Πότε κάνατε κάτι που σας ευχαριστεί τελευταία φορά και τι ήταν αυτό ;

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
χμμ... η τελευταια φορα που εκανα κατι και με ευχαριστησε πολυ ηταν χθες το βραδυ, που επιασα ενα μολυβι 4Β και το αφησα να κυλισει σε ενα κομματι χαρτι ζωγραφιζοντας εναν τυπο που παιζει ηλεκτρικη κιθαρα (κοντινο στην κιθαρα) :) .
Πού το ευχαριστο θα με ρωτησετε, αλλα ετσι φτιαχνομαι γω
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Acheron

Νεοφερμένος

Ο Acheron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
RPG night με τους φίλους μου την προηγούμενη εβδομάδα. Απλά πράγματα που για κάποιο λόγο κανονίζονται τόσο δύσκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
RPG night με τους φίλους μου την προηγούμενη εβδομάδα. Απλά πράγματα που για κάποιο λόγο κανονίζονται τόσο δύσκολα...

RPG εννοώντας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
RPG εννοώντας?

Role Playing Game....

Εμένα το τελευταιο πραγμα που με ευχαριστησε ήταν την προ-προηγουμενη εβδομαδα στην Αθήνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Αμμ..έκανα roller skating πριν λίγο στο πάρκο!
Είχα καιρό να κάνω!
Πολύ καιρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
έκανα ένα ωραίο μπανάκι και τριβόμουν μισή ώρα με το mango scrub χτες
και τώρα έχω ένα ωραίο δερματάκι (ακόμα λίγο μαυρισμένο :D)) που μυρίζει mango ::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
έκανα ένα ωραίο μπανάκι και τριβόμουν μισή ώρα με το mango scrub χτες
αλλά ακόμα και τώρα έχω ένα ωραίο δερματάκι (ακόμα λίγο μαυρισμένο :D)) που μυρίζει σκόρδο και κρεμμύδι από το χθεσινό γεύμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
έκανα ένα ωραίο μπανάκι και τριβόμουν μισή ώρα με το mango scrub χτες
αλλά ακόμα και τώρα έχω ένα ωραίο δερματάκι (ακόμα λίγο μαυρισμένο :D)) που μυρίζει σκόρδο και κρεμμύδι από το χθεσινό γεύμα :)

:hmm:Μα γιατι να μου θυμιζει sid αυτο??? Γιατι τοσο πολυ???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Απόλαυσα μία-προς-μία μπουκίτσα από τις χθεσινές
μίνι κρεπούλες που έκανε με τα χεράκια του
(που μας έπιασε μια υπογλυκαιμία στις 12 το βράδυ)!
Με μπόλικη μερέντα και από πάνω άχνη ζάχαρη!
:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
αυτό που ευχαριστιέμαι πολύ, είναι τα ταξιδάκια είτε αυτά περιορίζονται σε τριήμερα ή σε πολυήμερα σε ελλάδα και εξωτερικό.....
Δεν φαντάζεσαι πόσο σε αναζωογονεί η αλλαγή παραστάσεων, εικόνων, της ίδιας της φύσης, του υψομέτρου, της θάλασσας, του οξυγόνου......

είναι πιο ωραίο να περάσεις το σαβατοκύριακό σου εις τα Αθήνας ή είναι καλύτερο μια βόλτα στο μαγευτικό Ναύπλιο......;;;;; ερωτώ;;;;;; ε;;;;;;;
άσε που πλέον πολλοί άνθρωποι το Ναύπλιο το έχουν κάνει μονοήμερη εκδρομή...χιχιχι!!!!! ;););) !!! κάθε κυριακή.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
άσε που πλέον πολλοί άνθρωποι το Ναύπλιο το έχουν κάνει μονοήμερη εκδρομή...
Αυτό το κάνω συχνά εγώ ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Προχτες μαζευτηκαμε μετα απο 3 χρονια(γιατι φυγαμε φοιτητες σε διαφορετικες πολεις)η παρεα μου και ως συνηθως συγκροτησαμε τη γνωστη μπασκετικη μας ομαδα..Πρωτα απ ολα οι αναμνησεις και η συγκινηση..και μετα μεσα 6 ωρες μπασκετ και εν τελη 3 ηττημενοι αντιπαλοι.. Απεριγραπτο αισθημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiderw

Νεοφερμένος

Η spiderw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ψάχνω και δεν βρίσκω. Πολύ κακό αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Πριν από μισή ώρα δανείστηκα ένα βιβλίο από την βιβλιοθήκη. Είμαι bookworm και είμαι καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
τον μαη...
που εδωσα το κρατικο γ1 στα αγγλικα, χρονια μετα το λοουερ, για να τσεκαρω τις γνωσεις μου... (και με απωτερο σκοπο να παω καποια στιγμη και για το πολυποθυτο προφ...)
και φυσικα το πηρα :clapup:

υ.γ.σιγα το κατορθωμα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χμ... ειχα κατι τηλεφωνηματα τελευταια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
την Κυριακή!! έτρωγα γαριδομακαρονάδα ώς την δευτέρα για γεύματα!! :D..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Καθε μερα:)....φροντιζω να κανω μικρα ή μεγαλα πραγματα που να με ευχαριστουν ...να ρουφαω τις μικρες ή τις μεγαλες ηδονες -οχι με την σεξουαλικη απαραιτητα εννοια του ορου -της ζωης .....γιατι η καθε μερα εχει τη μοναδικοτητα της και δεν θα την ξαναζησω...η καθε λεπτομερεια μετραει...απο το πως θα με ξυπνησει ή θα τον ξυπνησω το πρωι,μεχρι τη βολτα που θα κανω στο παρκο ή στο βουνο για να χαλαρωσω, ταψωνια μου, την ωρα που θα διαθεσω στους φιλους ,στον συντροφο 'η στον εαυτο μου ...ενα γευμα εξω..., η μουσικη που θα ακουσω, ενα βιβλιο που θα διαβασω και πολλα αλλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eumorfia95

Νεοφερμένος

Η eumorfia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
χθες....βγηκα με τους φιλους μου και πηγαμε πλατεια αθωνος!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Σημερα συναντησα ομορφους ανθρωπους...,φιλαρακια που ειχα να τα δω καιρο...και μου ειχαν και τους ειχα λειψει:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top