Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 97)
  • Ναι

    Ψήφοι: 94 96.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας

    Ψήφοι: 3 3.1%

Little_johnny77

Νεοφερμένος

Ο Ιβάν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Λοιπόν τώρα το κυριότερο μου κόλλημα είναι το ιντερνετ … μπαίνω το βράδυ για ένα τέταρτο να δω τα νέα … και κολλάω μέχρι της 4-5 και το πρωί πρέπει να πάω σχολείο… Το φαγητό είναι αυτονόητο ,αφού είναι το απαραίτητο για ζωή , όπως και η γυναίκες :Dμετα... ξενύχτι στα κλαμπάκια , τσιγάρα ευτυχώς δεν κάνω… δεν μου έρχεται τίποτα άλλο ,εκτός… μου αρέσει να παίζω με την μικρούλα μου (αδερφούλα εννοώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ας κάνω εγώ την αρχή...
Λοιπόν έγω θεωρώ οτι είμαι εξατρημένη απο: το ιντερνετ, τα τσιγάρα και την οποιαδήποτε μορφής καφείνη (καφές, red bull κλπ). Κατα περιόδους και απο κάποιο είδος φαγήτου (πχ παγωτά, κινέζικο) :jumpy:

μεσ στο μυαλο μου εισαι βρε αχουυυυ:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Εξαρτημένη είμαι από τον πρωϊνό καφε, αν δεν πιώ το πρωϊ το iq μου (όσο κι αν είναι αυτό) μετατρέπεται σε iftou.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
είμαι απόλυτα εξαρτημένη από τις σοκολάτες,τον έρωτα,το σεξ και..το κινητό μου..! :P


Ναι.. κι εγω τα ιδια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Ναι ναι!!! Σοκολάτα!!! Μεγάλη αμαρτία η σοκολάτα!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
καφες,τσιγαρο και το laptop μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ίντερνετ !! Μαρεσει πολυ. Μπορω να κατσω με τις ωρες. Γιατι δε θα βαρεθω ποτε. Απο το να κανω συλλογη απο ομορφες ή αστειες φωτογραφιες, μεχρι να διαβαζω επιστημονικα αρθρα, οτιδηποτε.

Ειμαι καλοφαγας αλλα ενταξει οχι σε βαθμο εξαρτησης. (παω να φαω τωρα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, το μάτι γυαλίζει χωρίς:
1. Σοκολάτα!!!
2. Καφές. Απλά δε μιλιέμαι χωρίς.
3. Γυμναστική. Απλά νιώθω άσχημα, αν για ένα διάστημα δεν κάνω...
4. Ταινίες!!! Ειδικά σινεμά...

Επίσης, τελευταία είμαι στο ίντερνετ... αλλά αυτό δεν είναι μόνιμο, πιστεύω...
Α, και στα μπανάκια ή ντουσάκια μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τελευταία μπαίνω στο ίντερνετ (εδώ μέσα) 10-11 το βράδυ και το σχολάω κατά τις 3-6 το χάραμα :redface:


Έλεος, τι εξάρτηση ειν' τούτη; :P
Α, και το φαΐ επίσης... :clapup:

Α, και η μουσική βεβαίως-βεβαίως... :music: Γι' αυτό έχω βάλει τα tracks στο πισί μου σε μία απίστευτη τάξη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αν εξαιρέσουμε το internet με το οποίο με έχει πιάσει απίστευτη εξάρτηση, δε νομίζω κάτι άλλο.

Μου αρέσουν πάρα πολλά πράγματα, αλλά εξάρτηση (σε αυτή την φάση) δεν έχω με κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avantis

Νεοφερμένος

Η avantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Χρονια πολλα και καλα σε ολους σας.Ελπιζω να περασατε,ολοι καλα τα χριστουγεννα.
Για να απαντησω και στην ερωτηση,εγω προσπαθω να μην,ειμαι εξαρτημενη απο κατι γιατι ετσι πιστευω πως ειμαι ελευθερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγω δεν έχω κάποιου ίδους τρομερής εξάρτησης που πρέπει να κόψω, ξέρω ότι το τσιγάρο είναι άλλα αυτό είπα πότε θα το κόψω και θα το κάνω, ίσως έχω έξάρτηση στην τηλεώραση, είναι οι τενείες πάθος για μένα, δεν θα μπορούσα να σκευτώ κάτι ποιο μεγάλο απο αυτό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το ίντερνετ είναι το βασικότερο. Μετά τα παπούτσια (μπορώ να αγοράζω ΣΥΝΕΧΕΙΑ) και τα καλλυντικά.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το μωρο μου:inlove::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είπαμε όχι άνθρωποι καλέ.. αλλιώς δεν το συζητάω και για μένα το μωρό μου είναι η μεγαλύτερη εξάρτηση απ' όλες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
α οκ συγνωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ο καφές κυρίως. Πίνω 3-4 καφέδες την ημέρα, πάντα σκέτους. Γι'αυτό είναι και τα νεύρα μου τεντωμένα συνήθως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πιστεύω οτι δεν έχω καμία εξάρτηση και από τίποτα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το ιντερνετ ...το διαπιστωσα αυτες τις μερες που μπλοκαρε το μοντεμ μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
το σπαθί μου :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 27 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top