Να κάνω τελικά σχέση;

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
γεια σας!!!!!ειμαι 18 χρονων και μεχρι τωρα δεν εχω κανει καμια σχεση στη ζωη μου..........εδω και 4 μηνες γνωρισα ενα παιδι υπο αρκετα ρομαντικες συνθηκες για πολλους!!!!!!!!μιλαμε συχνα και αυτος ενδιαφερετε παρα πολυ για μενα (μια καρτα την ημερα ξοδευω στα μνμτα!!!!!!)ειναι αρκετα σωστος μαζι μου, δεν με πιεζει και μεχρι τωρα αυτο που εχω διαπιστωσει ειναι οτι εχουμε κοινα ενδιαφεροντα......απο εμφανιση ειναι αρκετα καλος,οποτε φαινομενικα δεν εχω κανενα προβλημα........βλεπω ομως οτι εκεινος ενδιαφερεται παρα πολυ για μενα και θελει να κανουμε σχεση....
εγω ομως νομιζω πως δεν ειμαι ερωτευμενη μαζι του...........
στην αρχη σκεφτηκα να του το ξεκαθαρισω οπως ειναι και το σωστο αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι δεν εχω ξανακανει σχεση και θα ηθελα να δοκιμασω να δω πως ειναι!!!!!!
πειτε μου την γνωμη σας......τι πρεπει να κανω να του το πω και να αφησω την ευκαιρια να παει χαμενη περιμενοντας ΕΚΕΙΝΟ που θα με κανει να τον ερωτευτω παραφορα ή να αδραξω την ευκαιρια??????
βοηθηστε με!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εγω ομως νομιζω πως δεν ειμαι ερωτευμενη μαζι του...........
στην αρχη σκεφτηκα να του το ξεκαθαρισω οπως ειναι και το σωστο αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι δεν εχω ξανακανει σχεση και θα ηθελα να δοκιμασω να δω πως ειναι!!!!!!

  1. Δεν είσαι ερωτευμένη
  2. Αλλά θέλεις να κάνεις σχέση να δεις πώς είναι
Να σου πω εγώ πώς είναι. Έχει γεύση ανανά. :P


Λοιπόν, δεν θα κάνεις σχέση, γιατί έτσι θα παίξεις μαζί του, θα με κάνεις να θυμώσω και να σε δαγκώσω.
Κι αυτό θα σ' αρέσει. :P

Εάν δεν είσαι ερωτευμένη, αλλά θέλεις να προχωρήσεις για να δεις πώς είναι, ξεκαθάρισέ το ΠΡΩΤΑ στον άνθρωπο. Από εκεί και πέρα είναι στο χέρι του εάν θέλει να συνάψετε αυτού του είδους την συμφωνία ή όχι. Σε κάθε περίπτωση ο άμεσα ενδιαφερόμενος θα πρέπει να γνωρίζει εάν το κάνετε για ... πειραματισμό ή όχι. Να ξέρει ο άνθρωπος δηλαδή να μην περιμένει κάτι από σένα, αλλά να φερθεί αναλόγως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xixDkaterinaki

Νεοφερμένος

Η xixDkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Aφού δεν τον αγαπάς,άστο...Δεν πειράζει θα βρεθεί για σένα αυτός που θα αγαπήσεις...Άστον τον καημένο...Μην παίξεις μαζί του...Δεν κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ναι,συμφωνώ με τα παιδιά από πάνω!
Αν δεν είσαι πραγματικά ερωτευμένη μαζί του, θα ήταν καλύτερο να του το ξεκαθάριζες...

Μην βιάζεσαι να κάνεις σχέση, όλα θα έρθουν αλλά στην ώρα τους.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
να κανεις..δεν ξερεις πως μπορουν να εξελειχθουν τα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Αν περιμένεις τον πρίγκιπα με το άσπρο άλογο, δεν θα έρθει ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
συμφωνώ με τον Γιώργο και εγώ... αντίστερεψε τους ρόλους λίγο και δες το και από αυτήν την γωνία :)

:sorry::offtopic:

Να σου πω εγώ πώς είναι. Έχει γεύση ανανά. :P

Λοιπόν, δεν θα κάνεις σχέση, γιατί έτσι θα παίξεις μαζί του, θα με κάνεις να θυμώσω και να σε δαγκώσω.
Κι αυτό θα σ' αρέσει. :P

χαχαχα εδώ γέλασα πολύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
συμφωνώ με τον Γιώργο και εγώ... αντίστερεψε τους ρόλους λίγο και δες το και από αυτήν την γωνία :)

:sorry::offtopic:



χαχαχα εδώ γέλασα πολύ :P

Είδες τι μαθητές έχω βγάλει; Βέβαια είναι λίγο brutal ακόμα με τα κοριτσάκια (τραβάει μαλλιά, τις στέλνει στο νοσοκομείο με λύσσα από τα δαγκώματα) αλλά εγώ δεν του έχω μάθει κάτι τέτοιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Σε γενικες γραμμες συμφωνω με τους απο πανω...

