Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είναι ΓΑΜΑΤΑ. Ειδικά η 3η κοπελίτσα :|
Πωρώθηκα.:(

Και εγώ θέλω να πάρω παπουτσάκια τύπου "μπαλαρίνες-μπαρέτες" άλλα δε μου' χει κάνει κάτι ακόμα κλικ. Τα περισσότερα είναι με φιογκάκια, με στρασάκια, με διαμαντάκια, με λουλούδια. Κάτι σκέτο μαύρο και να κάθεται και ωραία στο πόδι δεν έχω βρει -.-''
Τραγικό.:redface:

Επίσης μ' αρέσουν και αυτά.


Και μ' αρέσει κι αυτό για μπόιζζζζζ:redface:
Βασικά έχω ένα κολληματάκι με τα καρό πουκάμισα φέτος σε άντρες και γυναίκες, και μ΄αρέσουν πολύ.:/:
Kάτι τέτοιο ψάχνεις;


οοps, τα έβαλε πριν και κάποιος άλλος. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Kάτι τέτοιο ψάχνεις;

Καμία σχέση. Τα συγκεκριμένα δε μ' αρέσουν καθόλου σαν σχήμα/ραφή και το λουράκι με ξενερώνει.:/:

Κάτι τέτοια ξέρω γω σε μαύρο, αλλά το φιογκάκι με χαλάει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.








fornarina

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


και πυζαμούλες:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Φουλάρια




Υ.Γ: Φοράτε καπέλα-σκουφάκια;Έχετε δει κανένα καλό; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μου αρέσουν πολύ τα φανελάκια με τέτοιο κόψιμο και λεπτή ραντούλα.
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Δε μαρέσουν τα ανιμαλ πριντ. ουτε σε εσωρουχα ουτε σε ρουχα ουτε σε τιποτα. :P
Επίσης δε μου αρέσουν τα στρινγκ και προτιμώ τα μπραζίλιαν των 3/4. :pfff: γουστα ειναι αυτα. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το πρωτο ειναι φοβερο:D
αυτα τα συνδυασμένα πανω κατω ειναι τα καλυτερα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1.JPG
    1.JPG
    24.6 KB · Εμφανίσεις: 108
  • 10.JPG
    10.JPG
    27.5 KB · Εμφανίσεις: 106
  • 9.JPG
    9.JPG
    20.6 KB · Εμφανίσεις: 108
  • 8.JPG
    8.JPG
    26.4 KB · Εμφανίσεις: 126
  • 7.JPG
    7.JPG
    22.1 KB · Εμφανίσεις: 98
  • 6.JPG
    6.JPG
    22.5 KB · Εμφανίσεις: 102
  • 5.JPG
    5.JPG
    23.9 KB · Εμφανίσεις: 93
  • 4.JPG
    4.JPG
    24.1 KB · Εμφανίσεις: 106
  • 3.JPG
    3.JPG
    24.7 KB · Εμφανίσεις: 101
  • 2.JPG
    2.JPG
    18.9 KB · Εμφανίσεις: 95
  • 20.JPG
    20.JPG
    16.3 KB · Εμφανίσεις: 99
  • 19.JPG
    19.JPG
    20.5 KB · Εμφανίσεις: 123
  • 18.JPG
    18.JPG
    17.7 KB · Εμφανίσεις: 98
  • 17.JPG
    17.JPG
    20.5 KB · Εμφανίσεις: 95
  • 16.JPG
    16.JPG
    16.6 KB · Εμφανίσεις: 106
  • 15.JPG
    15.JPG
    23.4 KB · Εμφανίσεις: 93
  • 14.JPG
    14.JPG
    22.3 KB · Εμφανίσεις: 91
  • 13.JPG
    13.JPG
    26.6 KB · Εμφανίσεις: 97
  • 12.JPG
    12.JPG
    22.6 KB · Εμφανίσεις: 126
  • 11.JPG
    11.JPG
    16.6 KB · Εμφανίσεις: 106
  • 22.JPG
    22.JPG
    23.2 KB · Εμφανίσεις: 90
  • 21.JPG
    21.JPG
    21.1 KB · Εμφανίσεις: 109

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Υπέροχα ρούχα και στυλ!!! ;)

Θέλω αυτό το σύνολο τώρααα!!! View attachment 34881
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Δεν είναι πολύυυυυ γλυκούλια???:D
6.png

Χωρίς τίτλο.png

Χωρίς τίτλο1.png

Χωρίς τίτλο2.png

Χωρίς τίτλο3.png

Χωρίς τίτλο4.png

Χωρίς τίτλο5.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.








 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Σε πιο σέξυ εσώρουχα τώρα, απο τη med, φέτος μου άρεσαν αυτά:
4.png

Χωρίς τίτλο.png

Χωρίς τίτλο1.png

Χωρίς τίτλο2.png

Χωρίς τίτλο3.png

Θα ψάξω και στα ανδρικά και θα σας πώ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Καλά που τα ρούχα δεν μου αρέσουν καθόλου :redface:
ας απολύσει κάποιος και το φωτογράφο. Η κοπέλα είναι μια χαρά και την έχουν βγάλει σε αυτή τη φωτό λες και πρέπει να χάσει τουλάχιστον μια ντουζίνα κιλά! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
79.95?

19.95?

29.95?

19.95?

όλα από Zara:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top