Τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή σας

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
τι υπολογιστη εχετε?? εγω εχω ενα λαπτοπ και αυριο θα εχω εναν με επηπεδι οθονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Δεν μας έχεις δώσει καμια χρήσιμη πληροφορία σχετικά με το τι υπολογιστές έχεις, γίνε λίγο πιό συγκεκριμένος.

Athlon XP 2500+ /512RAM
380 με 560 GB δίσκοι (αναλόγως ποιούς έχω απάνω :D )
NVIDIA GeForce MX 440
Sumsung SyncMaster 171S 17''TFT
EIZO FlexScan F35 15'' CRT
XP professional SP1 εγκατεστημενα πριν 2 χρόνια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Και εγώ ένα laptop με AMD 3700+ 64@2400MHz, 512MB Ram, Ati Mobility Radeon 9700 128mb και 80GB HDD :)

ΥΓ : Εγώ σε κανένα 12μηνο λέω να μαζέψω καμιά 2000 ευρώ να πάρω ένα PC :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ας απαντησω και εγώ...
Intel Pentium 4 3 Ghz / 512 RAM
80GB HDD
Κάρτα ήχου/γραφικών on board (δεν θυμάμαι μάρκα) :redface:
hp 1702 17" LCD
Win XP Home και Suse Linux 9.3
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
desktop:
pentium4 3GHz (notrthwood), 1gb ram, ati radeon 9600XT 128MB, 120GB HHD, 17' tft teac.
laptop:
centrino 1,4GHz, 512MB ram, ati radeon 9700XT 64MB
Λειτουργικό Win xp κ μάλλον σύντομα Linux mandrake
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Laptop ACER Aspire 1703
P4 1.8Ghz,
1GB RAM,
120Gb HDD (+80 ο εξωτερικός),
GForce FX Go5200
sound... τρέχα γύρευε...
17'' οθόνη (!)
και 7.5 κιλά(!) (ασήκωτο είναι το γ****ένο)

Desktop:
AMD ATHLON XP 1800+
512MB RAM
320GB HDD (συνολικά)
SONY CRT 19"
Video Card:GForce 4 MX440
Sound Card: SoundBlaster Audigy

και τα δύο έχουν μια πληθώρα περιφερειακών (ναι είμαι ψώνιο) που βαριέμαι να καταγράψω@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Intel Pentium 4 2.4 Ghz/256 MB RAM
GeForce MX
160 GB HDD
Kάρτα ήχου on board
SyncMaster 17'' TFT
Win XP Pro
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Gigabyte 7N400 Pro2 (nforce-2)
AMD Athlon XP 2600+ FSB 333MHz
RAM 512 400MHz
Western Digital 80GB + 40 GB
NVidia GeForce 4 MX440 128MB AGP 8x
Plextor 52x24x52 (CDR)
Pioneer 32x (DVD)
Samsung SyncMaster (LCD) 151s (οθόνη)
Chicony internet keyboard
Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0
Ηχεία 2.1 Ozaki 60W
Microsoft Windows XP και Linux Debian (πυρήνες 2.4.19 και 2.6.11)

Ο υπολογιστής μου είναι αδερφάκι με τον υπολογιστή του gademi :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Industrial designer. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Επεξεργαστής P4 2.8 Northwood S478
Μητρική ASRock P4i65GV
RAM Kingston 1024MB DDR (2x512)
HDD WD 160GB ATA
HDD WD 80GB ATA (συνδεδεμένο εξωτερικά μέσω usb2.0)
Κ/Γ NVidia GeForce 5200 128MB AGP
Κ/Δ Intel Pro 100S
CDRW Sony CRX230ED 52x
DVD Samsung TS-H352A 16x
DVDRW NEC ND-3520A 8x
Οθόνη Hitachi CM771ET Flat 19"
Ηχεία Logitech Z-2300
KB Microsoft Internet
Mouse Microsoft Intelli Optical
Εκτυπωτής HP DeskJet 930C
Λειτουργικό WinXP Pro SP2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Intel Pentium 4 3.1 gh
512 Ram Kingstone (livelong value κτλ...)
Ge Force 5200
Καρτα ηχουν SoundBlaster
HDD 80 GB
DVD Rom
DVD R-RW
CD R-RW
Με ηχεια 5,1
Με οθονι Futitsu-Siemens 17''
Με πληκτρολογιο/ποντικι Microsoft
Πολημηχανιμα HP 1200
Windows XP Pro English SP1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ο υπολογιστής μου είναι αδερφάκι με τον υπολογιστή του gademi
Και mobo και DVD ιδιο έχουμε :-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Laptop ACER Aspire 1703
P4 1.8Ghz,
1GB RAM,
120Gb HDD (+80 ο εξωτερικός),
GForce FX Go5200
sound... τρέχα γύρευε...
17'' οθόνη (!)
και 7.5 κιλά(!) (ασήκωτο είναι το γ****ένο)

