Πώς βλέπετε οι άνδρες τις γυναίκες με ξυρισμένο κεφάλι

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
θα το αντιστρεψω..........πως βλεπετε τις κυριες που ξυριζουν το κεφαλι τους;;;;;;;;;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εξωγηινες...:D

δεν παει καθολου..

το μαλλι στο κεφαλι ειναι πηγη θηλυκοτητας..

επειδη οι γυναικες εχουν πιο μαλακα χαρακτηριστικα προσωπου δεν τους παει το ξυρισμενο μαλλι..
ενω οι ανδρες που εχουν πιο εντονα ή μουσια κλπ,,τους παει συχνοτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
γυναικες με ξυρισμενο κεφαλι; :eek: Με τρομαζει μονο που το σκεφτομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
εξωγηινες...:D

δεν παει καθολου..

το μαλλι στο κεφαλι ειναι πηγη θηλυκοτητας..

επειδη οι γυναικες εχουν πιο μαλακα χαρακτηριστικα προσωπου δεν τους παει το ξυρισμενο μαλλι..
ενω οι ανδρες που εχουν πιο εντονα ή μουσια κλπ,,τους παει συχνοτερα..
το ποτηρι Αγγελε ...μπορει να φαινεται μισοαδειο ή μισογεματο και να εχει μεσα ακριβως τηνν ιδια ποσοτητα υγρου..........εισαι πολυ νεος για να εισαι τοσο συντηρητικος....θα σε συμβουλευα,εαν μου το επετρεπες,να αρχισεις να βλεπεις τα πραγματα λιγο πιο ελευθερα....ανοιχτα....με φαντασια...the essence of life.........;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εισαι πολυ νεος για να εισαι τοσο συντηρητικος....θα σε συμβουλευα,εαν μου το επετρεπες,να αρχισεις να βλεπεις τα πραγματα λιγο πιο ελευθερα....ανοιχτα....με φαντασια...the essence of life.........;)
μου το εχουν πει και αλλοι αυτο..
και ως ενα σημειο εχουν δικαιο..

παντως περι τριχων..
οντως οποτε εχω δει γυναικα ή και ανδρα καμια φορα με λεπτο προσωπο,,με πολυ κοντο ξυρισμενο μαλλι..ειναι αδειος τελειως,,σαν εξωγηινος..

εχεις εσυ μια αλλη εμπειρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ε, τωρα κακα τα ψεμματα ετσι??

Δεν αδικο ο Αγγελος για την ιδεα της γυναικας με ξυρισμενο κεφαλι... Μη δουλευομαστε και μεταξυ μας...

Κι εμενα μου φαινεται τραγικη σαν ιδεα...

Πραγματικα το μαλλι στις γυναικες ειναι και συμβολο της θηλυκοτητας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
οσο για την γυναικα με ξυρισμενο μαλλι ενα εχω να πω αν ειναι σεξυ και με στυλ και εχει χαρακτηρα και προσωπικοτητα θα ειναι γκομεναρα με η χωρις μαλλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οσο για την γυναικα με ξυρισμενο μαλλι ενα εχω να πω αν ειναι σεξυ και με στυλ και εχει χαρακτηρα και προσωπικοτητα θα ειναι γκομεναρα με η χωρις μαλλια...
ναι,,θα πρεπει να εχει πολυ εντονη-ξεχωριστη προσωπικοτητα για να γινει αυτο..αλλα μεχρις στιγμης δεν το εχω δει..

μια γυναικα γουλι,,μοιαζει ακρωτηριασμενη σχεδον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αλλαγή τίτλου ''Πώς βλέπετε οι άνδρες τις καραφλές γυναίκες;'' :P

Πέρα από την πλάκα, νομίζω ότι δεν υπάρχουν γυναίκες που ξυρίζουν το κεφάλι. (Μη μου πείτε τη Βίσση :P)
Μπορεί απλά να τους έχουνν πέσει λόγω ασθένειας πχ.

Για τους άνδρες χμ δε θα το έβαζα σαν κριτήριο για να συνάψω μια ερωτική σχέση. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
εννοεις extraterrestrial(αναφερομαι στην ερωτηση του Αγγελου)???:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,800 μηνύματα.


Το χαμόγελο πάνω απ' όλα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
(Μη μου πείτε τη Βίσση :P)
και αυτη,,λιγο ξυρισε στα πλαγια,,για να τονιστει το υπολοιπο μαλλι..

δεν το ξυρισε γουλι ,οπως η


εννοεις extraterrestrial(αναφερομαι στην ερωτηση του Αγγελου)???
ET phoonee Hoomee:D
ή τροφιμος ψυχιατριου,,αρρωστη κλπ..πχ καρκινοπαθης..


