Η εβδομάδα μου/σου/του...

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Για πείτε, πώς είναιη τυπική σας... μέρα θα 'λεγα, αλλά επειδή μερικοί έχουν ελεύθερο πρόγραμμα, ας το κάνουμε εβδομάδα!!
Τι κάνετε συνήθως;
Ή τι είναι πιθανό να κάνετε, κι ας μην είναι κάθε φορά έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ξεκινάω:
Λοιπόν, κάθε μέρα πάω δουλειά...

Ξυπνάω στις 7.30. Το πού εξαρτάται, ή σπίτι μου ή σπίτι του... ανάλογα αν το προηγούμενο βράδω είχα προπόνηση, αν είχε πρόβα... κλπ.
Αν ξυπνήσω
σπίτι μου θα κάνω ησυχία να μην τον ξυπνήσω, θα ετοιμαστώ στο μπάνιο και θα φάω πρωινό... και θα του δώσω κάποια στιγμή ένα φιλί! Αν σηκωθεί, θα με προλάβει και θα πάρουμε μαζί (και με τη συγκάτοικο, οι 3 μας) το τραμ στις 08.18 ή 08.24... αλλιώς μόνο εγώ και η Φανή!
Αν έχω κοιμηθεί σπίτι του, θα πάρουμε το τραμ στις 8 και θα φάω το γιαούρτι μου εκεί!

Δουλεύω από τις 08.30 μέχρι τις 18.00 συνήθως, ανάλογα πόση δουλειά θα έχουμε και πόσο μεγάλο διάλειμμα θα κάνω το μεσημέρι. Στις 09.30 έχουμε διάλειμμα για καφέ, στις 12.30 μεσημεριανό και στις 15.30 πάλι καφέ!

Δευτέρες και Πέμπτες έχω kung fu, άρα γυρνάω κατά τις 18.30 και αράζω λίγο, στις 20.00 πρέπει να πάρω το τρόλει... Η προπόνηση τελειώνει 22.00 παρά και μετά κάνω ντουσάκι και πάω σπίτι του.

Τρίτες έχει πρόβες με το συγκρότημα, άρα κοιμόμαστε χώρια...

Σας συγκλόνισα;



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Λοιπον αν δουλευω πρωι ξυπναω στης 6 κ μιση τροω τα δημιτριακα μου κ παω δουλεια κατα της 15,00 σχολαω παω σπιτι οπου εχει ετοιμασει φαει το
μωρο μου:inlove: μετα τον περιμενω να ερθει κατα της 4 τρωμε κ κοιμομαστε για κμια ωριτσα μετα κανενα καφεδακι βολτιτσα κ.τ.λ.
Τωρα αν δουλευω απογευμα που δεν το προτιμω ξυπναω οτι ωρα κ να παει πληρωνω κανενα λογαριασμο κ παω στο συπερ μαρκετ... παω σπιτι μαγειρευω κανω κανενα μπανακι κ εφτασε η ωρα για την δουλεια πιανω 15,00 κ σχολαω στης 11 παω καμια βολτα κ μετα υπνο γιατι την αλλη πολυ πιθανον να πιανω 7 δουλεια παλι, αφου βεβαια κανω πρωτα αγκαλιτσες στο κρεββατι με το μωρο μου οσπου να με παρει ο υπνος
αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μου αρέσει αυτό.

Δουλέυω απο δευτερα-Παρασκευή 9:00-1:30 και 5:30-9:00 στάνταρ αυτά άν και δεν τιρώ κατα γράμμα αφού τα απογέυματα μπορεί να φύγω και 11:30.

Λοιπόν ξυπνάω με τον ήχο του κινητού μου, με πέρνει τηλ, ο άντρας να με ξυπνήσει, πάω δουλειά, Θα πάρω ώρες απο τους εργάτες, θα περάσω τα τιμολόγια μου, θα δώ τις πληρωμές και γενικά θα φροντίσω το γραφείο, πάντα με άνοιγμένο το στέκι:D .
Σχολάω το μεσημέρι και πάω σπίτι, αφού σταματήσω στο ντιβιντάδικο για ταινεία, θα πάρει ή ο άντρας ή εγώ φαγητό ή θα έτοιμάσει ο ένας ή ο άλλος και ξαπλώνω στον καναπέ. Θα δώ την τενειούλα μου και μετά ντύσιμο και δουλειά, πάντα 10 λεπτά πρίν πάω στο γραφείο και μετά τροχάδι, ο αφέντης του γραφείου δεν έχει ιδέα τι γύνετε οπώτε συνέχεια με φωνάζει και τρέχω.

