Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

Δε λέω να κλείσω στόμα... κι όχι γιατί μιλάω... όλο τρώω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν είσαι κι εσύ έγκυος ε? :hmm:



:P οκ ας σοβαρεφτούμε!

ΠΡΩΤΟΝ! ΜΗΝ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕΣΑΙ!
ΔΕΥΤΕΡΟΝ! άρχισε να μπουκώνεσαι μεν, με καροτάκια και υγιεινές αηδίες δε :P
ΤΡΙΤΟΝ! και να πάρεις ένα - δυο κιλά όσο είσαι σε αυτή τη φάση... ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!! slow the very oil :P
όταν θα είσαι παλι στην καλή σου φάση, θα προσέξεις λίγο και θα τα χάσεις!
ΤΕΤΑΡΤΟΝ! αντί να γεμίζεις τον εαυτό σου με ενοχές που ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΣΕ ΒΟΗΘΟΥΝ, απόλαυσε το μωρέ! Φάση είναι θα περάσει!!!

ΠΕΜΠΤΟΝ! μην σκας.... όταν έρθεις θα δεις, εγώ θα είμαι πιο χοντρή και θα νιώθεις μια χαρά λεπτούλα μπροστά μου :P


ΕΜΕΙΣ σε αγαπάμε όπως κι αν είσαι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ τι θα σε κάνω εσένα...
Θέλεις δεύτερο παιδάκι, να με υιοθετήσετε;;;
Μίλησα με τον Ωρίωνα, πολύ θα χαρεί!!!
Θάλω κι άλλο κουέεεεεεε, να με κάνει να νιώθω έτσι καλάααα...

Νι, δίκιο έχεις... σταμάτησα και το αντισυλληπτικό μια ώρα αρχύτερα, μπας και έρθει η περίοδος και τα ρίξω εκεί...

Αλλά πφ, κρίμα, δεν πάω και σπορ...

Να'σ'κλά όμως!!!

:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug
:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug
:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γιατί σταμάτησες το αντισυλληπτικό ε?ε?ΕΕ?Ε?εΕ/Ε?ε/ε?ε
εν κάνει να παίζεις με αυτά μικρόμουμπε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
παιδια εγω παντος κανω μια φοβερη διαιτα... απο διαιτολογο πολυ καλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βρε Γίδι, όταν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε αυτές οι λαιμαργίες είναι το στάνταρ! Απόλαυσε το γλυκάκι σου, μην αγχώνεσαι (χαλάει κι η επιδερμίδα:P ) και όπως είπε κι η ΚΕ προσπάθησε τα σνακ σου να είναι πιο υγιεινά από κέικ ας πούμε (εγώ δεν μπορώ να ικανοποιηθώ με καρότο, συγγνώμη, αλλά συμβιβάζομαι με στικ θαλασσινών, με λίγη ντοματούλα μιαμ!).

Και δεν σε φοβάμαι, επειδή από ότι έχω καταλάβει ξέρεις να απολαμβάνεις την υγιεινή διατροφή. Κάτσε να σου έρθουν, και μετά χαλαρή θα είσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μίλησα με το γυναικολόγο μου καλέ!!!
Του είπα ότι μου έκανε το στήθος ναααα και ότι όλο πεινάω και μάλλον μου έχει πηδήξει την ψυχολογία, και είπε οκ, σταμάτα το 5 μέρες νωρίτερα αν πια δεν αντέχεις.

:)