Αλλα μια σημαντικη ερωτηση...
Σου αρεσει αρκετα αλλα δεν εισαι ερωτευμενη ή απλως σου ψιλοαρεσει???

Γιατι αν ειναι το δευτερο ισχυει οτι σου παν οι απο πανω...

Αν ισχυει το πρωτο, εχω να σου πω πως πολλες φορες τρωγοντας ερχεται η ορεξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
παιδια σας ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.........και εγω θελω να του ξεκαθαρισω την σταση μου αλλα με μπερδεψαν οι φιλες μου λεγοντας μου οτι μπορει να τον ερωτευτω στην συνεχεια και οτι αφου μου δινετε η ευκαιρια να μην την αφησω να παει χαμενη.............ομως πραγματικα δεν ξερω γιατι βρεθηκα σε διλλημα αφου δε θα ηθελα να κανουν σε μενα κατι τετοιο οποτε γιατι να του το κανω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
παιδια σας ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.........και εγω θελω να του ξεκαθαρισω την σταση μου αλλα με μπερδεψαν οι φιλες μου λεγοντας μου οτι μπορει να τον ερωτευτω στην συνεχεια και οτι αφου μου δινετε η ευκαιρια να μην την αφησω να παει χαμενη.............ομως πραγματικα δεν ξερω γιατι βρεθηκα σε διλλημα αφου δε θα ηθελα να κανουν σε μενα κατι τετοιο οποτε γιατι να του το κανω εγω

Μεγάλο λάθος.Έχω κάνει σχέση χωρίς να είμαι ερωτευμένη,μόνο και μόνο για να ξεπεράσω τον προηγούμενο,αλλά στη δική μου περίπτωση δεν λειτούργησε.Περίμενα και εγώ,όπως και οι φίλες σου για σένα,οτι θα τον ερωτευτώ,αλλά εγώ αντί να τον ερωτεύομαι είχα αντίθετα αποτελέσματα.Πάντως μην το ρισκάρεις,μόνο για να δείς πως είναι οι σχέσεις,καλύτερα κάνε κάτι πιο αληθινό στη ζωή σου.Και μην ανησυχείς θα ρθει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Μεγάλο λάθος.Έχω κάνει σχέση χωρίς να είμαι ερωτευμένη,μόνο και μόνο για να ξεπεράσω τον προηγούμενο,αλλά στη δική μου περίπτωση δεν λειτούργησε.Περίμενα και εγώ,όπως και οι φίλες σου για σένα,οτι θα τον ερωτευτώ,αλλά εγώ αντί να τον ερωτεύομαι είχα αντίθετα αποτελέσματα.Πάντως μην το ρισκάρεις,μόνο για να δείς πως είναι οι σχέσεις,καλύτερα κάνε κάτι πιο αληθινό στη ζωή σου.Και μην ανησυχείς θα ρθει;)
σε ευχαριστω πολυ!!!!!πολυ καλη η συμβουλη σου αφου το εχεις δοκιμασει κιολας!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ!!!!!πολυ καλη η συμβουλη σου αφου το εχεις δοκιμασει κιολας!!!!!!!!!!!!!!
Το νοημα ομως ειναι να δοκιμασεις και συ κατι, γιατι ο καθενας ξερει καλυτερα για τον εαυτο του!

Η φωτια οσες εμπειριες και να προσπαθησει καποιος να σου μεταφερει, αν δεν νιωσεις απο κοντα τη ζεστασια και το καψιμο που προσφερει δεν θα την εχεις γνωριζεις ποτε πραγματικα. Για μενα δεν υπαρχει κατι ανηθικο ως προς τον αλλον στο να ξεκινησεις μια σχεση μαζι του χωρις να εισαι 100% ερωτευμενη. Σε μια σχεση συμβαλουν δυο ανθρωποι οποτε εχουν και οι δυο ευθυνη για το ζευγαρωμα. Οποτε αυτο που εχεις να κανεις ειναι να αναλογιστεις το δικο σου κομματι και τις δικες επιθυμιες. Το να αναζητας εμπειριες δεν ειναι λαθος. Ομως σ'αυτη τη περιπτωση κοριτσακι εχεις περασει τεσσερις μηνες χαλωντας μια καρτα την ημερα σε μνμτ(που λεει ο λογος)!! Αν δεν το εχεις παρει ειδηση ακομα εχει πεσει πολυ νερο στο αυλακι κι αυτο που αποζητα η κατασταση τωρα ειναι ενα ξεκαθαρισμα(κυριως) απ'τη μερια σου. Οτιδηποτε κι αν εμπεριεχει αυτο, ακομα κι η αποφαση σου ειναι να το πατε λαου-λαου κι οπου βγει, χωρις μεγαλες δεσμευσεις. Το φιλαρακι σου απο 'τι φαινεται θα μπορουσε να χαλασει αλλα 100000 μνμτ και να σερνεται η κατασταση του ψησιματος για πολυ καιρο ακομα. Αυτη η κατασταση δεν βολευει μονο εσενα που εισαι αναποφασιστη αλλα και αυτον που απο'τι φαινεται δεν μπορει να κανει πισω ευκολα και να δεχτει μια αποτυχια σ'ενα ρισκο που πηρε. Να ξερεις οτι οι περισσοτερες περιπτωσεις αντρων μετα απο 2,3 μηνες επικοινωνιας θα γινοντουσαν λιγο πιο πιεστικοι και το πιο πιθανο, αν δεν βλεπαν αμεση ανταποκριση θα την κανανε με ελαφρα πηδηματακια(για αλλα πηδηματακια:look:).