Οταν σχολάω πάω παντού, μπορεί σπίτι, μπορεί για μπιλιάρδο, μπορεί για ποτό, κανείς ποτέ δεν ξέρει τι μπορεί να γίνει το βράδυ και μετά σπίτι πήνω το κρασάκι μου κάνω ζάπιγκ και μετά ύπνο:)

Τα σαβατοκύριακα ξάπλα μέχρι το μεσημέρι ή μπάνιο ή ένας θεός ξέρει, πάντα φροντίζω να καίω τα προγράματα και να κάνουμε του κεφαλιού μας, μπορεί να είμαστε εδώ ή μετά εκεί, ποτέ δεν υπάρχει στάνταρ, πάντος υπάρχει διασκέδαση και καλή διάθεση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μέχρι να τελειώσει η σχολική χρονιά, ξυπνάω στις 7.30, κάνω ένα μπάνιο, πάντα με κρύο νερό, και φεύγω για το σχολείο, ή το νοσοκομείο, όταν έχουμε κλινικές.
Επειδή όμως είμαστε 3 καθηγητές για κάθε τμήμα, μοιράζουμε τις ώρες μας και συνήθως μέχρι τις 9.30 έχω γυρίσει στο σπίτι. Τώρα που δεν έχω ακόμα νοσοκομείο δεν έχω τίποτα άλλο να κάνω, οπότε μέχρι το μεσημέρι που τελειώνου και οι φίλοι μου από τις δουλειές τους, χαζεύω στο ίντερνετ και ταυτόχρονα φτιάχνω το σπίτι.
Αν έχουμε κανονίσει να έρθουν εδώ για φαγητό, μαγειρεύω, αλλιώς τρέχουμε στις θάλασσες για μπάνιο και φαγητό μετά. Το απογευματάκι, συνήθως πάλι σπίτι για μπανάκι και το βράδυ ξαναμαζευόμαστε για το υπόλοιπο της νύχτας, φαγητό και ποτό σε διάφορα αγαπημένα στέκια, ή κάπου αλλού με κιθάρες, μπαγλαμάδες μπουζούκια και τζουράδες τα πίνουμε μέχρι τελικής πτώσεως.
Σαββατοκύριακα συνήθως παίζει κάποια κοντινή εκδρομούλα αλλά πάντα στα ίδια πλαίσια.
Πολύ φοβάμαι όμως οτι η δουλειά που περιμένω θα αναγκάσει τα παραπάνω σε αρκετές περικοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μιάμιση ώρα δουλεύεις, Πειρατή;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Κανινικά είναι 21 διδακτικές ώρες την εβδομάδα, δηλαδή περίπου 4 διδακτικές ώρες την ημέρα.
Αλλά είπαμε, 3 καθηγητές για ένα τμήμα ορίζει ο νόμος.
Ενας, είναι αρκετός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχά...
Καλά, βγαίνουμε εκτός τώρα... αλλά γιατρός δεν είσαι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αχά...
Καλά, βγαίνουμε εκτός τώρα... αλλά γιατρός δεν είσαι;;;
Ουί και αναπληρωτής καθηγητής σε ΤΕΕ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άρα εξασκείς και την ιατρική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Φέτος δεν έχω πολύ στάνταρ πρόγραμμα. Και πριν το Πάσχα σταμάτησαν τα μαθήματα οπότε όλα είναι ΦΛΟΥ. Τέλος πάντων!

Ξυπνάω κατά τις 9 κάθε μέρα, πρωινό, internet και ΔΙΑΒΑΣΜΑ. Πιο μετά θα βγω για περπάτημα, ψώνια και εξωτερικές δουλειές, ή θα πάω πισίνα ή meeting με καθηγητές. Μετά γυρνάω, μαγειρεύω, τρώω, διαβάζω πάλι, και συνήθως κοιμάμαι 1-2 ώρες.

