Ποιες είναι οι πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής σας;

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φιλεταίρη, θα σου πω καμιά κουβέντα εεε. :pfff:

Στις πολύ ευτυχισμένες στιγμές στη ζωή μου θα προσέθετα τα μεσημέρια που χουζουρεύω τυλιγμένη με τη φλις κουβερτούλα μου και το Μαρκ να μου κάνει παρέα. ^-^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
....αξέχαστες στιγμές βλέποντας snooker....

:cry_x:Eβλεπα φανατικά snooker. Είχα στενοχωρηθεί απίστευτα για την περιπέτεια και το άδοξο τέλος του Paul Hunter. Μου άρεσε αυτός που μετέδιδε ότι απαντούσε τις ερωτήσεις που στέλναμε με e-mail. Δηστυχώς το eurosport σταμάτησε να εκπέμπει ελεύθερα στην Αθήνα και από τότε το βλέπω σποραδικά:mad:.


REST IN PEACE PAUL.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Όταν πήρα το lower.... Ασήμαντο, το ξέρω... Αλλά για μένα είχε καθοριστική σημασία :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
η στιγμη που ερωτευτηκααααα.....μακαρι να το ξαναζουσα, αυτη τη ματια....μακαρι να το ξαναζουσα....:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προηγούμενη εβδομάδα, που άκουγα το Top20 tunes of 2010 του Armin. :D
So many memories came together.

Και από δίπλα το κιτ για παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Μια από τις πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου,ήταν,είναι και θα είναι όταν τα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά μαζευόμαστε όλη οι οικογένεια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής 2 ήταν οι πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου...Πρώτη όταν γνώρισα το αγόρι μου με το οποίο έχουμε 2 και κάτι χρόνια σχέση και δεύτερη όταν έμαθα (με αρκετά επεισοδιακό τρόπο θα έλεγα ) ότι πέρασα στην σχολή που ονειρευόμουν...Εύχομαι η ζωή να μου φέρει και άλλες πολλές ευτυχισμένες στιγμές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι :/:

άμα σου πω και εγώ ότι δε θυμάμαι θα με πιστέψεις...;:hmm:
είχες την κατάλληλη απάντηση....
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Μπορώ να πω ότι από τις πιο ευτυχισμένες μου στιγμές είναι αυτές που έχω περάσει στο παλιό λιμάνι μας.
Ακόμα και μόνη περπατάω μέχρι το φάρο και κάθομαι βλέποντας μόνο τη θάλασσα...
Νιώθω να με αγγίζει τόσο, είναι κάτι μοναδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
:cry_x:Eβλεπα φανατικά snooker. Είχα στενοχωρηθεί απίστευτα για την περιπέτεια και το άδοξο τέλος του Paul Hunter. Μου άρεσε αυτός που μετέδιδε ότι απαντούσε τις ερωτήσεις που στέλναμε με e-mail. Δηστυχώς το eurosport σταμάτησε να εκπέμπει ελεύθερα στην Αθήνα και από τότε το βλέπω σποραδικά:mad:.
REST IN PEACE PAUL.
Πωπω όντως από τις πιο λυπηρές στιγμές. Εγώ είμαι φανατικά Ronnie O'Sullivan. Ναι τώρα θες NOVA για να δεις (εγώ έχω).

Άλλη ωραία στιμγή όταν βγήκε το 7ο Harry Potter και το είχα επιτέλους στα χέρια μου. Α και ωραίες στιγμές βλέποντας master chef. Ειλικρινά το περίμενα πως και πως. Ειδικά για κανά δυο βδομάδες με είχε επηρεάσει πολύ. Ακόμα βλέποντας ταινίες σε τρελές ώρες αραχτή στον καναπέ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής μου, ήταν το φετινό καλοκαίρι που έφερα στον κόσμο την κόρη μου!!!!
Και για τα πολύ-πολύ-πολύ παλιά μέλη του e-steki.....
Hi guys.Remember me????? Έγινα μανούλα !!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής μου, ήταν το φετινό καλοκαίρι που έφερα στον κόσμο την κόρη μου!!!!
Και για τα πολύ-πολύ-πολύ παλιά μέλη του e-steki.....
Hi guys.Remember me????? Έγινα μανούλα !!!!! :)

αυτο πραγματι ειναι παρα πολυ ευτυχισμενη στιγμη! μακαρι να με αξιωσει ο Θεος να τη ζησω και γω στο μελλον αυτη τη στιγμη!:)

σου ευχομαι να το χαιρεσαι το παιδακι σου και να το δεις οπως επιθυμεις!!! και υγεια να εχετε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής μου, ήταν το φετινό καλοκαίρι που έφερα στον κόσμο την κόρη μου!!!!
Και για τα πολύ-πολύ-πολύ παλιά μέλη του e-steki.....
Hi guys.Remember me????? Έγινα μανούλα !!!!! :)
Λένα; Ο_ο

Να σου ζήσει! :D Αγοράκι - κοριτσάκι; Το 'χετε βαφτίσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Λένα; Ο_ο

Να σου ζήσει! :D Αγοράκι - κοριτσάκι; Το 'χετε βαφτίσει;

Η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής μου, ήταν το φετινό καλοκαίρι που έφερα στον κόσμο την κόρη μου!!!!

Προφανώς κοριτσάκι! :P

Να σου ζήσει και να την καμαρώσεις όπως επιθυμεί! (όχι δεν ξέχασα καταλάθος το -ς)

:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή μου μεχρι στιγμής είναι όταν γεννήθηκε η μικρή μου αδερφή!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Λένα; Ο_ο

Να σου ζήσει! :D Αγοράκι - κοριτσάκι; Το 'χετε βαφτίσει;

Γεια σου Γιωργάκη μου! Σαν τα χιόνια!!!!!
Η μικρή μου, είναι 6 1/2 μηνών και η βάφτισή της θα γίνει τον Ιούνιο. Το όνομά της θα είναι Λυδία (ξεκάρφωτο και όχι από γιαγιά). Πετάω στα σύννεφα. Η μπεμπούλα, είναι το νόημα της ζωής....Ή μάλλον, είναι η ζωή μου.
Σας ευχαριστώ για τις ευχές!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
αυτές που είμαι μαζί με το γλυκό μου κοριτσάκι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
:)....Απο τις ποιο ευτιχισμενες στιγμες της ζωης μου ηταν χθες...οταν πηρα καποια καλα ,σημαντικα αποτελεσματα ....και ειδα δακρυσμενα απο χαρα τα ματια του συντροφου μου....:):redface::):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής μου, ήταν το φετινό καλοκαίρι που έφερα στον κόσμο την κόρη μου!!!!
Και για τα πολύ-πολύ-πολύ παλιά μέλη του e-steki.....
Hi guys.Remember me????? Έγινα μανούλα !!!!! :)
Να σου ζήσει! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top