Μιλάω πολλές ώρες στο τηλέφωνο, τι να κάνω;

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τα 1500' και sms μου φτανουν. Δεν εχει τυχει ποτε να τα τελειωσω ολα τα ' και sms.

Αυτό θα έλειπε...

Πόσο μπορεί να μιλήσει ένας άνθρωπος στο κινητό; :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Αυτό θα έλειπε...

Πόσο μπορεί να μιλήσει ένας άνθρωπος στο κινητό; :worry::P
Γνωριζω μερικα ατομα που ξοδευουν τα 1500 και περνουν μετα και 600 τα οποια τα τελιωνουν και αυτα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Αυτό θα έλειπε...

Πόσο μπορεί να μιλήσει ένας άνθρωπος στο κινητό; :worry::P

πφφφ, εγω μιστερ τα χαλαω σε μια εβδομαδα. και τα δικα μου και τα δικα του. :pfff:
1500 λεπτα δεν ειναι τιποτα. περιμενω φετος να κανουν καμια καλυτερη προσφορα γιατι δε μας βλεπω καλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
πφφφ, εγω μιστερ τα χαλαω σε μια εβδομαδα. και τα δικα μου και τα δικα του. :pfff:
1500 λεπτα δεν ειναι τιποτα. περιμενω φετος να κανουν καμια καλυτερη προσφορα γιατι δε μας βλεπω καλα.:P
Άντε να τελειώσεις τα 1500 σμς, να πω ναι! 3000 λεπτά ομιλίας μέσα σε μία βδομάδα? Ο εγκέφαλός σου πρέπει να έχει ψηθεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fatal Secretary

Νεοφερμένος

Η Fatal Secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μονο να εχει ψηθει?? Ατμους απο τα αυτια θα πρεπει να βγαζει.Εδω εγω ειμαι ολη μερα με ενα κινητο στο (καθε) χερι και δεν καταφερνω ουτε στα μισα να φτασω!!Πειτε μου ρε παιδια πως το κανετε...αντι για σκουλαρικι βαζετε handsfree? :Ρ:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1500 λεπτα δεν ειναι τιποτα.
1500 λεπτά είναι 25 ώρες (!)
Και 1500+600 μας κάνουν 2100 SMS.

ΤΙ τα κάνετε όλα αυτά; Ο_Ο

Και στην τελική άμα τόσο πολύ είστε εξαρτημένοι, πείτε τα από κοντά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
πφφφ, εγω μιστερ τα χαλαω σε μια εβδομαδα. και τα δικα μου και τα δικα του. :pfff:
1500 λεπτα δεν ειναι τιποτα. περιμενω φετος να κανουν καμια καλυτερη προσφορα γιατι δε μας βλεπω καλα.:P

Μάλιστα δηλαδή χαλάτε 1500 λεπτά δικά σου και 1500 λεπτά δικά του, δηλάδη μιλάτε την εβδομάδα 3.000 λεπτά = 50 ώρες = 2 μέρες και κάτι ψιλά την εβδομάδα.
Mωρέ μπράβο..
εγώ με τον δικό μου ζήτημα να μιλάμε 10΄λεπτά την ημέρα
...και μένουμε και στο ίδιο σπίτι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
...και μένουμε και στο ίδιο σπίτι :hehe:

Εμείς όμως μένουμε ο ένας στην Αθήνα και ο ένας στη Λάρισα. Τι να κάνω? Να παρατήσω τις σπουδές μου? :pfff:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εμείς όμως μένουμε ο ένας στην Αθήνα και ο ένας στη Λάρισα. Τι να κάνω? Να παρατήσω τις σπουδές μου? :pfff:

:P
Όχι, να μετακομίσει ο ένας στο σπίτι του άλλου. Είναι και πιο οικονομικό, όπως περιέγραψε η Ηρώ.


Πόσο μπορεί να μιλήσει ένας άνθρωπος στο κινητό; :worry::P
Δύο (2) ολόκληρες ημέρες κάθε εβδομάδα. Λύθηκε η απορία σου; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εμείς όμως μένουμε ο ένας στην Αθήνα και ο ένας στη Λάρισα. Τι να κάνω? Να παρατήσω τις σπουδές μου? :pfff:
:P

Μάλλον δεν το έθεσα σωστά :P
Δεν εννοούσα ότι μιλάμε 10' λεπτά την ημέρα στο κινητό, αλλά στο ακίνητο :hehe:
Τι στα διάλα λέτε πια!

Όχι, να μετακομίσει ο ένας στο σπίτι του άλλου. Είναι και πιο οικονομικό, όπως περιέγραψε η Ηρώ.
Ναι μισό νοίκι, μισοί λογαριασμοί, δεν ανανεώνεις κάρτες.. συμφέρει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Όχι, να μετακομίσει ο ένας στο σπίτι του άλλου. Είναι και πιο οικονομικό, όπως περιέγραψε η Ηρώ.