Το απόγευμα περνάει με ΔΙΑΒΑΣΜΑ. Και internet βέβαια! 2-3 φορές την εβδομάδα θα βγω βράδυ, αλλιώς dvdάκι, περιοδικά, και το word πάντα ανοιχτό να κάνω ταυτόχρονα εργασίες. :blink: Κατάντια. Κάθε Τρίτη έχω belly-dance, αλλά το έχω χ**ει μετά το Πάσχα με τα ψυχολογικά μου.:/: Κοιμάμαι κατά τις 1-2.

Μωρέ όταν βρω δουλειά (πότε;:worry: ) θα αποκτήσει περισσότερο ενδιαφέρον το πρόγραμμα. Σε λίγες εβδομάδες αρχίζω και συνεντεύξεις για την πτυχιακή, ψάξιμο σπιτιού και ECDL μαθήματα, τι δι@ολο, κάπως πιο ενεργητικό θα γίνει. Αν και ξέρω πως με την πτυχιακή για 2 μήνες θα φάω πολύ κλείσιμο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Άρα εξασκείς και την ιατρική;
Ναι, έχω οργανική θέση σε νοσοκομείο, αλλά τον τελευταίο καιρό είμαι εν αναμονή νέας ειδικότητας και έχω εκπαιδευτική άδεια προσμένωντας εναγωνίως μια θέση που με ενδιαφέρει πάρα πολύ, αλλά θα ανατρέψει πολλά από τα προηγούμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Λοιπόοοον.. Ωραίο θεματάκι :-)!!!!Ξυπνάω το πρωί, ανήκω κατευθείαν τη μπαλκονόπορτα για να μπει ήλιος (τώρα το Καλοκαίρι ειδικά σκάω τρελλό χαμόγελο με το που βλέπω τον ήλιο) και ανοίγω τις περισσότερες φορές το ράδιο εκτός και αν έχω κολλήσει με κανένα τραγούδι! Πλένω δόντια και πρόσωπο και Βουρ για την κουζίνα όπου φτιάχνω καφέ (nes το Χειμώνα, φραπέ το Καλοκαίρι στο σπίτι), πίνω ένα ποτήρι νερό και ανάβω το πρώτο μου τσιγάρο.. Κάθομαι 3' χαλαρά. . εκείνη την ώρα με παίρνει το μωρό μου για Καλημέρα, εγώ κλασικά είμαι αγουροξυπνημένη οπότε αναβάλω την ομιλία για αργότερα :p. Αφού πιω το μισό μου καφέ παίρνω μαζί μου για τη δουλειά ένα από τα εξής ή όλα μαζί για να τα έχω (σαλάτα, τόνο, φρυγανιές, γιαουρτάκια, καμιά σοκολάτα για λιγούρα, γενικά ότι βλέπω μπροστά μου, χαχα) και πάω στο δωμάτιο μου, βάζω φακούς, ντύνομαι και φεύγω για δουλειά.. Τις περισσότερες φορές φεύγω περίπου στις 6 (εκτός από Σεπ-Ιαν) οπότε φεύγω για γυμναστήριο κατευθείαν. Γυρίζω σπίτι κατά τις 8 και το βράδυ το περνάω με φίλες ή με το μωρό μου. Ελάχιστες φορές κάθομαι σπίτι και αράζω ειδικά το Καλοκαίρι. Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή είναι τελείως αλλιώς, στάνταρ βόλτες, το Σάββατο το βράδυ κοιμάμαι στο αγόρι μου αφού έχουμε βγει και κλασικά είμαστε τύφλα από το ποτό. Οπότε Κυριακή άραγμα, και τρελλό φαγητό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χου!

Ξυπνάω τις καθημερινές κάθε μέρα από τις 6.30 μέχρι τις 7 (συνήθως 7, αν και παλεύω πάντα για το 6.30, μπας και βαφτώ και λίγο :D). Αν θυμηθώ βάζω μουσική. Πλένομαι, ντύνομαι και 7.15 είμαι έξω από την πόρτα. Καφέ κάνω στην δουλειά. Σχολάω 3 (εκτός από την περίοδο του καλοκαιριού και κάποιες άλλες περιόδους που κλείνουμε στις 14.30:clapup:) και μετά συνήθως πάω σπίτι για μαμ, εκτός αν έχω κανονίσει βόλτα, καφέ, ψώνια. Ε μετά είναι όλα πιθανά.. ή που δεν θα παω πουθενά, ή που θα έρθει κόσμος, ή που θα έρθει το μωρό μου, ή που θα πάω σε σπίτι φίλης/καφέ, συνήθως πάντως προσπαθώ να είμαι στο κρεβατάκι μου ως τις 12.30 μάξιμουμ, επειδή το πρωί βασανίζομαι να σηκωθώ αλλιώς!