Συμπερασμα: Βγαλε το μαστιγιο που εκρυβες τοσο καιρο κατω απ'το στρωμα σου και παρε την κατασταση στα χερια σου ΚΑΙ γεμισε ενα τετραδιο γραγοντας:
Αν περιμένεις τον πρίγκιπα με το άσπρο άλογο, δεν θα έρθει ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanos1984

Νεοφερμένος

Ο Stefanos1984 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Άστο να πάει άστο...Βρές τα πρώτα με τον εαυτό σου..και μην βάζεις άλλους ανθρώπους σε διαδικασίες πειραματισμού..Θα τον πληγώσεις και δεν πρέπει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Θα σου κάνω μια ερώτηση..Πες ότι είσαι τρελά ερωτευμένη με κάποιον και κάνετε σχέση...Πως θα σου φαινόταν αν μετά από λίγο μάθαινες-καταλάβαινες ότι δε νιώθει τα ίδια για σένα απλά ήθελε να δει πώς είναι μια σχέση..?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βασικά να ρωτήσω εγώ κάτι άλλο; Σχέση με κάποιον κάνεις μόνο όταν είσαι ερωτευμένος;
Δηλαδή οκ it happens, αλλά συνήθως δεν έχεις ΤΟΣΟ δυνατά αισθήματα για τον άλλον σε σημείο να είσαι ερωτευμένη επί της ουσίας, απλά σου αρέσει πάρα πολύ ο άλλος και από κει πέρα είναι θέμα του πώς θα εξελιχθεί η σχέση μεταξύ σας. Κάνεις την αρχή και ό,τι βγει. Μπορεί τελικά να μην ταιριάξετε και να το διαλύσετε, ή μπορεί να εξελιχθεί σε κάτι πολύ όμορφο, ποτέ δεν ξέρεις. Εννοείται πως το ξεκαθαρίζεις στον άλλον και δεν του δίνεις ψεύτικες ελπίδες. Γενικά δε θεωρώ κακό το να κάνεις σχέση ενώ δεν είσαι τόσο καμένος, εξάλλου οι σχέσεις που δεν μπαίνουν με τη μία στα βαθιά διαρκούν πιο πολύ (δικιά μου έρευνα ΣΟΥΣ!).:P

Βέβαια, τώρα που το ξαναδιάβασα λες:
στην αρχη σκεφτηκα να του το ξεκαθαρισω οπως ειναι και το σωστο αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι δεν εχω ξανακανει σχεση και θα ηθελα να δοκιμασω να δω πως ειναι!!!!!!
πειτε μου την γνωμη σας......τι πρεπει να κανω να του το πω και να αφησω την ευκαιρια να παει χαμενη περιμενοντας ΕΚΕΙΝΟ που θα με κανει να τον ερωτευτω παραφορα ή να αδραξω την ευκαιρια??????
βοηθηστε με!!!!!
οπότε καταλαβαίνω ότι δε σου αρέσει καν το παιδί και θα είναι χασιμο χρόνου να προσπαθήσεις, και θα είναι σαν να τον χρησιμοποιείς ως πειραματόζωο και δε θα κερδίσεις τίποτα, άσε που δε θα σου αρέσει και να σου μείνει μια άσχημη ανάμνηση, με αποτέλεσμα να φοβάσαι τις επόμενες σχέσεις σου πιο πολύ.
Οπότε ο Γιώργος έχει απόλυτο δίκιο σε ό,τι σου είπε, αλλά και ο rascal έχει δίκιο.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DriveIn

