[Nokia 6230]Δεν μπορώ να αποθηκεύσω τις φωτογραφίες μου

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το νέο PC Suite ή εστω το κινητό μου, μου έχει σπάσει τα νεύρα.
Δε μπορώ με κανένα τρόπο να αποθηκεύσω τις φωτογραφίες που έχω τραβήξει στον υπολογιστή μου. Μου λέει Error Connecting to Phone. (Το συνδέω με υπέρυθρες). Backup όμως έκανε κανονικότατα. Μόνο που το αρχείο αυτό (.nbu) είναι μάλλον μόνο για restore (ή κάνω λάθος)?

Δεν υπάρχει τρόπος να δει το PC μου το κινητό σαν external drive και να κάνω ένα όμορφο, απλό και πρακτικό drag 'n drop? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
τις φωτο που τις εχεις αποθηκευμενες;Στην μνημη του κινητου ή στην καρτα μνημης;
Ξαναεγκατεστησε το pc suite αν ειναι ή βαλε την τελευται εκδοση.(εαν εχεις προηγουμενη.)
Αν τα εχεις στην καρτα μνημης κι εχεις card reader γινεται κι ετσι η δουλεια.
Το αρχειο απο το backup ειναι σε περιπτωση που το κανεις αναβαθμιση ή χασεςι τα παντα απο μεσα να το κανεις backup και να το εχεις στην κατασταση που ηταν πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Στην καρτούλα είναι οι φώτο, αλλά δεν έχω card reader.
Και υποτίθεται πως έχω πολύ φρέσκο PC Suite: Version 6.82.22.0

Θα δοκιμάσω να το επανεγκαταστήσω.
Thanks M!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Εαν δοκιμασεις απλα χωρις την χρηση του PC SUIT , να ενεργοποιησεις τις υπερυθρες στο κινητο σου και μετα πας στις φοτο ->αποστολη μεσω υπερυθρων ....

Μαλλον θα φταιει το γεγονος οτι δεν εχει καλη επαφη η θυρα του κινητου σου με την θυρα του υπολογιστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
https://www.nokia.com/A4144912
Σε περίπτωση που κάνεις απεγκατάσταση, χρησιμοποίησε το παραπάνω Link για να έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πολύ χρήσιμο! Σ'ευχαριστώ Borat. Έκανα uninstall και install απ' την αρχή και ευτυχώς τώρα δουλεύει ο File Manager μια χαρά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πολύ χρήσιμο! Σ'ευχαριστώ Borat. Έκανα uninstall και install απ' την αρχή και ευτυχώς τώρα δουλεύει ο File Manager μια χαρά! :)
Είναι ο καλύτερος (και επίσημος) τρόπος για να κάνεις πλήρη απεγκατάσταση όλων των αρχειων Pc suite.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top