Είμαστε πολύ μικροί ακόμα για τέτοια σκηνικά ντίαρ. :whistle:

Μάλλον δεν το έθεσα σωστά :P
Δεν εννοούσα ότι μιλάμε 10' λεπτά την ημέρα στο κινητό, αλλά στο ακίνητο :hehe:
Τι στα διάλα λέτε πια!

10 μόνο λεπτά την ημέρα? Και μένετε και στο ίδιο σπίτι?? Εγώ κάνω δέκα λεπτά κάθε φορά που αρχίζω να μιλάω για να του δώσω το λόγο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χαχ, μα κανείς δε σκέφτηκε πονηρά για αυτό που είπε η Ηρώ; :redface::P

Πάντως ναι, 50 ώρες για μια εβδομάδα είναι πολλές. Μετά τι κάνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πάντως ναι, 50 ώρες για μια εβδομάδα είναι πολλές. Μετά τι κάνετε;

Ξανα βάζουμε κάρτα. Αφού κάθε φορά που βάζεις κάρτα σου βάζει 1500 λεπτά.

Καλά ήμουν υπερβολική ότι τελειωνούν στη μία εβδομάδα και των δυο. Στις 10 μέρες ίσως τελειώνουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Την ιστορία της ζωής σας λέτε;:P χαχαχα...πάντως αρκετοί τα τελειώνουν πολύ γρήγορα και ενώ έχουν π.χ. 5 ευρώ αναγκάζονται και βάζουν καινούρια κάρτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ξανα βάζουμε κάρτα. Αφού κάθε φορά που βάζεις κάρτα σου βάζει 1500 λεπτά.
Και ξοδεύεις ξανά μανά και τα δικά σου και τα δικά του μέσα σε 10 μέρες;;

Πολύ ακριβή είσαι ρε Βεατρίκη με τέτοια γούστα, μήπως να σκεφτεί να σε αλλάξει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Και ξοδεύεις ξανά μανά και τα δικά σου και τα δικά του μέσα σε 10 μέρες;;

Πολύ ακριβή είσαι ρε Βεατρίκη με τέτοια γούστα, μήπως να σκεφτεί να σε αλλάξει; :P

:mad:

15 ευρώ το μήνα σε τηλέφωνα είναι πολλά? Μήπως ζωρζέτο να σαλλάξει η δικιά σου για λόγους... τσιγκουνιάς??:pfff:
Άλλωστα και αυτός θέλει να μου μιλάει. Αν δεν ήθελε θα υπήρχε πρόβλημα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος αυτό ισχύει για τις άλλες προσφορές, 600 λεπτά και έτσι.
Χμμ, εδώ πέρα δεν βλέπω κάποιο τέτοιο περιορισμό πέραν του "Διάρκεια ισχύος 30 ημέρες", δηλαδή να καταναλωθούν σε 30 ημέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
15 ευρώ το μήνα σε τηλέφωνα είναι πολλά?
x 2 άτομα = 30?, γιατί μιλάμε για κοινό ταμείο, σωστά; Δεν υπάρχουν "δικά σου - δικά του", αλλά σκέτο "δικά του" ..... εμ.. "δικά σας" ήθελα να πω. :P

x 12 μήνες, χμμ.... 360? το χρόνο ίσως; Κι αυτά μόνο τώρα. Πού να παντρευτείτε κιόλας να δούμε πόσο θα φτάσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
x 2 άτομα = 30?, γιατί μιλάμε για κοινό ταμείο, σωστά; Δεν υπάρχουν "δικά σου - δικά του", αλλά σκέτο "δικά του" ..... εμ.. "δικά σας" ήθελα να πω. :P

x 12 μήνες, χμμ.... 360? το χρόνο ίσως; Κι αυτά μόνο τώρα. Πού να παντρευτείτε κιόλας να δούμε πόσο θα φτάσει. :P

λολ τρελολολ, ομως ετσι?:P

Δεν έχουμε κοινό ταμείο γιατί δεν είμαστε παντρεμένοι ούτε συζούμε.:confused: Άλλο τώρα, άμα μία έχει ο ένας μία έχει ο άλλος και πως τα κανονίζουμε εμείς. Αυτό δεν έχει σχέση. Άμα δεν έχει κάρτα εκείνος και μπορώ να βάλω εγώ θα βάλω εγώ και το αντίστροφο.:worry:

Άμα καθόταν να κάνει τους υπολογισμούς που έκανες εσύ ζωρζέτο για τα 15 ευρουλάκια το μήνα, δε θα ήμουν καν μαζί του. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Με μία φορητή κάμερα και ομιλία στο skype δωρεάν για όσες ώρες θέλεις μήπως συμφέρει καλύτερα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top