Νεοφερμένος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Κι εμένα μπορεί ο Μητσοτάκης να μου στέλνει όμορφα τριαντάφυλλα και να λέει πως με αγαπά. Αφού είναι ο Δρακουμέλ, η κατάρα η ίδια, γίνεται ποτέ να φτουρήσει μια τέτοια σχέση...; Το ότι σε βολεύει ως άτομο, δεν σημαίνει ότι τον θες κιόλας. Μόνη σου λες πως δεν τον ερωτεύτηκες. Καλά, άμα ακούς τις φίλες σου, άστο για αύριο που λέγαμε και παλιά. Από την στιγμή που δεν νιώθεις τίποτα απολύτως για αυτό το ανδροειδές, δώστου μια ζεστή χυλόπιτα και άσε τον χριστιανό να τραβήξει για αλλού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
γεια σας!!!!!ειμαι 18 χρονων και μεχρι τωρα δεν εχω κανει καμια σχεση στη ζωη μου..........εδω και 4 μηνες γνωρισα ενα παιδι υπο αρκετα ρομαντικες συνθηκες για πολλους!!!!!!!!μιλαμε συχνα και αυτος ενδιαφερετε παρα πολυ για μενα (μια καρτα την ημερα ξοδευω στα μνμτα!!!!!!)ειναι αρκετα σωστος μαζι μου, δεν με πιεζει και μεχρι τωρα αυτο που εχω διαπιστωσει ειναι οτι εχουμε κοινα ενδιαφεροντα......απο εμφανιση ειναι αρκετα καλος,οποτε φαινομενικα δεν εχω κανενα προβλημα........βλεπω ομως οτι εκεινος ενδιαφερεται παρα πολυ για μενα και θελει να κανουμε σχεση....
εγω ομως νομιζω πως δεν ειμαι ερωτευμενη μαζι του...........
στην αρχη σκεφτηκα να του το ξεκαθαρισω οπως ειναι και το σωστο αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι δεν εχω ξανακανει σχεση και θα ηθελα να δοκιμασω να δω πως ειναι!!!!!!
πειτε μου την γνωμη σας......τι πρεπει να κανω να του το πω και να αφησω την ευκαιρια να παει χαμενη περιμενοντας ΕΚΕΙΝΟ που θα με κανει να τον ερωτευτω παραφορα ή να αδραξω την ευκαιρια??????
βοηθηστε με!!!!!

εσυ θα ηθελες να ησουν τρελα ερωτευμενη με καποιον, να πεθαινεις γι αυτον (εστω, που λεει ο λογος), κι αυτος να σε θελει για relashionship test drive???:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
γεια σας!!!!!ειμαι 18 χρονων και μεχρι τωρα δεν εχω κανει καμια σχεση στη ζωη μου..........εδω και 4 μηνες γνωρισα ενα παιδι υπο αρκετα ρομαντικες συνθηκες για πολλους!!!!!!!!μιλαμε συχνα και αυτος ενδιαφερετε παρα πολυ για μενα (μια καρτα την ημερα ξοδευω στα μνμτα!!!!!!)ειναι αρκετα σωστος μαζι μου, δεν με πιεζει και μεχρι τωρα αυτο που εχω διαπιστωσει ειναι οτι εχουμε κοινα ενδιαφεροντα......απο εμφανιση ειναι αρκετα καλος,οποτε φαινομενικα δεν εχω κανενα προβλημα........βλεπω ομως οτι εκεινος ενδιαφερεται παρα πολυ για μενα και θελει να κανουμε σχεση....
εγω ομως νομιζω πως δεν ειμαι ερωτευμενη μαζι του...........
στην αρχη σκεφτηκα να του το ξεκαθαρισω οπως ειναι και το σωστο αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι δεν εχω ξανακανει σχεση και θα ηθελα να δοκιμασω να δω πως ειναι!!!!!!
πειτε μου την γνωμη σας......τι πρεπει να κανω να του το πω και να αφησω την ευκαιρια να παει χαμενη περιμενοντας ΕΚΕΙΝΟ που θα με κανει να τον ερωτευτω παραφορα ή να αδραξω την ευκαιρια??????
βοηθηστε με!!!!!

Αν για κάποιο λόγο "χαθείτε" πώς θα νιώσεις;;;
Πολλές φορές δεν εκτιμάμε αυτό που έχουμε μέχρι να το χάσουμε. Και στην ηλικία που είσαι είναι λίγο δύσκολο να τα έχεις όλα ξεκάθαρα μέσα σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Κι εμένα μπορεί ο Μητσοτάκης να μου στέλνει όμορφα τριαντάφυλλα και να λέει πως με αγαπά. Αφού είναι ο Δρακουμέλ, η κατάρα η ίδια, γίνεται ποτέ να φτουρήσει μια τέτοια σχέση...;

αν αισθάνεσαι και εσύ κάποια πράγματα για αυτόν , ναι , μην δίνεις σημασία στο τι λέει η κοινωνία :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top