Underwater 'μ, γενικά όντως τρώω υγιεινά... αλλά τον τελευταίο καιρό, από το Πάσχα, δε λέω να μαζευτώ!!!
Και δε νιώθω πάουερ, ούτε γυμναστική γουστάρω να κάνω... ε τσουρέκια-με-σοκολάτα-α-έχω-ένα-τώρα-που-το-ανέφερα, έχω ήδη φουσκώσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
γιδομπαλάκι μου(ελπίζω να μην σε πειράζει όπως σε ανέφερα), μην αγχώνεσαι. βεβαίως δεν σου προτείνω να συνεχίσεις να τρως ανενόχλητη, γιατί τα 2 κιλά μετά θα ανέβουν στα 5. έτσι την πάτησα και εγώ και έλεγα "έλα μωρέ 2 κιλά είναι" μετά αυτά τα 2 θέλησαν άλλους 4 φίλους και γίνανε 6. προσπάθησε απλά να μειώσεις τις ποσότητες των γλυκών που τρως. αυτό είναι μια καλή αρχή.
α και κατέβα σύντομα ελλάδα που κάνει ζέστη και στους περισσότερους έχει κοπεί η όρεξη για φαι, όπως σε εμένα δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ, θέλω διακοπέεεες...
Ζέστη... ε, κάτι πάει κι έρχεται κι εδώ...
αλλά θέλω σπίτι μουυυ και διακοπέεεες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
άσχετο, αλλά νόμιζα πως πλέον τα αντισυλληπτικά δεν επιρρεάζουν την ψυχολογία :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εμένα λένε οι οδηγίες, ότι αν επιφέρουν "βαριάς μορφής" κατάθλιψη, να διακοπούν αμέσως. Τι να σου πω, εγώ νιώθω "κάπως"... Και είναι και ελαφριά, ρε γμτ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Δίαιτα τι δύσκολο πράγμα :mad: ...τι αρχίζω και μετά την παρατάω γιατί δεν αντέχω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εδω ειναι το σωστο θεμα, αγκρ.
Μου χουν σπασει τα νευρα κανονικα. Εδω και καιρο τρωω τα απολυτως απαραιτητα και κανω γυμναστικη τουλαχιστον 3 φορες τη βδομαδα, αλλα η ζυγαρια να κατεβει δε λεει. Και δεν ειναι οτι νιωθω καμια τρελη στερηση, ουτε οτι δεν κινουμαι, ουτε οτι εχει κολλησει η ζυγαρια και θα ξεκολλησει (1,5 μηνα τωρα?!), ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Εδω ειναι το σωστο θεμα, αγκρ.
Μου χουν σπασει τα νευρα κανονικα. Εδω και καιρο τρωω τα απολυτως απαραιτητα και κανω γυμναστικη τουλαχιστον 3 φορες τη βδομαδα, αλλα η ζυγαρια να κατεβει δε λεει. Και δεν ειναι οτι νιωθω καμια τρελη στερηση, ουτε οτι δεν κινουμαι, ουτε οτι εχει κολλησει η ζυγαρια και θα ξεκολλησει (1,5 μηνα τωρα?!), ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.
μήπως να πας σε διατροφολόγο ή σε κάποιον για τις ορμόνες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχω ορμονικο προβλημα το οποιο ελεγχεται, δεν πρεπει να ειναι αυτο.
Ακολουθω αρκετα ισορροπημενη διατροφη χωρις τιποτα περιττο εδω και τοσο καιρο, ουτε στερουμαι κατι επι της ουσιας εκτος απο τα γλυκα, δεν νομιζω οτι ο διατροφολογος θα μου προσφερει κατι παραπανω.. (τρωω απ'ολα, και φρουτα και σαλατες και κρεατακι ψιλο και μαγειρεμενα ολα με ελαχιστο λαδι και ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΑΑΑΛΕΜΕΕΕΕΕ... :'(:'(ναι, εχει μπιπηθει κι η ψυχολογια αναθεμα την)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μήπως πρέπει να πας σε διαιτολόγο όπως λέει και η Ζανιν... Είναι περίεργο να τα κάνεις όλα σωστά και να μην χάνεις...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εχω ορμονικο προβλημα το οποιο ελεγχεται, δεν πρεπει να ειναι αυτο.
Ακολουθω αρκετα ισορροπημενη διατροφη χωρις τιποτα περιττο εδω και τοσο καιρο, ουτε στερουμαι κατι επι της ουσιας εκτος απο τα γλυκα, δεν νομιζω οτι ο διατροφολογος θα μου προσφερει κατι παραπανω.. (τρωω απ'ολα, και φρουτα και σαλατες και κρεατακι ψιλο και μαγειρεμενα ολα με ελαχιστο λαδι και ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΑΑΑΛΕΜΕΕΕΕΕ... :'(:'(ναι, εχει μπιπηθει κι η ψυχολογια αναθεμα την)


αν τρως πάνω από δύο μερίδες φρούτα την ημέρα = ζάχαρη
το αλάτι σου σε τι ποσότητες είναι? δοκίμασε για μια μικρή περίοδο το αλάτι στην πράσινη συσκευασία.
νερό? πίνεις ΠΟΛΥ? πίνε κοντά στα δύο λίτρα νερό την ημέρα, είναι ο πλέον σύμμαχος σου!

αν κάνεις κι αυτά κι εξακολουθήσεις να μην χάνεις, πλακώσου μια μέρα σε γλυκά και απ την επόμενη πάλι δίαιτα :P
ή που θα ξεκολλήσεις ή που τουλάχιστον θα το φχαριστηθείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για πες για το πράσινο αλάτι! Τι διαφορά έχει?
..Δεν πολυχρησιμοποιώ αλάτι αλλά να ξέρω (για τη ντοματούλα που της πάει! Μιαμ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είναι το αλάτι που τρώνε όσοι δεν κάνει να τρώνε αλάτι ;)
κοινώς κάτι του έχουν αφαιρέσει και είναι σαν light ώστε να μην κάνει τη "ζημιά" του άλλου
το μυστικό όμως είναι, να μην βάζεις περισσότερη ποσότητα επειδή αυτό είναι πιο ελαφρύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
είναι το αλάτι που τρώνε όσοι δεν κάνει να τρώνε αλάτι ;)
κοινώς κάτι του έχουν αφαιρέσει και είναι σαν light ώστε να μην κάνει τη "ζημιά" του άλλου
το μυστικό όμως είναι, να μην βάζεις περισσότερη ποσότητα επειδή αυτό είναι πιο ελαφρύ :)

μπα κουε μου δεν ειναι γι αυτους που δεν κανει να τρωνε αλατι ακου με κατι ξερω.:(
εγω δεν μπορω να φαω ουτε απ αυτο γιατι περιεχει νατριο και αυτο. το αλατι ετσι κι αλλιως το βασικο συστατικο του ειναι το νατριο...ειτε φας κανονικο ειτε φας το πρασινο που λες...το ιδιο δεν ειναι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top