εδω βεβαια καπως καλυτερα φαινεται,,παντως παλι ακραιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Well, δεν αναφέρομαι σε διάσημες και γενικά σε φωτό από το διαδίκτυο.
Μιλάω για γυναίκες που υπάρχει πιθανότητα να συνάψεις σχέση.
Πόσες κοπέλες είδες το τελευταίο τρίμηνο με ξυρισμένο κεφάλι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
υπεροχεςςςςςςςςςςςςςςςςςςς:alljumpy:αισθησιακες.................. τελικα σε ολες τις περιπτωσεις ισχυει αυτο που δεν σταματω να λεω........το ποτηρι οπως και να το κοιταξεις...ειναι μισοαδειο ή μισογεματο.........;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
υπεροχεςςςςςςςςςςςςςςςςςςς:alljumpy:αισθησιακες..................
πως τις βλεπουν οι ανδρες λεμε ,οχι οι γυναικες..;)

παντως μοιαζουν σαν μωρα περισσοτερο,,παιδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
απο που το λεμε αυτο;;;;;;;;;εγω εθεσα το ερωτημα και το εθεσα γενικα...........;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πρακτικα τωρα..

ποια γυναικα θα το τολμαγε ?
σε εξωτερικο χωρο,,ή την εργασια?

ποσο τολμηρη πρεπει να ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
παντα ημουν της αποψης οτι τα παντα που κανει καποιος θα πρεπει να μπορει να τα υποστηριξει σωστα για να μην φαινονται γελοια. ξερω κοπελες που τους αρεσουν τα μπιζου και τα φορανε λες και ειναι παγκος για να διαλεξεις αλλα μπορουν και το υποστηριζουν αρκετα και δεν φαινεται τοσο απαισιο οσο θα φαινοταν πανω μου ας πουμε αν το εκανα αυτο γιατι πολυ απλα δεν μπορω να το υποστηριξω. οταν κατι δεν ειναι στο στυλ σου τοτε αν πας να το κανεις θα φανει γελοιο.

το ιδιο και οποιοδηποτε εκκεντρικο λουκ. καντο μονο αν μπορεις να το υποστηριξεις. θες να ξυρισεις κεφαλι καντο αλλα ολο το λουκ σου και η συμπεριφορα σου να μπορει να το υποστηριξει αναλογως. γιαυτο λεω πολλες φορες αλλο το εκκεντρικο και αλλο το αγουστο.

τωρα οσο για την φυσικη πτωση των μαλλιων αντρων ή γυναικων θα ελεγα το εξης. προσωπικα προτιμω ο αντρας να ξυρισει εντελως το κεφαλι παρα να εχει ενα μερος που να μην εχει μαλλι. ξερω πολλους αντρες που το κανουν αυτο και ειναι μια χαρα αντρες και πολυ πιο ελκυστικοι απο αλλους που εχουν μαλλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DriveIn

Νεοφερμένος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Εάν δεν υπάρχει κάποιος λόγος υγείας που το κάνουν αυτό, τότε δεν μιλάμε καν για γυναίκα. Καλύτερα να φλερτάρω με τις κούκλες στα μαγαζιά ρούχων, τουλάχιστον κάποιες έχουν και περούκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εάν δεν υπάρχει κάποιος λόγος υγείας που το κάνουν αυτό, τότε δεν μιλάμε καν για γυναίκα. Καλύτερα να φλερτάρω με τις κούκλες στα μαγαζιά ρούχων, τουλάχιστον κάποιες έχουν και περούκα...
...Σαφως ειναι καλυτερα γιατι μια κουκλα ειναι αψυχη....και με περουκα δηλ. ψευτικο μαλλι ή υποκρισια -πιο σωστα- σε ολο του το μεγαλειο...:D
Με τον τροπο σκεψης που εχετε ορισμενοι ...αγορι μου σας αξιζει τελικα αυτο που περνετε στη ζωη :ανουσιες σχεσεις ...''.κουκλες''γκομενιτσες που σας παρατανε για καποιον καλυτερο (με καλυτερο αμαξι,πορτοφολι γενικοτερα ή με περισσοτερα μαλλια στο κεφαλι ;))και οχι με ανθρωπους -συντροφους( οι οποιες σημερα μπορει να εχουν μακρυα τα μαλλια τους ,αυριο κοντα και μια μερα να τα ξυρισουν γιατι ειναι ελευθεροι ανθρωποι και ετσι τους την καρφωσε και τους παει στο κεφαλι τους στο φιναλε...) που να σεβονται και να εκτιμουν και εσας και τη σχεση οταν θα περασουν οι πρωτες ..... και θα μεινει το αποσταγμα του ερωτα πανω στο οποιο θεμελειωνεται η αγαπη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top