Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι ( 2011 )

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Πάντα πίστευα πως βοηθάει να δίνουμε τον λόγο μας ή την υποσχεσή μας ,είτε στον εαυτό μας είτε καπου αλλου , εαν επρόκειτο να θέσουμε καποιο στόχο προς υλοποίηση .
Φτιάχνω λοιπόν αυτο το τόπικ , με σκοπό ο καθένας να γράψει τους στόχους του για την νεα χρονιά . Στόχους που ξέρει πως θα προσπαθήσει μεσα στην χρονιά ,να πραγματοποιήσει . Παραμονές του 2012 ,λοιπόν, το τόπικ ξανανοίγει και ο καθένας κανει μια μικρή ανασκόπηση της χρονιάς που πέρασε και κατα πόσο κατάφερε να φτάσει κοντά στους στόχους του :)

Ξεκινάω λοιπόν

Στόχοι 2011 :
1) Να πάρω δίπλωμα αυτοκινήτου
2) Να περάσω 8 απο τα 10 μαθήματα του Α και Β εξάμηνου
3) Να ξεκινήσω την θητεία μου
4) Να καταφέρω να κάνω ενα ταξίδι στο εξωτερικό

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ένα Advanced ρε έρμο 2011!!

Ζητάω πολλά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
α). Να έχω την υγεία μου
β). Να είναι καλά όσους αγαπάω
γ). Να πάρω το πτυχίο τον Φεβρουάριο
δ). Να ερωτευτώ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
α.)Να έχω την υγεία μου (αυτό δεν είναι στόχος:P)
β.)Να μην γίνομαι ρεζίλι, συνέχεια:whistle:
γ.)Να πάρω το proficiency:clapup:
δ.)Αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
αυτό είναι θέμα.... :)
απλά νομίζω, ότι είναι η χρονιά που θα αρχίσω να προγραμματίζομαι αυτόματα....
τζάμπα ανησυχούσα τόσο καιρό..., μάλλον όχι τζάμπα, χρωστάω πολλά πράγματα σε εμένα και σε εσένα.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Πολύ ωραίο θέμα.. Εύχομαι όταν το ξαναδώ του χρόνου να έχω καταφέρει τους περισσότερους απο τους στόχους μου..
Οπότε:
1)Σεπτέμβρη με το καλό να τελειώσω με τα μαθήματα της σχολής.
2)Του χρόνου τέτοιο καιρό να κλείνω και με την διπλωματική μου.
3)Απο τον Οκτώβριο και έπειτα να γεμίζει το πορτοφόλι σαν μανιακό απο τις δουλειές.
4)Να έρθει μια φυσιολογική και ήρεμη σχέση με καμία της προκοπής γιατί κουράστηκα με τις ακραίες καταστάσεις.
5)Να πάρει ο ΠΑΟΚ κανά Europa League λέμε..
6)Να πάρω τη Ζ4 αν και αυτός θα είναι λογικά ο στόχος για το 2012, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις να γράφω να υπάρχει..
7)Να έρθουν όλα δεξιά και να μπορέσω επιτέλους να γυρίσω πίσω στη θεσσαλονίκη μου μόνιμα πλέον.
8 )Να μπουν στη ζωή μου επιτέλους σωστοί άνθρωποι γιατί φάγαμε πολλά πεταμένα άτομα στη μάπα τα τελευταία χρόνια..

Για να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε και φέτος!
Καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

α) Υγεία, πάνω απ' ολα :)
β) Να έχω καλή πρόοδο και καλούς βαθμούς
γ) Να πάρω κάνενα καινούργιο laptop/PS3
δ) Να ερωτευτώ :)
ε) Να χάσω 'κάνα κιλό :p

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ 2011!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ευχομαι το 2011 να εχω την υγεια μου, εγω και οσοι αγαπω και για ολα τα υπολοιπα εχει ο θεος! :)