Desktop:
AMD ATHLON XP 1800+
512MB RAM
320GB HDD (συνολικά)
SONY CRT 19"
Video Card:GForce 4 MX440
Sound Card: SoundBlaster Audigy

και τα δύο έχουν μια πληθώρα περιφερειακών (ναι είμαι ψώνιο) που βαριέμαι να καταγράψω@
Βαρύ? Πού να δείς τον πύργο μου!! Μόνο το κουτί άδειο ζυγίζει 28 κιλά! Συν το περιεχόμενο... άντε να το πάς στον τεχνικό για επισκευή!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Laptop ACER Aspire 1703
P4 1.8Ghz,
1GB RAM,
120Gb HDD (+80 ο εξωτερικός),
GForce FX Go5200
sound... τρέχα γύρευε...
17'' οθόνη (!)
και 7.5 κιλά(!) (ασήκωτο είναι το γ****ένο)

Desktop:
AMD ATHLON XP 1800+
512MB RAM
320GB HDD (συνολικά)
SONY CRT 19"
Video Card:GForce 4 MX440
Sound Card: SoundBlaster Audigy

και τα δύο έχουν μια πληθώρα περιφερειακών (ναι είμαι ψώνιο) που βαριέμαι να καταγράψω@
7.5κιλάαααα;; omg το δικό μου λαπτοπο που ειναι 3.5 το θεωρώ πολύ βαρύ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Exposed και εμένα κάπου εκεί είναι. (Δεν γίνεται να φτιάξουν ένα laptop 100gr?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Exposed και εμένα κάπου εκεί είναι. (Δεν γίνεται να φτιάξουν ένα laptop 100gr?)
Νομίζω ότι πολλάς ζητάς μην ξεχνας ότι τα PPC με το ζώρι μπορούν να γίνουν 100g ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
@Exposed δεν μπορείς να φανταστείς πόσο δύσκολα κουβαλιέται! Άμα βάλεις μαζί και τροφοδοτικό, τίποτα καλώδια, κανέναν εξωτερικό δίσκο.... άσε μου βγαίνει η μέση!
Αλλά όταν το πήρα κοίταξα άλλα πράγματα και όχι το βάρος!

@arm_power: το PC μου και εμένα είναι καμιά 35 κιλά (και η οθόνη άλλα 32). αλλά εδω μιλάω για το Laptop. δεν νομίζω ότι κουβαλάς το tower κάθε μέρα στη σχολή σου όπως θα το κουβαλάω εγώ από την άλλη βδομάδα!!!

Είχα δει πριν κάνα μήνα ένα φορητο Sony 1.7 κιλά!!! Τον σήκωνες και δεν καταλάβαινες τίποτα!!! Αλλά είχε 2500....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Αλλά όταν το πήρα κοίταξα άλλα πράγματα και όχι το βάρος!
Εγώ βασικά όταν διάλεγα τον laptop (βασίκα του πατέρα μου είναι ) κοιτάζα μόνο νούμερα. Και τώρα έχω μετανίωσει που διάλεξα althon και μπαταρία κρατάει μόνο 1ωρα :( Aλλα τι να έκανα , μου είχε βάλει περιορισμό τα 1300euro:(

Είχα δει πριν κάνα μήνα ένα φορητο Sony 1.7 κιλά!!! Τον σήκωνες και δεν καταλάβαινες τίποτα!!! Αλλά είχε 2500....
Προσωπικά τα δεν τα πάω κάθολου τα sony... Μόνο σχεδιασμό και βάρος πληρώνεις :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Προσωπικά τα δεν τα πάω κάθολου τα sony... Μόνο σχεδιασμό και βάρος πληρώνεις :(

Ούτε εγώ τα πάω, αλλά εκείνο το άτιμο ήταν πανέμορφο και πανάλαφρο!
Όχι σαν τη γκουμούτσα τη δικιά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
δεν νομίζω ότι κουβαλάς το tower
Τωρα μου θύμησες στα πρώτα έτη στη σχολή που πηγαίναμε Αθήνα για τις γιορτές και κουβαλάγαμε στο πλοίο εκτώς απο τα μπαγκάζια του ο καθένας και το tower του παραμάσχαλα. Είχα γίνει ο αχθοφόρος της πληροφορικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Μόνο σχεδιασμό και βάρος πληρώνεις

Και τα γράμματα που γράφουν Sony :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top