Ποιος είναι ο αγαπημένος σας τηλεοπτικός σταθμός

Το κανάλι που σας αρέσει πιο πολύ
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν μιλάω μόνο για το πρόγραμμα αλλα γενικά ποιός σας αρέσει αν και έχουμε αναφέρει κατα καιρούς πάρα πολλές σειρές ήρθε η ώρα να μιλήσουμε και για τους ίδιους τους σταθμούς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Υποθέτω οτι όσοι δεν παρακολουθούν καθόλου τηλεόραση, δεν πρέπει να συμμετέχουν και στο παρών θέμα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Υποθέτω οτι όσοι δεν παρακολουθούν καθόλου τηλεόραση, δεν πρέπει να συμμετέχουν και στο παρών θέμα ε;

Το θέμα είναι για αυτούς που βλέπουν τηλεόραση :) Το έχουμε καλύψει αρκετά το θέμα για την ποιότητα την τηλεόραση και αν κάπιοι βλέπουν η όχι.
Εξετάζουμε τους σταθμούς και όχι την ίδια την τηλεόραση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
το ΣΚΑΙ είναι ο αγαπημένος μου τηλεοπτικός σταθμός..βάζει απίστευτα ντοκυμαντέρ,σειρές,κλπ και θεωρώ ότι έχει πολύ ποιοτικά προγράμματα,κάτι που -για εμένα προσωπικά- λείπει σε μεγάλο βαθμό,απ'τους υπόλοιπους τηλεοπτικούς σταθμούς..! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
TV βλέπω κυρίως ΣΚ. Παρακολουθώ λίγες σειρές και το πιο διασκεδαστικό κανάλι για μένα είναι το ΣΚΑΙ... όχι ότι έχω κάποιον αγαπημένο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σκάι καλά δοκιμαντέρ, χαλαρή ενημέρωση αυτά μου φτάνουν για να το βλέπω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
O Σκαι είναι σε πολύ καλό δρόμο και αν συνεχίσει έτσι θα κρατήσει ένα πολύ καλό ειδικό κοινό και θα μείνει εκεί.
Για να κάνει τρελά νούμερα όμως θα πρέπει να πιάσει την λογική των άλλων (Μαρία άσχημη, 50-50, σαπουνόπερες κτλ) ας ελπίσουμε ότι δεν θα το κάνει και ότι θα φέρει νέο κόσμο στην tv
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Νόβα και τα μυαλά στα μίξερ!!!

ή είμαι καπιτάλας ή δεν είμαι (που ελπίζω πως δεν είμαι βασικά...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ποιό κρατικό κανάλι είχε όλη τη συλλογή του Hitchcock(που έψαχνα στα βίντεο κλαμπς και με κοιτούσαν λες και ζητούσα αποσμητικό για στρουθοκάμηλους) λίγο μετά τα χριστούγεννα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
O Σκάϊ νομίζω ξεχωρίζει με τα ποιοτικά του ντοκυμαντέρ. Το μόνο που με χαλάει είναι οι μεταγλωτίσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τις ωρες που παιζει η τιβι συνηθως ειναι σε mega βραδινες ωρες, σε mad οταν κοιμαμαι η κανω κατι που δε χρειαζεται να παρακολουθω τιβι, και μακεδονια/σκαι αν κολλησω σε καμια σειρα/εκπομπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εξαρτάται τι θέλω να δω.....
Πάντως μου αρέσει πολύ ο ΣΚΑΙ για αυτό που είναι και μετά σαν πιο ποικίλης ύλης κανάλι το MEGA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όοοοοοοοοοοταν έβλεπα τηλεόραση, μ' άρεσαν πολύ κάποιες εκπομπές του ΣΚΑΙ και του ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ, ενώ έπαιζε αρκετά και Mega. ΣΚΑΪ ψήφισα πάντως.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ο κλειστος τηλεοπτικος σταθμός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ποιό κρατικό κανάλι είχε όλη τη συλλογή του Hitchcock(που έψαχνα στα βίντεο κλαμπς και με κοιτούσαν λες και ζητούσα αποσμητικό για στρουθοκάμηλους) λίγο μετά τα χριστούγεννα;

:P :P :P :P :P :P
Έγραψες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εξαρτάται τι θέλω να δω.....
Πάντως μου αρέσει πολύ ο ΣΚΑΙ για αυτό που είναι και μετά σαν πιο ποικίλης ύλης κανάλι το MEGA

σφωνάω!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Πλεον εχω σταματησει να βλεπω τηλεοραση, βλεπω μονο DVD και ταινιες στο φιλμνετ. Αρα ψηφισα νοβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αυτή τη περίοδο πιστέυω ο ΣΚΑΙ και η ΝΕΤ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βλεπω ελαχιστη tv αλλα δεν μπορω να πω οτι καπιο καναλι ειναι καλητερο απο καπιο αλλο... Μπορεις να συγκρινεις εκπομπες, αλλα οχι καναλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε μπορείς να συγκρίνεις τη ΝΕΤ με το alter;
Φίλε κρόνε, διαφωνώ.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top