά πως τα βαριέμαι εύκολα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αρά τα περισσότερα κορίτσια είναι casual (μια φορά super mario :p), εγώ από τα 5 μου είμουνα casual gamer αλλά γύρω στα 6-7 μου έγινα hardcore gamer.
σωστοος..

οι γυναικες βλεπουν πιο ελαφρα τα παιχνιδια..
οι ανδρες τα βλεπουμε πιο σοβαρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πριν κάμποσα χρόνια έπαιζα Call of Duty. Με ενθουσίαζε το γεγονός ότι είχε να κάνει με τον β΄παγκόσμιο πόλεμο και είχε όπλα από τότε.
Τις τελευταίες μέρες έχω κολλήσει με το Battlefield Bad Company 2 σε multiplayer και τα μυαλά στα κάγκελα! :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ενδιαφερον.
παντως ανηκεις στη μειοψηφια των γυναικων ..

εμενα το call of duty δεν μου αρεσε καθολου..
το medal of honor allied assault ηταν πιο φροντισμενο.. 2002 παραγωγη
ακουστε επικη μουσικη,,συγκρινεται με το αψυχο call?



απλα το call of duty αντεγραψε σκηνες απο ταινιες κινηματογραφικα,,αλλα τα οπλα και η κινηση του οπως και ο ηχος του ηταν ερασιτεχνικος,,χοντροφτιαγμενος...
χαλια..


Riddick dark Athena... το καλυτερο fps που εχω παιξει εδω και χρονια.. 2009 παραγωγη


για να μη μιλησουμε για Deus ex...θρυλος,,αξεπεραστος μεχρι τωρα. 2000 παραγωγη




και μια απιστευτα ρομαντικη μουσικη..ατμοσφαιρα..που δεν υπαρχει απλα στα σημερινα αψυχα ψυχρα παιχνιδια..


και το αξεχαστο Unreal απιστευτη ατμοσφαιρα 1997 παραγωγη.. ακουστε και μαγευτητε..



τοτε που τα παιχνιδια πρωτου προσωπου ειχαν υποθεση ατμοσφαιρα και περιεχομενο..και οχι μονο multiplayer..
τότε που τα ηλεκτρονικα παιχνιδια..ειχαν Ψυχή
ενα σχολιο youtube
this was made when games were an art form, not a mass marketed product targeted at the widest possible audience.

please, developers, PUT SOME SOUL BACK IN!
ποσο δικαιο εχει..:/:
τα παιζω συχνα ολα τα παραπανω παιχνιδια..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγω, αν και ειμαι gamer και ακομα και αν δεν ειμαι γυναικα, θεωρω πια το gaming ως τη χειρότερη εναλλακτικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
θεωρω πια το gaming ως τη χειρότερη εναλλακτικη
ειναι σαν την τηλεοραση ή τον κινηματογραφο..

η ποιοτητα διαφερει απο εποχη σε εποχη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Δεν είμαι gamer αλλά παραθέτω κάποια αγαπημένα μου παιχνίδια που κάλιστα μπορούν να παίξουν και κοπελιές που δεν τους αρέσουν τα μπαμ και μπουμ.


"έχει μπαμ μπουμ αλλά τα σκουλικάκια είναι γλυκούλικα και αρέσει στα κοριτσάκια


:) αυτό είναι unisex


To αγαπημένο μου adventure



Το αγαπημένο μου παιχνίδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τα σκουλήκια..οντως ειναι εξαιρετικα για ολους. εχω παιξει 2d αλλα και 3d...

τρελα...:P


το syberia το εχω παιξει..οντως ατμοσφαιρα που αφησε εποχη..
και συναισθημα...

video syberia με την αυθεντικη μουσικη,,αξιζει (το παραπανω βιντεο syberia δεν εχειτην αυθεντικη μουσικη..)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top