ευχομαι σε ολους μας ενα ευτυχισμενο 2011 με υγεια πανω απολα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
κατα αρχην ευχομαι σε ολους τα καλυτερα!!!!!!!!να πραγματοποιηθει καθε επιθυμια σας!!!!!ξεκιναω και με τα δικα μου.....
τα γραφω με σειρα προτεραιοτητας
1)υγεια για εμενα ,ολους τους ανθρωπους που με αγαπανε και τους φιλους μου που με ανεχονται:):P!!!!!!
(αν ειστε καποιος απο τους παραπανω......αντε τυχερουλια παλι σας εφεξε!!!!)
2)να περασω ολα τα μαθηματα των 2 εξαμηνων με εναν αξιοπρεπες βαθμο:whistle::whistle:
3)να κανω σχεση με εναν σοβαρο ανθρωπο (ζηταω πολλα???):hmm:
4)να κανω νεους φιλους στην αθηνα για να μην ειμαι μονη μου:(
5)να συνεχισουν οι γονεις μου να βγαζουν χρημματα για να μην λειψει τιποτα σε μενα και στην αδερφη μου
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Υγεια σε αυτους που αγαπαω και μετα σε μενα
Να πετυχουν ολους τους στοχους τους τα αδερφια μου
Να ειμαστε μαζι για παντα
Να περασω 6/8 μαθηματα(αν οχι ολα,το οποιο εκ των -θεμιτων μεσων-ειναι δυσκολο εως αδυνατον)
Να βρω εναν/μια καθηγητη/ρια της προκοπης που να μπορει να συνεργαζεται και να κανω τη πτυχιακη μου
Να κανω τη πρακτικη μου σε μια αξιολογη εταιρια που μετα τους 6 μηνες θα με κρατησει
Να ορκιστω
Να παρω το Prof.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Μακάριοι οι μη έχοντες παλιούς απραγματοποίητους στόχους:redface:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Να περάσω στις πανελλαδικές και να πάω να σπουδάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
να αγοράσω δικό μου π.σ., να μπαίνω ανάλογα με το πρόγραμμά μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
1)Nα τα εχω καλα με τον εαυτό μου
2)Να εχω ψυχικη και σωματικη υγεια εγω και οι ανθρωποι που με αγαπουν
3)Το Φλεβαρη να βγουν θετικα τα αποτελεσματα του ECPE!:P
4)Καλη χρονια σε ολους και ευχομαι καθε ευχη σας να πραγματοποιηθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Τον Γενάρη να γίνει μπεστ σέλλερ το πρώτο μου βιβλίο
Το Φλεβάρη, να γίνει μπεστ σέλλερ και το δεύτερο
Τον Μάρτη να δημοσιευτουν και τα δυο βιβλία μου στα αγγλικά
Τον Απρίλη και Μάρτη διακοπές μέχρι να εκδοθεί το τρίτο μου βιβλίο
Τον Μάη να αρχίσουν να πουλάνε τρελά τα δυο πρώτα στο αγγλόφωνο κοινό
Τον Ιούνιο να γίνει μπεστ σέλλερ το τρίτο μου βιβλίο στα ελληνικά
Τον Ιουλιο να μου ζητήσουν να κάνουνε ταινία το πρώτο βιβλίο
Τον Αυγουστο να ζητήσουν το ίδιο και για το δέυτερο
Τον Σεπτέμβριο να ζητήσουν το τρίτο για μετάφραση στα αγγλικά
Τον Οκτώβριο να κάνει παγκόσμια πρεμιέρα (και βέβαια οπωσδήποτε θραύση στα ταμεία) η ταινία απο το πρώτο μου βιβλίο
Τον Νοέμβριο να κάνει παγκόσμια πρεμιέρα ( και θραύση των υπολειμάτων των ταμείων απο την προηγουμενη μου ταινία) η ταινία απο το δεύτερο μου βιβλίο
Τον Δεκέμβρη να προταθώ για το Βραβείο Νόμπελ Λογοτεχνίας ή Ειρήνης τουλάχιστον, αν όχι και για το Οικονομικων.


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D !!!!


( υ.γ. το καλό με τους στόχους είναι ότι μπορείς να βάλεις όποιους θέλεις )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Να περάσω τα μαθήματα της σχολής για να μπορώ να επιλέξω αυτά που θέλω και να μη μείνω πίσω στο timeplan.
Να γίνω τακτικότερος στο νοικοκυριό.
Να γίνω λιγότερο αναβλητικός.
Να την κάνω χαρούμενη.
Να μείνουμε μαζί για ένα διάστημα μετά την εξεταστική.
Το καλοκαίρι θέλω να σωματικά να επιστρέψω στα περσινά standard.
Να είμαι καλά με τους ανθρώπους μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
1) Υγεία σε εμένα και σε όσους αγαπώ.
2) Να περάσω στις πανελλαδικές και να σπουδάσω στην Αθήνα, Εμπορίας και Διαφήμισης.
3) Να ταξιδέψω με αεροπλάνο.
4) Να διορθώσω κάτι... bugs που έχει ο εαυτός μου στον ψυχολογικό τομέα (π.χ. χαμηλή αυτοεκτίμηση). Έχω διορθώσει αρκετά το 2010, έπεται συνέχεια όμως και το 2011. :P
5) Να βρω καμιά δουλειά, φάση θα 'χει.
6) Να πάρω το ECDL Expert.
7) Μάλλον θα ξεκινήσω Αγγλικά ώστε να πάρω το ριμαδιασμένο πτυχίο. :P
Και 1-2 ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

matasiros

Νεοφερμένος

Η matasiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Να χάσω κιλάαααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
1) να εκμεταλλευτώ γενικά ο,τι ευκαιρία μου δοθεί.

2) να περάσουμε και κάνα μάθημα ο.Ο

3)να κάνω όσο πιο ευτυχισμένο γίνεται ένα συγκεκριμένο άτομο (:redface:)

4) να είμαι λίγο καλύτερος άνθρωπος από πέρσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Μάλλον για ευχές και όχι στόχους μιλάμε, οπότε:
1) Να έχω την υγεία μου και εγώ και τα αγαπητά μου πρόσωπα, ειδικά τα οικεία (γονείς, αδελφή)
2) Να έχω την δουλειά μου και να μην μου κάνουν ούτε περικοπές.
3) Να έχουμε ειρήνη και να φύγει το ΔΝΤ από τη χώρα μου.

Και ένας στόχος:
Να γίνω καλύτερος σε όλα, να διορθώσω τις αδυναμίες μου και τα διάφορα ελαττώματά μου και να βάλω ένα καλύτερο πρόγραμμα στη ζωή μου ώστε να εκπληρώνω τους στόχους μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top