Το σ/κ τώρα είναι όλα πιθανά, μπορεί να βρεθώ οπουδήποτε, οποιαδήποτε ώρα.. συνήθως όμως φροντίζω να έχω παρέα το βράδυ σπίτι.. ;) (Και υποθέτω κάπου πρέπει να χωρέσω και μερικές δουλειές που πρέπει να γίνονται και που τώρα με το μυαλό που (δεν) έχω, έχω αμελήσει εντελώς.. να 'ναι καλα η μανούλα! :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μπραβο γιδακι για το ωραιο σου θεματάκι!! :)

τα δικά μου: καθημερινές ξυπνάω 07.10 (χτυπάει το ξυπνητήρι και σηκώνομαι μετά από κανενα δεκάλεπτο). πάω για πλυσιμο, φακούς και πρώτες ανάγκες, πάω κουζίνα τρώω φιτνες με γάλα, ξαναπάω τουαλέτα για δεύτερες ανάγκες,ντυνομαι, ξαναμαναπάω τουαλετα για τριτες αναγκες χτενισμα και αααααααααν εχω ορεξη λιγο βαψιμο, παιρνω την τσαντουλα μου γυρω στις 8-8.05 και φευγω για δουλεια. ¨Οπου φτανω στις 08.25-08.30, και καθομαι μεχρι τις 16.30 εκτος απροοπτου. Μετα περναω απο τη μαμάκα μου στο σπιτι και καθομαι λιγο, δλδ 17.00-.17.15 εχω φυγει και γυρω στις 17.30-17.40 ειμαι στο σπιτακι μας. Μαγειρευω, τρωμε, ξαπλωνουμε λιγο καναπε και μετα αν εχω ορεξη κανω καμια δουλεια την οποια ομως σταματαω απαραιτητως 19.00-20.00 για να δω Βερα στο Δεξί. Για βραδυ, αν ειναι Δευτέρα, Τετάρτη κοιμαμαι γυρω στις 23.00-00.00 γιατί βλεπω τις σειρες που μου αρεσουν. Μετά νανι.
Σαββατοκύριακα: Ξυπναω χωρις ξυπνητήρι αλλα και παλι δεν παει πολυ αργα. Ξεκιναμε με δουλειες εξωτερικές, κανενα s/m και οτι αλλο χρειαζεται. Μετα σπιτι δουλειες, κανενα πληντυριο, σιδερο κτλ, μαγείρεμα και τα απογευματα ή σπιτι χαλαρα ή για κανενα καφεδάκι και το βραδυ βολτίτσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καθε μερα ξυπναω 6,30-6,45 τρωω δημητριακα με γαλα ετοιμαζομαι και φευγω για τη δουλεια. δουλευω (λεμε τωρα :P ) 7,30-15,00 μετα παω σπιτι για μασα αν εχω να μαγειρεψω η να κανω δουλειες(που συνηθως εχω:( ) τρεχω σαν τρελη:P και το απογευμα κανω τις εξωτερικες δουλειες που θα τυχει να εχω κανονισει.αν δεν εχω ομως τπτ να κανω το απογευμα αραζω στον καναπε η παω σε καμια φιλη για καφε η ερχεται κοσμος σπιτι....
το σκ...παλι ξυπνημα νωρις :/: για σουπερμαρκετ δουλειες πλυντηριο απλωμα κλπ κλπ...:/: και το απογευμα στανταρ καφεδακι κεντρο;)
αυτα!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
λοιπόνε.
Η μέρα ξεκινά με το ξυπνητήρι στις 7.30 (εκτός και όταν θέλει να κάνει μπάνιο/ξύρισμα/αϋπνίες ο σύζυγος, που πρέπει να σηκώσει και το υπόλοιπο σπίτι στο πόδι:P). Συνήθως τρώω τα δημητριακά μου, αλλά τώρα, λόγω ειδικών συνθηκών, τα έχουμε αφήσει αυτά. Φτιάχνω το τοστάκι μου για το γραφείο, ετοιμάζω το ταπεράκι μου, πλένω δοντάκια, ντύνομαι και αφού τελιώσω όλα αυτά, ο σύζυγος αποφασίζει να σηκωθεί από τον καναπέ:hehe:
Αν με πηγαίνει αυτός στον σταθμό Ειρήνη με το τουτού, τον περιμένω στωικά στον καναπέ βλέποντας τη πρωινή εκπομπή της ΝΕΤ. Αν πηγαίνω στο γραφείο, σιγά μην τον περιμένω, έχω φύγει με το τουτού μου:D
δουλειά 9-5+, τις περισσότερες φορές βαρετή (εκτός του παρόντος πρότζεκτ, που είναι αρκετά ενδιαφέρον).
Τρίτη, Παρασκευή και Σάββατο, τέννις (κλαψ,λυγμ, πάλι με χρόνια με καιρούς.....). Αλλιώς, σπίτι, μαγείρεμα για την επομένη, λίγα ψώνια αν χρειαζόμαστε κάτι μεσοβδομαδιάτικα, μπάνιο, ντιβιντί από τις τηλεοπτικές σειρές που παρακολουθώ, και κατά τις 9+ σκάει μύτη και ο σύζυγος και πρέπει να του φέρω τις παντούφλες και να του βάλω να φάει:D:D:D Γιαυτό και τις καθημερινές είναι λίγο δύσκολο να βγούμε. Αν το κάνουμε, θα είναι για σινεμά, φαγητό ή γλυκό με φίλους κοντά στην περιοχή μας. Στις 11+ πέφτω για νάνι, διαβάζοντας πρώτα λίγες σελίδες από το βιβλίο μου.
Το σαββατο πρωί έχει σουπερμάρκετ, πλυντήριο, μαγείρεμα και τη κυριακή το πρωί έχει καθάρισμα σπιτιού, μαγείρεμα, πότισμα και σιδέρωμα. Τα απογεύματα/βράδια όλο και κάτι θα έχουμε κανονίσει στο σπίτι, σε σπίτια φίλων ή έξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Απορώ πως μπορείτε και ξυπνάτε μια ώρα νωρίτερα από την ώρα που πρέπει να φυγετε.. :blink: Εγώ αν γινόταν να διακτινιστώ από το κρεβάτι μου στην δουλειά (εννοείται ντυμένη κι έτοιμη) θα το έκανα.. :P Έστω κι ένα λεπτό παραπάνω ύπνου είναι πολύτιμο εκείνες τις ώρες.. :D

