Φθηνή Εκτύπωση πολλών σελίδων;

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ψαχνω στην Αθηνα (κεντρο κατα προτιμηση) καποιο φθηνο μαγαζι για να εκτυπωσω πολλες πολλες σελιδες. Γυρω απο το πανεπιστημιο μου εχουμε καμποσα φωτοτυπαδικα αλλα για 1000++ σελιδες θα μου παει ο κουκος αηδονι, εχετε καποια αλλη προταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έφαγα φλασιά και θυμήθηκα το θέμα. Μέσα στη σχολή δεν μπορείς να τις εκτυπώσεις;
Σε εμάς οι 100 σελίδες στοιχίζουν 3 ?, σε φωτοτυπάδικο νομίζω πάει πιο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
σε ποια σχολη πηγαινεις? γτ κ γω ψαχνομαι μ αυτο το θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Στο Απθ, παιδαγωγικό. Ζητάς στη βιβλιοθήκη να χρησιμοποιήσεις το φωτοτυπικό και σου δίνουν καρτούλα, 1,5 ? για 50 σελίδες και 3? για 100 σελίδες.
Απ' ότι κατάλαβα δεν είναι απαραίτητο να είσαι φοιτητής γιατί κάποιοι πλήρωσαν και απλά ανέφεραν το επίθετό τους και τους έδωσαν απόδειξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
απθ ε? δε νομιζω ν παω τοσο μακρια:P
γ εμας των αθηνων παιζει αραγε κατι καλο? στη σχολη μου στην πανεπιστημιουπολη ειναι 4 ευρω οι 100 αλλα νομιζω οτι πανω στην οδο παπαγου υπαρχει ενα φωτοτυπαδικο με 3 λεπτα τη φωτοτυπια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μωρε στη σχολη μπορω τζαμπα γυρω στις 600 σελιδες νομιζω, αλλα ειναι αντισυναδελφικο να παω να φαω το μελανι του εργαστηριου οταν χρησιμοποιουν κι αλλοι. Τελικα αυτα που ηθελα να εκτυπωσω συνεφερε να τα αγορασω απο Amazon, αλλα η απορια θα μεινει. Αυτο με το παιδαγωγικο θα το εχω υποψιν μου, σ'ευχαριστω! Α ΑΠΘ ειπες :(
Καλα μονο στη δικια μου γειτονια μας κλεβουν τα βιβλιοπωλεια; Εχω δωσει 20 ευρω :S:S:S σε φωτοτυπιες, ποναει ακομα η τσεπη μου οποτε το σκεφτομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω για να σου δίνουν καρτούλα δεν είναι αντισυναλδεφικό, απλά σου προσφέρουν μία διευκόλυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanasis31

Νεοφερμένος

Ο thanasis31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
για οικονομικές φωτοτυπίες ... στη στοά αριστερά όπως ανεβαίνουμε την Αριστείδου... μετά την ΔΕΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
εμεις θυμαμαι πηγαιναμε σ'ενα που το λεγανε βολκανο κατι τετοιο, εχει κοντα στην πλατεια του αγ.θωμα. επισης και μεσα στη φιλοσοφικη εχει αλλα ειναι ψιλοχαμος εκει απο κοσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
εμεις θυμαμαι πηγαιναμε σ'ενα που το λεγανε βολκανο κατι τετοιο, εχει κοντα στην πλατεια του αγ.θωμα. επισης και μεσα στη φιλοσοφικη εχει αλλα ειναι ψιλοχαμος εκει απο κοσμο.

αχ
γηρατειά - καημένη γριούλα τι σου θυμίσαμε :)

οντόπικ : το i-copy στην πανεπιστημιούπολη , χαμηλά στην ηρώων πολυτεχνίου
επίσης και μέσα στην φιλοσοφική έχει , αλλά δεν το έχω δει ποτέ γιατί προσέχω άλλα πράγματα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
γρια εισαι και φαινεσαι ορνεο:beating: και μην επαναλαμβανεις οτι λεω για την φιλοσοφικη:mad: και επισης το βολκανο ηταν πολυ πιο φθηνο απο αυτα κοντα στην πανεπιστημιουπολη :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Εγώ αγόρασα laser πολυμηχάνημα και μου λύθηκαν τα χέρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μην πάτε σε αυτό που έχει μέσα στη Φιλοσοφική! Γίνεται πάντα χαμός (αναμονή 15-30 λεπτά), είναι πανάκριβο (0.10 Α/Μ σελίδα, 1 ευρώ έγχρωμη) και η ποιότητα πάντα η χαμηλότερη δυνατή για να βγάζουν παραπάνω κέρδος οι ξεφτίλες (το Α/Μ βγαίνει ξεθωριασμένο γκρι και το εγχρωμο με κάτι πίξελ ναα). Κοντά στο νεκροταφείο Ζωγράφου έχει μερικά με καλές τιμές τα οποία κάνουν και ειδικές εκπτώσεις για πολλές σελίδες. Παίρνεις τηλέφωνο σε μερικά, σου δίνουν προσφορά για τις σελίδες που θες και πας στο φτηνότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Το μονο σχετικό που βρήκα με εκτυπώσεις , όποτε το συνεχίζω εδω . Ξέρετε που μπορω να εκτυπωσω printable 50x70 ομως οχι σε απλό χαρτι . Το εχω δοκιμάσει και αλλοιώνεται πολυ το χρώμα . Σε όσα τυπογραφία εχω ρωτήσει δεν εχουν επιιλογές χαρτιού . Γνωρίζετε καποιο μαγαζί και τι επιλογές εχω για το χαρτι ώστε να φαίνεται καλυτερα η ποιότητα της φωτογραφίας. Να σχολιάσω οτι η εικόνα που θελω να εκτυπωσω εχει την δυνατότητα να μεγενθυθει σε 50χ70 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top