(Και μπορεί κάποιος να μου πει γιατί φρικάρω που διαβάζω για δουλειές σπίτιου με πρόγραμμα; :blink: Και γενικά για συμβίωση; :blink: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
(Και μπορεί κάποιος να μου πει γιατί φρικάρω που διαβάζω για δουλειές σπίτιου με πρόγραμμα; :blink: Και γενικά για συμβίωση; :blink: )
γιατί τα ρούχα σου είναι πάνω στον καναπέ, στο πλυντήριο, στο κρεβάτι, στον νεροχύτη κλπκλπ:bleh::hehe:
:bigarmhug
γιατί τα έχεις περάσει, και βίωσες μια πολύ δυσάρεστη κατάσταση. οπότε σου έχει γυρίσει τώρα στο ανάποδο.
Είμαι και γαμώ τους φρόυντ, γιέα.:D :P :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
γιατί τα ρούχα σου είναι πάνω στον καναπέ, στο πλυντήριο, στο κρεβάτι, στον νεροχύτη κλπκλπ:bleh::hehe:
:bigarmhug
γιατί τα έχεις περάσει, και βίωσες μια πολύ δυσάρεστη κατάσταση. οπότε σου έχει γυρίσει τώρα στο ανάποδο.
Είμαι και γαμώ τους φρόυντ, γιέα.:D :P :confused:

Μάλλον.. βέβαια θεωρητικά θέλω να το ξανακάνω.. αλλά σίγουρα ΟΧΙ με τον τρόπο που ήμουν.. :worry::worry: (με πιάνει πνίξιμο στον λαιμό μόνο που το σκέφτομαι λέμε! :blink:)

Θενκς! :bigarmhug :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top